Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

1 · 2 · następna strona »
 • Kurtyny powietrzne »

  Tylko na tej stronie internetowej bez większych problemów mogą Państwo zakupić dla siebie dokładnie takie urządzenia, które leżą w kręgu Państwa zainteresowania. Co lepsza okazuje się, że jest to sklep inetnetowy w którym odnaleźć można praktycznie wszystkie interesujące nas urządzenia takie jak solary, wentylatory przenośne, grzejniki olejne. Jest to jedyna strona internetowa z takimi urządzeniami. Bez większych przeszkód zamówione przez nas produkty zostaną dowiezione do wybranego przez nas miasta. Płacąc przy tym tylko i wyłącznie raz kwotę za przesyłkę. Nic więc dziwnego w tym, że ta strona internetowa jest aż tak popularna. Ludzie zdają sobie sprawę z tego, że naprawdę warto kupować na niej odpowiednie urządzenia. Ich cena jest niezbyt wysoka a do tego nie trzeba się martwić o to czy dany produkt faktycznie dojdzie do nas na czas. Strona jest wykonana w sposób prosty i zachęcający do zakupów na niej. Czemu więc się na ten czyn nie zdecydować?

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • kotly grzewcze »

  Działalność gospodarcza prowadzona przez Edwarda Koch posiada trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji kotłów grzewczych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu kotłów centralnego ogrzewania o mocy 80-700KW. Głównymi pozytywami wyrobów jest niezawodność działania, duża żywotność i solidność wykonania. Kotły miałowe tworzone są także pod wytyczne klienta. Nasza firma posiada znak zgodności energetycznej CE/WE i posiada atest Instytutu Techniki Grzewczej i Sanitarnej w Radomiu. Zapraszamy do zapoznania się ze ofertą.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki »

  Bazowym wyposażeniem budynków różnorakiego rodzaju są instalacje sanitarne. Czym one właściwie są? Nade wszystko są to takie instalacje, które zapewniają w poszczególnych budynkach dostęp do wody zarówno gdy chodzi o wodę chłodną jak i wodę ciepłą, dojście do świeżego powietrza czy też gazu. Instalacje sanitarne składają się między innymi z systemów wentylacyjnych, klimatyzacji, instalacji kanalizacyjnych, wodnych, systemów spalinowych, instalacji gazowych lub też systemów sprężonego powietrza. Zadaniem każdego architekta jest zaprojektowanie budynku tak aby takowe instalacje sanitarne się w nim znajdowały.

  Poza instalacjami sanitarnymi podstawowym wyposażeniem rozmaitych budynków są grzejniki czyli inaczej mówiąc kaloryfery. Są one współodpowiedzialne za świadczenie ciepła w wybranych pomieszczeniach poprzez co ani zima ani okres letni nie są utrudnieniem nawet dla ludzi, których nie stać na nadplanowe ogrzewanie pomieszczeń. Grzejniki razem z upływem lat zmieniły się w kwestii swojej budowy poprzez co teraz odstępuje się na przykład od budowy żebrowej.

  W szeregu domów stosuje się też piece gazowe, które potrafią rzeczywiście zagwarantować ogrzewanie za nader niską cenę. Koszta gazu w oparciu o który powyżej nadmienione kotły tworzą ciepło są generalnie niskie, dlatego też dla kotłów kondensacyjnych nie jest problemem funkcjonowanie przez bardzo długi czas przy jednocześnie małych kosztach ich utrzymania.

  Urządzenia wytwarzające ciepło i inne odpowiednie warunki w mieszkaniach są coraz to nowsze i co istotniejsze, coraz mniej kosztują. Każdy potencjalny konsument może w takie się wyposażyć bez obaw, iż będzie zmuszony wypłacić nań nadzwyczaj dużą ilość środków finansowych. Warto przyznać, że różnego rodzaju instalacje sanitarne możemy zakupić dziś na faktycznie bardzo opłacalnych warunkach. Nie macie zatem na co czekać tylko powinniście natychmiast nabyć takowe wyposażenie do swoich domów.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technika grzewcza i kotły co »

  Zainstalowanie i wybór odpowiedniego systemu ogrzewania nie jest sprawą banalną. Wie to każdy, kto stanął już przed takim wyborem. Technika grzewcza oferuje wiele opcji, pieców, które sprawdzają się dobrze w zależności od konkretnych warunków. Wybór odpowiedniego pieca jest w dużej mierze zależny od infrastruktury domu, oraz od tego jak dużą objętość posiada i tego co jest dla nas najwygodniejsze. Wybór zawsze należy do nas, kwestia jedynie kosztów instalacje oraz eksploatacji, które mogę w pewnych przypadkach znaczyć więcej.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Jednym z najbardziej przyjaznych ekologicznie metod na ogrzewanie mieszkań i nie tylko są pompy ciepła. Takie rozwiązanie to bardziej opłacana alternatywa dla pozostałych sposobów ogrzewania.

  Pompy ciepła mogą być użyte nie tylko do ogrzewania mieszkań, ale także wody czy basenu. Mogą także współpracować z ogrzewaczami wody użytkowej, zbiornikami na dachu (również do podgrzania wody) oraz z kolektorami słonecznymi. Koszt założenia tego typu instalacji przewyższa koszt założenia tradycyjnych systemów, ale za to późniejszy koszt eksploatacji jest znacznie mniejszy, gdyż ceny paliw (węgiel, olej) ciągle wzrastają. Pompy ciepła jako źródło energii wykorzystują energię naturalną, zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub w wodzie. Podczas lata pompy ciepła są w stanie zastąpić klimatyzację, ponieważ chłodzą.

  Przedsiębiorstwo Instal-Tech prezentuje dla Państwa pompy ciepła marek Danfoss, oraz Viessman.Oferta firmy nakierowana jest na kompleksową obsługę klientów oraz specjalistyczne doradztwo. Poza pompami ciepła sprzedajemy ogrzewanie podłogowe w systemie Rehau, kolektory słoneczne, oraz systemy klimatyzacyjne. W sprzedaży posiadamy również podgrzewacze wody w basenach.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Emskiego Technika Klimatyzacyjna specjalizuje się w sprzedaży, montowaniu, serwisie i nadzorze klimatyzacji. Zlecenia realizujemy sprawnie i szybko. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne klimatyzatory w najlepszych cenach. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klienta. Naszym podstawowym celem jest wykonanie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego i złożonego zlecenia, w wyznaczonym terminie. Nasze klimatyzatory spełniają wszystkie oczekiwania klienta a stosowany przez nas monitoring temperatury to gwarancja niezawodności naszych klimatyzatorów. Instalatorzy naszego serwisu to wykwalifikowana, posiadająca profesjonalny sprzęt kadra, która spełni wszystkie oczekiwaniawymogi} naszego klienta.

  Data dodania: 22 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolektor słoneczny »

  Witryna zawierająca mnóstwo wiadomości odnośnie kolektorów słonecznych i pozyskiwania energii słonecznej. Kolektory słoneczne i ich typy opisane w przejrzysty sposób. Zrozumiesz czym różnią się od siebie kolektory słoneczne takie jak np: kolektory cieczowe i powietrzne. Na dodatek znajdziesz szereg wiadomości odnośnie dofinansowania do zakupu kolektorów słonecznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią poradnika.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły »

  Nasza firma trudni się produkcją najlepszej jakości kotłów grzewczych, grzejników, bojlerów i innych urządzeń stosowanych do wodnych instalacji centralnego ogrzewania. Nasze spore obycie z tematem ogrzewania zdobyte w tej dziedzinie w przypadku z nowoczesnymi maszynami pozwalają na coraz doskonalsze wyniki. Gwarantujemy, że nasze kotły centralnego ogrzewania zachowują wszelkie aspekty bezpieczeństwa, ochrony środowiska, a ponadto dbamy o spełnienie wszystkich założeń klientów. W każdej sytuacji służymy poradą przy wyborze odpowiedniego zestawu grzewczego. Dzięki kompetentnej kadrze pracowników dobór właściwego zestawu nie jest taki trudny. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z detalami naszych kotłów.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ekogroszek workowany »

  Prowadzimy sprzedaż ekogroszku pochodzącego z różnych kopalń. Opał dowozimy w każdy zakątek województwa Śląskiego oraz przy większych zamówieniach poza granice Górnego Śląska. Oferowany ekogroszek oraz węgiel dostarczamy luzem lub w zależności od życzenia Klienta, workowany w workach 10 lub 25 kilogramowych.

  Posiadamy w ofercie ekogroszek z takich kopalń jak: KWK Kazimierz Juliusz, KWK Bobrek-Centrum, ZG Piekary (KWK Julian) oraz ZG Janina. Naszymi dostawcami są: Katowicki Holding Węglowy i Kompania Węglowa.

  Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Dysponujemy własnym zapleczem transportowym. Posiadamy pojazdy o ładowności: 2T, 3T, 4T, 6T i 25T co sprawia, że jesteśmy w stanie dowieźć każdą ilość zakupionego węgla.

  Kupując u nas, możecie Państwo być pewni jakości ekogroszku oraz właściwej wagi. Najlepszym dowodem na to są nasi klienci, którzy od lat z zadowoleniem korzystają z naszych usług.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kaloryfery »

  Firma Ling w swojej ofercie przedstawia nowe linie grzejników.
  Grzejniki oprócz świetnych właściwości techniczno-eksploatacyjnych, posiadają nowoczesną stylizację.

  Grzejnik Sensa charakteryzuje się zaokrągloną powierzchnią górną, całość jest zbudowana z jednego giętego arkusza blachy.
  Grzejniki Quinn Quattro cechuje górna osłona tzw. grill, oraz dekoracyjne panele boczne.
  Grzejniki Integrale posiadają 6 otworów przyłączeniowych, oraz zintegrowaną instalację zasilającą, dzięki czemu mogą być eksploatowane z zasilaniem bocznym, lub dolnym.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompa Ciepła Szczecin »

  Gawarantujemy optymalny dobór maszyn, sprzedaż, montaż i serwis.
  Nasze walory to wysoka jakość urządzeń, bardzo atrakcyjne ceny i promocje, profesjonalna obsługa oraz szybka realizacja zamówień. Instalujemy w okolicach następujących miast: Szczecin, Gorzów Wlkp., Poznań, Zielona Góra, Piła, Koszalin, Słupsk, Wrocław i Gdańsk.
  Firma AJB KLIMA sprzedaje nowe pompy ciepła firmy LG Therma V, oraz Toshiba Estia, a także Samsung EHS i Mitsubishi Electric Ecodan.
  W ogromnej swojej ofercie posiadamy również rekuperatory i klimatyzatory renomowanych producentów takich jak LG, Samsung, Mitsubishi, I pare innych.
  Jesteśmy firmą znaną z branży klimatyzacja, wentylacja – ze specjalizacją pomp ciepła.

  Data dodania: 22 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wełna mineralna »

  Innym materiałem o podobnej technologii i zastosowaniu jak wełna mineralna jest wełna szklana.Wełna mineralna zdobyła zastsosowanie w układach dociepleń.Wełna mineralna to towar izolacyjny zapoczątkowania mineralnego. Używany w budownictwie do separacji termicznych i akustycznych ścian zewnętrznych i wewnętrznych.Współcześnie są produkowane różne gatunki wełny mineralnej z których większa część wymaga zastosowania środków ochronnych ze względu na to, że w trakcie montażu i obróbki może dochodzić do podrażnienia błon śluzowych układu oddechowego oraz oczu drobinami wełny.Swoją budową przywołuje zwykłą watę natomiast jest ogromnie wydajna.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akcesoria kominkowe »

  Przedsiębiorstwo Instal Greń sprzedaje produkty związane z instalacjami wodnymi i grzewczymi.
  W prowadzonym przez nas sklepie on-line oferujemy ciekawy asortyment w korzystnej cenie.
  Oferujemy m.in. kominki, gazowe podgrzewacze wody, pompy ciepła, kotły c.o.

  Posiadamy w sprzedaży także kolektory słoneczne, przystosowane do składania na dachach zarówno płaskich jak i spadzistych.
  Kolektory są w komplecie wraz z całym potrzebnym zestawem: uchwytami, zbiornikami, opaskami, izolacjami i płynem.
  W ofercie posiadamy elektryczne podgrzewacze wody marki Lemet. Występują one w różnych wielkościach od 5 do 120 litrów.

  Data dodania: 06 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Ciągły rozwój cywilizacyjny, nie pozwala nam być biernym wobec wszelkich innowacji. Odnawialne źródła energii, to prawdziwa przyszłość, tak dla człowieka, jak i naszej natury, która na postępie technicznym, ucierpiała najbardziej. Jak nietrudno zgadnąć, nie można powiedzieć o tego typu systemach, że są tanie. Jak się później okazuje, dzięki urządzeniu jakiem jest pompa ciepła nasze rachunki za ogrzewanie domu diametralnie maleją, a to, co zainwestowaliśmy po kilku latach wraca do nas. Fachowcy z firmy, w jakiej pompa została zakupiona, dostarcza się do Ciebie i zainstalują system. Przez pierwsze lata użytkowania, na ogrzewanie obowiązuje gwarancja, choć bardzo rzadko zdarzają się awarie. Absolutnym hitem na rynku pomp ciepła są gruntowe pompy ciepła. W imponującym okresie czasu, udało im się przekonać do siebie całkiem pokaźne grono zadowolonych je użytkowników. Jesteśmy w stanie zagwarantować Ci, że sam uznasz tego rodzaju ogrzewanie za wspaniałą inwestycję!

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rekuperatory Kraków »

  Czyste źródła energii będą coraz bardziej popularne w naszym kraju. Te pomysły oferuje firma "Inowa" mieszcząca się w Krakowie. Oferują m.in; solary słoneczne, pompy ciepła powietrzne, rekuperatory i inne propozycje (jak np: kocioł na pellet, kocioł tradycyjny na gaz ziemny). Dzięki wymienionym maszynom możesz ogrzewać oraz chłodzić mieszkanie używając białej energii.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • dom enegooszczędny »

  Słońce okazała się wspaniałym źródłem ogrzewania domu. Dzięki narzędziom takie jak panele słoneczne, zyskujemy różne korzyści. Po pierwsze troszczymy się o przyrodę, z drugiej strony płacimy mniej za ogrzewanie domu. Nie są to rzeczy najtańsze, czego dowiemy się już wpisując w wyszukiwarce kolektory słoneczne cena, aczkolwiek można otrzymać dotacje na kolektory. Domy pasywne to trend niesamowicie popularny na zachodzie, który powoli staje się coraz popularniejszy w naszym kraju. Uwzględniając stopień degradacji środowiska, ekologiczne ogrzewanie, to ostatnia deska ratunku. Stale idące w górę ceny paliw, również inwestorów zmuszają do poszukiwania alternatywy. Solary dachowe widnieją w czołówce najbardziej ekonomicznych systemów grzewczych.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • ekskluzywne kominki »

  Sklep CENTRUM-OGRZEWANIA powstał w 2008 roku. Specjalizujemy się w hurtowym i detalicznym handlu wkładami kominkowymi i akcesoriami do wkładów.
  Dzięki dużemu potencjałowi naszej firmy mogliśmy wynegocjować ponadprzeciętne rabaty co przekłada się na niezwykle atrakcyjne ceny dla naszych klientów, a są nimi hurtownie, sklepy instalacyjne, instalatorzy oraz wykonawcy.
  Jesteśmy firmą dla której priorytetem jest zadowolony klient i tylko tą drogą pragniemy poprawiać wyniki naszej sprzedaży.
  Zadowolony kupujący jest sukcesem naszej firmy! :)

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja Poznań »

  Uprzejmie zapraszamy na stronę firmy o nazwie Greenvent - Klimatyzacja Poznań. Oferta firmy Greenvent to kompleksowa obsługa w zakresie wentylacji oraz klimatyzacji. Specjalizujemy się także instalacją jak i designowaniem, instalacji wentylacyjnych, klimatyzacji i urządzeń grzewczych. Działalność prowadzimy w całej Polsce, biuro Greenvent znajduje się w Poznaniu. Staramy się by zagwarantować satysfakcję własnemu Użytkownikowi. Bezustannie dokładamy starań interpretować autentyczne potrzeby Odbiorcy, tak by doszlifować dla odbiorcy w miarę możliwości perfekcyjne i efektywne solucje. Specjalizujemy się między innymi montażem i instalacją klimatyzacji i wentylacji ogrzewających. Wykonujemy także projektowanie klimatyzacji i wentylacyjnych oraz grzewczych. Oferujemy wentylacje i klimatyzacje wszelkiego rodzaju. W firmowym zaopatrzeniu jest najnowszy asortyment, a team naszych pracowników posiada specjalistyczną znajomość fachową, jaką cały czas poszerzamy. Odwiedź firmową witrynę już dziś i przedsięweźmy współpracę, po raz kolejny uprzejmie zapraszamy.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie Lublin »

  Ogrzewanie Lublin - oferujemy Państwu sprzedaż i montaż urządzeń grzewczych marki Buderus, m.in. kotły (olejowe, gazowe, na paliwa stałe), stalowe grzejniki płytowe, kominki, kolektory słoneczne, pompy ciepła, stacje uzdatniania wody. Wykonujemy także usługi instalatorskie na terenie Lublina, w domkach jednorodzinnych i w dużych halach.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • kolektory słoneczne »

  Budujesz instalację centralnego ogrzewania obiektu i wody? Proponujemy kolektor słoneczny. Dzięki nam ekonomicznie i efektywnie zbudujesz układ ogrzewania przy jednoczesnej ochronie środowiska, dzięki wykorzystaniu energii solarnej zbieranej przez kolektory solarne. Podpowiemy jak dobrać poszczególne składniki instalacji do możliwości, rodzaju systemu i warunków obiektu. Dla wygody oferujemy zasilacze paliwa grzewczego, które są zautomatyzowanie i nie potrzebują dozoru człowieka. Dzięki naszej ofercie będzie ciepło, ekologicznie a i portfel nie pozostaje pusty.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrzewanie

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres: