Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo bardzo serdecznie zaprasza na kursy prawa jazdy w znanym Ośrodku Szkolenia Kierowców OSK „OLKA". Nasza obeznana oraz doświadczona załoga szkoleniowców prawa jazdy umożliwi Ci miłą, życzliwą atmosferę w trakcie kursu, a zwłaszcza pomoc, bezpieczeństwo i niezmiernie wysoką zdawalność. Z nami bezstresowo i skutecznie zdasz egzamin na wymarzone prawo jazdy! Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B i B1. Dajemy Ci dużo promocji oraz ulg. Gorąco zapraszamy do poznania się bliżej z myślą OSK „OLKA" na naszej stronie internetowej www.osk-olka.pl. Jesteśmy w 100% przekonani, że nauka jazdy Bemowo, nasza załoga instruktorów, ceny oraz przyjacielska atmosfera sprosta Twoim oczekiwaniom. Nauka jazdy Bemowo czeka właśnie na Ciebie! Wybierz Nas, a nie będziesz żałował! Z naszą pomocą będziesz miał okazję przejechać cały Świat!!!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Satysfakcja i motywacja pracowników »

  Gdpkrakow.blog.pl to nieoficjalna strona Grupy Doradczej Projekt z Krakowa. Poświęcona jest ona ofercie firmy oraz informacjom z nią związanym. Można znaleźć na niej wiadomości dotyczące proponowanych szkoleń oraz prowadzonych badań. Firma GDP specjalizuje się w poprawianiu zaangażowania pracowników oraz satysfakcji klientów. W celu zaczerpnięcia dokładnych informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Strona internetowa WWW, centrum kształcenia i doskonalenia predyspozycji menadżerskich i pracowniczych. Vademecum, Konferencje i Szkolenia to jedna z nie wielu marki szkoleniowych na rynku, która rok do roku szkoli ponad 3 tysiące osób. W serwisie korporacji znajdziemy bogatą ofertą zarówno najpopularniejszych na rynku szkoleń takich jak szkolenia miękkie i szkolenia sprzedażowe, ale również bardzo specjalistycznych kursów takich jak szkolenia z prawa celnego czy prawa zleceń publicznych. Marka Vademecum jest mocno rozpoznawalna na rynku, między innymi dlatego, że funkcjonuje sukcesywnie od 1995 roku i jest kluczowym współzałożycielem Polskiej Izby spółek szkoleniowych.

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Szczecin »

  Nasza firma została stworzona dla Ciebie byś mógł się podszkolić w zakresie biznesowym m.in marketing czy zarządzanie. Przeprowadzamy szkolenia dla firm jak i pracowników.Mamy świetnych trenerów, którzy starają się w jak najlepszy sposób przygotować Cię.Istniejmy na rynku od kilkunastu ładnych lat co wyraźnie pokazuje nasz doświadczenie, które może potwierdzić wielu zadowolonych klientów.Jeśli jesteś zainteresowany to koniecznie odwiedź naszą stronę i przejrzyj interesujące dla Ciebie oferty. Jeśli masz jakieś zapytania odnośnie nas masz możliwość skontaktowania się z nami.Sprawdź sam !

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Warszawa »

  Jeśli kochasz tańczyć, lub bardzo chciałbyś się go nauczyć to serdecznie Cie zapraszamy do naszej szkoły Loocas Dance Center. Wczytując się w nasza stronę, dowiesz się jak wygląda nasza oferta, jak i gdzie uczymy, oraz dowiecie się Państwo o atrakcjach jakie oferujemy naszym adeptom. Zappraszamy serdecznie do kontaktu i do zapoznania się z nasza ekscytującą ofertą, którą właśnie teraz możecie przejrzeć na naszej stronie szkoły loocasdance.pl.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie BHP. »

  Określenie praca pochodzi od wyrazu labor, co po łacinie znaczy trud. Praca jest istotna dla ludzi z wielu przyczyn. Ma w intencji zaspokojenie sfery materialnej koniecznej do życia, zaspokojenie potrzeb oraz aspiracji, sposobem na wykorzystanie naturalnych i nowatorskich zdolności ludzi. Jednakże wykonywanie pracy niesie ze sobą ryzyko, nieraz stwarzając zagrożenie dla zdrowiaoraz życia. W związku z takim ryzykiem powstał sposób ochrony pracowników, który definiują przepisy BHP. Kontrola nad bezpieczeństwem i higienicznymi warunkami otoczenia pracy pełni PIP, poprzez sprawdzanie przestrzegania przepisów ustalających warunki pracy. Jednym z fundamentalnych zadań pracodawcy jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa, przez szkolenia BHP dla pracowników w zakresie bezpieczeństwa i higieny miejsca zatrudnienia przed przystąpieniem do stanowiska pracy oraz prowadzić kursy okresowe BHP w tej dziedzinie. Taki kurs BHP ułatwia pracownikom pojęcie ryzyka i potrzebę stosowania właściwych środków zabezpieczenia i respektowania zasad. Kompetentnym wyszkoleniem pracodawców i pracowników w zakresie stosowania przepisów BHP trudnią się wyspecjalizowane firmy szkoleniowe. Realizują one kursy BHP nie tylko metodą tradycyjną, ale także nowoczesną metodą e-learning, która pozwala zaoszczędzić cenny czas. Taka możliwość pozwoli uczestnikom szkolenia okresowego eBHP dla pracowników inżynieryjno-technicznych czy szkolenia okresowego eBHP dla osób kierujących pracownikami i pracodawców na dopasowanie czasu szkolenia BHP do osobistego wolnego czasu.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Słówka angielskie »

  Karteczki Life to innowacyjny kurs angielskiego. System Life to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń. Korzystając z systemu nauki angielskiego online masz pewność na skuteczną naukę angielskiego online. Karteczki dają możliwość nauki przez internet.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursy językowe za granicą »

  Kursy językowe za granicą są bardzo dobrym wyjściem na naukę języków innych nacji. Kontynuacja nauki która była zapoczątkowana w Polsce, to najlepsza rzecz jaką można wykonać. Nakład finansowy w swoją edukację to coś co daje wiele satysfakcji, a inwestycja w swoje potomstwo jeszcze bardziej pozwala poczuć się wspaniale. Nauka języków to potencjał który wyda owoce pracą w bardzo dobrej wraz z dochowami na wysoką skalę całego świata właśnie w dorosłym życiu.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Jazda autem jest nietrudna, aczkolwiek nie musi być wiecznie pewna. Dlatego też, zrobiliśmy specjalistyczny ośrodek, który specjalizuje się jazdą doszkalającą. Ośrodek Jazdy Doszkalające Warszawa to dobra propozycja, mierzona do osób, którzy wolą podnieść osobiste zdolności do prowadzenia pojazdu. Oferta doszkalająca oferowana jest dodatkowo dla ludzi, którzy chcą bardzo dobrze i bezpiecznie przyszykować się do testu na prawo jazdy. Szkolimy na aucie Skoda Fabia, który jest ekstra wygodny i nieskomplikowany w kierowaniu. Odtwarzamy praktyczne zachowania w czasie ruchu, zaprezentujemyjak radzić sobie w sytuacji niebezpiecznej. Nasze kursy przeprowadzają eksperci i zorientowani kierowcy. Ty dowiesz się jak bez ryzyka i solidnie sterować pojazd na każdej jednej jezdni.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe »

  SEKA to placówka proponująca nowatorskie kursy, zarówno w siedzibach firmy, jak również szkolenia e learningowe, z obrębu zasad pracy, bezpieczeństwa, ekologii, ochrony środowiska oraz gwarantujące profesjonalny rozwój w wielu zakresach. Oferujemy szeroki przedział szkoleń zawodowych dotyczących księgowości, zasobów finansowych, ale również kursów spawania czy na wózki widłowe. Wykwalifikowana kadra pracowników świadczy doskonały stopień usług, pomaga rzeczowo znaleźć problem Państwa przedsiębiorstwa oraz daje najlepsze wyniki. Dzięki szkoleniom SEKA możliwe jest ekspresowe poprawienie możliwości zatrudnienia i podniesienie swojego poziomu na rynku.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka matura »

  Strona internetowa, której główny motyw jest skierowany rozwiązywaniu zadań z matmy to supermatma.pl . W swej ofercie mamy wszystkie poziomy, prawdopodobnie największy wirtualny zbiór przykładów z matematyki z dokładnymi odpowiedziami.

  Nie czekaj więc dłużej, tylko wejdź na nasze łamy on-line i zaznajom się z szeroką strefą zasobów wiedzy na temat matmy.

  Na stronie prezentujemy ponadto zadania z ostatniej matury.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, A1, B, B automat. OSK Mini zlokalizowany jest w centrum Gdańska. Dogodna lokalizacja pozwala na dotarcie do ośrodka wieloma środkami komunikacji. Posiadamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, wykłady prowadzone są w nowocześnie wyposażonej sali. Staramy się aby nauka jazdy Gdańsk prowadzona była na tych samych trasach co egzamin. Do dyspozycji posiadamy takie same samochody na których odbywa się egzamin. Zapraszamy do naszej szkoły nauki jazdy.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching, kurs coach »

  Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są kurs coach.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • kurs angielskiego »

  Teraz język angielski jest zasadniczo najpopularniejszym językiem. Nie oznacza to jednakże że mówi w nim największa wielkość ludzi, albowiem o ile podejdziemy aż do sprawy w ów badania, to okaże się, iż najpopularniejszym językiem jest ozór chińszczyzna. Wszelako w przypadku gdy chodzi o angielszczyzna, bez problemowo dogadać jest dozwolone się za pomocą tego języka w wielu różnych regionach świata, toteż również warto postawić na naukę tego popularnego jednakowoż języka. Najlepiej jest, o ile mamy taką opcja, uwiecznić się po prostu aż do szkoły językowej.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ULL »

  Interesująca oferta, z pewnością zaintryguje wszystkich pasjonatów lotnictwa. Pod numerami kontaktowymi udzielimy odpowiedzi na wszelakie zadane pytania. Zachęcamy zarazem do wysyłania pytań drogą elektroniczną. Zlokalizowanie przedsiębiorstwa znajduje się w woj. Łódzkim. Pragniemy napomknąć iż wdrażamy kursy przez okrągły rok. Oferta stworzona jest dla hobbystów pasjonatów. Liczymy, iż niniejsza prezencja Naszej propozycji w sposób niespotykany zaciekawi także Ciebie! Po otrzymaniu licencji, pilot staje się członkiem LLA i jest uprawniony do samodzielnego realizowania lotów na terenie Europy. Prosta strona www bez wątpienia zobrazuje Państwu zakres Naszego działania. Do ewentualnych kosztów stosownie jest doliczyć wydatek na badanie lekarskie a także koszt egzaminu praktycznego. Spełnimy Państwa największe marzenia o lataniu! Unikatowa pasja lotnictwa i odwieczne zamiłowanie do niezależności ducha daje ci sposobność latania w przestworzach. To niesamowite doznanie. Zapraszamy już teraz!

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia językowe dla firm »

  Język jest bardzo istotnym segmentem większości zawodów, powszechnych na rynku pracy. Szkolenia dla firm są znanym sposobem, aby swoją kadrę odpowiedni wyszkolić i uzyskać dzięki temu większe przychody. Szkolenia dla firm są przy okazji o wiele bardziej korzystne pod względem pieniędzy,niż wydawanie kroci na inne drogie przeszkalanie, dlatego że koszty nauczania są o dużo mniejsze i zyski większe. Idealnym wyjściem dla rosnących w siłę firm jest inwestycja w kadry.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski - korepetycje »

  Nasze zajęcia to nie tylko bierne przekazywanie wiedzy, pomoc oraz wsparcie uczącego, ale tak samo dojazd do mieszkania, elastyczny terminarz dopasowany do wymagań kursanta, różnorodna oferta edukacyjna i użycie wszelkich udogodnień ułatwiających proces uczenia. Stawiamy przede wszystkim na jakość i wysoki poziom nauczania. Dla nas dziecko jest zawsze najważniejsze. Oprócz prowadzonych dotychczas lekcji oferujemy korepetycje z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz języków obcych. Dodatkowo oferujemy korepetycje z fizyki warszawa. Nauczyciele pracują również jako obserwatorzy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Uzyskane tym sposobem doświadczenia wykorzystują podczas pracy z uczniami. Zapamiętując wiadomości sprawiamy, że rezultaty nauki są pernamentne. Jesteśmy i rozwijamy się dla Was. Dbamy o konkurencyjność i różnorodność oferty, a przede wszystkim zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie porady oraz konstruktywną krytykę, która pozwala Nam na stałe podwyższanie jakości oferowanych przez Academi usług.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia EFS »

  Konsorcjum firm MTD tworzące MTD Centrum Szkoleń i Doradztwa istniejące od 1999 r. oferuje szkolenia i kursy dokształcające. Specjalizujemy się w dziedzinach dotyczących zarządzania i sprzedaży, ale w ofercie mamy także doradztwo, wdrożenia i coaching. Organizujemy szkolenia otwarte, zamknięte, szkolenia unijne, szkolenia EFS, szkolenia out-door oraz szkolenia w formie zamkniętej. Nasza oferta pozwoli personelowi firmy na przekwalifikowanie sie, podwyższenie kwalifikacji zawodowych, a także rozwinięcie zdolności interpersonalnych. Opracowana przez nas formuła MeToDa™, według której realizowane są warsztaty efektywnie pozwoli na rozwój twoich pracowników i przy tym całego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Poznań »

  Szkoły tańca w ostatnim okresie stały się niezwykle popularne wśród młodzieży. W tv trwa wiele rozmaitego rodzaju show, w których artyści rywalizują wzajemnie poprzez występy taneczne. W mojej szkole tańca zapewniamy szansę poznania rozmaitych stylów tańca. W naszej szkole mamy wielu bardzo dobrych trenerów, którzy uczą młodzież od wielu sezonów. Jednym z najważniejszych powodów dla których polecam zapisać się do mojej szkoły jest szczególna aura mająca miejsce w czasie nauki tańca. Do szkoły możecie się zapisywać przez cały tydzień, wystarczy się ze mną skontaktować poprzez formularz na stronie internetowe.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie dokumentów »

  Powszechne sposoby archiwizowania rachuków posiadają dużo wad. Papierowe dokumenty czasem bardzo trudno odnaleźć pośród całego stosu i rozmaitych innych papierzysk zalegających w przepastnych szufladach. Dokumenty trudno zorganizować tak, aby znalezienie potrzebnych w danym momencie danych nie [przynosiło|dawało|przysparzało} większych problemów. Kolejna rzecz to fakr, że składowanie i przechowywanie dokumentów wyzwala szereg problemów. Wymaga to w końcu dużej przestrzeni biurowej i ludzi którzy się tym zajmą, a to wyzwala kolejne|następne} koszty. Dlatego dobrym wyjściem jest archiwizacja tego co się da w wersji elektronicznej.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: