Firmy budowlane Podkategoria: Firmy budowlane

« poprzednia strona · 2
 • Oczyszczalnie biologiczne. Eko-Instal »

  Firma Roman & Zbigniew Eko-Instal posiada w swojej ofercie usługi montażu i serwisu przydomowych oczyszczalni ścieków. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, pracujący dla firmy specjaliści chętnie udzielą pomocy w uzyskaniu dotacji na budowę przydomowej oczyszczalni i dopełnieniu wszelkich formalności. Głównym obszarem działalności firmy Roman & Zbigniew Eko-Instal jest sprzedaż detaliczna i hurtowa systemów kanalizacji zewnętrznej, kanalizacji wewnętrznej, kanalizacji niskoszumowej, przydomowych oczyszczalni ścieków (w tym także oczyszczalni biologicznych), drenaży i systemów zagospodarowania deszczówki.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • łazienki »

  Cermag jest polskim potentatem w dziedzinie produkcji płytek oraz dekoracji ceramicznych. Celem sieci sklepów Cermag jest wysunięcie oferty w kierunku zarówno klienta hurtowego jak i detalicznego – plus profesjonalne usługi stylizacji wnętrz, kafelek, płytek ściennych dla biznesowego klienta. Cermag posiada w swojej bazie produktów akcesoria związane z takimi pomieszczeniami dla domu jak łazienka czy kuchnia. Mozika, prążki, kafelki w paski, kompletne wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne – to główne produkty wytwarzane przez firmę Cermag.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Modern-Tech - parowniki gazowe ALGAS »

  Jest wiele sytuacji w których w trakcie wykorzystywania instalacji gazowych, czy to w przemyśle czy prywatnym użytku, niemożliwe jest wykorzystanie zjawiska naturalnego odparowania gazu. W efekcie pełne wykorzystanie instalacji gazowej nie byłoby możliwe. Do odparowania gazu wykorzystuje się więc specjalne parowniki, a te najlepsze mogą Państwo zakupić w firmie Modern-Tech. Oferujemy parowniki gazowe ALGAS, które słyną na całym świecie już od ponad 80 lat i cieszą się ogromnym zaufaniem. Dzięki możliwości łączenia tych parowników można uzyskać dowolną wręcz moc. To jednak tylko część oferty naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem jak i usługami pełnego montażu instalacji przydomowych oraz przemysłowych. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data dodania: 16 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Domy szkieletowe »

  Wysoka energooszczędność, ekologiczność i prędkość budowy to charakterystyczne cechy domów szkieletowych. Przedsiębiorstwo Dz Konstrukcje Budowlane chciała by zaproponować swoje usługi wszystkim zainteresowanym.Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście sprawia, że nasi klienci są zawsze zadowoleni z naszej pracy. Wejdź już dziś na naszą stronę domy-szkieletowe.biz a nie pożałujesz. Zapraszamy do nas serdecznie. Domy drewniane całoroczne to wybór dla Ciebie.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nakładanie powłok »

  Wrocławska firma Galwmet rozpoczęła działalność na początku 2000 roku i aktualnie jest jedną z największych firm prywatnych, znajdujących się na terenie Wrocławia i okolic, która ma w ofercie m.in. takie usługi jak: obróbka metali, lakierowanie proszkowe, srebrzenie, palenie plazmowe. Kompleksowo wykonujemy prace według zleceń klientów, mając do dyspozycji maszyny i urządzenia w wydziałach galwanizerni, ślusarstwa, transportu, lakierni proszkowej, a także obróbki skrawaniem. Posiadamy również własną bazę transportową i w ramach współpracy dostarczamy zamawiane elementy i usługi.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Firmy budowlane

Firmy budowlane - nowa strona:

Adres: