Jazdy doszkalające w Łodzi

Auto szkoła w Łodzi Delta oferuje rewelacyjne kursy jazdy kategorii A, A1 oraz B. Mamy w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, doskonale wyposażoną salę wykładową a także wiele samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzykować - przejdź kurs na prawo jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Tu możesz być spokojny o swą przyszłość, a egzamin prawa jazdy będzie po prostu formalnością. Nasz plac manewrowy mieści się w Łodzi na Retkinii zaraz obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

Szczegóły strony www.delta.lodz.pl:

Podlinkuj stronę www.delta.lodz.pl:

Jazdy doszkalające w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 207

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Coaching, kurs coach »

  Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są kurs coach.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Oferujemy kursy na prawo jazdy w kategoriach A, A1, B, B automat. OSK Mini zlokalizowany jest w centrum Gdańska. Dogodna lokalizacja pozwala na dotarcie do ośrodka wieloma środkami komunikacji. Posiadamy doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, wykłady prowadzone są w nowocześnie wyposażonej sali. Staramy się aby nauka jazdy Gdańsk prowadzona była na tych samych trasach co egzamin. Do dyspozycji posiadamy takie same samochody na których odbywa się egzamin. Zapraszamy do naszej szkoły nauki jazdy.

  Data dodania: 02 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Warszawa »

  Jeśli kochasz tańczyć, lub bardzo chciałbyś się go nauczyć to serdecznie Cie zapraszamy do naszej szkoły Loocas Dance Center. Wczytując się w nasza stronę, dowiesz się jak wygląda nasza oferta, jak i gdzie uczymy, oraz dowiecie się Państwo o atrakcjach jakie oferujemy naszym adeptom. Zappraszamy serdecznie do kontaktu i do zapoznania się z nasza ekscytującą ofertą, którą właśnie teraz możecie przejrzeć na naszej stronie szkoły loocasdance.pl.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie ULL »

  Interesująca oferta, z pewnością zaintryguje wszystkich pasjonatów lotnictwa. Pod numerami kontaktowymi udzielimy odpowiedzi na wszelakie zadane pytania. Zachęcamy zarazem do wysyłania pytań drogą elektroniczną. Zlokalizowanie przedsiębiorstwa znajduje się w woj. Łódzkim. Pragniemy napomknąć iż wdrażamy kursy przez okrągły rok. Oferta stworzona jest dla hobbystów pasjonatów. Liczymy, iż niniejsza prezencja Naszej propozycji w sposób niespotykany zaciekawi także Ciebie! Po otrzymaniu licencji, pilot staje się członkiem LLA i jest uprawniony do samodzielnego realizowania lotów na terenie Europy. Prosta strona www bez wątpienia zobrazuje Państwu zakres Naszego działania. Do ewentualnych kosztów stosownie jest doliczyć wydatek na badanie lekarskie a także koszt egzaminu praktycznego. Spełnimy Państwa największe marzenia o lataniu! Unikatowa pasja lotnictwa i odwieczne zamiłowanie do niezależności ducha daje ci sposobność latania w przestworzach. To niesamowite doznanie. Zapraszamy już teraz!

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Bemowo »

  Nasza firma, jazdy doszkalające Bemowo, zajmuje się przygotowaniem do egzaminu na prawo jazdy aspirantów na przyszłych kierowców. Z nami egzamin na prawo jazdy zdasz bezstresowo. Nasza wyspecjalizowana, doświadczona, wykwalifikowana, wyedukowana kadra nauczycieli spowoduje, że nauka jazdy będzie przyjemna, bezpieczna i satysfakcjonująca. Szkolenia odbywają się na najnowszych samochodach marki SKODA FABIA oraz MERCEDES klasy A z automatyczną skrzynią biegów!!! Jazdy doszkalające Bemowo, odwiedź stronę internetową naszej wspaniałej firmy- www.jazdy-doszkalajace.com.pl, skontaktuj się z nami, zapisz się na pierwszą jazdę, a nie pożałujesz swojej decyzji. Nasza fachowa kadra instruktorów, czeka właśnie na Ciebie!!! Zdziałamy, że najczęściej niezmiernie stresujący egzamin na prawo jazdy okaże się dla Ciebie przysłowiową „bułką z masłem". Przekonała się już o tym istotna większość naszych kursantów. Nasza firma charakteryzuje się przede wszystkim niesłychanie wysoką zdawalnością, wobec tego nie czekaj! Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słówka angielskie »

  Karteczki Life to innowacyjny kurs angielskiego. System Life to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń. Korzystając z systemu nauki angielskiego online masz pewność na skuteczną naukę angielskiego online. Karteczki dają możliwość nauki przez internet.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja Ppoż »

  Strona internetowa poświęcona tematyce z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Wertując zawarte na blogu informację poznamy zasady zachowania się w przypadku ognia, zasadach używania gaśnicy i innych urządzeń pożarowych,, procedurach informowania straży pożarnej oraz wiele innych ciekawych tematów. Po przeczytaniu z pewnością poprawi się nasze poczucie bezpieczeństwa. Informacje te powinny się znajdować w instrukcji ppoż. Ten blog jest poglębieniem zasad tam zawartych.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. | Kursy BHP, zawodowe, rozwój osobisty »

  Firma Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S. C. rozpoczęła swoją działalność w 1998r., wtedy pod marką BEHAPOWIEC. Jest odpowiedzią na wciąż rosnące zapotrzebowanie edukacji i szkolenia pracowników w celu podniesienia ich kwalifikacji i jakości świadczonej pracy. Dziś kiedy wyznacznikiem sukcesu firmy jest miara profesjonalizmu jej pracowników, Nasza Era CSiR S. C. zapewnia profesjonalną obsługę szkoleniową i konsultingową działając na terenie całego kraju. Misja firmy- wierzymy, że każda organizacja, która działa na rynku musi mieć cel swojego istnienia, misję wykraczającą poza dostarczaniem zysku właścicielom.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e learningowe »

  SEKA to placówka proponująca nowatorskie kursy, zarówno w siedzibach firmy, jak również szkolenia e learningowe, z obrębu zasad pracy, bezpieczeństwa, ekologii, ochrony środowiska oraz gwarantujące profesjonalny rozwój w wielu zakresach. Oferujemy szeroki przedział szkoleń zawodowych dotyczących księgowości, zasobów finansowych, ale również kursów spawania czy na wózki widłowe. Wykwalifikowana kadra pracowników świadczy doskonały stopień usług, pomaga rzeczowo znaleźć problem Państwa przedsiębiorstwa oraz daje najlepsze wyniki. Dzięki szkoleniom SEKA możliwe jest ekspresowe poprawienie możliwości zatrudnienia i podniesienie swojego poziomu na rynku.

  Data dodania: 29 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • BĄBELKI PŁYWAJĄ - Szkoła nauki pływania dla dzieci »

  Szkoła Bąbelki Pływają należy do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, dbającego o najwyższy standard i profesjonalizm usług oferowanych przez jej członków. Obecnie szkoła Bąbelki Pływają prowadzi zajęcia w miastach Olsztyn i Warszawa. Oferujemy naukę pływania dla dzieci i niemowląt poprzez zabawę i ćwiczenia, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapię i rehabilitacja w wodzie dzieci z upośledzeniem ruchowym, aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy - www.babelkiplywaja.pl.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »