Jazdy doszkalające w Łodzi

Auto szkoła w Łodzi Delta oferuje rewelacyjne kursy jazdy kategorii A, A1 oraz B. Mamy w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, doskonale wyposażoną salę wykładową a także wiele samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzykować - przejdź kurs na prawo jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Tu możesz być spokojny o swą przyszłość, a egzamin prawa jazdy będzie po prostu formalnością. Nasz plac manewrowy mieści się w Łodzi na Retkinii zaraz obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

Szczegóły strony www.delta.lodz.pl:

Podlinkuj stronę www.delta.lodz.pl:

Jazdy doszkalające w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 209

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z Sigmą zdasz test na prawo jazdy za pierwszym podejściem! Nauka jazdy z OSK Sigma spowoduje, że zdasz prawo jazdy w Krakowie za pierwszym razem i będziesz pewnym kierowcą. W Sigmie oczekują na Ciebie cierpliwi i profesjonalniani instruktorzy z długim praktycznym doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć informacje z kodeksu o ruchu drogowym, która w powiązaniu z praktyką pomoże Ci stać się dobrym kierowcą. Z Sigmą nauczysz się też obsługi pojazdu, tak niezbędnej w codziennym używaniu pojazdu. Nauczysz się radzić sobie w krakowkiej dżungli, zarówno w samochodzie ( szkolenie kat. B ) jak i na motorze ( kurs kat. A ). Praktyczna nauka jazdy odbywa się w autach marki: Toyota YARIS oraz motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązującymi pojazdami na teście w Krakowie. Instruktorzy Nauki jazdy Sigma, dostarczą Ci wiedzę oraz umiejętności niezbędne w ruchu miejskim. Kwalifikacje instruktorów Sigma poświadczone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa. Nauka jazdy Sigma cieszy się wysoką zdawalnością oraz wyśmienitą reputacją wśród kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dołącz do tych, którzy już zdobyli prawo jazdy z Sigmą! Godziny nauki jazdy dostrajamy do Ciebie!

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia prawo »

  Konsekwentne i uczciwe szkolenia dają zawsze pozytywne efekty. Jesteśmy zdania że edukacja i poszerzanie swoich wiadomości to najlepsza droga i inwestycja by rozwijać samego siebie. Ciągle udoskonalamy Nasz system szkoleń, staramy się aby był przystępny dla jak największej ilości osób. Staramy się zmieniać i dostosowywać etapy szkolenia do osób jaką posiadają wiedzę na samym początku szkolenia jak i dostosowujemy wszystkie etapy do wieku i sposobu przyswajania wiadomości przez wszystkich uczestników.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching, kurs coach »

  Szkoła Coachów jest projektem długofalowym, mającym na celu rozwój kompetencji osób, które planują rozpocząć pracę jako Coach. Coaching jest dziedziną psychologii, która zajmuje się dążeniami do wytyczonych celów. Coach jest osobistym trenerem, z przygotowaniem do tej roli, który pomaga odkryć wspólnie z zainteresowaną osobą najskuteczniejszą drogę do obranego celu. Kurs coach pozwala nabyć wiedzę z dziedziny psychologii i psychoanalizy, które pozwalają opanować sztukę korygowania zachowań osoby, przed którą stoją określone przez nią zadania. Heuresis Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania - zapraszamy na szkolenia coaching oraz na inne szkolenia np. negocjacje. Mamy również inne propozycje kursów, jednym z nich są kurs coach.

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursy językowe za granicą »

  Kursy językowe za granicą są bardzo dobrym wyjściem na naukę języków innych nacji. Kontynuacja nauki która była zapoczątkowana w Polsce, to najlepsza rzecz jaką można wykonać. Nakład finansowy w swoją edukację to coś co daje wiele satysfakcji, a inwestycja w swoje potomstwo jeszcze bardziej pozwala poczuć się wspaniale. Nauka języków to potencjał który wyda owoce pracą w bardzo dobrej wraz z dochowami na wysoką skalę całego świata właśnie w dorosłym życiu.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Poznań »

  Szkoły tańca w ostatnim okresie stały się niezwykle popularne wśród młodzieży. W tv trwa wiele rozmaitego rodzaju show, w których artyści rywalizują wzajemnie poprzez występy taneczne. W mojej szkole tańca zapewniamy szansę poznania rozmaitych stylów tańca. W naszej szkole mamy wielu bardzo dobrych trenerów, którzy uczą młodzież od wielu sezonów. Jednym z najważniejszych powodów dla których polecam zapisać się do mojej szkoły jest szczególna aura mająca miejsce w czasie nauki tańca. Do szkoły możecie się zapisywać przez cały tydzień, wystarczy się ze mną skontaktować poprzez formularz na stronie internetowe.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jazdy doszkalające Warszawa »

  Jazda autem jest nietrudna, aczkolwiek nie musi być wiecznie pewna. Dlatego też, zrobiliśmy specjalistyczny ośrodek, który specjalizuje się jazdą doszkalającą. Ośrodek Jazdy Doszkalające Warszawa to dobra propozycja, mierzona do osób, którzy wolą podnieść osobiste zdolności do prowadzenia pojazdu. Oferta doszkalająca oferowana jest dodatkowo dla ludzi, którzy chcą bardzo dobrze i bezpiecznie przyszykować się do testu na prawo jazdy. Szkolimy na aucie Skoda Fabia, który jest ekstra wygodny i nieskomplikowany w kierowaniu. Odtwarzamy praktyczne zachowania w czasie ruchu, zaprezentujemyjak radzić sobie w sytuacji niebezpiecznej. Nasze kursy przeprowadzają eksperci i zorientowani kierowcy. Ty dowiesz się jak bez ryzyka i solidnie sterować pojazd na każdej jednej jezdni.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  z bardzo długim doświadczeniem ? Szukasz tylko i wyłącznie najefektywniejszych specjalistów w dziedzinie umiejętności dobrzego przekazu ? Dobrze się składa, gorąco polecam Ci polecić Gdańską Akademie Umiejętności Menedżerskich . GAUM to wyłącznie dobrzy specjaliści. Oferujący najlepszej skuteczności szkolenia menedżerskie.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Pożarowe »

  Prezentuję wam blog zawierający fachowe wpisy dotyczące ochrony ppoż w budowlach oraz globalnie zrozumianemu bezpieczeństwu i higienie pracy. Strona ta jest poświęcona zwykłym osobom niepowiązanym z tematem zawodowo, ale pomimo tego pragnęliby przyswoić trochę wiadomości na ten temat. Najczęstsza tematyka to ochrona ppoż Zarówno fachowcy z branży bezpieczeństwa przeciwpożarowego mogą odszukać coś interesującego dla siebie. Strona ta jest często uaktualniana o nowe wieści z branży, przez co możesz na bieżąco śledzić nowości z ochrony przeciwpożarowej. Zapraszam na moją stronę..

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników, firmowe, grupowe »

  Szkolenia dla pracowników to bardzo ważny detal organizacji i wyjaśnienia pracy w spółce. Jak przeprowadzić program szkoleń dla pracowników? Ważnym elementem takich szkoleń jest przekazanie pracownikowi niezbędnej wiedzy do wykonywania powierzonych mu procedur w trakcie pracy. Można to przeprowadzić poprzez kursy grupowe albo kursy spersonalizowane. Zobacz jak wazną rzeczą są szkolenia w firmie. Twoi pracownicy będą Ci za to wdzięczni. Wejdź na nasz serwis o szkoleniach w firmie. Przeczytaj wiele praktycznych treści na www.szkoleniafirmowe.info.pl.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • BĄBELKI PŁYWAJĄ - Szkoła nauki pływania dla dzieci »

  Szkoła Bąbelki Pływają należy do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, dbającego o najwyższy standard i profesjonalizm usług oferowanych przez jej członków. Obecnie szkoła Bąbelki Pływają prowadzi zajęcia w miastach Olsztyn i Warszawa. Oferujemy naukę pływania dla dzieci i niemowląt poprzez zabawę i ćwiczenia, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapię i rehabilitacja w wodzie dzieci z upośledzeniem ruchowym, aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy - www.babelkiplywaja.pl.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »