Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

« poprzednia strona · 2
 • Kominki »

  Sprawdzony sposób na romantyczne i eleganckie wnętrze, to kominki. Są one coraz to nie gorzej tworzone, są coraz bardziej bezpieczne i coraz mniej pracochłonne. Dzięki temu cieszą się tak ogromną popularnością. I to nieustannie! Wiele osób już myśląc o lokalu, zakładając projekt lokalu, uwzględnia w nich kominki. W ogromnej liczbie przypadków jest to dodatkowy wydatek, dlatego również należy starać się, ażeby rozmieszczenie ich było jak najbardziej ekonomiczne, ażeby był to zarówno walor pożyteczny, jak i ładny. Daje on faktycznie niesamowite wrażenia.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • gruntowe pompy ciepła »

  Buduje projekty kosztupomp ciepła z wykorzystaniem gruntowej pompy ciepła wspomagany solarem przy współdziałaniu z aerotermalną pompą ciepla. Mamy kilka lat doświadczenia w instalowaniu kotłów gazowych CO. Przedsiębiorstwo GAMMAC LTD specjalizuje się w ogrzewaniu energooszczędnym. Obszar działania gruntowych pomp ciepła jest na terenie wszystkich województw. Współdziałamy z wieloma głównymi przedstawicielami w obszarze wszystkich województw.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie »

  Ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem pompy polega na wychwytywaniu energii znajdującej się w gruncie Twojego gospodarstwa. grunt jest bowiem nieustannie ogrzewane m.in. przez wiatr. Ciepło jest pobierane na zewnątrz domu przez kolektory powietrzne. Czynnik roboczy przenosi pobrane z zewnątrz ciepło do zespołu pompy, która przekształca tą energię w ogrzewanie podłogowe. W domu energia cieplna jest przekazywana przez promieniujące ogrzewanie podłogowe, które zapewnia równomierne ciepło dzięki precyzyjnej regulacji. Każdy kW zużyty do zasilania pompy przekształcany jest w 5 kW prądu użytecznego do ogrzewania Twojego domu. Teraz możesz zastanowić się tylko jak udekorować Twój przyszły ogród. System ogrzewania podłogowego będzie niewidoczny od zewnątrz.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Palniki części »

  Nasz internetowy sklep głównie zajmuje się sprzedażą części kotłów różnych producentów. Posiadamy szeroki asortyment produktów takich jak palniki gazowe, regulacja temperatury itd..

  Posiadamy osprzęt znanych firm takich jak Danfoss, Fluidics, Hago, Satronic, Weishaupt i Testo.

  Ceny w sklepie z armaturą grzewczą są atrakcyjne ponieważ mamy bardzo dobre umowy z producentami części do kotłów. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoki stosunek jakości i ceny. Naturalnie nasze produkty są dokładnie testowane a także mają wieloletnią gwarancje. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić części do kotłów, to nie rób już tego dłużej, ponieważ w naszym sklepie jest to najbardziej korzystne. Zapraszamy do korzystania z ABCEKO są tutaj wyłącznie sprawdzone transformatory zapłonowe, mierniki a także części firmy Intercal.

  Data dodania: 11 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Każdy grzejnik charakteryzuje się odpowiednimi aspektami, które pomagają wydusić z urządzenia bardzo dużo ciepła, by zadowolić klienta, spełnić jego oczekiwania. Każdy użytkownik ma odmienne wizje dotyczące ogrzewania mieszkania, tym samym też producenci muszą produkować najróżniejsze modele. Aktualnie w Polsce istnieje dużo firm sprzedających te niezbędne elementy wyposażenia domu, znajdziemy tam grzejniki dekoracyjne, grzejniki stalowe czy grzejniki konwektorowe. U nas dowiesz się bardzo dużo na temat ogrzewania.

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Dostarczenie energii cieplnej do domu, to dziś znacznie więcej niż znane powszechnie piece, czy kolektory słoneczne. Pragnąc zatrzymać proces zanieczyszczania środowiska, możesz zainstalować ekologiczne ogrzewanie. Na początku jednak, poczytaj nieco czym są pompy ciepła. Bez znaczenia, czy interesuje Państwa pompa cieplna powietrzna, czy zasilana energią z wnętrza ziemi- w naszej ofercie odszukacie Państwo i taka i taka. Bez żadnych dodatkowych źródeł ciepła, jesteś w stanie ogrzać cały dom. Najwyższej rangi kwestią jest dobór pompy ciepła, którego to bez opinii zawodowca nie warto się podejmować. Koszt pompy ciepła plasuje się w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dokładne ceny poznać możesz wpisując w internecie np. pompa ciepła cena. Istotne jest również, aby powietrzna pompa ciepła, była odpowiednio dobrana do systemu grzewczego. Walcząc o środowisko naturalne, zyskujesz jednocześnie wielką wygodę korzystania z nowoczesnych rozwiązań zapewniających oszczędność także Tobie i Twojej rodzinie.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Firma Deltad doradza przy ekologicznym ogrzewaniu. Tworzy projekty ogrzewania domu poprzez właściwy dobór energii solarnej wspomagany baterią słoneczną przy współpracy z kotłem gazowym. Obszar dostaw kotłów CO dotyczy całego kraju. Współdziałamy z wszystkimi głównymi przedstawicielami w obszarze wszystkich województw. Mamy kilkanaście lat doświadczenia w produkowaniu ogrzewania centralnego. Wytwrzane urządzenia grzewcze są objęte 10 lat rękojmi.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulik Kraków »

  Awarie wodno - kanalizacyjne przytrafiają się w każdym gospodarstwie domowym, często są na tyle poważne, że nie udaje się naprawa we własnym zakresie dlatego w sprawie usunięcia takich awarii hydraulicznych, najlepiej skontaktować się z pogotowiem hydraulicznym z Krakowa, które wyśle odpowiedniego fachowca - hydraulika, aby jak najszybciej usunąć awarię.
  Pogotowie hydrauliczne wykonuje również prace kanalizacyjne i instalacyjne.
  Udrażnianie kanalizacji czy wykonanie całej instalacji sanitarnej od początku to żaden problem.
  Do pogotowia hydraulicznego w Krakowie możesz dzwonić przez siedem dni w tygodniu.

  Data dodania: 08 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Betab »

  Mamy kilka lat doświadczenia w tworzeniu systemów grzewczych. Firma Betab doradza w ekologicznym ogrzewaniu. Zasięg dostaw baterii słonecznych dotyczy wszystkich województw. Współpracujemy z wszystkimi głównymi hurtowniami na terenie całej Polski. Buduje systemy ogrzewania domu poprzez właściwy dobór energii solarnej współpracujący z baterią solarną przy współpracy z kotłem gazowym.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja Szczecin »

  Serwis opisuje propozycję firmy zajmującej się ogrzewaniem nadmuchowym niezwykle innowacyjnym i skutecznym, jakie coraz częściej wybierane jest przez klientów indywidualnych czy też firmy.
  W tym zakresie można liczyć na nagrzewnice oraz klimatyzatory. Na stronie odnajdziemy także urządzenia do rekuperacji oraz wentylacji biur. Jeśli w takim razie interesuje nas nowoczesne ogrzewanie naszych biur, klimatyzacja, a także wentylacja strona jest idealnym miejscem dla nas.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewacze gazowe, ogrzewacze tarasowe »

  Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem SunWood w Polsce, zajmująca się profesjonalną sprzedażą ogrzewaczy/kominków gazowych. Jako dystrybutor firmy Sunwood doradzamy dobranie odpowiedniego kominka do istniejących potrzeb naszych klientów.
  Nasze ogrzewacze przeznaczone są dla wszystkich grup odbiorców, począwszy od hoteli a skończywszy na indywidualnych gospodarstwach domowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 17 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kolektor słoneczny »

  Coraz częściej można zauważyć, jak działalność człowieka negatywnie wpływa na ekosystem. Z czasem jednak ludzie zaczęli zdawać sobie sprawę z tego i zastanawiać się, jak można odwrócić ten stan rzeczy. Kolektor słoneczny to sposób, by zminimalizować pobór energii elektrycznej wytwarzanej w zwykłych elektrowniach, a tym samym znacznie zmniejszyć wydatki związane z oświetleniem i ogrzewaniem domu. Inwestycja więc zaczyna się zwracać natychmiast po zainstalowaniu kolektorów.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem kolektorów słonecznych firmy THERMO|SOLAR na terytorium Polski. Interesują Cię zagadnienia takie jak dotacje na kolektory słoneczne? Nie mogłeś trafić lepiej, skontaktuj się z nami już dzisiaj. Naszą działalność prowadzimy już od 2005 roku. Naszym celem jest zostać preferowanym partnerem i dostawcą kolektorów słonecznych oraz pozostałych części zestawów solarnych na terenie naszego kraju. Nasza oferta zawiera produkty innowacyjne, nasze doświadczenie pozwala na efektywną redukcję kosztów.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stylowe kominki »

  Wszechstronny informator o kominkach - na stronie odnajdziesz opis i poradnik odnośnie zakupu odpowiedniego kominka do nowego budynku. Opisujemy kominki narożne, DGP oraz mnóstwo innych. Szukasz informacji jaki kominek zamontować i jakimi cechami kierować się przed kupnem? Po zainteresowaniu się napisanymi przez naszych ekspertów treściami, niewątpliwie wytypujesz idealny kominek do swojego domu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z informatora oraz zaznajomienia się z przygotowanymi tam treściami.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Piec CO »

  Witryna przedstawiająca mnóstwo wiadomości odnośnie kotłów centralnego ogrzewania i zakupu tychże do domu. Piece CO i ich warianty opisane w prosty sposób. Zrozumiesz czym różnią się od siebie kotły takie jak np: piece gazowe i na drewno. Oprócz tego znajdziesz szereg informacji odnośnie dobrania mocy termicznej pieca do typu domu. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z treścią przygotowanych porad.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie CO »

  Kotły gazowe to urządzenia, które ostatnimi czasy cieszą się dużym zainteresowaniem. Zanim jednak zaczniemy mówić o nich cokolwiek, trzeba dokonać konkretnego podziału. Szeregujemy je ze względu na rodzaj, np. stojące lub wiszące, zwykłe bądź kondensacyjne itp. Kocioł jednofunkcyjny podgrzewa jedynie wodę, podczas gdy kocioł gazowy dwufunkcyjny również doprowadza ciepło do mieszkania. Sam kocioł to jeszcze nie wszystko, konieczny jest pasujący piec, tak aby osiągnąć najwyższą funkcjonalność. Rozwiązanie jakim są piece kondensacyjne to bardzo dobra opcja z ekologicznego punktu widzenia. Stan zanieczyszczenia środowiska musi się zmniejszać! Chcąc wiedzieć jak przedstawiają się ceny urządzeń, jakie konieczne okażą się do montażu ogrzewania gazowego, nie masz potrzeby wychodzić z domu, poszukaj w sieci np. pod kotły kondensacyjne cena. Dodatkowym atutem nowoczesnych kotłów, jest ich wielkość- nie tracąc na sprawności - możesz zamontować je gdzie tylko Ci się podoba.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Top Energy - Ogrzewanie podłogowe Warszawa »

  TOPENERGY to firma inżynierska specjalizująca się się w dziedzinie efektywności energetycznej. Zajmujemy się efektywnym wytwarzaniem energii, efektywnym jej wykorzystaniem oraz zredukowaniem strat. Systemy grzewcze wykonujemy głównie jako wodne ogrzewanie podłogowe lub ścienne, współpracujące najczęściej z pompami ciepła oraz rekuperacją. Stosujemy również gruntowy powietrzny wymiennik ciepła firmy Rehau (GPWC). GPWC jest jednym z najważniejszych systemów Domów Pasywnych, nowoczesnej technice oszczędnego energetycznie budownictwa jednorodzinnego.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektory słoneczne »

  Ravisson to najnowocześniejsze rozwiązania, najwyższa jakość i profesjonalizm. Nasze kolektory słoneczne oraz inne elementy instalacji solarnych projektowane są specjalnie by osiągnąć maksymalną wydajność w polskich, trudnych warunkach klimatycznych. Oferowane przez nas rozwiązania są szeroko stosowane w Niemczech, Szwecji, Danii i Finlandii, doskonale sprawdzając się w surowych warunkach klimatycznych. Oznacza to, że w Polsce, gdzie klimat jest dużo łagodniejszy, nasze kolektory słoneczne pracują z maksymalną wydajnością, by wykorzystać dla Ciebie każdy dostępny promień Słońca. Ravisson gwarantuje niezawodność oferowanych urządzeń. O jakości oferowanych przez Ravisson urządzeń świadczy 60-cio miesięczna gwarancja na kolektory słoneczne! Najlepsze komponenty i nowoczesne systemy projektowania oraz testowania urządzeń gwarantują, że oferowane przez nas systemy solarne niezawodnie służą przez długie lata. Restrykcyjna kontrola eliminująca potencjalnie wadliwe urządzenia na każdym etapie produkcji oznacza, że trafia do Ciebie sprzęt wyłącznie najwyższej jakości.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki i piece Godin »

  Godin ma w swojej ofercie wkłady kominkowe. Ponadto firma Godin Polska montuje piece wolnostojące. W ofercie Godin znajdują się także kuchnie gazowe. Wkłady i piece kominkowe Godin Polska są wykonane tylko z najlepszych surowców. Dwunastoletnie doświadczenie w branży kominkowej to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalnej obsługi. Tradycje Godin sięgają wielu pokoleń, dlatego warto mieć piece, wkłady kominkowe i kominki Godin. Strona www firmy zawiera katalog asortymentu firmy Godin. Na stronie znajdziemy również adresy 2 sklepów internetowych, narzędzie do konfiguracji kuchni Godin, szczegółowe opisy kominków, pieców i kuchni wraz z wymiarami oraz zbiór przepisów kulinarnych przy wykorzystaniu garnków żeliwnych emaliowanych. Wszystkie produkty Godin są projektowane i testowane w notyfikowanym laboratorium w siedzibie w Guise i wszystkie korzystają z najnowszych, zaawansowanych technologii.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: