Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Jazdy doszkalające w Łodzi »

  Auto szkoła w Łodzi Delta oferuje rewelacyjne kursy jazdy kategorii A, A1 oraz B. Mamy w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, doskonale wyposażoną salę wykładową a także wiele samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzykować - przejdź kurs na prawo jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Tu możesz być spokojny o swą przyszłość, a egzamin prawa jazdy będzie po prostu formalnością. Nasz plac manewrowy mieści się w Łodzi na Retkinii zaraz obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pierwszej pomocy »

  Jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, z całą pewnością powinno zależeć Ci na bezpieczeństwie w miejscu wykonywania pracy. Zapewne nie wyobrażasz sobie zdarzenia, w którym jeden z podwładnych doznaje np. utraty przytomności - co jednak, jeśli taka sytuacja się kiedyś przytrafi? Ratownictwa przedmedycznego możesz nauczyć się w łatwy sposób zarówno Ty jak i wszyscy Twoi pracownicy. Wystarczy, że zorganizujesz w swoim zakładzie pracy kurs pierwszej pomocy, trwający nie dłużej niż jeden dzień roboczy. Wystarczy kilka intensywnych godzin ćwiczeń praktycznych, aby wszyscy poczuli się bezpieczniej. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów nauczycie się postępować w najczęściej występujących stanach zagrożenia życia, przykładowo ataku padaczki, zatrzymaniu akcji serca, zawale. Na potwierdzenie zdobytych umiejętności wszyscy otrzymacie certyfikaty, tak więc oprócz zwiększenia bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania spełnisz prawny obowiązek wynikający ze znowelizowanego w 2009 roku Kodeksu Pracy. Zorganizuj kurs pierwszej pomocy w swoim przedsiębiorstwie już dziś!

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Bemowo »

  Nasza firma, jazdy doszkalające Bemowo, zajmuje się przygotowaniem do egzaminu na prawo jazdy aspirantów na przyszłych kierowców. Z nami egzamin na prawo jazdy zdasz bezstresowo. Nasza wyspecjalizowana, doświadczona, wykwalifikowana, wyedukowana kadra nauczycieli spowoduje, że nauka jazdy będzie przyjemna, bezpieczna i satysfakcjonująca. Szkolenia odbywają się na najnowszych samochodach marki SKODA FABIA oraz MERCEDES klasy A z automatyczną skrzynią biegów!!! Jazdy doszkalające Bemowo, odwiedź stronę internetową naszej wspaniałej firmy- www.jazdy-doszkalajace.com.pl, skontaktuj się z nami, zapisz się na pierwszą jazdę, a nie pożałujesz swojej decyzji. Nasza fachowa kadra instruktorów, czeka właśnie na Ciebie!!! Zdziałamy, że najczęściej niezmiernie stresujący egzamin na prawo jazdy okaże się dla Ciebie przysłowiową „bułką z masłem". Przekonała się już o tym istotna większość naszych kursantów. Nasza firma charakteryzuje się przede wszystkim niesłychanie wysoką zdawalnością, wobec tego nie czekaj! Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podróż po świecie druku »

  Promocja to najważniejszy czynnik w współczesnym świecie. Bez niej na pewną sytuację bynajmniej nie mamy co tu szukać. Stąd także zaistniała nasza strona internetowa. Oprowadza nas ona po drukarskich perypetiach, gdzie za darmo mamy możliwość zobaczyć co i jak jest składane i po cóż my to w komplecie robimy. Weźmiecie z tego z pewnością dużo dobrych lekcji. Jeśli zatem jesteście zainteresowani tą możliwością to zachęcamy was na własną stronę www!

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Firmy szkoleniowe »

  Firma doradcza. Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród mnogiej liczby szkoleń specjalizujemy się w treningach menedżerskich oraz handlowych.
  Podnoszą one zdolności interpersonalne. W naszych kursach zwracamy istotną uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w pracy zawodowej z nowonabytych umiejętności, dlatego około 90 % każdego treningu to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych warsztatów są głównie pracownicy działów sprzedażowych oraz kadra zarządzająca w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i na produkcji).
  tematyka: szkolenia dla handlowców: techniki sprzedaży, negocjacje zakupowe, budowa skutecznych relacji.
  tematyka: szkolenia dla zarzadzających: zarządzanie zespołem, zarzadzanie projektami, skuteczny coaching.
  Organizujemy również imprezy integracyjne w których wykorzystujemy takie elementy jak: samochody terenowe, liny, łuki i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • warsztaty ekologiczne »

  Głównym celem firmy BeeGreen jest to aby świadomość ekologiczna była jednym z ważnych działów w Państwa firmie. W dzisiejszych czasach firmy pro ekologiczne budzą o wiele większe zaufanie wśród swoich kontrahentów niż firmy które nie przywiązują do ekologii wagi. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajduje się cykl szkoleń mających zapewnić zrównoważony rozwój świadomości ekologicznej w firmie. Nasze warsztaty ekologiczne pomogą państwu podejmować decyzje korzystne zarówno dla firmy jak i środowiska. Oferujemy kursy, szkolenia i warsztaty zarówno dla dużych firm jak i średnich przedsiębiorstw oraz firm jednoosobowych, Ponadto można się umówić na indywidualne szkolenia csr oraz warsztaty. Proszę pamiętać, że inwestycja w zachowanie pro ekologiczne zwraca się przez cały czas, budując tym samy Makrę firmy przyjaznej środowisku. A wiadomo, że dobra opinia firmy to przeliczalna wartość. Dlatego właśnie głównym celem naszej firmy jest poszerzanie wiedzy o ekologii i otaczającym nas środowisku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm - szkolenia biznesowe »

  Kompleksowa baza firm organizuyjących szkolenia. Na naszych stronach znajdą Państwo firmy szkoleniowe podzielone wg. wszelakich kategorii. Szukają Państwo firmy szkoleniowej Firmy szkoleniowe wg. regionów. Firmy szkoleniowe wg. specjalizacji. Szkolenia integracyjne. Baza hotelowa.Zapraszamy! Zapraszamy również do dodawania wpisów.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor nauki jazdy Kielce »

  Samochód instruktora nauki jazdy Sandra posiada elektryczne lusterka, elektryczne szyby, centralny zamek. Na stronie internetowej znajdą Państwo między innymi opinie byłych kursantów. Są to opinie obiektywne, wskutek tego zapraszam do zapoznania się z nimi i skontaktowania się z instruktorem nauki jazdy Sandra. Współpracujemy ze szkołą jazdy "Mateusz", który organizuje kursy prawa jazdy na kategorię A, B, B1. Wykupując jazdy u instruktora nauki jazdy w Kielcach Sandra zyskują Państwo wiele.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia sepowskie »

  Przedsiębiorstwo Dkr jest jednostka posiadająca uprawnienia do prowadzenia szkoleń a dodatkowo egzaminów i nadawania uprawnień sepowskich, elektrycznych, energetycznych oraz gazowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów tego rodzaju. Prowadzone przez nas szkolenia jak i egzaminami odbywają się na terenie całego kraju. Uprawnienia elektryczne dają możliwość zajmowania się sieciami energetycznymi lub też eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wystąpienia Publiczne »

  Strona prezentuje ofertę treningów z wystąpień publicznych, prezentacji multimedialnych i sztuki retoryki (czyli prowadzenia dyskusji). Zawiera hipełącza do ciekawychwartościowych źródeł informacji na temat prezentacji - lektur czy filmów video.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe »

  SEKA to placówka proponująca nowatorskie kursy, zarówno w siedzibach firmy, jak również szkolenia e learningowe, z obrębu zasad pracy, bezpieczeństwa, ekologii, ochrony środowiska oraz gwarantujące profesjonalny rozwój w wielu zakresach. Oferujemy szeroki przedział szkoleń zawodowych dotyczących księgowości, zasobów finansowych, ale również kursów spawania czy na wózki widłowe. Wykwalifikowana kadra pracowników świadczy doskonały stopień usług, pomaga rzeczowo znaleźć problem Państwa przedsiębiorstwa oraz daje najlepsze wyniki. Dzięki szkoleniom SEKA możliwe jest ekspresowe poprawienie możliwości zatrudnienia i podniesienie swojego poziomu na rynku.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania (podstawy) + Szkolenie Norma PRO »

  Zapraszamy na kursy kosztorysowania oraz szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Szkolenia organizowane są na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń u Klienta. Szkolenie skierowane jest dla osób, które nie miały do czynienia z kosztorysowaniem, jak również dla osób, które już kosztorysują i chcą uzupełnić swoją wiedzę oraz poznać bardzo szczegółowo program do kosztorysowania Norma PRO. Na szkoleniu uczestnicy uczą się jak sprawie kosztorysować przy użyciu programu Norma.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z Sigmą zdasz test na prawo jazdy za pierwszym podejściem! Nauka jazdy z OSK Sigma spowoduje, że zdasz prawo jazdy w Krakowie za pierwszym razem i będziesz pewnym kierowcą. W Sigmie oczekują na Ciebie cierpliwi i profesjonalniani instruktorzy z długim praktycznym doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć informacje z kodeksu o ruchu drogowym, która w powiązaniu z praktyką pomoże Ci stać się dobrym kierowcą. Z Sigmą nauczysz się też obsługi pojazdu, tak niezbędnej w codziennym używaniu pojazdu. Nauczysz się radzić sobie w krakowkiej dżungli, zarówno w samochodzie ( szkolenie kat. B ) jak i na motorze ( kurs kat. A ). Praktyczna nauka jazdy odbywa się w autach marki: Toyota YARIS oraz motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązującymi pojazdami na teście w Krakowie. Instruktorzy Nauki jazdy Sigma, dostarczą Ci wiedzę oraz umiejętności niezbędne w ruchu miejskim. Kwalifikacje instruktorów Sigma poświadczone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa. Nauka jazdy Sigma cieszy się wysoką zdawalnością oraz wyśmienitą reputacją wśród kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dołącz do tych, którzy już zdobyli prawo jazdy z Sigmą! Godziny nauki jazdy dostrajamy do Ciebie!

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs masażu »

  Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę firmową wyjątkowej Akademii Masażu, która została założona w 2003 roku. Nasza akademia masażu została utworzona z pomysłów prawdziwych pasjonatów, pionierów w płaszczyźnie masaży orientalnych w Polsce, posiadających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się na unikatowych w naszej ojczyźnie kursach masażu i terapiach orientalnych wywodzących się z Ajurwendy. Oferowane przez nas kursy masażu dają sposobność naszym klientom na znalezienie ciekawej pracy w gabinetach i ośrodkach masażu i SPA.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia »

  Firma TARGET-PROJECT zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych kursów komputerowych i programistycznych. Polecamy Państwu szczególnie takie kursy jak szkolenia z Microsoft Excel, Adobe, grafiki komputerowej, Microsoft Photoshop, a także szkolenia z zakresu tworzenia stron www. Zajęcia są przeprowadzane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Każdy uczestnik szkolenia ma do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Zapraszamy do zapisywania się do grup zajęciowych. Więcej szczegółów o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki Wrocław »

  Zapraszamy do szkoły języków obcych Atrius na kursy językowe dla osób dorosłych. Nasza szkoła powstała z myślą o osobach, które chciałyby uczyć się języków obcych we własnym gronie. Prowadzimy kursy zarówno języków cieszących się dużym zainteresowaniem (angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski i rosyjski) jak i mniej popularnych języków (chiński,japoński, węgierski, norweski). Szkoła językowa Atrius mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Aby w pełni zapoznać się z oferowanymi przez nas kursami językowymi zapraszamy na naszą stronę internetową www.atrius.pl.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Satysfakcja i motywacja pracowników »

  Gdpkrakow.blog.pl to nieoficjalna strona Grupy Doradczej Projekt z Krakowa. Poświęcona jest ona ofercie firmy oraz informacjom z nią związanym. Można znaleźć na niej wiadomości dotyczące proponowanych szkoleń oraz prowadzonych badań. Firma GDP specjalizuje się w poprawianiu zaangażowania pracowników oraz satysfakcji klientów. W celu zaczerpnięcia dokładnych informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyniucham - ekorepetycje i porady online »

  Czy przebywanie w domu musi eliminować możliwość nabywania nowych wiadomości? Oczywiście nie, istnieje przecież wiele metod, wśród których na I miejscu trzeba wymienić ekorepetycje, które umożliwiają nam z wielkim powodzeniem uczyć się ciekawych przedmiotów szkolnych bez konieczności chodzenia na tradycyjne zajęcia. Ekorepetycje odbywają się w całości za pośrednictwem internetu, a wszelakie materiały edukacyjne oraz ćwiczenia udostępniane zostają uczniowi na ekranie notebooka. Również z fachowcem w danej dziedzinie pozostaniemy w kontakcie za pomocą elektronicznych komunikatorów, które bardzo szybko i bez kłopotów pozwolą nam na przekazanie najważniejszych sugestii i informacji. Tego rodzaju lekcje są bardzo cenione przez osoby chwilowo uwiązane w domu, na przykład w czasie opieki nad synem czy długotrwałej choroby. Ekorepetycje dają im wtedy cenne wsparcie, że długa przerwa w aktywności zawodowej została wykorzystana w sposób efektywny i ciekawy.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Języki obce – dlaczego warto w nie inwestować »

  Należy pamiętać, że nasz kraj jest członkiem Unii Europejskiej. To daje nam wielkie możliwości w zakresie wyboru miejsca pracy w innym kraju. Bez nauki języka obcego poprzez kursy językowe za granicą nie mamy możliwości na znalezienie ciekawej pracy. Nieuczestniczenie udziału w żadnych kursach językowych odbiera nam możliwość swobodnego wyboru pracy w branży która nas interesuje. Bez znajomości choć jednego języka obcego odbieramy sobie szansę zatrudnienia się w miejscu spełniającym nasze oczekiwania. Oprócz tego uczestnictwo w kursach językowych daje nam możliwość swobodnego podróżowania po rożnych krajach. Możemy bez strachu doświadczać różnych sytuacji i jesteśmy pewni, że damy sobie radę. Kończąc trzeba powiedzieć, że wszelkiego rodzaju uczestnictwo w kursach językowych stwarza nam wielkie możliwości i aby iść z duchem czasu trzeba znać chociaż jeden języka obcy.

  W dzisiejszych czasach nieumiejętność posługiwania się choć jednym językiem obcym bywa traktowana jako pewna dysfunkcja. W czasie pogoni za znalezieniem dobrej pracy, ta wiedza okazuje się niezbędna. Znaczącą rolę odgrywa uczestnictwo w wielorakiego rodzaju obozach językowych. Dla chcących nadążyć za dynamicznym rozwojem na rynku pracy i nie tylko, proponujemy szereg atrakcyjnych propozycji zdobycia, bądź udoskonalenia swoich umiejętności. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą szkoleń językowych.

  Proponujemy Państwu wiele metod na naukę języków obcych. Nasza propozycja obejmuje szereg możliwości. Mogą Państwo uczestniczyć w organizowanych obozach językowych nie tylko na terenie kraju, lecz także za granicą. Kursy, w zespołach kilkuosobowych zyskują bardzo dobrą opinię wśród naszych studentów. Dużą popularnością cieszą się też szkolenia językowe za granicą.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO, Norma EXPERT, Norma STANDARD, Programy kosztorysowe, Kursy kosztorysowania »

  Zajmujemy się programami do kosztorysowania. W ofercie posiadamy najbardziej popularne wśród kosztorysantów programy kosztorysowe: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD. W ofercie mamy dodatkowo cenniki do kosztorysowania, szkolenia z obsługi programów Norma, kursy kosztorysowania, systemy do harmonogramowania, aktualizacje, oprogramowanie dla projektantów. Kursy kosztorysowania z obsługą programu Norma PRO organizujemy w różnym miastach: Poznań, Wrocław, Warszawa, Gdańsk. U nas na stronie znajdziesz najbliższe terminy kursów.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: