Grafika Podkategoria: Grafika

 • Gify »

  Animowane gify uzyskały popularność wraz z rozwojem internetu. Amatorzy internetu coraz chętniej zaczęli generować swoje serwisy www i umieszczać na nich różnorakie fotografie, zarówno statyczne jak i dynamiczne. Format GIF jest najczęsciej stosowanym formatem graficznym, gdyż można w nim zapisać dowolną animację, czyli ruchome szczegóły. Inne formaty takie jak jpg, czy png tego nie umożliwiają. Gify można zaliczyć do ogólnopojętej rozrywki, której szukają osoby korzystąjace z internetu. Zyskały nawet większą oglądalność niż popularny jakiś czas temu sennik. Swoją liczbą wyszukań zaczęły wręcz dorównywać stronom, które zawierają takie informacje jak na przykład humor. Ale tworzenie stron www nieustająco się rozwija i oczywiście pojawią się niedługo inne bardziej uniwersalne formaty graficzne.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio graficzne »

  PixelFactory jest kreatywnym studiem tworzącym wizualizacje 3D z siedzibą w Gdyni. Trudnimy się produkcją wysokiej jakości obiektów a oprócz tego scen w środowisku 3D.Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy klient i prawie każde zlecenie jest inne. Dlatego od samego początku współpracy z klientem staramy się zgromadzić jak najwięcej treści ażeby produkt końcowy spełniał wszelkie założenia i wymagania nabywcy. Jak widać, PixelFactory jest niezawodne, a co najistotniejsze, przystępny partner w biznesie 3D. Specjalizujemy się w kompleksowej budowie obiektów 3D na potrzeby reklamy a oprócz tego przemysłu gamingowego i rozrywkowego.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie logotypów »

  Każda instytucja powinna dzierżyć swój znak rozpoznawczy. Pewnego rodzaju symbol, który bez ustanku będzie się z nią kojarzył. Po prostu… logo firmy powinna mieć każda instytucja. Wielu ludzi ma nagminnie wątpliwość z tym, jak stworzyć takie logo i co powinno się na nim znaleźć. Jednak ten kłopot daje się bardzo łatwo rozwiązać- wystarczy tylko wynająć adekwatną firmę, a ona przygotuje dla nas projekt oraz porządnie wszystko wykona. I my będziemy się mogli wtedy cieszyć nowym logo firmy, które stanie się naszym znakiem. Dzięki temu klienci zawsze będą nas utożsamiać, i nikt nie będzie nas już więcej mylił z kimś innym. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grafika

Grafika - nowa strona:

Adres: