Angielski Podkategoria: Angielski

 • Tłumaczenia specjalistyczne pisemne oraz ustne »


  Joanna Szczygielska, tłumacz języka angielskiego i hiszpańskiego. Warszawa. Tłumaczenia specjalistyczne ustne oraz pisemne. Współpraca z licznymi podmiotami zagranicznymi z Hiszpanii oraz Polski. Zasięg ogólnopolski tłumaczeń, terminowość, wynagrodzenie do negocjacji, wysoki profesjonalizm tłumaczonych tekstów. Specjalizacje: tłumaczenia biznesowe, prawne, budowlane, bankowe, marketingowe. Tłumaczenia zwykłe, które nie wymagają uwierzytelnienia. Współpraca z doradcami podatkowymi, prawnikami, bankowcami oraz doświadczonymi tłumaczami. Profesjonalizm tłumaczonych tekstów. Oferuję również tłumaczenia ustne z języka angielskiego i hiszpańskiego podczas spotkań biznesowych, negocjacji (kilkuletnie doświadczenie w negocjacjach handlowych) oraz organizację misji handlowych dla przedsiębiorców w Polsce: organizacja pobytu, tłumaczenia, załatwianie wszelkich formalności. Zapraszam do współpracy.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Jeżeli chcemy, aby nasze kilkuletnie dziecko pobierało naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat, zdecydowanie warto zapisać je do niepublicznego przedszkola językowego, gdzie nauka języka obcego dla dzieci jest bardzo ważną rzeczą. Dzięki nauce języków obcych w przedszkolu, można być pewnym, że nasze dziecko, gdy już pójdzie do normalnej szkoły, będzie miało całkiem sporą przewagę nad klasowymi kolegami i po prostu będzie znało świetnie język obcy.
  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy sieć przedszkoli uczących angielskiego w całej Polsce.

  Nie należy także zapominać o tym, że człowiek najlepiej przyswaja swoją wiedzę zwłaszcza w wieku przedszkolnym, dzięki czemu, angielski dla dzieci będzie zdecydowanie szybciej wchodził.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielskiego »

  Szanowny Kliencie, zapraszam do przejżenia oferty, którą proponuje biuro tłumaczeń zabrze. Oferujemy zadowalajacą cenę i gwarantujemy wysoką jakość usługi. Dzięki naszym doświadczonym tłumaczom jesteśmy w stanie tłumaczyć wszystko, a tym samym sprostać Państwa najróżniejszym oczekiwaniom. Zapraszamy. Każdy rodzaj zlecenia duże bądź nieduże traktujemy indywidualnie, przestrzegając o termin . Wykonujemy także tłumaczenia online: trzeba tylko do nas wysłać tekst a odsyłamy przetłumaczony. W zakresie usług znajdziecie Państwo tłumaczenia biznesowe jak i ustne. Zapraszamy do sprawdzenia jakości usług realizowanych przez nasze biuro tłumaczeń w Zabrzu. Dokonujemy tłumaczenia biznesowe oraz pisemne tekstów użytkowych i specjalistycznych instrukcje, dokumentacja techniczna, certyfikaty jakości, tłumaczenie sklepów internetowych, tłumaczenie stron internetowych itd. Z naszą pomocą będziesz mógł zająć się prowadzeniem biznesu, a my zajmiemy się tłumaczeniem papierów. Nasze biuro tłumaczeń to również stały kontakt całą dobę, zero opłat za przesłanie do nas do wyceny. Współpracujemy z licznym gronem tłumaczy całej Polski. Tłumaczenia odgrywają ważną rolę we współczesnym świecie. Jeśli nie znasz języków obcych, zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczeniowych naszego biura. Tłumaczenia realizujemy także w trybie ekspresowym - sprawdź nasze ceny.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Instytucja Transatlantica nie licząc nauki języków oferuje także profesjonalne tłumaczenia w języku angielskim. Istnieje również opcja uzyskania całkowitej pomocy w oszacowaniu i wykonaniu pism w języku angielskim. Transatlantica.com.pl intensywnie współpracuje z brytyjskimi tłumaczami, ewentualność skorzystania z usługi sprawdzonego tłumacza pozwala zniwelowania zbytecznych kosztów honoraria agentów. Przy zamówieniu tłumaczeń szerszej ilości oferujemy nader sprzyjające rabaty, udostępniona jest możliwość nie płatnej kalkulacji tłumaczenia.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego »

  Angielski24.com to jeden z wiodących portali do bezpłatnej nauki języka angielskiego. Na tym portalu znajdziesz niezbędne informacje na temat gramatyki języka angielskiego, czasy angielskie (present simple, present continuous, past simple, past continuous itd.), FCE, CAE, CPE, miesiące po angielsku, odmianę czasownika to be oraz wiele innych artykułów niezbędnych do szybkiej nauki języka angielskiego. Na portalu istnieje także możliwość podyskutowania, zadania pytania, a także porozmawiania w języku angielskim z innymi użytkownikami na forum.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy online »

  Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi kursami online. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kursy takie jak: angielski online czy kursy ćwiczące konwersacje, które pozwolą aby w szybki i efektywny sposób poszerzyć swoją wiedzę z różnych języków, a w szczególności z języka angielskiego. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na naszej stornie internetowej. Serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Szczecin »

  Jeżeli rozmyślasz o dobrej posadzie albo zakwalifikowaniu się na wymarzone studia to musisz znać język obcy. W dzisiejszym świecie jest to bezwzględnie żądane – angielski należy umieć. Jeśli uznajesz, że jesteś kiepski z angielskiego to nic nie stoi na przeszkodzie ażebyś to odmienił. Nasza szkoła proponuje naukę na każdym poziomie. Zatrudniamy tylko wprawnych dydaktyków – w ten sposób możesz być pewien, że skutecznie spożytkujesz czas na lekcjach. Przygotowujemy także osoby podchodzące do każdego rodzaju testów takich jak chociaż matura. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny – możesz rozwiązać tam sprawdzian i przekonać się na którym poziomie się znajdujesz!

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Słówka angielskie »

  Karteczki Life to innowacyjny kurs angielskiego. System Life to karteczki do nauki słownictwa oraz wyrażeń. Korzystając z systemu nauki angielskiego online masz pewność na skuteczną naukę angielskiego online. Karteczki dają możliwość nauki przez internet.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype »

  W dzisiejszych czasach oczekuje się od nas znajomości języka angielskiego. Jeśli dotychczas nie przykładałeś się do nauki to w tej chwili posiadasz szansę aby to zmienić. Gwarantujemy Ci kursy w sympatycznej atmosferze. Jeśli chcesz aby pracowali z tobą obyci nauczyciele to idealnie trafiłeś. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi fachowcami, którzy znają trudności jakie dotykają kursantów. Należy mieć na uwadze, że bez znajomości angielskiego nie mamy szans na dobrą pracę. Nasza oferta specjalna to – angielski online. Masz wątpliwości – odpowiemy na wszystkie zapytania.

  Data dodania: 16 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Matura z angielskiego to współcześnie klucz do tryumfu. Z jakiej przyczyny? Język szekspira to największej rangi język na ziemii i każdy musi go potrafić. Ze względu wiedzy angielskiego da się więcej w życiu spełnić. Wyłącznie język szekspira zapewnia wybór jeżdżenia po ziemii i porozumiewaniu się w tym języku praktycznie w każdym zaułku świata. Angielski to współcześnie fundament. Nie istotne czy chcesz zakupić następny obraz, istnieje sześćdziesiąt procent prawdopodobieństwa, że będzie sposób postępowania w języku angielskim. Filmy z dubingiem ogląda się w znacznym stopniu gorzej niż w oryginale. Poznajesz wtedy wszelkiego kawały, jakich nie da się swobodnie oddać na język ojczysty. Poza tym, jak się starasz o posadę, to także pomaga. Uznaję iż wiedza angielskiego to fundament w obecnych czasach

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Supermemo to najintensywniejsza propozycja nauki języka angielskiego. Celność, trafność oraz różnorodność w przedstawianiu wiedzy daje niesamowitą skuteczność nauki. Szkolimy z mowy oraz pisowni, angielski to dla nas ciągły dialog, przedstawiamy naukę w formie prezentacji, audycji oraz interaktywnych gier i zabaw. Skarbem Naszej firmy są tysiące zadowolonych użytkowników. Efektywność nauki i skuteczność charakteryzuje współpracę z Supermemo.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Wyszukanie zajęcia, które może nam dać całkowite zadowolenie nie będzie prostym zadaniem. Wertując oferty z różnych firm, trafić możemy na takie wymagania, o jakich wręcz byśmy nie pomyśleli. Chyba głównym z nich będzie bardzo dobra umiejętność przynajmniej jednego obcego języka. W obecnych czasach będzie to warunek konieczny, dlatego nauka języka angielskiego staje się niezbędna. Tym językiem bowiem posługuje się największa liczba osób z całego świata, stąd koniecznie trzeba go umieć w stopniu komunikatywnym. Oczywiście jest to niezbędne minimum, ponieważ zazwyczaj taka znajomość będzie musiała być na jak najwyższym stopniu zaawansowania, by móc swobodnie porozumiewać się z zagranicznymi kontrahentami czy współpracownikami. Przeważnie nauka języka angielskiego może przebiegać w różny sposób. Część osób decyduje się na tradycyjny sposób, a więc chodzenie na zajęcia do językowych szkół albo korepetycje z lektorem. Osoby, które nie mają czasu na takie zajęcia, będą stawiać na to, co może im dać samodzielna nauka języka angielskiego w mieszkaniu. Do takiego nauczania potrzeba jednak dużej systematyczności. Bowiem trzeba zasiadać do nauki systematycznie i regularnie, bo tylko wówczas przyniesie to korzyści

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski wypracowania »

  Serdecznie zapraszamy na nasz portal, gdzie znajdują się całkowicie darmowe lekcje czasów angielskich zaprojektowane przez swietna lektorkę angielskiego. Poddział z lekcjami jest ciągle rozbudowywany. Teoria opisana jest bardzo przystępnie, przez co niezwykle łatwo da się ją zrozumieć.Dodatkowo można u nas znaleźć darmowe eseje w języku angielskim. Interesującą opcją jaką daje www.englishteacher.com.pl, jest możliwość by zamieścić w nim swój esej. W zamian za to nasze wypracowanie zostanie zweryfikowane i poprawione przez lektora języka angielskiego. Porządku pilnuje znakomity zespół lektorów, co daje gwarancję jakości opublikowanych materiałów.

  Data dodania: 02 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Angielski

Angielski - nowa strona:

Adres: