Jazdy doszkalające w Łodzi

Auto szkoła w Łodzi Delta oferuje rewelacyjne kursy jazdy kategorii A, A1 oraz B. Mamy w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, doskonale wyposażoną salę wykładową a także wiele samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzykować - przejdź kurs na prawo jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Tu możesz być spokojny o swą przyszłość, a egzamin prawa jazdy będzie po prostu formalnością. Nasz plac manewrowy mieści się w Łodzi na Retkinii zaraz obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

Szczegóły strony www.delta.lodz.pl:

Podlinkuj stronę www.delta.lodz.pl:

Jazdy doszkalające w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 209

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy i szkolenia »

  Firma TARGET-PROJECT zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych kursów komputerowych i programistycznych. Polecamy Państwu szczególnie takie kursy jak szkolenia z Microsoft Excel, Adobe, grafiki komputerowej, Microsoft Photoshop, a także szkolenia z zakresu tworzenia stron www. Zajęcia są przeprowadzane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Każdy uczestnik szkolenia ma do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Zapraszamy do zapisywania się do grup zajęciowych. Więcej szczegółów o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs kosztorysowania (podstawy) + Szkolenie Norma PRO »

  Zapraszamy na kursy kosztorysowania oraz szkolenia z obsługi programu Norma PRO. Szkolenia organizowane są na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń u Klienta. Szkolenie skierowane jest dla osób, które nie miały do czynienia z kosztorysowaniem, jak również dla osób, które już kosztorysują i chcą uzupełnić swoją wiedzę oraz poznać bardzo szczegółowo program do kosztorysowania Norma PRO. Na szkoleniu uczestnicy uczą się jak sprawie kosztorysować przy użyciu programu Norma.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • obóz językowy »

  Urlopy są czasem, kiedy to wysyła się dzieci na różnego typu obozy zorganizowane. Obozy językowe są idealnym połączeniem uczenia się i odpoczynku w jednym. To nienadwyrężający potrfela sposób, żeby zapewnić dziecku wspaniałe wakacje, a przy okazji naukę języka, która jest tak istotna w dzisiejszym świecie. Specjalistyczna opieka wychowawców i nauczycieli, pozwala na szybkie tempo pogłębienia znajomości języka, który w obecnym świecie jest bardzo istotnym elementem.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Wrocław »

  Strona internetowa wrocławskiej Szkoły jazdy "Autko" reklamująca szkolenia na prawo jazdy. Szkoła jazdy Wrocław posiada w ofercie kursy tygodniowe, weekendowe, poranne i nie tylko. Nauka jazdy prowadzona jest w ramach szkoleń podstawowych, uzupełniających i wielu innych. Kursy realizowane są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnią praktyką. Nauka jazdy Wrocław proponuje nieodpłatne zestawy podręczników oraz innowacyjne materiały edukacyjne. Na witrynie internetowej umieszczone są informacje dotyczące propozycji prawo jazdy Wrocław oraz wykaz cen. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonywanych usług.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie norma »

  Nasze kursy przygotowane zostały przez trenerów z ogromnym doświadczeniem, specjalistów z dziedziny zastosowania informatyki dla budownictwa. Kursy odbywają się w pełni zaopatrzonych laboratoriach komputerowych, każdy uczestnik posiada samodzielne stanowisko. Warsztaty umożliwiają zgłębienie wiedzy z zakresu kosztorysowania jak i na biegłe posługiwanie się programem do kosztorysów. Zapraszamy do zgłoszenia udziału na nasze profesjonalne szkolenia telefonicznie lub mailowo. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nasi pracownicy chętnie rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na nie.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Pabianice »

  Strona zawiera ofertę tanich ale wartościowych korków z angielskiego, matmy i fizyki. Lekcji udziela absolwent Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej. Przeznaczone są dla uczniów podstawówki i gimnazjum. Zakres zajęć obejmuje materiał szkolny, pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowywanie do sprawdzianów jak również poszerzanie wiedzy. Oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Pabianic.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Siła perswazji, trening asertywności »

  Jak zyskać poczucie emocjonalnej swobody, harmonię w życiu prywatnym i zawodowym oraz dobry szacunek do siebie i innych? Szkolenia prowadzone w atrakcyjnej formie ? nie będziesz się nudził. Pozwoli Ci odkryć w sobie nowe zdolności, których wcześniej sobie nie uświadamiałeś. Zdziwi Cię jak łatwo można pozbyć się problemów, które zniewalają człowieka.Największe ograniczenia siedzą w nas i tylko my możemy je przełamać i nie jest to tak niemożliwe jak się na początku wydaje. Życie może być milsze jak siebie samego zaakceptujemy.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja Ppoż »

  Strona internetowa poświęcona tematyce z zakresu bezpieczeństwa pożarowego. Wertując zawarte na blogu informację poznamy zasady zachowania się w przypadku ognia, zasadach używania gaśnicy i innych urządzeń pożarowych,, procedurach informowania straży pożarnej oraz wiele innych ciekawych tematów. Po przeczytaniu z pewnością poprawi się nasze poczucie bezpieczeństwa. Informacje te powinny się znajdować w instrukcji ppoż. Ten blog jest poglębieniem zasad tam zawartych.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • kurs angielskiego »

  Teraz język angielski jest zasadniczo najpopularniejszym językiem. Nie oznacza to jednakże że mówi w nim największa wielkość ludzi, albowiem o ile podejdziemy aż do sprawy w ów badania, to okaże się, iż najpopularniejszym językiem jest ozór chińszczyzna. Wszelako w przypadku gdy chodzi o angielszczyzna, bez problemowo dogadać jest dozwolone się za pomocą tego języka w wielu różnych regionach świata, toteż również warto postawić na naukę tego popularnego jednakowoż języka. Najlepiej jest, o ile mamy taką opcja, uwiecznić się po prostu aż do szkoły językowej.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla pracowników, firmowe, grupowe »

  Szkolenia dla pracowników to bardzo ważny detal organizacji i wyjaśnienia pracy w spółce. Jak przeprowadzić program szkoleń dla pracowników? Ważnym elementem takich szkoleń jest przekazanie pracownikowi niezbędnej wiedzy do wykonywania powierzonych mu procedur w trakcie pracy. Można to przeprowadzić poprzez kursy grupowe albo kursy spersonalizowane. Zobacz jak wazną rzeczą są szkolenia w firmie. Twoi pracownicy będą Ci za to wdzięczni. Wejdź na nasz serwis o szkoleniach w firmie. Przeczytaj wiele praktycznych treści na www.szkoleniafirmowe.info.pl.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »