Szkoła Języków Obcych Podkategoria: Szkoła Języków Obcych

 • Kursy włoskiego Łódź »

  Skuteczne kursy języka włoskiego w mieście Łodzi – łatwo i solidnie. Zobacz propozycję firmy Al Dente i zapisz się na sprawdzony kurs języka włoskiego. Posiadamy niesłychanie interesująca ofertę dla każdej osoby. Naucz się włoskiego w zespole, organizujemy grupy dla turystów Ucz się z nami języka indywidualnie. Przygotujemy Cię do pracy jak też do wyjazdu. Nauczymy Cię także języka specjalistycznego. Nasze lekcje są dynamicznie, dostarczamy wiele tekstów. Zobacz firmową propozycję językową na witrynie www. Włoski w Łodzi jedynie z firmą Al Dente!

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą - Glossa »

  Posługiwanie się językami obcymi to priorytet w bardzo wielu sytuacjach. Zdobycie odpowiedniejszej pracy czy zdobycie bardziej widocznego prestiżu firmy w wielu przypadkach zależy od swobody posługiwania się w obcych językach. Aby temu sprostać organizuje się kursy językowe.

  Współcześnie bez znajomości języka obcego bardzo trudno funkcjonować. By sprostać tym wymogom organizuje się bogate kursy. Wartym jest jednak uczyć się określonego języka kraju, w którym on powszechnie obowiązuje. Takie szkolenia gwarantują nie tylko właściwą wymowę, ale także umożliwiają poznanie obcego języka w realiach kultury konkretnego narodu. Kursy językowe za granicą są więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla ludzi stawiających sobie nowatorskie wyzwania.

  W dzisiejszych czasach szkoły języków obcych wyprzedzają się w oferowaniu optymalnych rozwiązań dla najbardziej trudnych klientów. Bez wątpienia najlepiej jednak uczyć się obcego języka poza granicami kraju. Niemożność posługiwania się językiem polskim w codziennym życiu zobowiązuje do naturalnego korzystania z obcego języka. Daje to doskonałą motywację do znacznie szybszego a także dokładniejszego uczenia języka. Pozwala też na uwolnienie odwagi przed mówieniem w języku obcym a także buduje odpowiedni akcent.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Wrocław »

  Demostenes, jakiś spośród największych mówców świata antycznego, ażeby dojść aż do perfekcji w wymowie, powtarzał spośród kamykami w ustach trudne wyrazy, próbując przekrzyczeć brzęczenie fal Morza Egejskiego. Spośród oratorskiego doświadczenia Demostenesa Centrum Językowe Demostenes przejęło owo, co dla uczących się języków jest najważniejsze: wiarę w ludzkie dyspozycja, entuzjazm, motywację aż do nauki i biegłość realizacji wyznaczonego celu. Doświadczenie przekazujemy od 1991 r., co przekłada się na osiągnięte wyniki i satysfakcję naszych słuchaczy!

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • All4school.pl »

  Zachęcam gorąco wszystkich uczniów do zerknięcia na witrynę internetową all4school.pl. Można tam znaleźć artykuły naukowe, gotowe rozwiązania zadań domowych, opracowania lektur. Jako jedyni w Polsce oferujemy bezpłatne rozwiązywania zadań jakie nam wyślecie (formularz dostępny na stronie zadania.all4school.pl). Jeżeli spodoba się Państwu nasza strona to prosimy o polubienie jej na fb

  Data dodania: 22 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Licea dla Dorosłych Warszawa »

  Egzamin Główna Biznesu posiada uprawnienia szkoły publicznej wydane za pomocą Kuratorium Oświaty, decyzją Starosty Powiatu Warszawskiego gwoli Liceum Ekonomicznego 89/2000 z dnia 11.10.2000 r. Liceum Handlowego 90/2000 z dnia 11.10.2002 r. Gwoli Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego gwoli Dorosłych uprawnienia szkoły publicznej wydane za pomocą Prezydenta m. st. Warszawy decyzją nr 64/BE/2009 z dnia 03 lipca 2009 roku. Gwoli Liceum Ogólnokształcącego gwoli Dorosłych uprawnienia szkoły publicznej wydane za pomocą Prezydenta m. st.Warszawy decyzją nr 63/BE/2009 z dnia 03 lipca 2009 roku. Gwoli Policealnego Studium Zawodowego uprawnienia szkoły publicznej wydane za pomocą Prezydenta m. st. Warszawy decyzją nr 20/BE/2003 z dnia 08 lipca 2003 roku.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buki korepetycje - serwis poszukiwań korepetytora w Polsce »

  Serwis Buki pomaga uczniom i nauczycielom szybko znaleźć siebie nawzajem. W ciągu kilku minut możecie znaleźć korepetytora w swoim mieście z takimi preferencjami, które Państwa interesują: https://buki.org.pl/korepetycje/. Następnie trzeba tylko wypełnić formularz kontaktowy i już tego samego dnia umówić się na korepetycje.
  Na stronie BUKI już ponad 3000 korepetytorów zamieściło swoje ankiety. Są tu duże miasta takie jak Warszawa(https://buki.org.pl/korepetycje/warszawa/), Kraków(https://buki.org.pl/korepetycje/krakow/), Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, tak i mniejsze miejscowości: jesteśmy w ponad 50 miejscowościach w całej Polsce.
  Każdy wykładowca zamieszcza aktualne dane na temat swoich umiejętności, wykształcenia, doświadczenia zawodowego (kopie dokumentów), ceny usługi, lokalizacji. Firma Buki publikuje każdą opinię klienta o korepetytorze, która jest podstawą do jego oceny. W ten sposób została stworzona największa baza prywatnych usług korepetytorskich w Polsce.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoła Języków Obcych

Szkoła Języków Obcych - nowa strona:

Adres: