Remonty Podkategoria: Remonty

 • Remonty Warszawa »

  W nowo wybudowanych mieszkaniach potrzebą jest położenie tynków na elewacje co wiąże się ze wydobyciem słusznej załodze, która ucieka za nas wykończenia Warszawa. Nowym wyjściem jest skorzystanie z usług przedsiębiorstw, które posiadają w swoich układach fachmanów z wieloletnim doświadczeniem. Taka jest kompania Radexremonty, odporne spełnienie i przyzwoite przechytrzenie do nabywcę sprawia że remont Warszawa staje się przyciągający i dydaktyczny. Tynkowanie jest bardzo mozolnym zleceniem i pracochłonnym po jakim trzeba odczekać jeden dzień. Po wyschnięciu spółka przekazuje podniosłej kategorii malowanie Warszawa, które wraz z szkicem i orkiestracją lokalu będzie niesamowitym efektem ostatecznym rokowanego pomocniku w naszym domu. Prędkość i profesjonalizm na każdym kroku jest wyraźny podczas prac. Zapraszamy do współpracy i związku telefonicznego z firmą Radexremonty.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Elewacje Kraków, Niepołomice »

  Gdy przyjrzymy się różnym miasto, jeśli chodzi o elewacje, Kraków zdecydowanie przoduje w tej kategorii. Są one ładne, zadbane, odnowione i stanowią naturalne dopełnienie otoczenia. Jeśli chciałbyś mieć tak ładne elewacje, a dodatkowo liczysz na porady przy wyborze odpowiedniej farby to zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą remontową Tad-Rem. Naszą specjalnością są wykończenia wnętrz, remonty, wykonywanie elewacji i wiele innych rzeczy, na których znamy się jak nikt. Jeśli chcesz mieć ładnie wykonaną elewacje, Niepołomice Twoim miastem, skontaktuj się z Tad-Rem. Jesteśmy solidną firmą na każdą kieszeń, na którą nie będziesz musiał narzekać.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Okna Kielce »

  W naszej ofercie znajdą Państwo dużo nietuzinkowych propozycji, między innymi różnego rodzaju bramy garażowe. Okna z Kielc są bajeczne.Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również szczegółowe informacje dotyczące wszystkich oferowanych produktów. Będą mogli Państwo dowiedzieć się jakie kolory są w tym momencie dostępne oraz jak wygląda produkt.Jednostka DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Ciepło zapraszam do skorzystania z niezwykłej oferty firmy PHU Dom.Gorąco zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Łódź »

  Firma EXPERT Sp. z o.o. powstała w wyniku przekształcenia - zmiana formy prawnej - na rynku usług budowlanych funkcjonuje od 2008r. Oferta firmy zawiera usługi remontowe i wykończeniowe oraz usługi transportowe. Ponadto świadczymy usługi projektowe - audyty i świadectwa energetyczne, kosztorysy, przeglądy i inwentaryzacje. Zapewniamy profesjonalne wykonawstwo oraz wsparcie kierownika budowy i inspektora nadzoru budowlanego. Oferta firmy skierowana jest zarówno do osób fizycznych (remonty lokali i budynków mieszkalnych) jak i do podmiotów gospodarczych (remonty biur, magazynów, sklepów, hal produkcyjnych, docieplenia budynków). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, czekamy także na zapytania z Państwa strony.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Łódź »

  Jednostka Bramy Polska zapewni Państwu kompleksową obsługę w czasie remontu lub budowy domu.Nasze doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na skrócenie czasu realizacji zlecenia do kilku dni roboczych. Jeżeli chcesz mieć bezpieczny i niepowtarzalny dom urządź go w nasze nowomodne bramy segmentowe.Proponujemy Państwu bezpłatne doradztwo techniczne również kalkulacje cenowe, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.Przydomowe bramy segmentowe to nowomodny sposób zamknięcia garaży w budynkach mieszkalnych odpowiadający trendom architektonicznym XXI wieku.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Olsztyn - remont »

  Przedsiębiorstwo handlowo usługowa Konbud specjalizuje się w specjalności budowlanej, istotnie aranżacją i wykończeniem mieszkań. Aktualnie proponujemy naszym klientom szeroką oktawę usług dekoracji i fasady wnętrz. Specjalizujemy się również w sztukaterii, organizujemy kształcenia dla projektantów i projektantów wnętrz. Aktualnie rozszerzamy naszą propozycję dodatkowo o remonty mieszkań Olsztyn. Naszym zamiarem jest ukojenie interesanta tych najbardziej trudnych, chcących niepowtarzalne wykończenia, jednorazowe i rzadkie rozwiązania. Nasze rezultaty oraz firma zdobyła dużo nagród i uhonorowań, za najważniejszą firmę w specjalności budowlanej. Możemy zaoferować wszystko w jednym miejscu pomysł, wzór, materiał i utworzenie. Zapraszamy na naszą stronę www.konbud.olsztyn.pl w celu poznania się z ofertą firmy.

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wykończenia wnętrz i adaptacja poddaszy »

  Wykonujemy kompleksowe remonty mieszkań i domów, wykończenia wnętrz,oraz adaptacje poddaszy.
  Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w sektorze remontowo-wykończeniowym
  Naszą zaletą jest: dokładność, solidność, precyzja - co na dodatek idzie w parze
  z szybkim wykonaniem.
  Gwarantujemy, że nie zwalnia to nas od najwyższej jakości wykonanych przez nas usług.
  Nasza oferta jest bardzo szeroka i skierowana do wymagających klientów jak i tych z mniejszym budżetem.
  Zlecając nam wykonanie remontu masz pewność, że usługa zostanie wykonana solidnie.
  Wszystko po to, aby w pełni zaspokoić coraz bardziej wyrafinowane (często trudne w realizacji) życzenia współczesnego klienta.
  Usługi wykonujemy w rejonach: Siedlce, Łuków, Międzyrzec Podlaski, Biała Podlaska
  Galeria zdjęć

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Ustka »

  "REMIK" - Zakład Remontowo-Budowlany to firma z bogatym doświadczeniem, która zaskarbiła sobie ufność kontrahentów i posiada silną pozycję w branży budowlanych na terenie Ustki, Słupska i okolic.Jesteśmy profesjonalnie działającą firmą budowlaną zorientowaną głównie na jakość świadczonych usług ogólnobudowlanych, wykończeniowych i remontowych. Mamy bogate doświadczenie w wykonywaniu prac związanych z budową, remontem, modernizacją i przystosowaniem budynków.

  Prace realizujemy dokładnie oraz terminowo, uwzględniając indywidualne potrzeby zleceniodawców, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Zielona Góra, Firma budowlana Zielona Góra, usługi budowlane Lubuskie »

  Firma budowlana Żagań
  Zapraszam do skorzystania usług remontowych na terenie woj. Lubuskiego.

  Wykonujemy : murowanie, tynkowanie, układanie płytek, terakoty, paneli podłogowych, malowanie, remonty pomieszczeń i wszystkie inne rzeczy związane z remontami.

  W naszej firmie pracuje Hydraulik, Murarz, Elektryk Dekarz Glazurnik, Malarz
  Więc świadczymy usługi

  Usługi glazurnicze Zielona Góra
  Usługi Elektryczne
  Usługi hydrauliczne
  Usługi elewacyjne
  Usługi dekarskie

  Więcej informacji na stronie Firma budowlana Zielona Góra

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wełna mineralna »

  Innym materiałem o podobnej technologii i zastosowaniu jak wełna mineralna jest wełna szklana.Wełna mineralna zdobyła zastsosowanie w układach dociepleń.Wełna mineralna to towar izolacyjny zapoczątkowania mineralnego. Używany w budownictwie do separacji termicznych i akustycznych ścian zewnętrznych i wewnętrznych.Współcześnie są produkowane różne gatunki wełny mineralnej z których większa część wymaga zastosowania środków ochronnych ze względu na to, że w trakcie montażu i obróbki może dochodzić do podrażnienia błon śluzowych układu oddechowego oraz oczu drobinami wełny.Swoją budową przywołuje zwykłą watę natomiast jest ogromnie wydajna.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria Dekostyr »

  Mimo iż firma Dekostyr istnieje na rynku dopiero od 2014 roku to posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w branży budowlanej i sztukateryjnej. To doświadczenie przekłada się na praktyczność wykonywanej przez nas sztukaterii. Wiemy jak wytworzyć produktu, aby były one następnie łatwe do zamontowania i praktyczne do użytkowania. Nasze listwy styropianowe świetnie komponują się z innymi elementami sztukateryjnymi dla przykładu z gzymsami lub boniami. Wszystkie nasze ozdoby styropianowe stanowią spójną całość. Oferujemy profile styropianowe z pokryciem masą tynkową, co jest dodatkowym zabezpieczeniem dla produktów. Posiadamy w ofercie także sztukaterię wewnętrzną czyli listwy sufitowe oraz listwy LED.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Łódź »

  Czas na remont, najwyższy czas coś odnowić i zmienić, ale najpierw trzeba zatrudnić fachowca, który zrealizuje wszelkie zaplanowane prace remontowe.
  Tacy specjaliści znajdują się w łódzkiej firmie remontowej Gontar, która wykonuje remonty mieszkań w Łodzi, zarówno kompletne remonty od zera pod klucz jak i drobne remonty, malowanie,, czy gładzie.
  Doświadczenie firmy pozwala zagwarantować wysoką jakość wykonanych prac wykończeniowych, oraz skończenie wszystkich prac wchodzących w zakres przeprowadzanych remontów, na czas.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Remont mieszkania poznań »

  Każde gniazdko wymaga szczegółowego odnowienia raz na 2-3 lata, a prace takie jak malowanie lub tapetowanie powinniśmy wykonywać przeciętnie co rok. Ma to odwzorowanie w praktyce, wraz z nastaniem wiosny można zaobserwować podwyższone zainteresowanie towarami budowlanymi oraz osobami lub firmami świadczącymi usługi w tym obszarze. W Poznaniu istnieje kilkanaście wielkich i kilkaset małych jednoosobowych firm remontowo budowlanych. Według ich statystyk największy popyt na usługi dostrzegalny jest w czasie wiosenno letnim. Wszystkie firmy oraz osoby prywatne, które realizują prace budowlane, remontowe i wykończeniowe wynajdziemy wpisując hasło usługi remontowe Poznań w dowolnej wyszukiwarce internetowej. Wiadomo, że ogłaszają się różni wykonawcy. Nie każdy jest rzetelny i nie każdy przystępuje to poleconego zlecenia fachowo. Jak wybrać tego odpowiedniego? Najlepiej popytać wśród familii znajomych. Poczta pantoflowa jest najskuteczniejsza w takich wypadkach. Można też skorzystać z Internetu. Istnieje sporo portali remontowo budowlanych na których poza obwieszczeniami znajdziemy opinie o wykonawcach. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce remonty poznań opinie. Może nie odnajdziemy wielu grzecznościowych i pozytywnych opinii ale z pewnością odnajdziemy tam opisy firm i wykonawców, których powinniśmy się unikać. Takie opinie pozwolą uniknąć wykonawców, którzy źle wykonują swoją pracę, nierzetelnie podchodzą do zlecenia i potrafią zaburzyć nasz czas oraz nasze materiały. Należy pamiętać, że sami możemy dołożyć takie opinie i możemy mieć wpływ na wygląd i opinie o wykonującej dla nas zlecenie firmie.

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wymienniki JAD »

  Profesjonalny sklep Armatura oferuje doskonałej jakości produkty do wyposażenia łazienki. Znajdziesz u nas marki takie jak Kospel, Instal Projekt, Vaillant, ARTPOL - Wymienniki JAD . Producent Kospel wytwarza m.in. kotły elektryczne, podgrzewacza oraz akcesoria hydrauliczne. Marka Instal Projekt oferuje grzejniki łazienkowe, grzejniki dekoracyjne oraz nowoczesne suszarki elektryczne. Wymienniki JAD - to wymienniki ciepła, dobieramy wymienniki dla parametrów wskazanych przez Klienta. Oferujemy zbiorniki SCW, podgrzewacze WP-6 oraz zbiorniki hydroforowe Sklep Armatura posiada szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach. Zawsze znajdziesz u nas bestsellery. Nowoczesny sklep internetowy Armatura szybko realizuje zamówienia. Serdecznie zapraszamy do zakupów - oferujemy Ci wyposażenie łazienki o jakim śnisz.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prowadnice do różnych klas mebli »

  Świadczymy nabywcom: prowadnice do szuflad drewnianych jak również kompletne systemy szuflad metalowych.Nasze doświadczenie dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantuje Państwa w najlepszą jakość. Wszelkie akcesoria meblowe są niebywale przydatne. Zapraszamy do przeczytania naszej oferty oraz odwiedzenia naszej meblarskiej serwisu www. Najlepsze wykonanie oraz niepowtarzalny styl wzornictwa gwarantuje najlepszy efekt. Firma Organizacja TCo świadczy różnego rodzaju klasy szuflad jak również prowadnice do różnych odmian mebli, świadcząc nieustannie właściwe rozwiązania.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Remonty mieszkań Łódź »

  Czas na remont, przyszedł czas trochę coś przerobić i zmienić, ale najpierw powinno znaleźć fachurę, który wykona wszystkie przewidziane prace remontowe.
  Tacy specjaliści zatrudnieni są w łódzkiej firmie budowlanej Gontar, która realizuje prace związane z wykańczaniem wnętrz w Łodzi, zarówno całkowite remonty od zera pod klucz tak jak i drobne remonty, przeróbki hydrauliczne, czy gładzie.
  Doświadczenie firmy gwarantuje wysoką jakość zrealizowanych usług, oraz zrealizowanie wszelkich prac wchodzących w zakres wykańczania wnętrz, w zaplanowanym czasie.

  Data dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • MarkMebel Wyposażenie Wnętrz »

  MarkMebel oferuje: krzesła tapicerowane, krzesła skórzane, hokery, pufy, fotele tapicerowane, fotele skórzane, sofy tapicerowane, sofy skórzane, narożniki tapicerowane, narożniki skórzane, wypoczynki tapicerowane, wypoczynki skórzane, meble skórzane, meble tapicerowane, zestawy mebli.

  Data dodania: 29 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Usługi remontowe Konin »

  Twoje Wnętrze to doświadczona i fachowa firma, która od dłuższego czasu ma do zaoferowania swoim klientom profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe uwzględniając wysokie standardy jakościowe. Podlega nam grupa specjalistów i wykorzystujemy do naszej pracy nowoczesne urządzenia co powoduje, że możemy spełnić oczekiwania wymagających zleceniodawców. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych jak i również do podmiotów gospodarczych. Zapewniamy wysoki poziom wykonanych usług, indywidualne podejście do realizowanego zlecenia, doradztwo, konkurencyjne ceny i oczywiście bardzo szybki czas realizacji. Firma Twoje Wnętrz może poszczycić się szerokim gronem zadowolonych klientów, którzy rekomendują nasze usługi znajomym i rodzinie.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Remonty

Remonty - nowa strona:

Adres: