Jazdy doszkalające w Łodzi

Auto szkoła w Łodzi Delta oferuje rewelacyjne kursy jazdy kategorii A, A1 oraz B. Mamy w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, doskonale wyposażoną salę wykładową a także wiele samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzykować - przejdź kurs na prawo jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Tu możesz być spokojny o swą przyszłość, a egzamin prawa jazdy będzie po prostu formalnością. Nasz plac manewrowy mieści się w Łodzi na Retkinii zaraz obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

Szczegóły strony www.delta.lodz.pl:

Podlinkuj stronę www.delta.lodz.pl:

Jazdy doszkalające w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 208

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Języki obce – dlaczego warto w nie inwestować »

  Należy pamiętać, że nasz kraj jest członkiem Unii Europejskiej. To daje nam wielkie możliwości w zakresie wyboru miejsca pracy w innym kraju. Bez nauki języka obcego poprzez kursy językowe za granicą nie mamy możliwości na znalezienie ciekawej pracy. Nieuczestniczenie udziału w żadnych kursach językowych odbiera nam możliwość swobodnego wyboru pracy w branży która nas interesuje. Bez znajomości choć jednego języka obcego odbieramy sobie szansę zatrudnienia się w miejscu spełniającym nasze oczekiwania. Oprócz tego uczestnictwo w kursach językowych daje nam możliwość swobodnego podróżowania po rożnych krajach. Możemy bez strachu doświadczać różnych sytuacji i jesteśmy pewni, że damy sobie radę. Kończąc trzeba powiedzieć, że wszelkiego rodzaju uczestnictwo w kursach językowych stwarza nam wielkie możliwości i aby iść z duchem czasu trzeba znać chociaż jeden języka obcy.

  W dzisiejszych czasach nieumiejętność posługiwania się choć jednym językiem obcym bywa traktowana jako pewna dysfunkcja. W czasie pogoni za znalezieniem dobrej pracy, ta wiedza okazuje się niezbędna. Znaczącą rolę odgrywa uczestnictwo w wielorakiego rodzaju obozach językowych. Dla chcących nadążyć za dynamicznym rozwojem na rynku pracy i nie tylko, proponujemy szereg atrakcyjnych propozycji zdobycia, bądź udoskonalenia swoich umiejętności. Gorąco zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą szkoleń językowych.

  Proponujemy Państwu wiele metod na naukę języków obcych. Nasza propozycja obejmuje szereg możliwości. Mogą Państwo uczestniczyć w organizowanych obozach językowych nie tylko na terenie kraju, lecz także za granicą. Kursy, w zespołach kilkuosobowych zyskują bardzo dobrą opinię wśród naszych studentów. Dużą popularnością cieszą się też szkolenia językowe za granicą.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z Sigmą zdasz test na prawo jazdy za pierwszym podejściem! Nauka jazdy z OSK Sigma spowoduje, że zdasz prawo jazdy w Krakowie za pierwszym razem i będziesz pewnym kierowcą. W Sigmie oczekują na Ciebie cierpliwi i profesjonalniani instruktorzy z długim praktycznym doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć informacje z kodeksu o ruchu drogowym, która w powiązaniu z praktyką pomoże Ci stać się dobrym kierowcą. Z Sigmą nauczysz się też obsługi pojazdu, tak niezbędnej w codziennym używaniu pojazdu. Nauczysz się radzić sobie w krakowkiej dżungli, zarówno w samochodzie ( szkolenie kat. B ) jak i na motorze ( kurs kat. A ). Praktyczna nauka jazdy odbywa się w autach marki: Toyota YARIS oraz motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązującymi pojazdami na teście w Krakowie. Instruktorzy Nauki jazdy Sigma, dostarczą Ci wiedzę oraz umiejętności niezbędne w ruchu miejskim. Kwalifikacje instruktorów Sigma poświadczone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa. Nauka jazdy Sigma cieszy się wysoką zdawalnością oraz wyśmienitą reputacją wśród kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dołącz do tych, którzy już zdobyli prawo jazdy z Sigmą! Godziny nauki jazdy dostrajamy do Ciebie!

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania (podstawy) + Szkolenie Norma PRO »

  Zapraszamy na kursy kosztorysowania oraz szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Szkolenia organizowane są na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń u Klienta. Szkolenie skierowane jest dla osób, które nie miały do czynienia z kosztorysowaniem, jak również dla osób, które już kosztorysują i chcą uzupełnić swoją wiedzę oraz poznać bardzo szczegółowo program do kosztorysowania Norma PRO. Na szkoleniu uczestnicy uczą się jak sprawie kosztorysować przy użyciu programu Norma.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Norma PRO, Norma EXPERT, Norma STANDARD, Programy kosztorysowe, Kursy kosztorysowania »

  Zajmujemy się programami do kosztorysowania. W ofercie posiadamy najbardziej popularne wśród kosztorysantów programy kosztorysowe: Norma EXPERT, Norma PRO, Norma STANDARD. W ofercie mamy dodatkowo cenniki do kosztorysowania, szkolenia z obsługi programów Norma, kursy kosztorysowania, systemy do harmonogramowania, aktualizacje, oprogramowanie dla projektantów. Kursy kosztorysowania z obsługą programu Norma PRO organizujemy w różnym miastach: Poznań, Wrocław, Warszawa, Gdańsk. U nas na stronie znajdziesz najbliższe terminy kursów.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia językowe dla firm »

  Język jest bardzo istotnym segmentem większości zawodów, powszechnych na rynku pracy. Szkolenia dla firm są znanym sposobem, aby swoją kadrę odpowiedni wyszkolić i uzyskać dzięki temu większe przychody. Szkolenia dla firm są przy okazji o wiele bardziej korzystne pod względem pieniędzy,niż wydawanie kroci na inne drogie przeszkalanie, dlatego że koszty nauczania są o dużo mniejsze i zyski większe. Idealnym wyjściem dla rosnących w siłę firm jest inwestycja w kadry.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • kursy językowe za granicą »

  Kursy językowe za granicą są bardzo dobrym wyjściem na naukę języków innych nacji. Kontynuacja nauki która była zapoczątkowana w Polsce, to najlepsza rzecz jaką można wykonać. Nakład finansowy w swoją edukację to coś co daje wiele satysfakcji, a inwestycja w swoje potomstwo jeszcze bardziej pozwala poczuć się wspaniale. Nauka języków to potencjał który wyda owoce pracą w bardzo dobrej wraz z dochowami na wysoką skalę całego świata właśnie w dorosłym życiu.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • po polsku 1 »

  Jako iż jesteśmy przedsiębiorstwem z długoletnim doświadczeniem, posiadamy wielu usatysfakcjonowanych klientów. Zawsze wywiązujemy się z naszych obietnic i traktujemy naszych klientów z najwyższym szacunkiem. Oddaj się w ręce naszych specjalistów i ciesz się sukcesem. Nasze księgarnie to wspaniałe miejsca, a nasi pracownicy to najlepsi doradcy z możliwych.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Jesteśmy elastyczni, a każdy nasz klient jest dla nas motywacją do ciekawych działań. Podczas naszych szkoleń stosujemy zazwyczaj autorskich pomocy, stworzonych przez naszych szkoleniowców tak, żeby bazowa ich część była powiązana z działalnością Twojej organizacji. Dokładnie szykujemy przybory szkoleniowe, aby były nie tylko ważne i przydatne, ale również ekscytujące i miłe. Częste odgłosy śmiechów wydobywające się z naszych sal są dowodem na to, że uczestnicy są aktywni, uśmiechnięci i biorą stały udział w trakcie kursu. Nasza ideologia bazuje na systemie nauczania Know-Do-Be, który sprawia, że partycypanci szkolenia osiągają wszechstronne zdolności biznesowe. Polecamy gry biznesowe. Na początku zaopatrzymy ich w przydatną wiedzę, pochodzącą z wieloletniego doświadczenia i badań w dziedzinie biznesowej.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia sepowskie »

  Przedsiębiorstwo Dkr jest jednostka posiadająca uprawnienia do prowadzenia szkoleń a dodatkowo egzaminów i nadawania uprawnień sepowskich, elektrycznych, energetycznych oraz gazowych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów tego rodzaju. Prowadzone przez nas szkolenia jak i egzaminami odbywają się na terenie całego kraju. Uprawnienia elektryczne dają możliwość zajmowania się sieciami energetycznymi lub też eksploatacji urządzeń i instalacji energetycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą znajdującą się na witrynie internetowej.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • BĄBELKI PŁYWAJĄ - Szkoła nauki pływania dla dzieci »

  Szkoła Bąbelki Pływają należy do Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt, dbającego o najwyższy standard i profesjonalizm usług oferowanych przez jej członków. Obecnie szkoła Bąbelki Pływają prowadzi zajęcia w miastach Olsztyn i Warszawa. Oferujemy naukę pływania dla dzieci i niemowląt poprzez zabawę i ćwiczenia, zajęcia w wodzie dla niemowląt i dzieci, fizjoterapię i rehabilitacja w wodzie dzieci z upośledzeniem ruchowym, aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy - www.babelkiplywaja.pl.

  Data dodania: 27 10 2016 · szczegóły wpisu »