Korepetycje Podkategoria: Korepetycje

 • tłumacz języka niemieckiego poznań »

  Masz problemy z językiem niemieckim? Szukasz profesjonalnego tłumacza, który pomoże Ci w zrozumieniu tekstów niemieckich?Zapraszamy na stronę profesjonalnej i wykwalifikowanej tłumaczki, która posiada wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie. Od teraz żaden niemiecki tekst nie będzie Tobie obcy. W ofercie także specjalistyczne tłumaczenia prawnicze, między innymi umowy, akty notarialne, czy też orzeczenia sądów. Dzięki doświadczeniu na stanowisku tłumacza i pracy w kancelarii prawniczej możesz być pewien, że usługa której poszukujesz zadowoli Ciebie. Zobacz cennik i skontaktuj się z absolwentką filologii germańskiej. Naprawdę warto.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyniucham - ekorepetycje i porady online »

  Czy przebywanie w domu musi eliminować możliwość nabywania nowych wiadomości? Oczywiście nie, istnieje przecież wiele metod, wśród których na I miejscu trzeba wymienić ekorepetycje, które umożliwiają nam z wielkim powodzeniem uczyć się ciekawych przedmiotów szkolnych bez konieczności chodzenia na tradycyjne zajęcia. Ekorepetycje odbywają się w całości za pośrednictwem internetu, a wszelakie materiały edukacyjne oraz ćwiczenia udostępniane zostają uczniowi na ekranie notebooka. Również z fachowcem w danej dziedzinie pozostaniemy w kontakcie za pomocą elektronicznych komunikatorów, które bardzo szybko i bez kłopotów pozwolą nam na przekazanie najważniejszych sugestii i informacji. Tego rodzaju lekcje są bardzo cenione przez osoby chwilowo uwiązane w domu, na przykład w czasie opieki nad synem czy długotrwałej choroby. Ekorepetycje dają im wtedy cenne wsparcie, że długa przerwa w aktywności zawodowej została wykorzystana w sposób efektywny i ciekawy.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Otworzenie granic do krajów Unii Europejskiej zachęca coraz większą liczbę Polaków do poszukiwania poza granicami dobrze płatnego zatrudnienia. Warunkiem dostania wymarzonej pracy są nie tylko żądane oceny zawodowe ale dodatkowo wiedza na stosownie wysokim poziomie języków obcych, jaka pomaga porozumiewać się ze wspólnikami. Jedynie korepetycje z języków obcych, których konkurencyjną propozycją odszukać można na stronach naszego serwisu internetowego zdołają zagwarantować odpowiedni ich poziom.

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki - korepetycje przez skype wygodnie w domu »

  Wyobraź sobie naukę języka obcego w miejscu w którym czujesz się najlepiej, czyli we własnym domu. Nie rozprasza cię nowe otoczenie, nie onieśmielają cię obcy ludzie - koncentrujesz się tylko i wyłącznie na lekcji, która jest przed tobą. Koniec męczących dojazdów na lekcję oraz długich oraz późnych z niej powrotów - wszystko na miejscu, a do tego terminy oraz czas trwania lekcji dopasowany do twoich potrzeb - specjalnie dla osób mających problemy z systematycznością krótkie codzienne spotkania z lektorem, zamiast długich tradycyjnych lekcji.Ile to razy miałaś/eś wątpliwości językowe ale nikogo, kto mógłby służyć szybką radą - teraz to żaden problem wykorzystując wszystkie obecne środki komunikacji będziesz mógł/mogła otrzymać pomoc lektora tu i teraz. Nie martw się także o swoją systematyczność, zadba o to lektor pozostając z tobą w stałym kontakcie. Internet to wciąż niedocenione medium, które dla wielu kończy się na www, mailu oraz - szczególnie teraz - facebook-u. W rzeczywistości możliwości komunikacji są ogromne. Skype zapewnia fenomenalną jakość dźwięku oraz umożliwia nieskrępowaną konwersację, co w nauce języka jest oczywiście nieodzowne. Treść lekcji, jeżeli zachodzi tylko taka potrzeba jest prezentowana w specjalnej części serwisu deutschkurs.pl tak aby zarówno nauczyciel jak i uczeń mieli możliwość ingerowania w treść kolejnych ćwiczeń. Całość jest zapisywana na serwerze i uczeń posiada możliwość powrotu do treści lekcji w każdej chwili.Dzięki wygodnym narzędziom do swobodniej edycji plików PDF, które umożliwiają nanoszenie własnego tekstu oraz wielu innych przydatnych oznaczeń praca z podręcznikiem w tej wersji nie stanowi żadnego problemu.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje francuski Wrocław - język francuski Wrocław »

  Nauka Francuskiego Wrocław. Szukasz nauczyciela, który nauczyłby Cię efektywnie i sprawnie języka francuskiego? W takiej sytuacji musisz sprawdzić moją ofertę korków z języka francuskiego. Jestem, bowiem profesjonalnym i znanym w branży specjalistom, który efektywnie nauczy Cię języka francuskiego. Cechują mnie nie wysokie, ceny, pozytywne nastawienie oraz szerokie doświadczenie, które zdobyłam podczas
  sześcio letniego pobytu w Francji . Realizuję również tłumaczenia z języka francuskiego na j. polski oraz w 2-gą stronę w bardzo krótkich terminach. Zachęcam do sprawdzenia mojej www. Naucz się sprawnie francuskiego.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski - korepetycje »

  Nasze zajęcia to nie tylko bierne przekazywanie wiedzy, pomoc oraz wsparcie uczącego, ale tak samo dojazd do mieszkania, elastyczny terminarz dopasowany do wymagań kursanta, różnorodna oferta edukacyjna i użycie wszelkich udogodnień ułatwiających proces uczenia. Stawiamy przede wszystkim na jakość i wysoki poziom nauczania. Dla nas dziecko jest zawsze najważniejsze. Oprócz prowadzonych dotychczas lekcji oferujemy korepetycje z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych oraz języków obcych. Dodatkowo oferujemy korepetycje z fizyki warszawa. Nauczyciele pracują również jako obserwatorzy Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Uzyskane tym sposobem doświadczenia wykorzystują podczas pracy z uczniami. Zapamiętując wiadomości sprawiamy, że rezultaty nauki są pernamentne. Jesteśmy i rozwijamy się dla Was. Dbamy o konkurencyjność i różnorodność oferty, a przede wszystkim zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie porady oraz konstruktywną krytykę, która pozwala Nam na stałe podwyższanie jakości oferowanych przez Academi usług.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowa serwis korepetycji online »

  Ten portal to nie tylko serwis ogłoszeniowy dla korepetytorów, ale również korepetycje przez internet. Pozwala na to specjalny system, który wspomaga każdego nauczyciela, który ma ochotę nauczać w ten sposób - bezproblemowy, komfortowy i zmyślny, a przy tym bardzo użyteczny. Lista rankingowa uczących dla osób szukających idealnego i zweryfikowanego nauczyciela. Prosta wyszukiwarka korepetytorów w twojej okolicy.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Pabianice »

  Strona zawiera ofertę tanich ale wartościowych korków z angielskiego, matmy i fizyki. Lekcji udziela absolwent Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej. Przeznaczone są dla uczniów podstawówki i gimnazjum. Zakres zajęć obejmuje materiał szkolny, pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowywanie do sprawdzianów jak również poszerzanie wiedzy. Oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Pabianic.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje - szlifuj swój angielski »

  Angielski jest językiem urzędowym w wielu krajach. Jeżeli macie problem z nauką tego języka, nie rozumiecie gramatyki, ciężko Wam zapamiętać nowe zwroty, przygotowaliśmy dla Was korepetycje online! Nasi najlepsi nauczyciele wprowadzą Was w sekrety języka angielskiego! Korepetycje nauczą Was właściwego akcentowania wyrazów, pomogą Wam poprowadzić bezbłędną dyskusję! Do tego poznacie kulturę Wielkiej Brytanii, nowinki, pułapki językowe. Nasze ekorki sprawią, że poczujecie się swobodnie rozmawiając w języku angielskim! Korepetycje online to doskonały wybór! Bez wychodzenia z domu zdobędziecie patent na szybką naukę angielskiego! Korepetycje online to dobry sposób na odrzucenie schematów!. Szybka nauka angielskiego jest bardzo ważna – wybierzcie ekorepetycje! Szlifuj swój angielski z serwisem do korepetycji online.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z angielskiego »

  Chciałbym zaprezentować ciekawą stronę poświęconą korepetycjom. W portalu umieszczone są informacje dotyczące psychologicznego aspektu korepetycji. Można odszukać tam artykuły opisujące pozytywne i negatywne zjawiska związane z korepetycjami. Strona niewątpliwie zaciekawi tych, którzy pragną dowiedzieć się jaki wpływ korepetycje mają na ucznia oraz na to jak wyglądają lekcje w polskich szkołach. W portalu znajdują się także wiadomości dotyczące brania korepetycji z takich przedmiotów jak matematyka, fizyka czy język angielski. Serdecznie zapraszam wszystkich którzy chcą wysłać dziecko na korepetycje.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Pomagania w nauczaniu w obecnych czasach jest całkiem całkowicie zwyczajnym, co tak rzeczywiście zapisało się na stałe już w system podejmowania orzeczeń w naszej ludzkości, gdy czegoś nie rozumiemy. Oczywiście, że gdy ktoś czegoś nie przyswaja, a w szkole nie ma czasu by to zrozumieć, to powinien skorzystać z płatnej pomocy. Tak więc dlaczego korepetycje są w aktualnym czasie tak spopularyzowane? Przede wszystkim rozchodzi się o to, ze jest to metoda posiłkowej pomocy dla uczniów, którzy je wymagają. One nie są także nawet tak bardzo kosztowne, co może nadobowiązkowo nam posłużyć jeszcze w koniunkturze i rozszerzeniu własnej wiedzy. Informacje o korepetycjach są umieszczane coraz częściej nie tylko na słupach miejskich i w podobnych tego typu miejscach, ale także w Sieci.

  Data dodania: 03 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin gimnazjalny matematyka »

  Na naszej witrynie internetowej odnajdą Państwo ciekawe zadania z matematyki, dzięki którym perfekcyjnie przygotujecie się do egzaminów zaliczeniowych, matury lub sprawdzianu gimnazjalnego. Posiadamy sporo zadań na rozmaitych stopniach trudności. Nasza strona cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Jeżeli chcesz zdać maturę na piątkę, to koniecznie sprawdź nasze zadania maturalne. Serwis powstał dla tych wszystkich osób, które mają problem z rozwiązywaniem zadań z matematyki oraz dla tych, którzy chcieliby zweryfikować swoją obecną wiedzę. Matematyka, wbrew pozorom, nie jest taka trudna jak mogłoby to się wydawać na pierwszy rzut oka. Wystarczy rozwiązać kilka naszych zadań, a z pewnością zdamy każdy test.

  Data dodania: 26 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Buki korepetycje - serwis poszukiwań korepetytora w Polsce »

  Serwis Buki pomaga uczniom i nauczycielom szybko znaleźć siebie nawzajem. W ciągu kilku minut możecie znaleźć korepetytora w swoim mieście z takimi preferencjami, które Państwa interesują: https://buki.org.pl/korepetycje/. Następnie trzeba tylko wypełnić formularz kontaktowy i już tego samego dnia umówić się na korepetycje.
  Na stronie BUKI już ponad 3000 korepetytorów zamieściło swoje ankiety. Są tu duże miasta takie jak Warszawa(https://buki.org.pl/korepetycje/warszawa/), Kraków(https://buki.org.pl/korepetycje/krakow/), Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, tak i mniejsze miejscowości: jesteśmy w ponad 50 miejscowościach w całej Polsce.
  Każdy wykładowca zamieszcza aktualne dane na temat swoich umiejętności, wykształcenia, doświadczenia zawodowego (kopie dokumentów), ceny usługi, lokalizacji. Firma Buki publikuje każdą opinię klienta o korepetytorze, która jest podstawą do jego oceny. W ten sposób została stworzona największa baza prywatnych usług korepetytorskich w Polsce.

  Data dodania: 08 06 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Korepetycje

Korepetycje - nowa strona:

Adres: