Oczyszczalnie Podkategoria: Oczyszczalnie

 • System ochrony środowiska dla krematoriów »

  Kompleksowe rozwiązania analizy emisji spalin z procesów kremacji dla pieców kremacyjnych i kompletnych linii kremacyjnych. Oferujemy automatyczne systemy sterowania pracą krematorium, nadzorujące pracę poszczególnych pieców kremacyjnych niezależnie od komputera samego pieca kremacyjnego, monitoring pracy operatorów pieca kremacyjnego, czas trwania spopielenia, zużycie paliwa na poszczególne kremacje, kontrolę dostępu do systemu kremacji i tryb pracy palników kremacyjnych. Oferujemy również autonomiczne komputery dla pieców kremacyjnych z rozbudowanym panelem środowiskowym, umożliwiającym zarządzanie emisją spalin z kremacji, analizę i automatyczne dostosowywanie programów kremacji do warunków spopieleń. Nowoczesny system zarządzania piecami do kremacji zwłok umożliwia optymalizację pracy systemów kremacyjnych, a przez to przeprowadzanie szybkiej i efektywnej kremacji, przy niskim zużyciu paliwa.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sotralentz – biopreparaty najwyższej jakości »

  Nasza firma od lat jest jednym z czołowych producentów sprzętu do oczyszczania ścieków. W naszej ofercie znajdują się biopreparaty, szamba ekologiczne, zbiorniki olejowe, a także wiele niezbędnych akcesoriów oraz zbiorniki na deszczówkę. Swoim klientom oferujemy kompleksową obsługę, począwszy od pomocy w doborze oczyszczalni, poprzez instalację i uruchomienie oczyszczalni, aż po jej serwis. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, która dba o wysoką jakość naszych produktów,, co z kolei przekłada się na rzesze zadowolonych klientów. Nasze produkty poddawane są stałym kontrolom, dzięki czemu na bieżąco dbamy o to, aby do klientów trafiały tylko te artykuły, które spełniają wszystkie niezbędne normy. Działamy na rynku polskim już od ponad dziewiętnastu lat, a na rynku europejskim aż sto lat! W tym czasie zebraliśmy wiele doświadczeń, które poparte nowoczesnymi technologiami pozwalają nam tworzyć coraz lepsze produkty. Nasze oczyszczalnie są bezpieczne dla środowiska naturalnego i w skuteczny sposób ograniczają jego degradację. Aby zmaksymalizować działanie oczyszczalni należy stosować biopreparaty, które również u nas znajdziecie. Zapraszamy do odwiedzenia któregoś z naszych dealerów, który pomoże wam w zakupie odpowiedniego dla was sprzętu. Pamiętajcie, że poza szambami ekologicznymi możecie u nas nabyć zbiorniki na wodę deszczową, które są idealnym rozwiązaniem na upalne dni. Nie czekajcie i już teraz sprawdźcie naszaą ofertę!

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Separatory »

  Ażeby dane przedsiębiorstwo zdecydowało się na założenie separatorów, przepompowni, bądź też pojemników, musi zaznajomić się z opisem tych urządzeń. Produkujemy separatory czyli maszyny wykorzystywane do oddzielania substancji ropopochodnych od momentu wypływającej wody. Substancje ropopochodne te nie zdołają istnieć oraz zalegać w sieci kanalizacyjnej, dlatego także właśnie instaluje się oddzielacze, by istnieniu i zaleganiu one zapobiegały. Separatory przede wszystkim wykorzystywane są w przedsiębiorstwach, gdzie jest zwiększona porcja wytwarzania tych substancji ropopochodnych, a więc na stacjach paliwowych, myjniach samochodowych, parkingach, garażach, przedsiębiorstwach przemysłowych. Kolejny produkt to przepompownie - są to maszyny służące transferowi drenów, tak aby były one na adekwatnym etapie przepływania do odbiornika oczyszczalni ścieków. Przepompownie są pojemnikami, które skonstruowane są z żywic poliestrowych oraz włókien szklanych. Dowolną przepompownię zaopatrzyć można, dodatkowo w całkowitą automatykę co upraszcza znacznie obsługę. Nasza produkcja obejmuje także pojemniki – zwane zbiornikami poliestrowymi. Narzędzia stworzone z włókna szklanego. Zbiorniki są narzędziami nieprzepuszczalnymi. Transfery oraz spusty pojemników pasują do dowolnego gatunku rur. Zbiorniki można instalować razem z oddzielaczami i przepompowniami. Zbiorniki montowane są na dowolnym terenie bez względu na jego postać i miejsce. Wielkość zbiornika jest podległa od chwili postulowań i zapotrzebowania kontrahenta.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szamba ekologiczne »

  Jest możliwy montaż własny ale i zrobiony przez naszych fachowców, Oczywiście dajemy gwarancje producenta i to aż 10 lat.
  Specjalizujemy się w przydomowych oczyszczalniach ścieków od ponad 10 lat. Tysiące klientów nie mogło się mylić, Oni zaufali nam, zaufaj nam i Ty.
  Nasza firma trudni się jednym z najistotniejszych części budynku mieszkalnego jakim jest szambo - zbiornik który przetrzymuje fekalia z naszych wc i kuchni pamiętajmy że musi być ekologiczne.
  Produkujemy też domowe oczyszczalnie ścieków, szamba, bezodpływowe zbiorniki na ścieki.
  Produkujemy oczyszczalnie ścieków możliwe do użycia w każdych warunkach gruntowych, na małe działki, bez możliwości zastosowania drenażu rozsączającego.
  Firma ta, wykonuje zbiorniki ekologiczne najwyższej jakości.
  Posiadamy rozwiązania na każdy grunt, możliwe jest nawet zastosowanie oczyszczalni ścieków przy wysokim poziomie wód gruntowych.

  Data dodania: 19 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepompownie »

  Firma Traidenis-pol zajmuje się wykonaniem, sprzedażą i montażem zbiorników, separatorów, przepompowni na terenie całej polski. Jeżeli jesteś zainteresowany wstąp na naszą stronę tudzież zaznajomże się z naszą ofertą. Na naszej stronie znajdą Państwo najlepsze pod względem stworzenia oddzielacze, przepompownie i zbiorniki. Własna firma to hobby i zaangażowanie w wykonywanie autorskich produktów. Jesteśmy zespołem pełnym pasji oraz gotowości w radzeniu naszym klientom. Nasza firma zatrudnia fachowców znających się na swojej pracy i umiejętnie tę wiedzę wykorzystuje. Rozstrzygnięcia jakie proponujemy swoim kontrahentom są zgodne z ich oczekiwaniami i żądaniami. Jest to równoważne z świadczeniem przez nas usług na najważniejszym etapie. Jesteś zaciekawiony propozycją na własnej stronie, skontaktuj się z nami, przez blankiet kontaktowy. Natomiast nasi pracownicy błyskawicznie odpowiedzą na Twoje zgłoszenie. Jako nasz klient będziesz na pewno zadowolony z wykonanych przez nas usług. Na pewno nie pożałujesz, że nas wybrałeś!

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • szamba biologiczne »

  Jesteś właścicielem domu jednorodzinnego?, potrzebujesz przydomowej oczyszczalni ścieków?. Dobrze trafiłeś!. Firma Ekopol to firma familijna oferująca przydomowe oczyszczalnie zlewów. Nasza firma przygotowuje projekty w zgodzie z potrzebami nabywcy odnośnie jego mieszkania. Firma Ekopol oprócz tworzenia projektów przydomowych oczyszczalni ścieków para się też ich zestawem. Jako firma służymy pomocą i wieloletnim doświadczeniem własnych pracowników. Zapewniamy satysfakcje i zadowolenie kontrahenta z profesjonalnie wykonanej przez moją firmę pracy. Kreowane i montowane przez nas przydomowe oczyszczalnie ścieków to towary o najwyższej jakości, ze wszystkimi wymaganymi atestami. Dlatego jako posiadacz lokalu nie zastanawiaj się i zgłoś do nas, chęć skorzystania z naszych usług, a nie pożałujesz. Jesteś ciekaw mojej oferty? Wejdź na naszą stronę ekopol.pl i zapoznaj się z naszą ofertą jaką przyrządzilibyśmy specjalnie dla Ciebie. Będziesz zaskoczony przystępnymi cenami naszych usług i wprawnie dokonanej pracy. Z pewnością nie pożałujesz osobistej decyzji o zamontowaniu przydomowej oczyszczalni ścieków.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oczyszczalnie

Oczyszczalnie - nowa strona:

Adres: