Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 4
 • Szkolenie Pożarowe »

  Prezentuję wam blog zawierający fachowe wpisy dotyczące ochrony ppoż w budowlach oraz globalnie zrozumianemu bezpieczeństwu i higienie pracy. Strona ta jest poświęcona zwykłym osobom niepowiązanym z tematem zawodowo, ale pomimo tego pragnęliby przyswoić trochę wiadomości na ten temat. Najczęstsza tematyka to ochrona ppoż Zarówno fachowcy z branży bezpieczeństwa przeciwpożarowego mogą odszukać coś interesującego dla siebie. Strona ta jest często uaktualniana o nowe wieści z branży, przez co możesz na bieżąco śledzić nowości z ochrony przeciwpożarowej. Zapraszam na moją stronę..

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Zdrowia i Urody w Poznaniu »

  Każdy z nas przeżyje bądź przeżył choć raz w swoim życiu potrzebę zmian, czegoś nowego… Kiedy zaczyna nas wszystko dookoła nudzić, zastanawiamy się nad swoim rozwojem i szukamy jakichś kursów, które wypełnią nam długie zimowe wieczory. Gdzie ich szukać? W Akademii Zdrowia i Urody, oprócz Policealnej Szkoły Medycznej Akademii Zdrowia i Urody oraz Policealnej Szkoły Kosmetycznej Akademii Zdrowia i Urody, znajduje się Placówka Kształcenia Ustawicznego AZIU, która oferuje różnego rodzaju kursy i szkolenia m.in. kursy kosmetyczne. Poznań nie posiadał dotąd tak ciekawej szkoły kosmetycznej, jaką jest wyżej wymieniona. Potrzeby rynku wskazały właściwą koncepcję tego ośrodka szkoleniowego. Proponuje on klientom szeroki wachlarz kursów, takich jak komputerowe, pedagogiczne dla instruktorów praktycznej nauki zawodu, a także szkolenia z masażu, manicure, pedicure, refleksologii stóp, makijażu permanentnego, robienia tatuażu, wizażu, charakteryzacji teatralnej, stylizacji paznokci, profesjonalnego zdobnictwa paznokci, depilacji ciała, odnowy biologicznej, fitness itp.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • BĄBELKI PŁYWAJĄ - Szkoła nauki pływania dla dzieci »

  Szkoła Bąbelki Pływają należy do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, dbającego o najwyższy standard i profesjonalizm usług oferowanych przez jej członków. Obecnie szkoła Bąbelki Pływają prowadzi zajęcia w miastach Olsztyn i Warszawa. Oferujemy naukę pływania dla dzieci i niemowląt poprzez zabawę i ćwiczenia, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapię i rehabilitacja w wodzie dzieci z upośledzeniem ruchowym, aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy - www.babelkiplywaja.pl.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Norma STANDARD »

  Oferujemy programy kosztorysowe Norma PRO oraz Norma STANDARD. Obecnie są to najczęściej używane programy kosztorysowe w Polsce. Z systemów Norma korzysta ponad 20 tys. kosztorysantów. Norma STANDARD Programy do kosztorysowania. Cennik i opis NORMA STANDARD. Dostarczamy najlepsze programy dla budownictwa.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Strona internetowa wrocławskiej Szkoły jazdy "Autko" reklamująca szkolenia na prawo jazdy. Szkoła jazdy Wrocław posiada w ofercie kursy tygodniowe, weekendowe, poranne i nie tylko. Nauka jazdy prowadzona jest w ramach szkoleń podstawowych, uzupełniających i wielu innych. Kursy realizowane są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnią praktyką. Nauka jazdy Wrocław proponuje nieodpłatne zestawy podręczników oraz innowacyjne materiały edukacyjne. Na witrynie internetowej umieszczone są informacje dotyczące propozycji prawo jazdy Wrocław oraz wykaz cen. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonywanych usług.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja Ppoż »

  Strona internetowa poświęcona tematyce z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Wertując zawarte na blogu informację poznamy zasady zachowania się w przypadku ognia, zasadach używania gaśnicy i innych urządzeń pożarowych,, procedurach informowania straży pożarnej oraz wiele innych ciekawych tematów. Po przeczytaniu z pewnością poprawi się nasze poczucie bezpieczeństwa. Informacje te powinny się znajdować w instrukcji ppoż. Ten blog jest poglębieniem zasad tam zawartych.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o multiselect itp.. »

  Na całym świecie można wyróżnić wiele takich zawodów, które nastawiają swoich wykonawców na dość spore niebezpieczeństwo. Tak działają z całą pewnością wszyscy policjanci, którzy wcześniej przechodzą przez nieproste i długie testy do policji, zanim ogólnie rzecz ujmując zdobędą jakąkolwiek posadę. Później także muszą radzić sobie z przeróżnymi kłopotami, ponieważ nieraz są krytykowani przez społeczeństwo i nawet szykanowani. Nie mogą się jednakże poddawać i muszą walczyć ze złoczyńcami, wypełniając osobiste codzienne obowiązki.

  Data dodania: 18 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kilka informacji o kursach bhp z Gdyni i o wiele więcej. »

  Różnorakie spółki, przedsiębiorstwa/spółki i korporacje bardzo chętnie korzystają z wszelkiego stylu szkoleń. Organizują je w indywidualnych placówkach, proponując swoim pracownikom czasem Szkolenia bhp. Jeżeli już preferują na nie postawić, muszą dowiedzieć się, kto je dla nich ogólnie rzecz ujmując przeprowadzi. Posiadają dwie opcje do wyboru.
  Opcja 1 - firma edukacyjna
  Bez problemu właściwie każdy odnajdzie takie firmy, które w swojej spisie produktów/usług posiadają tylko szkolenia bhp gdynia. Są to działalności, które skupiają się na organizowaniu najróżniejszych kursów, dlatego umieją perfekcyjnie przekazywać własną edukację innym. Organizowane przez nich lekcje w każdej chwili są wartościowe.
  Opcja 2 - prywatny szkoleniowiec
  Zdarza się, że także osoby swoje mogą znać się na bhp i chętnie o tym opowiadać. Dobrą cechą skorzystania z tej opcji jest jej niska cena, bo prywatna osoba za każdym razem zażąda mniej pieniędzy aniżeli firma. A przy tym, wykonane poprzez nią lekcje Bhp gdynia wcale nie będą niekompletne. Wręcz takie osobiste osoby starają się przecież dobrze wywiązywać z osobistych obowiązków.

  Data dodania: 19 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty dla dzieci Kraków »

  W czasie ferii zdołamy się wybierać na Warsztaty dla dzieci Kraków! Warsztaty dla dzieci Kraków są na rzecz wszystkich, nie zawsze dla małolatów. Należy uczyć się jak też korzyści i poznawać oryginalne osoby, to wyłącznie wzbogaca nasze funkcjonowanie. Warsztaty dla dzieci Kraków to czas jak też szkolimy się tańca i poznajemy śmiałe twarzy. O ile zaczniemy się ciekawić warsztatami, to bezzwłocznie uwiecznimy, iż możemy zobaczyć tam jednostki w wszelkim wieku. Na warsztaty dla dzieci Kraków zapisują się osoby młodsze oraz starsze, bo jest to kapitalny sposób na spożytkowanie ferii. Dzięki temu poprawimy sobie {nastrój|klimat|humor|samopoczucie|stan ducha|usposobieniedodatkowo i postawę. Na warsztaty dla dzieci Kraków zdołamy wybrać się z naszym dzieckiem. o ile ono także w toku wczasów chce się trenować tańca, to nic nie znajduje się na zaporze. omówmyż jakkolwiek wcześniej na ten temat i upewnijmy się, iż nasza pociecha pragnie się uczyć razem z nami. może być bowiem tak, że bywa to dla niej krępujące, w tym momencie nie zmuszajmy jej do owe wyjścia. możemy się niemniej jednak zapisać na dwa odzielne warsztaty dla dzieci Kraków i obie przyuczyć się pląsać.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • W skrócie o najlepszym kursie stylizacji z Krakowa i nie tylko. »

  Powinieneś skorzystać z adekwatnie przygotowanego dla was kursu makijażu? Powinieneś wiedzieć, że świetnie trafiłeś. Nasza firma oferuje wam specjalistyczny kurs makijażu kraków z oferty to której z całą pewnością będziesz zadowolonym. Gwarantujemy wam atrakcyjne okoliczności, a oprócz tego przystępne ceny za tego typu aktualnie przewodnik. Od ciebie zależeć będzie kiedy z takiego przewodnika zdecydujesz się korzystać. Dlatego właśnie nie czekaj tylko już na dzień dzisiejszy sprawdź takie propozycje przygotowane z rozważają o Ci, a oczywiście będziesz z takich propozycji zadowolona!

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: