Przedszkole Podkategoria: Przedszkole

 • Przedszkole Wilanów »

  Przedszkole dwujęzyczne Baby English Academy znajdujące się na terenie Miasteczka Wilanów to niewielka placówka prowadzona z pasją i zaangażowaniem przez grono posiadających wysokie kwalifikacje pedagogów. Baby English Academy oprócz zajęć w języku angielskim oferuje swoim wychowankom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, w tym między innymi: zabawy logopedyczne mające na celu usprawnienie narządu mowy malucha i poprawę wymowy; zajęcia plastyczne mające za zadanie zwiększenie umiejętności manualnych dziecka; zajęcia z cyklu Musical Academy rozwijające zdolności językowe przedszkolaka. Lokal, w którym mieści się przedszkole został specjalnie zaadaptowany do potrzeb dzieci, uzyskał też pozytywne opinie sanepidu i Straży Pożarnej. Jest ponadto wyposażony w system kamer podłączony do Internetu co sprawia, że rodzice mają możliwość oglądać dziecko on-line w wymagającej logowania Strefie Rodzica na stronie www przedszkola. Zapisy prowadzone są zarówno do grup przedszkolnych, jak i grup żłobkowych, do których mogą uczęszczać dzieci w wieku od półtora roku.
  żłobek Wilanów

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • żłobek w gdańsku »

  Jeśli młoda mama w pewnej chwili podejmie decyzję o powrocie do zawodowych obowiązków, to powinno się jak najszybciej znaleźć dla niemowlaka klub malucha.Wyjść jest w takich sytuacjach kilka. Najlepiej, jeżeli z dzieckiem zajmie się jedna z babć, bo wtedy mamy pewność, że będzie dobrze o niego dbać i pilnować. Jeśli jesteś z Gdańska lub okolic możesz spróbowac zapisac malucha do zlobka. Rozwiązanie drugie, to wynajęcie pani do opieki na czas, w którym kobieta pracuje. Wybór taki niesie często ze sobą niebezpieczeństwo tego, że wynajęta osoba może niedokładnie pilnować dziecka, a poza tym zatrudnienie osoby do opieki jest dość kosztowne. Następnym rozwiązaniem jest oddanie dziecka do żłobka, gdzie zapisywane są dzieci, mające zaledwie pół roku. W żłobku liczymy na rzetelną i fachową opiekę, a comiesięczne koszty obecności naszych dzieci nie są duże. Lecz niestety od jakiegoś czasu rozpoczęły się kłopoty z przyjęciem się do żłobka, gdyż żłobki przechodzą prawdziwy najazd dzieci.Dekadę temu regularnie likwidowano kolejne kluby opieki dzieci, ponieważ chodziło do nich mało maluchów i utrzymanie ich nie było opłacalne. Decydenci nie zwrócili uwagi na to, że kilka lat później małżeństwa będą zawierać osoby z demograficznego wyżu, co sprawi, że będzie się rodzić więcej niemowlaków.Obecnie na niezbyt dużą ilość miejsc w żłobkach w gdańsku oczekuje blisko dwa razy więcej maluchów, a w kolejnych latach ich liczba się jeszcze zwiększy.Jednym z podstawowych zadań żłobka jest usamodzielnienie dzieci w zakresie “samoobsługi” dnia codziennego, tj. ubieranie, załatwianie potrzeb fizjologicznych i jedzenie, budowanie systemu wartości, w tym wychowanie dzieci tak, aby lepiej orientowały się w tym co jest dobre a co złe.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fineasz i Ferb »

  Najlepsza strona internetowa poświęcona bajce Disneya: Fineasz i Ferb. Możecie na niej zobaczyć takie kategorie jak kolorowanki z Fineaszem i Ferbem, gry, odcinki bajki za darmo. To strona zarówno dla małych jak i większych dzieci. W naszej bazie jest mnóstwo odcinków w języku Polskim. To znakomita strona za zabicie czasu. Wszystkie odcinki zostały posegregowane według daty ich dodania.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Jeśli to czytasz to pewnie poszukujesz przedszkola dla swojego dziecka. Serdecznie zapraszamy się do naszej Akademii Przedszkolaka "Smyk", która mieści się w Warszawie. U nas masz pewność, że Twoje dziecko znajduje się w bardzo dobrych rękach podczas Twojej nieobecności. Będzie mogło rozwijać także swoje umiejętności oraz zdolności. Wszystko to odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze dla Twojego dziecka.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole niepubliczne Kraków »

  Chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszego prywatnego przedszkola w Krakowskich Bronowicach. Nasze przedszkole posiada 20 letnie doświadczenie w opiece, nauce i kształceniu dzieci. Nasze przedszkole Kraków oferuje Państwa dzieciom między innymi naukę języka angielskiego z native speakerem, ceramikę artystyczną, rytmikę jak i wyjścia do Filharmonii. Zajęcia w naszym przedszkolu zaczynają się o godzinie 8 rano a kończą się o 16. Zachęcamy rodziców, do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego przedszkola! Gwarantujemy, że Wasze dziecko będzie zachwycone zajęciami w naszym przedszkolu. Dodatkowo, istnieje możliwość zapisania dziecka na zajęcia poza lekcyjne jak na przykład basen.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk »

  Stryluś jest prywatnym żłobkiem, mieszczącym się w Gdańsku –Wrzeszczu. W naszej placówce opiekę nad waszymi dziećmi sprawuje wykwalifikowana kadra pedagogów, pielęgniarek oraz opiekunek. Otwierając prywatny żłobek pragniemy stworzyć Państwa pociechom drugi dom. Nasz żłobek zapewnia dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 3 lat w godzinach od 7.00 do 17.30. Posiadamy monitoring online dla rodziców oraz szeroką ofertę zajęć dla dzieci. Każde dziecko jest u Nas traktowane indywidualnie z dużą troską i oddaniem, co minimalizuje tęsknotę rozstania z rodzicami.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Warszawa »

  Warszawskie przedszkole Siedmiukrasnoludkow - Naszym celem jest stworzenie Przedszkola, o którym dzieci będą pamiętać przez długie lata. Dzieciństwo to najpiękniejszy okres w naszym życiu. To bajkowy czas, w którym to młody człowiek odkrywa świat, zaczyna zadawać wiele pytań, fascynuje się otaczającą rzeczywistością. Jesteśmy przy każdym dziecku, które tylko nas potrzebuje. Wiemy jak ważne są pierwsze lata życia, dlatego staramy się poprzez naszą pracę zrobić wszystko, by zapewnić dziecku prawidłowy rozwój. A pomaga nam w tym wykwalifikowana kadra pedagogiczna z wieloletnim doświadczeniem, a także przestronne w pełni wyposażone sale, zapewniające najlepsze warunki nauczania oraz umożliwiające swobodną zabawę dzieci. Specjalnie dobrane meble, zabawki oraz pomoce dydaktyczne posiadające atesty i dopuszczone do użytku w przedszkolu. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek warszawa »

  Żłobek to miejsce, gdzie przecież często na wiele godzin oddajemy nasze ukochanego bobasa. Z tego względu jego odpowiedni wybór jest niezmiernie ważny. Musimy znaleźć miejsce, gdzie dziecko będzie bezpieczne i zagwarantowana mu zostanie kompleksowa i dobra opieka. My natomiast będziemy mogli spokojnie wrócić do pracy. Żłobek Warszawa do takich miejsc należy. Opiekunowie kładą szczególny nacisk na organizację dziecku czasu tak, by nie odczuwało braku rodziców, a jego wszystkie potrzeby zostały zaspokojone. Ponadto organizowane tu zabawy pozytywnie wpłyną na rozwój naszego dziecka i odpowiednio przygotują do wieku przedszkolnego.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • przedszkola Warszawa »

  Ciuchcia Puch Puch to zespół czterech przedszkoli znajdujących się w Warszawie na Bielanach, Zaciszu I, Zaciszu II i w Wawrze. To zarazem kontynuacja Ciuchci założonej w 1995 roku przez Agatę Wawer. W skład naszej kadry wchodzą nauczyciele, lektorzy, metodycy, psycholodzy, logopedzi, instruktorzy, personel medyczny. Wspólnie realizujemy program dbający o prawidłowy i bogaty rozwój naszych podopiecznych. Wszechstronnie rozwijamy nasze maluchy zapewniając im edukację językową, matematyczną, przyrodniczą, społeczną, artystyczną oraz wiele innych. Od 2009 roku realizujemy Choo Choo Train, nasz autorski program nauki języka angielskiego. W Ciuchci Puch Puch nie brakuje dodatkowych zajęć dla najmłodszych. Są to m.in. rytmika, warsztaty teatralne, ceramika, klub sportowy, liczne turnieje i warsztaty integracyjne. Również w wakacje nie próżnujemy oferując program "Wakacyjna skrzynia skarbów" dla dzieci od 3 do 6 lat.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • żłobek Wrocław »

  Zapraszamy do wrocławskiego żłobka "Słoneczne Żłobkowo". Jesteśmy prywatnym ośrodkiem zajmującym się opieką dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Zapewniamy im bezpieczeństwo, pielęgnację. Dbamy o prawidłowy rozwój naszych podopiecznych zapewniając im profesjonalną edukację realizując poprzez wykwalifikowaną kadrę programy edukacyjne zatwierdzone dla żłobków. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie dostosowując się do Jego potencjału i indywidualnego rozwoju. "Słoneczne Żłobkowo" oferuje 30 miejsc dla dzieci. Jesteśmy do dyspozycji Waszej i Waszych dzieci od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:30. W weekendy w zależności od Państwa zapotrzebowania. W naszym żłobku organizujemy również imprezy dodatkowe.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkola Wrocław »

  Malytworca.pl.Nasza placówka jest zakładem przedszkolnym przeznaczonym dla najmłodszych adeptów nauki. W tej placówce maluch mają zapewniony spokój i zrozumienie. Korzystne ceny sprawią, że na nasze przedszkole stać wręcz tych mało zamożnych tatusiów. Jeśli przedszkola, które odwiedziłaś były niezwykle drogie to oglądnij do mojego ośrodka jak najszybciej. Z całą pewnością będziesz zadowolony z warunków, jaki gwarantujemy Waszym maluchom. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble Przedszkolne Tadex »

  Doświadczenie 15 lat w ich produkcji pozwoliło nam na zaoferowanie takich rozwiązań, które powinny spełniać Państwa oczekiwania. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa. Meble cechują się solidnym i estetycznym wykonaniem, mają przyjemną formę i kolorystykę oraz doskonale spełniają swoją funkcję. Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania wszystkie ostre krawędzie są zaokrąglone.
  Przedstawione w ofercie meble posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty zgodności.
  Realizujemy również zamówienia mebli o nietypowych wymiarach

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • przedszkole Ursynów »

  Przedszkole niepubliczne warszawa Ursynów
  Przedszkole na Ursynowie TYGRYSKOWY Rajjest placówką niepubliczną wpisaną do ewidencji szkół oraz placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawa pod numerem 50/PPN/10, pod nazwą Punkt Przedszkolny Tygryskowy Raj - punkt przedszkolny Warszawa Ursynów.
  Prywatne przedszkole Warszawa Ursynów Tygryskowy Raj oferuje: Miłą, rodzinną, ciepłą atmosferę - jak w domu Fachową opiekę pedagogiczną Małe grupy sprzyjające indywidualnemu podejściu do każdego dziecka Liczne zajęcia rozwojowe 5 pożywnych i smacznych posiłków każdego dnia Idealne warunki aż do prawidłowego rozwoju, nauki oraz zabawy dla Twojego dziecka, na chronionym osiedlu, tuż w sąsiedztwie metrze Ursynów Codzienną zabawę na ogromnym placu zabaw Dogodne godziny otwarcia Przedszkola - w dni powszednie 7. 00-18. 00 Opiekę zaś zabawę w soboty w godzinach 10. 00 - 15. 00 (po wcześniejszym zgłoszeniu chęci przybycia dziecka do przedszkola w danym dniu) Zajęcia adaptacyjne dla 2,5 - 3 latków Szeroki wachlarz zajęć dodatkowych rozwijających talenty artystyczne natomiast językowe naszych wychowanków
  Przedszkole Ursynów zaprasza
   Przedszkole niepubliczne warszawa Ursynów
  Przedszkole na Ursynowie TYGRYSKOWY Rajjest placówką niepubliczną wpisaną aż do ewidencji szkół natomiast placówek niepublicznych prowadzonej przez m. st. Warszawa pod numerem 50/PPN/10, pod nazwą Punkt Przedszkolny Tygryskowy Raj - punkt przedszkolny Warszawa Ursynów.
  Prywatne przedszkole Warszawa Ursynów Tygryskowy Raj oferuje: Miłą, rodzinną, ciepłą atmosferę - jak w domu Liczne zajęcia rozwojowe Codzienną zabawę na ogromnym placu zabaw Dogodne godziny otwarcia Przedszkola - w dni powszednie 7. 00-18. 00 Opiekę tudzież zabawę w soboty w godzinach 10. 00 - 15.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań Kolorowy domek »

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym portalem internetowym. Nasza placówkę powstała, aby rodzice od samego początku mogli posłać swojego malucha w miejsce, w którym będzie rozwijać swoje pierwsze pasje i uczyć się jak współpracować z innymi dziećmi. My odpowiednio zajmiemy się Państwa maluchem, tak by Państwo mogli spokojnie poświęcić się swoim obowiązkom służbowym. Staramy się unikać licznych grup, by dać dzieciom okazję do zaspokojenia ich indywidualnych potrzeb i wspomóc kreatywne myślenie. Tak budujemy lekcje, żeby były one odpowiednio różnorodne jak również umożliwiły wszechstronny i harmonijny rozwój dziecka.

  Data dodania: 08 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przedszkole

Przedszkole - nowa strona:

Adres: