Studia magisterskie Podkategoria: Studia magisterskie

 • Zarządzanie »

  Szkoła wyższa imienia Bogdana Jańskiego (wcześniej Wyższa Szkoła Zarządzania i Przedsiębiorczości) to jedna z najstarszych uczelni niepublicznych w Polsce. Początkowo nauka odbywała się jedynie w Warszawie, a jedynym prowadzonym kierunkiem było zarządzanie i marketing. Na przestrzeni piętnastu lat działania szkoły otwarte zostały wydziały Zarządzania i Nauk Społecznych oraz wydziały zamiejscowe w Krakowie, Elblągu, Chełmie, Opolu i Zabrzu. Szkoła poza edukacją samą w sobie dba również o także program wychowawczy mający na celu kształtowanie w studentach postawy służby i odpowiedzialności wobec ojczyzny. Obecnie Uczelnia imienia Bogdana Jańskiego kształci przeszło osiem tysięcy studentów z kraju i z zagranicy będąc jedną z największych niepublicznych uczelni w kraju. Studia licencjackie prowadzone są na sześciu kierunkach (zarządzanie, politologia, socjologia, pedagogika, gospodarka przestrzenna i filozofia). Studia magisterskie prowadzone są na kierunku Zarządzanie. Uczelnia zdobyła pozytywną ocenę Państwowej Komisji Akredytacyjnej na wszystkich badanych kierunkach studiów. Jakość nauczania potwierdzona została dwukrotnie certyfikatem "Wiarygodna Szkoła". Studenci korzystać mogą też ze stypendiów, naukowych oraz socjalnych.

  Data dodania: 19 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia praca socjalna w WSZKiPZ »

  Pracownik socjalny ma za zadanie pomagać ludziom w przezwyciężaniu problemów czyniąc tym samym ich życie lepszym i łatwiejszym. Pracują oni z reguły z osobami bezdomnymi, z problemami zdrowotnymi, mającymi kłopoty rodzinne czy z uczniami mającymi problemy z uczeniem się. Jednym ze sposobów pomocy świadczonej przez pracowników socjalnych jest pomoc w zdobyciu środków finansowych. Rodziny z kłopotami mogą wspierać poprzez zajęć dla rodziców lub udział w spotkaniach grup wsparcia. Jeżeli chodzi o osoby bezdomne pomoc polega na odnalezieniu miejsca do życia i zapewnienie programu szkolenia zawodowego. Praca socjalna w każdym z tych przypadków polega na poznaniu, czego potrzebują konkretni ludzie. Poźniej pracownik socjalny formułuje program pomocy, który następnie wciela w życie.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia magisterskie Kosmetologia »

  Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Spa i Wellness w Warszawie. Specjalność SPA i Wellness gwarantuje zatrudnienie w biznesie o wartości miliardów euro. Po studiach kosmetologia nie musisz martwić się o brak pracy. Już w edukacji zdobywasz potrzebne doświadczenie i przewagę na rynku pracy. WSZKIPZ To nie jest zwykła szkoła kosmetyczna. Jest to licząca się na rynku pracy uczelnia, szkoląca również fachowców w danej dziedzinie. Studia kosmetologiczne czy SPA i wellness to doskonały wybór dla każdego. Wybierz edukacje na najwyższym poziomie!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Studia magisterskie

Studia magisterskie - nowa strona:

Adres: