Portale edukacyjne Podkategoria: Portale edukacyjne

 • Ekologia i środowisko »

  Poprzez serwis ekologia.pl chcemy przedstawić z jednej strony jak priorytetowe jest środowisko naturalne, a z drugiej, że obrona natury nie musi być męcząca oraz wiązać się z wyrzeczeniami. Znajdą tu Państwo nie tylko przystępnie przedstawione wiadomości teoretyczne, ale także m.in. ewidencje firm ekologicznych, wskazówki dotyczące zdrowego sposobu życia, oszczędzania energii czy robienia zakupów. Ponadto w naszym portalu ulokowaliśmy atrakcyjne gry i zabawy logiczne, tapety na pulpit i wiele innych dodatków, które z zapewne przypadną Państwu do gustu. Mamy cichą nadzieję, że dzięki naszemu serwisowi przyroda i opieka o jej zasoby zajmie kluczowe miejsce w Państwa życiu.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), FCE, CAE, CPE, miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nauczanie »

  Strona z bezpłatnymi ogłoszeniami dla chcących rozszerzać swoją wiedzę. Potrzebujesz korepetytora? Zacznij od nas a szybko znajdziesz coś dla siebie.

  W przypadku jeśli piszesz prace na zamówienie już teraz dodaj bezpłatne ogłoszenie. Dzięki temu dotrzesz do sporej liczby klientów.

  Warto powiedzieć, iż ogłoszenia znajdują się w wielu kategoriach min. korepetycje, ściągi, korepetycje język angielski. Zapraszamy

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Języki obce – dlaczego warto w nie inwestować »

  Należy pamiętać, że nasz kraj jest członkiem Unii Europejskiej. To daje nam wielkie możliwości w zakresie wyboru miejsca pracy w innym kraju. Bez nauki języka obcego poprzez kursy językowe za granicą nie mamy możliwości na znalezienie ciekawej pracy. Nieuczestniczenie udziału w żadnych kursach językowych odbiera nam możliwość swobodnego wyboru pracy w branży która nas interesuje. Bez znajomości choć jednego języka obcego odbieramy sobie szansę zatrudnienia się w miejscu spełniającym nasze oczekiwania. Oprócz tego uczestnictwo w kursach językowych daje nam możliwość swobodnego podróżowania po rożnych krajach. Możemy bez strachu doświadczać różnych sytuacji i jesteśmy pewni, że damy sobie radę. Kończąc trzeba powiedzieć, że wszelkiego rodzaju uczestnictwo w kursach językowych stwarza nam wielkie możliwości i aby iść z duchem czasu trzeba znać chociaż jeden języka obcy.

  W dzisiejszych czasach nieumiejętność posługiwania się choć jednym językiem obcym bywa traktowana jako pewna dysfunkcja. W czasie pogoni za znalezieniem dobrej pracy, ta wiedza okazuje się niezbędna. Znaczącą rolę odgrywa uczestnictwo w wielorakiego rodzaju obozach językowych. Dla chcących nadążyć za dynamicznym rozwojem na rynku pracy i nie tylko, proponujemy szereg atrakcyjnych propozycji zdobycia, bądź udoskonalenia swoich umiejętności. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą szkoleń językowych.

  Proponujemy Państwu wiele metod na naukę języków obcych. Nasza propozycja obejmuje szereg możliwości. Mogą Państwo uczestniczyć w organizowanych obozach językowych nie tylko na terenie kraju, lecz także za granicą. Kursy, w zespołach kilkuosobowych zyskują bardzo dobrą opinię wśród naszych studentów. Dużą popularnością cieszą się też szkolenia językowe za granicą.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Otworzenie granic do krajów Unii Europejskiej zachęca coraz większą liczbę Polaków do poszukiwania poza granicami dobrze płatnego zatrudnienia. Warunkiem dostania wymarzonej pracy są nie tylko żądane oceny zawodowe ale dodatkowo wiedza na stosownie wysokim poziomie języków obcych, jaka pomaga porozumiewać się ze wspólnikami. Jedynie korepetycje z języków obcych, których konkurencyjną propozycją odszukać można na stronach naszego serwisu internetowego zdołają zagwarantować odpowiedni ich poziom.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla maturzysty - Edukacyjnie.eu »

  Każdy zdobywa wiedzę przez całe życie. Nasz portal edukacyjny zwrócony jest do wychowanków wszystkich typów szkół. Artykuły zawarte na naszej stronie są należycie pogrupowane i bez trudu można odnaleźć trafne informacje. Uniwersytet to istotny okres w życiu młodego człowieka, więc polecamy się wszystkim przyszłym studentom. Przygotowanie do egzaminów dzięki nam stanie się w dużym stopniu lżejsze. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Omówienia lektur Szkolny Zeszyt »

  Serwis edukacyjny Szkolny Zeszyt zawiera wiele pomocnych artykułów stworzonych przede wszystkim na potrzeby zagadnień przedmiotu języki polski na poziomie gimnazjum i liceum. Ponad to znajdują się tam przykładowe prace na WOS, religię czy P.O. Pośród szerokiej gamy artykułów znajdziecie Państwo opracowania i streszczenia lektur, dogłębną analizę i interpretację poezji. Cechą, która nas wyróżnia to dbałość o szczegóły. Witryna jest tworzona przez pasjonatów literatury, absolwentów najlepszych liceów. Sami nie tak dawno zdawaliśmy maturę i dlatego też świetnie orientujemy się w zagadnieniach z nią związanych oraz realiach polskich szkół średnich. Wśród rozbudowanej bazy artykułów szczególnie polecamy interpretacje poezji K.K.Baczyńskiego, Adama Mickiewicza oraz Bolesława Prusa.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Małżeństwo »

  Członkowie portalu katolickarodzina.pl to zespół entuzjastów, ludzi wierzących pragnących dzielić się swoimi doświadczeniami w obszarze życia i socjalizacji dzieci zgodnie z zasadami nauki Kościoła. Na portalu znajdą Państwo wiele ciekawych artykułów, felietonów, refleksji i osobistych relacji osób, dla których życie z Bogiem to najważniejsze przeżycie. Autorami tekstów są naukowcy, komentatorzy oraz zwykli ludzie.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • GieldaMaturalna.pl »

  Poszukujesz sprawdzonych sposobów na rzetelne przygotowanie się do egzaminu maturalnego? Giełda Maturalna to platforma edukacyjna stworzona przez firmę Operon Sp. z o.o., przeznaczona do intensywnych ćwiczeń do nadchodzącej matury. W materiałach opublikowanych na Giełdzie Maturalnej znajdują się testy diagnostyczne dla wszystkich przedmiotów maturalnych, ćwiczenia, arkusze egzaminu oraz dodatkowe materiały edukacyjne, które pomogą w powtórkach do matury. Wpisz kod i zaloguj się, aby wypróbować nowoczesną platformę naukową na Giełdzie Maturalnej!

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje - szlifuj swój angielski »

  Angielski jest językiem urzędowym w wielu krajach. Jeżeli macie problem z nauką tego języka, nie rozumiecie gramatyki, ciężko Wam zapamiętać nowe zwroty, przygotowaliśmy dla Was korepetycje online! Nasi najlepsi nauczyciele wprowadzą Was w sekrety języka angielskiego! Korepetycje nauczą Was właściwego akcentowania wyrazów, pomogą Wam poprowadzić bezbłędną dyskusję! Do tego poznacie kulturę Wielkiej Brytanii, nowinki, pułapki językowe. Nasze ekorki sprawią, że poczujecie się swobodnie rozmawiając w języku angielskim! Korepetycje online to doskonały wybór! Bez wychodzenia z domu zdobędziecie patent na szybką naukę angielskiego! Korepetycje online to dobry sposób na odrzucenie schematów!. Szybka nauka angielskiego jest bardzo ważna – wybierzcie ekorepetycje! Szlifuj swój angielski z serwisem do korepetycji online.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fizyka zadania dla liceum »

  Gorąco zapraszamy Was do serwisu z rozwiązaniami zadań. Zadania z pewnością zainteresują uczniów gimnazjum i liceum. W witrynie odnaleźć można odpowiedzi na pytania zarówno trudne jak i proste. Treść może się przydać wszystkim, którzy chcą potrenować przed sprawdzianem. Staramy się wychodzić na przeciw naszych użytkowników, dlatego na stronie pojawiają się coraz to nowe zadania. Znaleźć tutaj możecie zadania z takich działów jak: hydrostatyka, magnetyzm i optyka.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiedzi do zadań »

  Witryna internetowa zadania.all4school.pl to zestaw rozwiązanych zadań z matematyki, chemii i biologii.Darmowo udostępniamy zrobione zadania. Strona zadania.all4school.pl umożliwia licealistą sprawdzić czy poprawnie rozwiązali pracę domową. Każdego dnia na zadania.all4school.pl ukazują się następne zadania i rozwiązania. Co najistotniejsze każde rozwiązanie jest zatwierdzone przez profesjonalnego nauczyciela.

  Data dodania: 24 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale edukacyjne

Portale edukacyjne - nowa strona:

Adres: