Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Domy z drewna »

  Decydując się na zbudowanie konkretnego domu na swojej działce rekreacyjnej, a także na nieregularnie zamieszkałej, na ogół upodobane są w takim przypadki domy drewniane lub domy z bali. Są one dość sprzyjającym na stan portfela budynkiem, ale z pewnością w sprzyjających założeniach klimatycznych, są zamieszkiwane jedynie w cieplejsze dni, albo służą jako domek do zamieszkania na urlop.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żaluzje Kraków »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się wyrobem rolet od 2003 roku. To jeden z największych producentów w regionie. Od 2000 roku zainicjowało działalność w obszarze usług montażu wszelkiego rodzaju osłon okiennych: rolet, żaluzji i moskitier.

  Najwyższą jakość wytwarzanych elementów gwarantuje: duże doświadczenie, wysokiej jakości podzespoły używane w procesie produkcji i najniższe ceny producenta.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • stal nierdzewna »

  Wyroby hutnicze są bardzo istotnym elementem wielu konstrukcji budowlanych. Wielorakość produktów dostępnych na rynku jest na tak okazała, że można dobrać spośród pokaźnej gamy półproduktów. Istota produktów hutniczych jest bardzo ważna w obecnym poziomie rozwoju gospodarki. Stal nierdzewna jest jednym z najdroższych, ale również bardziej odpornych produktów z których zrobione są rury czy druty, natomiast stal kwasoodporna jest bardzo dobrym wyjściem w miejscach, gdzie używane są różnego typu środki żrące. Wspomniane produkty, wykonane właśnie z tych wysokich jakościowo stali, są najistotniejszymi elementami, dzięki którym może zmieniać się budownictwo.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki śrubowe »

  Dziś znakomita większość dużych przedsiębiorstw stawia na kompletną automatyzację, także narzędzia pneumatyczne to obowiązek. Sprzężarki powietrza takie jak sprzężarki tłokowe czy sprzężarki śrubowe, używane są na szeroką skalę w wielu dziedzinach, przykładowo: budownictwo, motoryzacja, czy w warsztatach lakierniczych. Wraz z rozwojem przemysłu ich użycie jest coraz większe. Opierają się one na zasadzie wykorzystania sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zmienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, przyspieszaja znacznie pracę. Przy tym, sprężarki powietrza należą do jednych z najnowocześniejszych. Są oparte na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, dzięki której możliwe było ich wytworzenie. Ponadto sprężarki powietrza są bardzo wytrzymałe, tak więc korzystanie w sposób bezpieczny i poprawny mogą nam służyć, przez wiele długich lat. Na ich korzyść przemawia także fakt, że są łatwe w obsłudze. Zatem warto zainteresować się tego rodzaju produktami, jeżeli już myślimy o zupełnej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Tym bardziej, że na rynek cały czas wchodzą coraz to lepsze narzędzia pneumatyczne. Otwiera się coraz więcej sklepów pneumatycznych, zatem można spory wybór.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Części JCB »

  Maszyny budowlane JCB proponowane są przez dużo firm z naszego kraju. Jednak odmienność w cenach oraz późniejszym serwisie maszyn JCB może być olbrzymia. Rekomendujemy zatem jedną, za to rzeczową firmę. Dysponuje ona w swoim asortymencie różnorodny wybór maszyn jak i części JCB. Propozycja ta wystosowana jest zarówno dla firm jak i osób fizycznych. W ofercie tejże firmy możemy wyszukać takie części JCB jak elementy silnika, paski klinowe, elementy nadwozia, części do układu kierowniczego.
  Informator części JCB znajduje się w całości na firmowej stronie internetowej tejże firmy.
  Jeśli więc wyszukujesz jakiejkolwiek części JCB to przetestuj naszą ofertę.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm budowlanych »

  Serwis dedykowany dla firm budowlanych oraz osób mających w planach zbudować dla siebie| domostwo czy też też dokonać remontów. Można w nim znaleźć w parę minut dzięki specjalnej Giełdzie Ogłoszeń specjalne przedsiębiorstwa, które przedstawią własną ofertę. Dodatkowo odszukasz tam atrakcyjne teksty powiązane z budownictwem, przebudową wnętrz i ich aranżacją. Do dyspozycji odwiedzających serwisów będzie również forum internetowe, na którym można powymieniać się własnymi efektami pracy oraz szukać porad w powyżej omawianym temacie.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrzewanie zachodniopomorskie »

  Jeżeli temperatura w Twoim mieszkaniu nie jest dostatecznie duża to powinieneś pomyśleć o jakimś remoncie. Nie ma nic przyjemniejszego niż odsapnięcie w ciepłym mieszkaniu. Niestety żeby praca została bez problemu ukończona będziesz potrzebował pomocy zawodowców. Nasza firma zajmuje się ociepleniami mieszkań od wielu lat. Możesz liczyć na nasze doświadczenie – ręczymy że będziesz usatysfakcjonowany z jakości przeprowadzonych usług. Jeśli chciałbyś poznać więcej szczegółów to wejdź na naszą stronę internetową. W każdym momencie możesz się z nami skontaktować mailowo. Namawiamy do zapoznania się z naszą propozycją. Remont jeszcze nigdy nie był tak nieskomplikowany!

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Etanol »

  Ten 1szy wiek przyniósł ze sobą modę na oszczędne rozwiązania. Jest to czas, gdy różne surowce mineralne zaczynają się kończyć i trzeba by poszukać alternatywnych źródeł, które mogą zamienić obecne rozwiązania na te nowe, całkiem prawdopodobne, że wręcz dużo. Popularne źródła energii to np. energia z biomasy oraz wieża słoneczna. W obecnym klimacie, w którym znajdujemy się skuteczne ogrzewanie domu jest najistotniejsze i musisz zadbać przy kupowaniu nowego domu o to, w jaki sposób będzie ono ogrzewane oraz czy dom jest porządnie ocieplony.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie wymienników ciepła »

  Strona firmy B&P Service. W zakres jej działania wchodzi opieka, doradztwo oraz konsulting zakładach przemysłowych. W ofercie znajdują się również różnego rodzaju usługi, w tym czyszczenie suchym lodem, czyszczenie wymienników ciepła i czyszczenie skraplaczy. Oprócz wymienionych wcześniej w ofercie firmy znajdują się również produkty takie jak przeznaczone do usuwania zanieczyszczeń, neutralizacji zapachów, konserwacji, a także różnego rodzaju produkty chemiczne takie jak silikony wysokotemperaturowe,
  odrdzewiacze dodatkowo różnego rodzaju
  również odkamieniacze. Klienci znajdą na witrynie w serwisie znajdą na dodatek kompendium wiedzy na temat oferowanych środków. Wśród między innymi aerozole, kleje, silikony, pasty, smary i dodatki służące do konserwacji, oczyszczania i zabezpieczania powierzchni a także czyszczenia różnego rodzaju przewodów, np. klimatyzacyjnych.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Malowanie Dachów »

  Firma Zaciek zajmuje się kompleksowym malowaniem oraz czyszczeniem powierzchni dachów zarówno wykonanych z blachy, blacho-dachówki jak i dachówki cementowej i ceramicznej. Celem firmy jest rzetelne wykonanie prac malarskich po uprzednim odtłuszczeniu podłoża.

  Wykonujemy zamówienia niezależnie od ilości metrów oraz stopnia skomplikowania wybierając adekwatne techniki oraz sprzęt. Służymy także pomocą przy wyborze właściwych farb oraz środków czyszczących i konserwujących.
  Czyszczenie Elewacji
  Działamy opierając się na uzyskanym przez nas bogatym doświadczeniu, wspierając się także ciągłymi konsultacjami z działami technicznymi osobnych wytwórców farb.

  Nasza oferta jest bardzo bogata i obejmuje szeroki wachlarz robót dotyczących dachu. Nasze usługi malowania dachów wykonujemy dla dachów pokrytych blachą i również blacho-dachówką niezależnie czy są wykonane z blach stalowych, stalowych ocynkowanych, stalowych pokrytych alucynkiem, cynkowych lub powlekanych.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pompy Ciepła »

  Pompy ciepła

  Zastosuj gruntową pompę ciepła, aby zużyć nawet o 75% mniej energii.
  Pompa ciepła wraz z ogrzewaniem podłogowym to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie. Polecamy je klientom, którzy mogą sobie pozwolić na nieco większą inwestycję. Jest to oszczędny w eksploatacji i pod każdym względem komfortowy w użytkowaniu system ogrzewania. Mimo ogromnej popularności na Zachodzie u nas jeszcze ciągle kojarzy się z produktem luksusowym a tym samym dla większości z nas nieosiągalnym. Tymczasem koszt inwestycji wcale nie jest porażający. Obecnie stopa zwrotu wynosi średnio 5-6 lat (w porównaniu do pieca gazowego) i będzie się zmniejszać z każdym dniem wraz ze wzrostem cen gazu, oleju opałowego a nawet drewna. Przy czym komfort użytkowania tego systemu grzewczego dodatkowo połączony z możliwością prawie bez kosztowej klimatyzacji zdecydowanie pozostawia za sobą inne systemy obecne na rynku.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  W czasopismach branżowych możemy znaleźć wiele interesujących porad dotyczących danej dziedziny. Gazet jest naprawdę dużo, więc nie ma problemu z odnalezieniem odpowiedniej. Szczególnie ciekawe są gazety budowlane, które oferują jako dodatki, płyty zawierające takie elementy, jak projekty domów. Wiele osób z pewnością znajdzie projekt, który będzie mu odpowiadał, inni natomiast znajdą dzięki projektom pomysł na mieszkanie. Można oczywiście zaprojektować własny dom razem z projektantem, Wówczas będziemy mogli dobrać wszystko według naszego życzenia, oczywiście zgodnie ze sztuką budowlaną.

  Data dodania: 23 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • laser yog »

  Działalność polega na użyciu nowoczesnych technologii, po to aby wykonać wszelkiego typu oznakowania każdych powierzchni. Firma ta trudni się obrotem w temacie produktów słynnego producenta, dodatkowo oferując serwis i rady w pełnym zakresie. Profesja jest dość nietypowa. Laboratorium cały czas ustala nowoczesne sposoby użytkowania technik laserowych w wielu działach gospodarczych.

  Data dodania: 27 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy przesuwne »

  Firma Jartech zajmuje się fabrykacją bram, ogrodzeń również balustrad z elementów kutych.
  W jej ofercie są też napędy do bram także skrzydłowych jak i przesuwnych.
  Produkcja oparta jest na tworzywach najwyższej jakości od renomowanych dostawców. Produkty Firmy Jartech są zabezpieczone przed korozją poprzez cynkowanie ogniowe tudzież malowanie proszkowe co umożliwia cieszyć się niezwykłym wyglądem. Ogrodzenia przez długie lata nie ponosząc w między czasie dodatkowych kosztów renowacji. Serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rusztowania Legnica »

  Mamy w swojej ofercie kompleksowe systemy rusztowań dla branży budowlanej. Nasze rusztowania spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Oferujemy kompleksową usługę wynajmu rusztowań systemu plettac SL70 wraz z montażem i demontażem na placu budowy.
  . Oferujemy też usługi transportowe rusztowań i nie tylko. Oferujemy zakup lub wynajem rusztowań co może okazać się bardziej zyskowne. Rusztowanie na budowie to ważna i odpowiedzialna decyzja, która nie powinna być traktowana po macoszemu, dlatego nasi doradcy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie zarówno pod względem technicznym jak i ekonomiczny. Jesteśmy nastawieni na klientów z dolnośląskich miejscowości np.: Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Lubin, ale nabywcy z innych części Polski pozostają też mile widziani.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady ze stali nierdzewnej »

  Od dłuższego czasu na Polskim rynku zaczyna działalność coraz więcej firm oferujących wykonanie ozdobnych elementów dla domu robionych ze stali nierdzewnej. Panuje nawet, można by rzec moda na wykończenie wnętrz lub zewnętrznych elementów domu i jego obejścia dekoracjami zrobionymi ze stali nierdzewnej, która jest stalą kwasoodporną, ponadto nie trzeba jej malować. Następna jej zaleta|pozytywna dobra cecha to to, że stal ta nie rdzewieje. Takie zaciekawienie tym rodzajem dekoracji przyszło do nas z zagranicy. W takich krajach jak Francja lub Holandia ogrodzenia, czy balustrady ze stali nierdzewnej są powszechne od kilkunastu lat. Koszty tarasowej poręczy czy ogrodzenia z tego surowca, są kilkukrotnie wyższe niż wykonanych ze zwykłej stali, jednak trwałość tej pierwszej jest nawet o kilkadziesiąt lat wdłuższa niż w przypadku tej zwykłej.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drzwi stalowe »

  Wyszukujesz drzwi o kolorystyce rzeczywistych kolorów drzewa albo drzwi antywłamaniowych ? A być może innych ? Jeśli dotarłeś na tą stronę, to prawdopodobnie tak jest. Korporacja KON-Trade zajmuje się sprzedażą drzwi na terytorium całego kraju. Nie jest istotne czy przebywasz w Stargardzie czy w Zakopanym. Korporacja dostarczy Tobie drzwi do Twego miejsca zamieszkania. Dużym atutem tej spółki są nadzwyczaj konkurencyjne ceny, dzięki jakim Kontrahenci są zaspokojeni. Oczywiście małe ceny nie przyczyniają się na gorsze jakości drzwi! Jest wręcz na odwrót. Sprawdź sam!

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa Wrocław »

  Firma MINERAŁ zajmuje się produkcją wyrobów granitowych dla wymagań budownictwa drogowego, a dodatkowo architektury ogrodowej. Przede wszystkim specjalizuje się w produkcji kostki granitowej każdego rodzaju jaki dostępny jest na rynku. A dodatkowo w ofercie znajdą Państwo kamień murowy, opornik granitowy, płytki granitowe i wiele innych elementów.
  Naszym kontrahentom oferujemy materiały najwyższej jakości, profesjonalną obsługę, a dodatkowo terminowe dostawy produktów w prawie każde miejsce w Polsce. Produkty cenią sobie wysokie uznanie w gronie naszych stałych odbiorców.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • prace ziemne wałcz »

  Witamy na stronie internetowej firmy Narbut. Prosperujemy na wałeckim rynku od ponad 15 lat. Od początku istnienia naszej firmy, prężnie poszerzamy naszą działalność oraz zbieramy doświadczenie i inwestujemy w nowy sprzęt. Specjalizujemy się w robotach ziemnych oraz usługach, wymagających użycia sprzętu budowlanego. Wciąż rozwijamy się udoskonalając konkretne dziedziny branży. Klienci to zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Posiadamy bogatą ofertę, dopasowaną do potrzeb i oczekiwań potencjalnych klientów. Firma zatrudnia osoby będące wyselekcjonowaną i wyspecjalizowaną kadrą, posiadającą wysokie kwalifikacje i duże doświadczenie zdobyte przez lata istnienia naszego przedsiębiorstwa, pozwalające tym samym na utrzymanie wysokich reżimów technologicznych, zapewniając tym samym wysoką jakość robót. Doświadczenie zawodowe właściciela, kwalifikacje pracowników, solidna baza sprzętowo-transportowa, oraz stosowanie najlepszych materiałów cały czas budują Nasz wizerunek, dzięki któremu jesteśmy dobrze znani zarówno na rynku lokalnym jak poza nim.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podpory budowlane oraz formy do betonu Noe »

  Chcąc spełnić potrzeby klientów, firma NOE dostarcza Państwu deskowania, szalunki i akcesoria do nowoczesnych technologii wylewania betonu. Formy do betonu, podpory budowlane i szalunki firmy NOE powstają ze skrupulatną dbałością o każdy detal, tak by zaspokoić Państwa oczekiwania. W propozycji programowej NOE-PL znajdują się również specjalistyczne, niezwykle sprawne propozycje deskowań ścian, słupów i stropów oraz pomoce technologiczne do zbrojenia i deskowań. Ponadto wyroby zostały wykonane z idealnie dopasowanych materiałów i części najwyższej klasy, dzięki czemu mogą gwarantować bezpieczeństwo osób pracujących na budowie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów na witrynie internetowej.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: