Jazdy doszkalające w Łodzi

Auto szkoła w Łodzi Delta oferuje rewelacyjne kursy jazdy kategorii A, A1 oraz B. Mamy w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, doskonale wyposażoną salę wykładową a także wiele samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzykować - przejdź kurs na prawo jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Tu możesz być spokojny o swą przyszłość, a egzamin prawa jazdy będzie po prostu formalnością. Nasz plac manewrowy mieści się w Łodzi na Retkinii zaraz obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

Szczegóły strony www.delta.lodz.pl:

Podlinkuj stronę www.delta.lodz.pl:

Jazdy doszkalające w Łodzi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny msnbot 39 Odwiedziny googlebot 209

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs masażu »

  Serdecznie zapraszamy Państwa na stronę firmową wyjątkowej Akademii Masażu, która została założona w 2003 roku. Nasza akademia masażu została utworzona z pomysłów prawdziwych pasjonatów, pionierów w płaszczyźnie masaży orientalnych w Polsce, posiadających ponad 15-letnie doświadczenie. Skupiamy się na unikatowych w naszej ojczyźnie kursach masażu i terapiach orientalnych wywodzących się z Ajurwendy. Oferowane przez nas kursy masażu dają sposobność naszym klientom na znalezienie ciekawej pracy w gabinetach i ośrodkach masażu i SPA.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo bardzo serdecznie zaprasza na kursy prawa jazdy w znanym Ośrodku Szkolenia Kierowców OSK „OLKA". Nasza obeznana oraz doświadczona załoga szkoleniowców prawa jazdy umożliwi Ci miłą, życzliwą atmosferę w trakcie kursu, a zwłaszcza pomoc, bezpieczeństwo i niezmiernie wysoką zdawalność. Z nami bezstresowo i skutecznie zdasz egzamin na wymarzone prawo jazdy! Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B i B1. Dajemy Ci dużo promocji oraz ulg. Gorąco zapraszamy do poznania się bliżej z myślą OSK „OLKA" na naszej stronie internetowej www.osk-olka.pl. Jesteśmy w 100% przekonani, że nauka jazdy Bemowo, nasza załoga instruktorów, ceny oraz przyjacielska atmosfera sprosta Twoim oczekiwaniom. Nauka jazdy Bemowo czeka właśnie na Ciebie! Wybierz Nas, a nie będziesz żałował! Z naszą pomocą będziesz miał okazję przejechać cały Świat!!!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia »

  Podnoszenie kwalifikacji to zdecydowanie jeden z lepszych sposobów inwestowania w siebie samego. Dlatego też z sukcesami działa na rynku tak wiele firm oraz podmiotów, których domeną jest organizowanie szkoleń oraz innych form podnoszących umiejętności osób uczestniczących. Takie kursy i szkolenia dotyczą praktycznie wszystkich sfer od czysto rozrywkowych, przez ekonomiczne, techniczne i biznesowe czy też edukacyjne jak cały czas najpopularniejsze kursy językowe. Podmioty zajmujące się organizowaniem kursów dokładają starań by ich oferta była dla potencjalnych uczestników jak najbardziej atrakcyjna.

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • inspiracja i rozwój »

  Jeżeli szukasz inspiracji do tego, by zmienić swoje życie osobiste i zawodowe na lepsze, koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową! Znajdziesz tam wiele pomysłów i sposobów na to, by Twój rozwój stał się faktem, a nie tylko niespełnionym marzeniem. Wpływ naszych sugestii na Twoje sukcesy, czy to w pracy czy w życiu osobistym, okaże się nieoceniony. Tego szukałeś bezskutecznie do tej pory i u nas to znajdziesz!

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instruktor nauki jazdy Kielce »

  Samochód instruktora nauki jazdy Sandra posiada elektryczne lusterka, elektryczne szyby, centralny zamek. Na stronie internetowej znajdą Państwo między innymi opinie byłych kursantów. Są to opinie obiektywne, wskutek tego zapraszam do zapoznania się z nimi i skontaktowania się z instruktorem nauki jazdy Sandra. Współpracujemy ze szkołą jazdy "Mateusz", który organizuje kursy prawa jazdy na kategorię A, B, B1. Wykupując jazdy u instruktora nauki jazdy w Kielcach Sandra zyskują Państwo wiele.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Pabianice »

  Strona zawiera ofertę tanich ale wartościowych korków z angielskiego, matmy i fizyki. Lekcji udziela absolwent Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej. Przeznaczone są dla uczniów podstawówki i gimnazjum. Zakres zajęć obejmuje materiał szkolny, pomoc w odrabianiu lekcji, przygotowywanie do sprawdzianów jak również poszerzanie wiedzy. Oferta przeznaczona jest dla mieszkańców Pabianic.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Kraków »

  Szkoła tańca Prima Dance zajmuje się realizacją szkoleń i kursów dla ludzi chcących nauczyć się tańca. Od wielu lat zapewniamy skuteczną naukę pod opieką najznamienitszych tancerzy. Większość z nich to wielokrotni mistrzowie polskich i zagranicznych turniejów tańca. Dajemy naszym wychowankom nie tylko wiedzę na temat tańca, ale także miłość do niego. Taniec to nasza specjalność. Prócz zwyczajnych szkoleń studio tańca Prima Dance proponuje również obozy taneczne oraz naukę tańca towarzyskiego. Oprócz nauki tańca zapewniamy także świetną zabawę! Kurs tańca w Krakowie nigdy nie był przyjemniejszy.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warsztaty dla dzieci Kraków »

  W czasie ferii zdołamy się wybierać na Warsztaty dla dzieci Kraków! Warsztaty dla dzieci Kraków są na rzecz wszystkich, nie zawsze dla małolatów. Należy uczyć się jak też korzyści i poznawać oryginalne osoby, to wyłącznie wzbogaca nasze funkcjonowanie. Warsztaty dla dzieci Kraków to czas jak też szkolimy się tańca i poznajemy śmiałe twarzy. O ile zaczniemy się ciekawić warsztatami, to bezzwłocznie uwiecznimy, iż możemy zobaczyć tam jednostki w wszelkim wieku. Na warsztaty dla dzieci Kraków zapisują się osoby młodsze oraz starsze, bo jest to kapitalny sposób na spożytkowanie ferii. Dzięki temu poprawimy sobie {nastrój|klimat|humor|samopoczucie|stan ducha|usposobieniedodatkowo i postawę. Na warsztaty dla dzieci Kraków zdołamy wybrać się z naszym dzieckiem. o ile ono także w toku wczasów chce się trenować tańca, to nic nie znajduje się na zaporze. omówmyż jakkolwiek wcześniej na ten temat i upewnijmy się, iż nasza pociecha pragnie się uczyć razem z nami. może być bowiem tak, że bywa to dla niej krępujące, w tym momencie nie zmuszajmy jej do owe wyjścia. możemy się niemniej jednak zapisać na dwa odzielne warsztaty dla dzieci Kraków i obie przyuczyć się pląsać.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • kurs masażu »

  Centrum Fizjoedukacji Animusz działa pod nadzorem pedagogicznym Kuratorium Oświaty. Posiada placówki, w Warszawie i Gdyni, wpisane do ewidencji Biura Edukacji. C.F. Animusz to bogata, poparta doświadczeniem, oferta kursów masażu. W swoich placówkach w Warszawie oraz Gdyni wykwalifikowany personel prowadzi szkolenia dla fizjoterapeutów oraz masażystów. Uczestnicy po ukończeniu kursów otrzymują zaświadczenia MEN oraz dyplomy placówki w językach polskim i angielskim. Terapeuci wyszkoleni w C.F. Animusz są cenieni za swój profesjonalizm i skuteczność zarówno w Polsce jak i za granicą.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Satysfakcja i motywacja pracowników »

  Gdpkrakow.blog.pl to nieoficjalna strona Grupy Doradczej Projekt z Krakowa. Poświęcona jest ona ofercie firmy oraz informacjom z nią związanym. Można znaleźć na niej wiadomości dotyczące proponowanych szkoleń oraz prowadzonych badań. Firma GDP specjalizuje się w poprawianiu zaangażowania pracowników oraz satysfakcji klientów. W celu zaczerpnięcia dokładnych informacji zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 02 09 2015 · szczegóły wpisu »