Posadzki Podkategoria: Posadzki

 • płytki ceramiczne »

  Centrum Terrano oferuje największy wybór ceramiki znanych, renomowanych firm. Aby ułatwić proces doboru płytek w firmie do dyspozycji klienta są doradcy handlowi oraz architekci którzy pomogą zaaranżować wnętrze. Każdy klient uzyskuje fachową pomoc i porady dotyczące wybrania odpowiednich płytek dostosowany do mieszkania lub domu. Przyjedz do Centrum Ceramiki Terrano i przekonaj się jak prosty może być zakup płytek ceramicznych.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rollup »

  {Przenośne, bezprzewodowe oraz stacjonarne, wyjątkowo poręczne oraz łatwe w obsłudze. Dwuwymiarowe oraz dwukierunkowe, stanowią podstawowe urządzenie kontrolne w sieciach handlowych, jak również w jednostkach magazynowych. Czytnik kodów kreskowych, w sposób szybki zdefiniuje produkt (m.in. pod kątem cenowym, według nazwy oraz dostępności Praca w sklepie nie jest może satysfakcjonująca dla wielu osób, jednak jest sposobem, by dorobić sobie w momencie, gdy się jeszcze uczymy i uzyskać pewną niezależność finansową. Niestety osoby bez doświadczenia często mają problemy z dostaniem takiej pracy. Atutem jednak może być kurs obsługi na kasy fiskalne. W ten sposób, nawet jeśli nie mamy doświadczenia w zawodzie, to taki kurs będzie atutem w porównaniu z innymi osobami bez doświadczenia w zawodzie. Dodatkowo jeśli sami nie chcemy opłacać takiego szkolenia (jest to kwota kilkuset złotych), to mamy możliwość wykorzystać oferty urzędu pracy.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Posadzki »

  Nasza firma zajmuje się głównie tworzeniem i ulepszeniem wszelkiego typu posadzek. Mamy na przykład posadzki betonowe, przemysłowe, przemysłowe PCV, czy dekoracyjne do domów, mieszkań. Naprawa posadzek, jaką się zajmujemy, to sposób "WET TO WET" zarówno "WET TO DRY". Zapewniamy ekspresową, solidną również terminową obsługę, również niewielkie ceny. W zakresie naszego asortymentu posiadamy jeszcze materiały posadzkarskie, płyty betonowe, podkłady. zachęcamy do zapoznania się ze pełną ofertą na stronie http://www.petu.pl.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arkadia S.C. posadzki przemysłowe »

  Firma specjalizująca się w pracach nad posadzkami przemysłowymi. Wykonywane są posadzki betonowe, cienkopowłokowe, żywiczne, dekoracyjne oraz wiele innych. Prace na rzecz instytucji, firm oraz osób prywatnych.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Posadzki

Posadzki - nowa strona:

Adres: