Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Przechowywanie dokumentów »

  Powszechne sposoby archiwizowania rachuków posiadają dużo wad. Papierowe dokumenty czasem bardzo trudno odnaleźć pośród całego stosu i rozmaitych innych papierzysk zalegających w przepastnych szufladach. Dokumenty trudno zorganizować tak, aby znalezienie potrzebnych w danym momencie danych nie [przynosiło|dawało|przysparzało} większych problemów. Kolejna rzecz to fakr, że składowanie i przechowywanie dokumentów wyzwala szereg problemów. Wymaga to w końcu dużej przestrzeni biurowej i ludzi którzy się tym zajmą, a to wyzwala kolejne|następne} koszty. Dlatego dobrym wyjściem jest archiwizacja tego co się da w wersji elektronicznej.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników, firmowe, grupowe »

  Szkolenia dla pracowników to bardzo ważny detal organizacji i wyjaśnienia pracy w spółce. Jak przeprowadzić program szkoleń dla pracowników? Ważnym elementem takich szkoleń jest przekazanie pracownikowi niezbędnej wiedzy do wykonywania powierzonych mu procedur w trakcie pracy. Można to przeprowadzić poprzez kursy grupowe albo kursy spersonalizowane. Zobacz jak wazną rzeczą są szkolenia w firmie. Twoi pracownicy będą Ci za to wdzięczni. Wejdź na nasz serwis o szkoleniach w firmie. Przeczytaj wiele praktycznych treści na www.szkoleniafirmowe.info.pl.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Dąbrowa Górnicza »

  Zapraszamy Państwa na stronę Ośrodka Szkolenia Kierowców "WOJCAR" w Dąbrowie Górniczej. Instruktorzy firmy "WOJCAR" są to wykwalifikowani profesjonalisci, którzy dbają o zaliczenie egzaminów przez swoich kursantów. Właśnie dzięki temu zdawalność naszych Klientów jest niezwykle duża. Celem firmy "WOJCAR" jest to, aby kursanci zdawali zapierwszym podejściem i mogli polecać nasze usługi innym. Serdecznie Państwa zachęcamy do odwiedzenia strony www.wojcar.pl i zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siła perswazji, trening asertywności »

  Jak zyskać poczucie emocjonalnej swobody, harmonię w życiu prywatnym i zawodowym oraz dobry szacunek do siebie i innych? Szkolenia prowadzone w atrakcyjnej formie ? nie będziesz się nudził. Pozwoli Ci odkryć w sobie nowe zdolności, których wcześniej sobie nie uświadamiałeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się problemów, które zniewalają człowieka.Największe ograniczenia siedzą w nas i tylko my możemy je przełamać i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być milsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą - Glossa »

  Posługiwanie się językami obcymi to priorytet w bardzo wielu sytuacjach. Zdobycie odpowiedniejszej pracy czy zdobycie bardziej widocznego prestiżu firmy w wielu przypadkach zależy od swobody posługiwania się w obcych językach. Aby temu sprostać organizuje się kursy językowe.

  Współcześnie bez znajomości języka obcego bardzo trudno funkcjonować. By sprostać tym wymogom organizuje się bogate kursy. Wartym jest jednak uczyć się określonego języka kraju, w którym on powszechnie obowiązuje. Takie szkolenia gwarantują nie tylko właściwą wymowę, ale także umożliwiają poznanie obcego języka w realiach kultury konkretnego narodu. Kursy językowe za granicą są więc bardzo dobrym rozwiązaniem dla ludzi stawiających sobie nowatorskie wyzwania.

  W dzisiejszych czasach szkoły języków obcych wyprzedzają się w oferowaniu optymalnych rozwiązań dla najbardziej trudnych klientów. Bez wątpienia najlepiej jednak uczyć się obcego języka poza granicami kraju. Niemożność posługiwania się językiem polskim w codziennym życiu zobowiązuje do naturalnego korzystania z obcego języka. Daje to doskonałą motywację do znacznie szybszego a także dokładniejszego uczenia języka. Pozwala też na uwolnienie odwagi przed mówieniem w języku obcym a także buduje odpowiedni akcent.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia menedżerskie »

  Integra Consulting zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz szkoleniem dla firm. Funkcjonujemy na terenie całego kraju, a nasza siedziba znajduje się w mieście Poznań. Oprócz organizowanych przez nas fachowych szkoleń prowadzimy również diagnozy i wdrażamy systemy kontrolowania zasobami ludzkimi w dużych i małych przedsiębiorstwach. Szczególnie polecamy Państwu organizowane przez naszą firmę szkolenia menedżerskie.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia »

  Podnoszenie kwalifikacji to zdecydowanie jeden z lepszych sposobów inwestowania w siebie samego. Dlatego też z sukcesami działa na rynku tak wiele firm oraz podmiotów, których domeną jest organizowanie szkoleń oraz innych form podnoszących umiejętności osób uczestniczących. Takie kursy i szkolenia dotyczą praktycznie wszystkich sfer od czysto rozrywkowych, przez ekonomiczne, techniczne i biznesowe czy też edukacyjne jak cały czas najpopularniejsze kursy językowe. Podmioty zajmujące się organizowaniem kursów dokładają starań by ich oferta była dla potencjalnych uczestników jak najbardziej atrakcyjna.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • po polsku 1 »

  Jako iż jesteśmy przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem, posiadamy wielu usatysfakcjonowanych klientów. Zawsze wywiązujemy się z naszych obietnic i traktujemy naszych klientów z najwyższym szacunkiem. Oddaj się w ręce naszych specjalistów i ciesz się sukcesem. Nasze księgarnie to wspaniałe miejsca, a nasi pracownicy to najlepsi doradcy z możliwych.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • kurs masażu »

  Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura Edukacji. C.F. Animusz to bogata, poparta doświadczeniem, oferta kursów masażu. W swoich placówkach w Warszawie oraz Gdyni wykwalifikowany personel prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów oraz masażystów. Uczestnicy po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenia MEN oraz dyplomy placówki w językach polskim i angielskim. Terapeuci wyszkoleni w C.F. Animusz są cenieni za swój profesjonalizm i skuteczność zarówno w Polsce jak i za granicą.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Jesteśmy elastyczni, a każdy nasz klient jest dla nas motywacją do ciekawych działań. Podczas naszych szkoleń stosujemy zazwyczaj autorskich pomocy, stworzonych przez naszych szkoleniowców tak, żeby bazowa ich część była powiązana z działalnością Twojej organizacji. Dokładnie szykujemy przybory szkoleniowe, aby były nie tylko ważne i przydatne, ale również ekscytujące i miłe. Częste odgłosy śmiechów wydobywające się z naszych sal są dowodem na to, że uczestnicy są aktywni, uśmiechnięci i biorą stały udział w trakcie kursu. Nasza ideologia bazuje na systemie nauczania Know-Do-Be, który sprawia, że partycypanci szkolenia osiągają wszechstronne zdolności biznesowe. Polecamy gry biznesowe. Na początku zaopatrzymy ich w przydatną wiedzę, pochodzącą z wieloletniego doświadczenia i badań w dziedzinie biznesowej.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  z bardzo długim doświadczeniem ? Szukasz tylko i wyłącznie najefektywniejszych specjalistów w dziedzinie umiejętności dobrzego przekazu ? Dobrze się składa, gorąco polecam Ci polecić Gdańską Akademie Umiejętności Menedżerskich . GAUM to wyłącznie dobrzy specjaliści. Oferujący najlepszej skuteczności szkolenia menedżerskie.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Poznań »

  Serdecznie zapraszamy do lekcji tańca w szkole Step Up gdzie świadczymy moc głównych tańców.Wykwalifikowani instruktorzy tańca, dobra lokalizacja to nie bezprecedensowe atuty naszej jednostki. Zapraszamy na kursy które odbywają się przez zupełny tydzień.W naszej podaży odnajdą się takie propozycje niczym: taniec bezpośredni, latino dance dla kobiet, kursy własne, salsa w pojedynkę na rzecz pań, salsa cubana, hip hop bądź taniec brzucha. Nasze kursy uważane są za pewne spomiędzy najważniejszych na terenie poznania.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. | Kursy BHP, zawodowe, rozwój osobisty »

  Firma Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S. C. rozpoczęła swoją działalność w 1998r., wtedy pod marką BEHAPOWIEC. Jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie edukacji i szkolenia pracowników w celu podniesienia ich kwalifikacji i jakości świadczonej pracy. Dziś kiedy wyznacznikiem sukcesu firmy jest miara profesjonalizmu jej pracowników, Nasza Era CSiR S. C. zapewnia profesjonalną obsługę szkoleniową i konsultingową działając na terenie całego kraju. Misja firmy- wierzymy, że każda organizacja, która działa na rynku musi mieć cel swojego istnienia, misję wykraczającą poza dostarczaniem zysku właścicielom.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Kraków »

  Szkoła tańca Prima Dance zajmuje się realizacją szkoleń i kursów dla ludzi chcących nauczyć się tańca. Od wielu lat zapewniamy skuteczną naukę pod opieką najznamienitszych tancerzy. Większość z nich to wielokrotni mistrzowie polskich i zagranicznych turniejów tańca. Dajemy naszym wychowankom nie tylko wiedzę na temat tańca, ale także miłość do niego. Taniec to nasza specjalność. Prócz zwyczajnych szkoleń studio tańca Prima Dance proponuje również obozy taneczne oraz naukę tańca towarzyskiego. Oprócz nauki tańca zapewniamy także świetną zabawę! Kurs tańca w Krakowie nigdy nie był przyjemniejszy.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • inspiracja i rozwój »

  Jeżeli szukasz inspiracji do tego, by zmienić swoje życie osobiste i zawodowe na lepsze, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową! Znajdziesz tam wiele pomysłów i sposobów na to, by Twój rozwój stał się faktem, a nie tylko niespełnionym marzeniem. Wpływ naszych sugestii na Twoje sukcesy, czy to w pracy czy w życiu osobistym, okaże się nieoceniony. Tego szukałeś bezskutecznie do tej pory i u nas to znajdziesz!

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie szkolenia »

  Masa młodych przedsiębiorców głowi się skąd wziąć pieniądze niezbędne w początkowym etapie rozwoju firmy. Są to szkolenia dzięki którym mają szansę porozmawiać z potencjalnym interesantem z branży inwestycji a co za tym idzie poznać mechanizmy kierujące inwestorami podczas podejmowania decyzji. Szkolenia przedsiębiorców są idealnym momentem by zdobyć wiedzę o sposobach rozwoju, jakie istnieją w biznesie. Dowiesz się z spotkaniach również o inwestycjach giełdowych, na co zwracać uwagę i o zagrożeniu wynikającym z ryzyka. Szkolenia dla inwestorów mają na celu zacieśnianie sieci pomiędzy dużymi firmami a małymi i średnimi firmami, umożliwiające współdziałanie pomiędzy wymienionymi podmiotami.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie - ciągła integracja. Continuous Integration. Software Quality. »

  Skorzystaj ze szkolenia Continuous Integration in (ciągła integracja),a dowiesz się jak sprawnie eliminować liczbę błędów podczas tworzenia oprogramowania. Dzięki temu zmniejszysz nakład pracy programistów, a release będzie pomyślny.
  Wymagania od uczestników:
  Doświadczenie w programowaniu w .NET / Java lub doświadczenie w prowadzeniu projektów IT tych narzędzi. Szkolenie W części teoretycznej zawiera uniwersalne treści, natomiast część praktyczna prowadzona jest z wykorzystaniem narzędzi co dzinnego użytku w projekcie programistycznym.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursy komputerowe warszawa »

  Kursy komputerowe oraz szkolenia komputerowe organizowane przez CATENA Training Centre na terenie Warszawy. Prowadzimy następujące szkolenia: kurs Excel, kurs MS Word, obsługa programów graficznych, poruszanie się i korzystanie z zasobów Internetu. Prowadzimy kursy indywidualne jak i grupowe dla firm. Oferujemy również możliwość odbycia szkolenia komputerowego online przy użyciu programu Skype. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Pabianice »

  Strona zawiera ofertę tanich ale wartościowych korków z angielskiego, matmy i fizyki. Lekcji udziela absolwent Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej. Przeznaczone są dla uczniów podstawówki i gimnazjum. Zakres zajęć obejmuje materiał szkolny, pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowywanie do sprawdzianów jak również poszerzanie wiedzy. Oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Pabianic.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Poznań »

  Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do zapisywania się na profesjonalne kursy tańca poznań do nowej szkoły tańca poznań - Latin Dance Studio, gdzie na pewno szybko oraz efektywnie nauczymy Cię tańczyć. Do wyboru oferujemy różnorodne style taneczne tj. gorąca salsa poznań, rueda, bachata, zmysłowe tango argentyńskie, dostojny walc angielski czy dynamiczny jave. Podczas lekcji nasi doświadczeni instruktorzy w przyjemnej atmosferze przekażą Wam tajniki tańców, nauczą figur i profesjonalnych układów. To wszystko sprawi, że z całą pewnością będziecie zadowoleni tak jak inni kursanci, którzy zakończyli kursy w naszej szkole, a którzy często do nas wracają by rozwijać swoje umiejętności taneczne na wyższych poziomach. Nasze kursy tańca podzieliliśmy na kilka poziomów trudności począwszy od stopnia początkującego, poprzez średnio-zaawansowany, na zaawansowanym kończąc. Na zajęcia możecie zgłaszać się samemu, to dla Was przeznaczone są kursy solo, lub przychodząc z drugą osobą na zajęcia w parach. Jeśli nie macie partnera do tańca postaramy się go dla Ciebie znaleźć poprzez naszą stronę lub profil facebooka.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: