E-learning Podkategoria: E-learning

 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), FCE, CAE, CPE, miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyniucham - ekorepetycje i porady online »

  Czy przebywanie w domu musi eliminować możliwość nabywania nowych wiadomości? Oczywiście nie, istnieje przecież wiele metod, wśród których na I miejscu trzeba wymienić ekorepetycje, które umożliwiają nam z wielkim powodzeniem uczyć się ciekawych przedmiotów szkolnych bez konieczności chodzenia na tradycyjne zajęcia. Ekorepetycje odbywają się w całości za pośrednictwem internetu, a wszelakie materiały edukacyjne oraz ćwiczenia udostępniane zostają uczniowi na ekranie notebooka. Również z fachowcem w danej dziedzinie pozostaniemy w kontakcie za pomocą elektronicznych komunikatorów, które bardzo szybko i bez kłopotów pozwolą nam na przekazanie najważniejszych sugestii i informacji. Tego rodzaju lekcje są bardzo cenione przez osoby chwilowo uwiązane w domu, na przykład w czasie opieki nad synem czy długotrwałej choroby. Ekorepetycje dają im wtedy cenne wsparcie, że długa przerwa w aktywności zawodowej została wykorzystana w sposób efektywny i ciekawy.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki - korepetycje przez skype wygodnie w domu »

  Wyobraź sobie naukę języka obcego w miejscu w którym czujesz się najlepiej, czyli we własnym domu. Nie rozprasza cię nowe otoczenie, nie onieśmielają cię obcy ludzie - koncentrujesz się tylko i wyłącznie na lekcji, która jest przed tobą. Koniec męczących dojazdów na lekcję oraz długich oraz późnych z niej powrotów - wszystko na miejscu, a do tego terminy oraz czas trwania lekcji dopasowany do twoich potrzeb - specjalnie dla osób mających problemy z systematycznością krótkie codzienne spotkania z lektorem, zamiast długich tradycyjnych lekcji.Ile to razy miałaś/eś wątpliwości językowe ale nikogo, kto mógłby służyć szybką radą - teraz to żaden problem wykorzystując wszystkie obecne środki komunikacji będziesz mógł/mogła otrzymać pomoc lektora tu i teraz. Nie martw się także o swoją systematyczność, zadba o to lektor pozostając z tobą w stałym kontakcie. Internet to wciąż niedocenione medium, które dla wielu kończy się na www, mailu oraz - szczególnie teraz - facebook-u. W rzeczywistości możliwości komunikacji są ogromne. Skype zapewnia fenomenalną jakość dźwięku oraz umożliwia nieskrępowaną konwersację, co w nauce języka jest oczywiście nieodzowne. Treść lekcji, jeżeli zachodzi tylko taka potrzeba jest prezentowana w specjalnej części serwisu deutschkurs.pl tak aby zarówno nauczyciel jak i uczeń mieli możliwość ingerowania w treść kolejnych ćwiczeń. Całość jest zapisywana na serwerze i uczeń posiada możliwość powrotu do treści lekcji w każdej chwili.Dzięki wygodnym narzędziom do swobodniej edycji plików PDF, które umożliwiają nanoszenie własnego tekstu oraz wielu innych przydatnych oznaczeń praca z podręcznikiem w tej wersji nie stanowi żadnego problemu.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis maturalny »

  Maturalne.net to najlepszy serwis, który został stworzony z myślą o wszystkich uczniach szkół średnich podchodzących do matury w danym roku. Maturzyści mogą znaleźć w portalu najważniejsze informacje o egzaminie dojrzałości, o przebiegu matury, o nowych wytycznych dotyczących sprawdzania matury. Maturalne.net to także największa baza arkuszy maturalnych. Arkusze maturalne znajdujące się na Maturalne.net są na bieżąco aktualizowane. Matura z matematyki, która była do tej pory zmorą wszystkich maturzystów, od teraz będzie łatwa lekka i przyjemna. Na Maturalne.net znajdziesz także arkusze z: języka polskiego, geografii, wosu i wszystkich innych przedmiotów zdawanych na maturze. Oprócz zadań maturalnych wraz z odpowiedziami, w serwisie znajdziesz tablice maturalne, terminy zbliżających się egzaminów, obowiązkowe lektury na maturze i mnóstwo innych przydatnych do przygotowań do matury informacji. Sprawdź, jak łatwo można przygotować się do egzaminu dojrzałości w rok. Wystarczy regularnie zaglądać na Maturalne.net.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje - szlifuj swój angielski »

  Angielski jest językiem urzędowym w wielu krajach. Jeżeli macie problem z nauką tego języka, nie rozumiecie gramatyki, ciężko Wam zapamiętać nowe zwroty, przygotowaliśmy dla Was korepetycje online! Nasi najlepsi nauczyciele wprowadzą Was w sekrety języka angielskiego! Korepetycje nauczą Was właściwego akcentowania wyrazów, pomogą Wam poprowadzić bezbłędną dyskusję! Do tego poznacie kulturę Wielkiej Brytanii, nowinki, pułapki językowe. Nasze ekorki sprawią, że poczujecie się swobodnie rozmawiając w języku angielskim! Korepetycje online to doskonały wybór! Bez wychodzenia z domu zdobędziecie patent na szybką naukę angielskiego! Korepetycje online to dobry sposób na odrzucenie schematów!. Szybka nauka angielskiego jest bardzo ważna – wybierzcie ekorepetycje! Szlifuj swój angielski z serwisem do korepetycji online.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: E-learning

E-learning - nowa strona:

Adres: