Prawo jazdy Podkategoria: Prawo jazdy

 • Prawo jazdy Warszawa »

  Jeśli jeszcze nie masz prawa jazdy, a mieszkasz w Warszawie lub okolicach to bez wahania zapisz się do nas na kurs prawa jazdy w Warszawie. Auto szkoła JAR ma wieloletnie doświadczenie oraz wykwalifikowany personel, dzięki czemu po takim kursie jazdy państwowy egzamin prawa jazdy w Warszawie to najzwyklejsza formalność. W zasadzie Warszawa to jedno z trudniejszych do kierowania samochodem miast w Polsce, aczkolwiek nauka jazdy w Warszawie w naszej szkole jazdy JAR jest jedyną w swoim rodzaju przygodą dla młodego człowieka. Zapisz się na kurs jazdy kategorii B lub kategorii A aby przekonać się o tym osobiście. Pamiętaj też, że jako jedna z niewielu szkół prawa jazdy w Warszawie mamy również samochody w automacie.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs jazdy Kraków »

  Oficjalna witryna firmy zajmującej się naukami dla przyszłych użytkowników samochodów przed ich egzaminami na uprawnienia do jazdy samochodem. Przedsiębiorstwo oferuje także kursy dla przyszłych instruktorów nauki jazdy. Dzięki usługom tej firmy można w przyszłości spróbować swoich sił podczas egzaminu na instruktora, a nawet osobę egzaminującą. Witryna zawiera dane na temat kosztów, typu oferowanych usług oraz dane kontaktowe i mapkę dojazdu.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Bemowo »

  Nasza firma, jazdy doszkalające Bemowo, zajmuje się przygotowaniem do egzaminu na prawo jazdy aspirantów na przyszłych kierowców. Z nami egzamin na prawo jazdy zdasz bezstresowo. Nasza wyspecjalizowana, doświadczona, wykwalifikowana, wyedukowana kadra nauczycieli spowoduje, że nauka jazdy będzie przyjemna, bezpieczna i satysfakcjonująca. Szkolenia odbywają się na najnowszych samochodach marki SKODA FABIA oraz MERCEDES klasy A z automatyczną skrzynią biegów!!! Jazdy doszkalające Bemowo, odwiedź stronę internetową naszej wspaniałej firmy- www.jazdy-doszkalajace.com.pl, skontaktuj się z nami, zapisz się na pierwszą jazdę, a nie pożałujesz swojej decyzji. Nasza fachowa kadra instruktorów, czeka właśnie na Ciebie!!! Zdziałamy, że najczęściej niezmiernie stresujący egzamin na prawo jazdy okaże się dla Ciebie przysłowiową „bułką z masłem". Przekonała się już o tym istotna większość naszych kursantów. Nasza firma charakteryzuje się przede wszystkim niesłychanie wysoką zdawalnością, wobec tego nie czekaj! Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Potrzebujących do pracy we Wrocławiu prawa jazdy powinna zainteresować popularna szkoła jazdy Avanti. Aktualne zasady na drogach i egzaminach w Polsce nie mają przed nami sekretów. Jeśli chcesz skorzystać z naszego doświadczenia, zachęcamy Cię do odwiedzenia przyjaznej dla kursantów, naszym zdaniem czołowej szkoły jazdy we Wrocławiu. Nauka jazdy odbywa się na samochodach identycznych jak w WORDzie we Wrocławiu, ponadto nasza firma ma plac manewrowy w strefie egzaminacyjnej. Przygotowujemy zdających do egzaminów na kategorie A, A1, B oraz B1. Przyjmujemy płatności ratalne oraz dokładamy koniecznych starań, aby korzystający z naszej pomocy klienci osiągnęli cel, jakim jest uzyskanie prawa jazdy.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Brzeg Dolny »

  Chcesz chodzić na kursy prawa jazdy? To naprawdę nadzwyczaj znaczny komponent, który uprości codzienne życie. Niektórzy używają to, jako doniosłe formalności, ale dla innych to perspektywa wzmożenia preferencji zawodowych. Prawo Jazdy Brzeg Dolny to auto szkoła świetnych potencjałów instruktorskich. Szkoła Jazdy Brzeg Dolny to świetne okiełznać zasadnicze techniki. To dopiero zarzewie na Twojej drodze do doskonałości. Gwarantujemy wysoką skuteczność!

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor nauki jazdy Kielce »

  Samochód instruktora nauki jazdy Sandra posiada elektryczne lusterka, elektryczne szyby, centralny zamek. Na stronie internetowej znajdą Państwo między innymi opinie byłych kursantów. Są to opinie obiektywne, wskutek tego zapraszam do zapoznania się z nimi i skontaktowania się z instruktorem nauki jazdy Sandra. Współpracujemy ze szkołą jazdy "Mateusz", który organizuje kursy prawa jazdy na kategorię A, B, B1. Wykupując jazdy u instruktora nauki jazdy w Kielcach Sandra zyskują Państwo wiele.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • kwalifikacja wstepna kierowców »

  Samochodowy transport staje się bardzo powszechny, przez co potrzebujemy coraz więcej kierowców zawodowych.Rozpoczyna się od zdania na prawo jazdy na kategorię C lub D. Jeżeli chcemy zostać kierowcą autobusu, to przed nami jeszcze szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców, dopiero po odbyciu takiej kwalifikacji będziemy uprawnieni do prowadzenia ciężarówki.Takie kursy trwają blisko trzysta godzin, w czasie których kursanci uczą się wszystkich zagadnień związanych z transportem osobowym. Analogicznie jest w sytuacji kierowców ciężarówek, którzy chcą rozpocząć karierę w charakterze kierowcy. Aby mogli oni realizować swoje obowiązki, to wcześniej potrzebne do zaliczenia będzie szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców.W czasie kursu, podzielonego na praktykę i teorię, kursant nabędzie wiedzę, jak bezpiecznie jeździć samochodem z ładunkami, pozna zasady ekonomicznej jazdy i wszystko to będzie ćwiczył jadąc ciężarówką. Szkolenie: kwalifikacje zawodowe kierowców zakończone jest egzaminem, po jego zaliczeniu dopiero kierowca ma możliwość jeżdżenia. Wprowadzenie tych przepisów wzbudziło sporo kontrowersji. Niemały czas trwania kursów, a co za tym idzie wysoka cena sprawiają, że zmniejsza się liczba chętnych na zostanie kierowcą.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Olsztyn »

  Uzyskanie prawa jazdy to duży krok w prawdziwe życie. Jeżeli już i ty stoisz przed kłopotem wyboru stosownego miejsca, w jakim nie tylko i wyłącznie otrzymasz dobrą edukację teoretyczną ale również doskonałe kwalifikacji praktyczne, to szkoła WSK jest na pewno dobrą szkołą jazdy właśnie dla Ciebie. Światowej klasy nauczyciele nie tylko i wyłącznie przeprowadzą cię poprzez całą gamę skomplikowanych zasad ruchu drogowego ale również sprawią, że w pełni przyswoisz kluczowe ciężkie reguły jeżdżenia po naszych autostradach. Godziny praktyczne zarówno na placyku jak również na autostradach pozwolą Tobie na otrzymanie tego rodzaju kwalifikacji, że z godziną otrzymania dokumentu prawa jazdy, jeżdżenie się po naszych autostradach będzie dla ciebie już tylko rozrywką a nie dodatkowym wydarzeniem.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo bardzo serdecznie zaprasza na kursy prawa jazdy w znanym Ośrodku Szkolenia Kierowców OSK „OLKA". Nasza obeznana oraz doświadczona załoga szkoleniowców prawa jazdy umożliwi Ci miłą, życzliwą atmosferę w trakcie kursu, a zwłaszcza pomoc, bezpieczeństwo i niezmiernie wysoką zdawalność. Z nami bezstresowo i skutecznie zdasz egzamin na wymarzone prawo jazdy! Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B i B1. Dajemy Ci dużo promocji oraz ulg. Gorąco zapraszamy do poznania się bliżej z myślą OSK „OLKA" na naszej stronie internetowej www.osk-olka.pl. Jesteśmy w 100% przekonani, że nauka jazdy Bemowo, nasza załoga instruktorów, ceny oraz przyjacielska atmosfera sprosta Twoim oczekiwaniom. Nauka jazdy Bemowo czeka właśnie na Ciebie! Wybierz Nas, a nie będziesz żałował! Z naszą pomocą będziesz miał okazję przejechać cały Świat!!!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • OSK Idea - prawo jazdy w Rybniku »

  Myślisz o prawku? Dobrze trafiłeś! Zapewnimy Ci wszystko co najważniejsze - profesjonalne kursy, jazdy, badania lekarskie, plac manewrowy oraz najlepszych instruktorów. W poprzednich ośrodkach niewiele cię nauczyli? Nie ma problemu, u nas znajdziesz jazdy dodatkowe na najwyższym poziomie, ale w najniższych cenach. Jazdy prowadzimy w autach Fiat Punto Grande oraz Toyota Yaris. U nas najlepiej przygotujesz się do egzaminu na terenie Rybnika!

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Częstochowa »

  Nauka jazdy Częstochowa to zadanie naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców Grande Jazda. Przedstawiamy się w serwisie internetowym www.grandejazda.pl. Dysponujemy własną, nowocześnie zaprojektowaną, salą wykładową oraz oświetlonym placem manewrowym. Kursanci uczą się jeździć nowymi samochodami z klimatyzacją marki identycznej jak pojazdy egzaminacyjne. Oferujemy materiały szkoleniowe w ramach kursu i wiele innych ulg. Zapraszamy!

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkoła jazdy Kraków »

  Zapraszamy do szkoły jazdy Biel MotoGP gdzie nauka jazdy odbywa się w miłej i braterskiej atmosferze. Instruktorzy pracujący w Krakowskiej szkole jazdy Biel MotoGP to zaawansowani instruktorzy jazdy którzy posiadają bardzo długi staż pracy w Policji Drogowej. Nauka jazdy w Biel MotoGP da Ci możliwość opanowanie jazdy na motorze i samochodem. Koniecznie sprawdź sam! Przyłącz się do rzeszy naszych zadowolonych kursantów którzy otrzymali już prawo jazdy! Zapraszamy!

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy poznań »

  Jeśli chcesz nauczyć się naprawdę jeździć samochodem, a nie tylko szczęśliwie zdać prawo jazdy, by następnie zbierać upomnienia – nie mogłeś lepiej trafić. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców gwarantuje szkolenie na najwyższym poziomie, przyjemną atmosferę i co istotne – zapewnia stuprocentowy sukces! Dodatkowo nie ma mowy o przeciąganiu kursu w nieskończoność. Dostajesz sporą porcję niezbędnej wiedzy, którą następnie wykorzystujesz podczas praktyki pod czujnym spojrzeniem instruktora, rewelacyjnie zdajesz egzamin i możesz odpowiedzialnie usiąść za kierownicą. Zadbamy o Ciebie i Twoje umiejętności!

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gdynia »

  Posiadanie prawa jazdy jest niewątpliwie ogromnym ułatwieniem i z tym się prawdopodobnie właściwie każdy zgodzi i dlatego nie jest dziwne to, że młodzi ludzie wolą je mieć możliwie jak najszybciej. Jednak zdanie egzaminu na prawo jazdy nie jest wszak takie łatwe i to jest prawdopodobnie dla każdego bezdyskusyjne. Bardzo dużo zależy od tego jak nas przygotowano w ośrodku szkolenia i z tego powodu powinny nas interesować tylko najlepsze. Dlatego wszystkich zainteresowanych kursem na prawo jazdy serdecznie zapraszamy do odwidzenia tej strony.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat warszawa śródmieście »

  Jeśli interesuje Państwa najlepsza Kancelaria Adwokacka z bardzo dużym doświadczeniem to serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej nowej strony www adwokat-piechuta.pl i do bardzo dokładnego zaznajomienia się z propozycją usług, które oferujemy. Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów między innymi dlatego właśnie oferujemy kompleksową pomoc prawną najwyższej jakości. Skontaktuj się z kancelarią jeszcze w dniu dzisiejszym i przekonaj się sam, że doświadczony prawnik wcale nie musi być drogie. Ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw jak i osób fizycznych, którzy szukają fachowej pomocy prawnej. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, co powoduje, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Dobry adwokat w niskiej cenie teraz do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo jazdy

Prawo jazdy - nowa strona:

Adres: