Dachy Podkategoria: Dachy

 • Kolektor słoneczny »

  Witryna zawierająca mnóstwo wiadomości odnośnie kolektorów słonecznych i pozyskiwania energii słonecznej. Kolektory słoneczne i ich typy opisane w przejrzysty sposób. Zrozumiesz czym różnią się od siebie kolektory słoneczne takie jak np: kolektory cieczowe i powietrzne. Na dodatek znajdziesz szereg wiadomości odnośnie dofinansowania do zakupu kolektorów słonecznych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią poradnika.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Rewolucyjne badania naukowe i eksperymenty nad włókno-cementem prowadzone w firmie Cembrit doprowadziły do stworzenia wyjątkowego materiału budowlanego o szerokim zastosowaniu. Dlatego właśnie często sięgają po niego wykonawcy w Europie. Materiały włóknocementowe to na chwilę obecną standardowy materiał konstrukcyjny wykorzystywany w szczególności przy produkcji dachów. Dzięki temu, iż płyty faliste i akcesoria Systemu dachowego EuroFala są idealnym materiałem, który spełnia parametry techniczne wymagane w różnych rodzajach budynków.

  Data dodania: 27 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pokrycia dachowe Rabka »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Niwadom. Zajmujemy się sprzedażą pokryć dachowych głównie na rynku lokalnym. Nasza oferta skierowana jest głównie do mieszkańców miast takich jak Nowy Targ, Rabka, Osielec, Myślenice oraz Mszana Dolna. Naszym głównym celem jest dobro klientów dlatego wszelkie zamówienia zawsze staramy się wykonywać terminowo oraz fachowo.

  Data dodania: 30 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów »

  Zapraszamy do skorzystania z usług fachowego odśnieżania dachów. Usuwamy śnieg i oblodzenie ze wszystkich typów dachów: płaskich i spadzistych przy użyciu technik alpinistycznych. Gwarantujemy szybki czas interwencji i najwyższy poziom świadczonych zadań. Dysponujemy właściwie przeszkolonym personelem pracującym zgodnie z przepisami BHP oraz wykwalifikowanym sprzętem. Szczególnie rekomendujemy podpisanie umowy sezonowej na świadczenie usług.

  Data dodania: 15 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Strzechy »

  Słowinex jest jednym z fabrykantów impregnowanej trzciny oraz tak zwanych domków holenderskich. Firma świadczy usługi budowlane zajmuje się również impregnacją trzciny, produkcją różnych wyrobów z drewna jak np. składane altany z dachem z trzciny. Domy przez tą firmę realizowane możemy zobaczyć na terenie całej Unii Europejskiej m.in.: Holandia, Czechy, Belgia, Dania, Irlandia, Niemcy. Oferuje także zabezpieczenia przeciwpożarowe na dachach z trzciny.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • blacha powlekana »

  Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości blach trapezowych i powlekanych, a przede wszystkim płyty warstwowej z powodzeniem używanej do stawiania wielu najróżniejszych mniej lub bardziej skomplikowanych konstrukcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cały czas się doskonalimy, dzięki czemu podnosimy jakość naszych produktów. Oprócz wyżej wymienionych towarów służymy również radą i pomocą w wyborze. Automatyzacja linii produkcyjnej gwarantuje wysoką jakość wytwarzanych przez nas blach i płyt.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Firma transdach.pl zajmuje się sprzedażą dachów oraz rynien najwyższej jakości. W katalogu znajdą Państwo też wszelkie niezbędne oprzyrządowanie dachowe, materiały izolacyjne, systemy rynnowe i schody strychowe. Cieszymy się uznaniem wśród wszystkich klientów. Posiadamy duże doświadczenie w branży, w której działamy, co pozwala nam dopasować ofertę indywidualnie dla każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną internetową transdach.pl

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dachy

Dachy - nowa strona:

Adres: