Kominki Podkategoria: Kominki

 • Architekt wnętrz »

  Biuro projektowe, mieszczące się w Poznaniu, zajmuje się aranżowaniem wnętrz domów i mieszkań oraz przestrzeni użytku publicznego.

  Działamy w kilka osób, w zgranym zespole projektantów już od dłuiego czasu.

  Nasze prace, skierowane są w dużej mierze do osób oczekujących niespotykanego pomysłu na zaplanowanie miejsc, w którzych na co dzień przebywają.

  Oprócz interesującego wizerunku, proponujemy również fachową wiedzę techniczną, niezbędną do kontynuowania pracy z wykonawcami oraz do przedstawienia rysunków technicznych.

  Współpraca składa się z paru części: na początek - koncepcja, druga - rysunki wykonawcze, trzecia - dobór materiałów, czwarta - przekazanie całej dokumentacji wraz z wizualizacjami.

  Na pracę projektanta wnętrz, nie składa się tylko wykonywanie rysunków i wizualizacji, ale również umiejętne dobranie adekwatnych urządzeń, ozdób, materiałów oraz o ile zachodzi potrzeba odwiedzanie budowy.

  proponujemy również, oprócz całościowego projektu, wersje skromniejsze, polegające na ustnym doradzeniu lub wykonaniu paru szkiców bezpośrednio na spotkaniu.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • kominki nowoczesne »

  Ranga klasy naszych kominków, fachowość świadczonych usług, jak również spektakularne komputerowe schematy i wizualizacje 3d przyczyniły się do olbrzymiego zaciekawienia naszą propozycją nie wyłącznie naszych jednakże i zagranicznych konsumentów. Majestatyczna miara wypełnionych zamówień a tym samym liczba zaspokojonych klientów świadczy o tym, iż wybierając naszą markę uskutecznili skutecznego doboru, czego też i państwu życzymy.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • ekskluzywne kominki »

  Sklep CENTRUM-OGRZEWANIA powstał w 2008 roku. Specjalizujemy się w hurtowym i detalicznym handlu wkładami kominkowymi i akcesoriami do wkładów.
  Dzięki dużemu potencjałowi naszej firmy mogliśmy wynegocjować ponadprzeciętne rabaty co przekłada się na niezwykle atrakcyjne ceny dla naszych klientów, a są nimi hurtownie, sklepy instalacyjne, instalatorzy oraz wykonawcy.
  Jesteśmy firmą dla której priorytetem jest zadowolony klient i tylko tą drogą pragniemy poprawiać wyniki naszej sprzedaży.
  Zadowolony kupujący jest sukcesem naszej firmy! :)

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nasady Kominowe »

  Biznes "CHECZ" powstała w roku 1983, jest firmą rodzinną o profilu produkcyjno - usługowym kompleksowo zajmującą się systemami odprowadzania spalin, wentylacji, dystrybucji powierza. Produkujemy dodatkowo wszelkie wyroby spośród blach na indywidualne zamówienia. Posiadamy własną nowoczesną bazę warsztatową a Internet kooperantów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dać radę czemuś wszelkim wymaganiom naszych klientów. Doświadczona, dynamiczna kadra pracowników sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom, dzięki temu biznes bez ustanku poszerza aspekt swojej działalności. Klienci cenią nas w ciągu fachowość, niezawodność, fachową wiedzę, punktualność dostaw, a dodatkowo szeroką gamę produktów a usług a atrakcyjne dar handlowe.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominy izolowane »

  Komin System to firma zajmująca się profesjonalnym montażem oraz sprzedażą kominów. W naszej ofercie znajdują się również wkłady kominowe. Stosujemy kominy ceramiczne, kwasoodporne oraz żaroodporne dostosowane do wymogów stawianych przez nowoczesne kominki oraz kotły grzewcze. Kominy stalowe pozwalają na modernizację istniejących kominów z cegły lub budowę nowego komina. Wykonane w ten sposób kominy charakteryzują się wysoką trwałością i estetyką.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki Poznań »

  Strona internetowa firmy, proponująca kompleksowe usługi dotyczące instalacji kominków wszelkiego typu. W ramach prowadzonych usług firma specjalizuje się w budowie kominków z wkładem żeliwnym jak również płaszczem wodnym, budowie ogrzewania poprzez system DGP oraz tworzeniu kominków nowoczesnych i stylizowanych motywami ludowymi. Firma oferuje dodatkowo fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego realizowanego zadania. Praktyka i kompetentność firmy jest gwarantem wysokiego poziomu wykonanych zadań. Szczegółowe informacje dotyczące propozycji kominki Poznań zawarte są na witrynie internetowej.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze piece kominkowe »

  Piecekominkowe.com to witryna na której odszukasz szeroki wybór pieców kominkowych oraz wolnostojących. Nasze produkty wyrabiane są z produktów które są najlepsze na rynku. Nasze kominki prezentują się gustownie, co daje niesamowty efekt wizualny w połączeniu z funkcjonalnością. Dodatkowo przy zamówieniach pieców wolnostojących z województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego oraz małopolskiego proponujemy montaż gratis. W pozostałych województwach koszt montażu to zaledwie 400 złotych wraz z transportem. Zapraszamy do przetestowania naszej oferty na stronie interenetowej.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki i wkłady kominkowe Parkanex »

  Firma powstała w 1996 roku i początkowo trudniła się produkcją ogrodzeń. Stąd też wywodzi się jej nazwa. Jednak już rok później Parkanex zmienił branżę i od tego czasu stał się jednym z liderów w imporcie i dystrybucji kominków w Polsce. Dynamiczny rozwój firmy zaowocował rozbudowaniem sieci dystrybucji, począwszy od marketów, przez nowoczesną halę magazynową a skończywszy na innowacyjnej sieci salonów z kominkami – Galeria Kominków. Dzięki temu klienci mogą oglądać poszukiwane produkty w ciekawych i przyjaznych aranżacjach.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamine »

  Kominki poza ogrzewaniem pomieszczenia dodają też niesamowitego nastroju. Dziś trudno wyobrazić sobie nowo budowany dom w którym nie przewidziano kominka - w większości wypadków palenisko jest centralnym punktem salonu. Firma Arte ABC wykonuje kominki nowoczesne, rustykalne, kaflowe oraz klasyczne. W Naszej ofercie można znaleźć też wanny spa oraz profesjonalne jacuzzi. Wykonujemy usługi instalacji, serwisowania oraz projektowania kominków na specjalne zamówienie a także produkujemy biokominki dla klientów którzy nie mogą sobie pozwolić na tradycyjne palenisko.

  Data dodania: 26 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kominki »

  Jednym ze sposobów ogrzewania domów jest ogrzewanie kominkowe. Na rynku mamy duży wybór konstrukcji kominkowych. Można je posortować wg rodzaju paliwa, typu wkładu grzejnego czy też obudowy. Kominki można opalać drewnem, gazem lub energią elektryczną. Wkłady kominkowe mogą być stalowe, żeliwne, mogą być z płaszczem wodnym lub bez - jest to uwarunkowane mocą grzejną danego wkładu. Projektując kominek należy odpowiednio dobrać wydajność wkładu do wielkości ogrzewanego pomieszczenia. Rodzaj i styl obudowy jest rzeczą wtórną i zależy głównie od preferencji konkretnego użytkownika. Na naszych stronach garść uwag pomocnych w wyborze odpowiedniej konstrukcji.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Toruń kominki »

  Witryna internetowa firmy Patio, zawierająca bardzo szeroką jak również zróżnicowaną propozycję handlową wkładów grzewczych znanych europejskich marek. Patio zajmuje się sprzedażą palenisk żeliwnych, akcesoriów kominkowych oraz innych. Oferta firmy dotyczy również projektowania i wykonania obudów kominkowych a także budowy ceramicznych bądź też systemowych kominów. Firma świadczy poza tym usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Na witrynie internetowej pokazane są zrealizowane projekty kominków oraz szczegółowe informacje dotyczące oferty Toruń kominki.

  Data dodania: 06 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominy »

  Prezentowana strona oraz sklep internetowy zarazem - e-kominy.pl, jest witryna specjalistyczną i prezentuje bogatą ofertę systemów do odprowadzania spalin. Intuicyjna nawigacja oraz przyjazny wygląd serwisu pozwala na bezproblemowe wyszukanie potrzebnych nam towarów z oferty, poznać ich cenę jak również specyfikację. Informacje zamieszczone w witrynie są ciągle dodawane oraz aktualizowane. Za serwis odpowiada firma Stamax sp.j. będąca specjalistycznym przedsiębiorstwem handlowo-usługowym. Firma działa od 1998 roku.

  Data dodania: 15 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Stylowe kominki »

  Wszechstronny informator o kominkach - na stronie odnajdziesz opis i poradnik odnośnie zakupu odpowiedniego kominka do nowego budynku. Opisujemy kominki narożne, DGP oraz mnóstwo innych. Szukasz informacji jaki kominek zamontować i jakimi cechami kierować się przed kupnem? Po zainteresowaniu się napisanymi przez naszych ekspertów treściami, niewątpliwie wytypujesz idealny kominek do swojego domu. Gorąco zachęcamy do skorzystania z informatora oraz zaznajomienia się z przygotowanymi tam treściami.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kominki z płaszczem wodnym »

  /Eko - Life sp. z o.o. ul. Borki 20a 40-348 Katowice Baza 42-440 Ogrodzieniec ul. 1-go Maja 161
  Projektujemy i wykonujemy instalacje kominków z płaszczem wodnym. Kominek z płaszczem wodnym zapewnia idealną atmosferę ekologicznego ciepła w domu.
  Można w nim wykorzystać siłę ognia z paleniska do ogrzania całej powierzchni domu. Energię wykorzystywaną w palenisku podczas spalania drewna kierujemy do centralnego ogrzewania całego budynku. Kominek z płaszczem wodnym umożliwia bardziej efektywne zagospodarowanie ciepła spalania drewna niż zwykły kominek powietrzny.
  Sprawność kominków z płaszczem wodnym dochodzi do 82 % dzięki płaszczowi wodnemu, który wypełniony jest wodą otaczającą całą komorę spalania. Ciepło odbierane jest z paleniska i gorących spalin i przekazuje je instalacji centralnego ogrzewania.
  Tradycyjny wkład kominkowy może skutecznie ogrzać jedynie pomieszczenie, w którym się znajduje. Większość ciepła bezpowrotnie jest tracona gdyż spaliny uchodzą do komina nie oddając swojego ciepła. Kominek z płaszczem wodnym zapewnia obniżenie kosztów ogrzewania budynku.
  Strona internetowa: www.kominki-wodne.pl

  Data dodania: 16 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kominki »

  Kominki są niezaprzeczalnie centralnymi miejscami w naszych domach, gdzie koncentruje się życie rodzinne. Dobrotliwie albowiem spędzać czas przy ich cieple, grać w gry planszowe czy wypić ciepłą czekoladę. Wybierając kominek do domu winnyśmy przeto zadbać o jego stylistykę, aby super tworzył się z wnętrzem salonu. Możemy postawić na niesłychanie elitarne kominki murowane, które bez wątpliwości należą do najpiękniejszych. Jeżeli jednak nie mamy w domu należycie dużo miejsca możemy wybrać kominki elektryczne. Nie są one być może tak flagowe, aczkolwiek także wprowadzają do domu kameralną aurę.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kominki

Kominki - nowa strona:

Adres: