Psychologia Podkategoria: Psychologia

 • Firmy szkoleniowe »

  Firma doradcza. Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród mnogiej liczby szkoleń specjalizujemy się w treningach menedżerskich oraz handlowych.
  Podnoszą one zdolności interpersonalne. W naszych kursach zwracamy istotną uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w pracy zawodowej z nowonabytych umiejętności, dlatego około 90 % każdego treningu to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych warsztatów są głównie pracownicy działów sprzedażowych oraz kadra zarządzająca w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i na produkcji).
  tematyka: szkolenia dla handlowców: techniki sprzedaży, negocjacje zakupowe, budowa skutecznych relacji.
  tematyka: szkolenia dla zarzadzających: zarządzanie zespołem, zarzadzanie projektami, skuteczny coaching.
  Organizujemy również imprezy integracyjne w których wykorzystujemy takie elementy jak: samochody terenowe, liny, łuki i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psychozabawy online »

  W internetowej rzeczywistości można odkryć bardzo kilka różnych rozrywek, które będą nam zajmować mniej lub więcej czasu. Jednakże z reguły nie przywiązujemy do nich jakiejś szczególnie dużej wagi, ponieważ takie testy psychologiczne wcale nie muszą bezbłędnie oddawać rzeczywistości, niemniej jednak są bardzo fajną rozrywką, zatem dlatego warto z nich skorzystać. Dlatego wszystkich zainteresowanych takimi testami serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej strony www gdzie można odkryć takie właśnie testy psychologiczne.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komunikacja interpersonalna »

  Rozwój intelektualny jest do osiągnięcia samemu przy bardzo mozolnym wysiłku. Z pomocą nadchodzi trener biznesu, on potrafi precyzyjnie doradzić jak zrobić, aby ulepszyć proces wyznaczania celów. Wiedza trenera biznesu jest nieocenioną pomocą, gdy chodzi o komunikację z innymi ludźmi. Kilku miesięczny trening pod okiem specjalisty, uzyska swoje pozytywne konsekwencje w przyszłości. Przekazane wiadomości chociażby z motywacji samego siebie poprawi komfort życia. Trening rozwoju osobistego wprawia w pozytywne myślenie i pozwala kontrolować czas.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, psychologia -dobrypsycholog.info.pl »

  Stereotypy, czy możemy je pokonać. Oczywiście, że tak! Sprawdź czym jest psychologia – przełamywanie stereotypowego myślenia. Społeczny odbiór wizyt u psychologa nie jest pozytywny, to duży błąd jaki popełniamy, To on stwarza strach przed psychologiem u osoby, która potrzebuje pomocy. Sprawdź jakie dolegliwości leczy psycholog. Zobacz nowe techniki leczenia w psychologii. Przekonaj się sam jak skuteczna może byc psychologia i jak niezbędna może okazać się pomoc psychologa. Zapraszamy na www.dobrypsycholog.info.pl.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • {psycholog warszawa|psychoterapia warszawa »

  W życiu napływają takie chwile kiedy mamy wszystkiego dość, nie radzimy sobie z podstawowymi problemami. Pomocny może być terapeuta. Należycie poprowadzona terapia znacząco odmienia podejście do życia. Centrum Psychologii Integralnej organizuje terapie grupowe oraz jednostkowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszyscy mogą liczyć na jednostkowo zaplanowany program leczenia.Nasza oferta mieści dodatkowo porady dietetyka i seksuologa. Ciepło zapraszamy.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • psychoterapia warszawa »

  Strona internetowa ośrodka edukacji i pomocy psychologicznej. Bardzo duża liczba zadowolonych pacjentów jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług których jesteśmy reprezentantem. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą witryną, na której prezentujemy aktualne informacje dla potencjalnych pacjentów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy Państwu zagwarantować bardzo skuteczną pomoc psychologiczną. Duża liczba osób korzystających z naszych usług jest bardzo dobrym wyznacznikiem jakości naszej pomocy. Naszą specjalnością są psychoterapie indywidualne, grupowe oraz małżeńskie. Zajmujemy się także treningiem osobistym m.in. asertywnością

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: