Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Domowe filtry do wody »

  W naszej niezmiernie rozległej ofercie mamy zarówno domowe jak też przemysłowe filtry do wody. Największą popularnością w naszym sklepie internetowym cieszą się wkłady filtracyjne oraz osmoza. Wkłady do filtrów zmieniane są w miarę często, co powoduje najsilniejsze zainteresowanie tymi towarami. Urządzenia filtrujące takie jak dzbanki filtracyjne lub filtry osmotyczne swoją popularność zawdzięczają bardzo korzystnej cenie w porównaniu do klasy przefiltrowanej wody. U nas pomimo takich cen znajdziesz także liczne rabaty cenowe na filtry wody.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtry wody sklep »

  Sklep internetowy ultrafiltracja funkcjonuje w internecie już od kilku lat i z powodzeniem sprzedaje najróżniejsze modele urządzeń uzdatniających wodę. Nasza oferta zawiera setki produktów, wśród których znajdziesz przeróżne filtry do wody, wkłady do filtrów do wody i akcesoria filtracyjne. Zakupisz tu też duże stacje uzdatniania wody oraz odżelaziacze. Wysyłki wykonywane są w tempie błyskawicznym, a dzięki wyszkolonemu personelowi masz gwarancję, że kupisz w naszym sklepie wyłącznie odpowiadające Ci filtry do wody i inne urządzenia filtracyjne.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Filtry wody Lublin »

  Działalność prowadzimy głównie w Łodzi, aczkolwiek serwis filtrów wody wykonujemy na przestrzeni niemal całego kraju. Poza tym uzdatnianie wody najbardziej potrzebne jest w takich miastach jak Warszawa, gdzie czystość wody jest naprawdę słaba. W tych okolicach szczególnie często instalujemy nasze filtry zmiękczające. W filtry wody zaopatrujemy nie tylko domki jednorodzinne, ale też biura oraz duże korporacje. Zapraszamy po wszelkie filtry wody i wkłady filtracyjne do nich.

  Data dodania: 07 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy autonomiczne »

  Interesujesz się energią odnawialną i budownictwem autonomicznym ? A może chcesz zbudować dom oszczędny i ekologiczny, ale nie wiesz jak ? Jeśli tak, to zapraszamy do naszego portalu w całości poświęconemu odnawialnym źródłom energii, budownictwu alternatywnym oraz domom autonomicznym.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadproża »

  Uprzejmie zapraszam Państwa na firmową stronę internetową przedsiębiorstwa nazywanego – Poz Bruk. Spółka jest w branży od prawie 3 dekad, w trakcie swojego istnienia można śmiało powiedzieć, iż zdominowała rynek kostki brukowej w Wielkopolsce, aż tak bardzo, że powszednia nazwa kostki brukowej to pozbruk. Na skutek konsekwencji i uporze w funkcjonowaniu Poz Bruk rozwinął się jako firma o rodzinnym charakterze wraz z zasięgiem ponadregionalnym. Polecam odwiedzić następujące strony: {stropy|kostka brukowa wzory|ekrany akustyczne|belki stropowe|

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolanko »

  Myśląc o budownictwie instynktownie myślimy o armaturze przemysłowej. Jest ona wiodącym modułem o ile chodzi o budowanie nowych budowli. Za sprawą armatury funkcjonują wszelkie sieci sanitarne w dopiero co powstałych domach. W obecnych czasach armatura jest na tyle innowacyjna że radzi sobie w każdych warunkach, nawet tych najtrudniejszych.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • wyburzenia »

  Deficyt miejsca w dokładnym centrum solidnych metropolii jest w współczesnych czasach problemem. Atrakcyjne lokalizacje, marnują się bowiem stare budynki nie spełniają dobrze swoich funkcji w dzisiejszych czasach. Władze miast nagminnie decydują się na destrukcję starych obiektów i organizują przetarg na budowę zaawansowanych, masywnych biurowców.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bramy »

  Trudnimy się produkcją ogrodzeń panelowych, palisadowych oraz dodatkowo bram. Zrealizowane u nas ogrodzenia przemysłowe są wypasioną. Oferujemy również napędy do bram. Właśnie z tego powodu serdecznie zwołujemy na naszą stronę internetową na której oferujemy usługi powiązane z naszą branżą. Wyłącznie u nas siatka ogrodzeniowa jest najwyższej jakości, a podmurówka idealnie skomponowana z innymi naszymi produktami. Naszym mottem korporacyjnym jest: "Trwałość i bezpieczeństwo przez długie lata". Dołącz już w tej chwili do grona zadowolonych klientów. Nie zwlekaj, taka okazja zdarza się jedynie raz wyżyciu.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kamery inspekcyjne »

  Mamy w swojej ofercie maszyny używane w budowlance. Są to profesjonalne lokalizatory przewodów wszelkiego rodzaju, które mieszczą się głęboko pod ziemią. Używa się ich przed zaczęciem budowy kanalizacji albo w innych przedsięwzięciach w czasie których zdoła dojść do zniszczenia podziemnych przewodów telekomunikacyjnych. Mamy również narzędzia używane do wykrywania uszkodzeń wszelkich kabli.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • SCHODY - BALUSTRADY- PORĘCZE www.decavi.pl 694 255 113 »

  SCHODY, BALUSTRADY, PORĘCZE, www.decavi.pl

  Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu pięknych, schodów, balustrad i poręczy pełnych nowoczesnego designu ze stali nierdzewnej i czarnej na indywidualne zlecenia.
  Cechuje nas profesjonalizm oraz elastyczność, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej finezyjnym projektom.
  KONTAKT
  SCHODY - BALUSTRADY - PORĘCZE - www.decavi.pl 694 255 113 begin_of_the_skype_highlighting              694 255 113      end_of_the_skype_highlighting

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki tłokowe »

  Na dzień obecny znakomita większość konkurencynych przedsiębiorstw stawia na całkowitą automatyzację, także narzędzia pneumatyczne to obowiązek. Sprzężarki powietrza takie jak sprzężarki śrubowe czy sprzężarki tłokowe, użytkowane są na szeroką skalę w wielu gałęziach, takich jak: budownictwo, motoryzacja, czy lakiernictwo. Wraz z rozwojem przemysłu ich zastosowanie jest coraz większe. Opierają się one na zasadzie zastosowania sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zmienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, przyspieszaja znacznie pracę. Oprócz tego, sprężarki powietrza należą do jednych z najnowocześniejszych. Opierają się na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, poprzez którą możliwe było ich powstanie. Na dodatek sprężarki powietrza są bardzo trwałe, tak więc korzystanie w sposób bezpieczny i odpowiedni mogą nam służyć, przez kilka długich lat. Na ich korzyść przemawia także fakt, że są łatwe w obsłudze. Zatem warto zainteresować się tego rodzaju produktami, jeżeli już myślimy o pełnej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Tym bardziej, że na rynek bez przerwy wchodzą coraz to lepsze narzędzia pneumatyczne. Powstaje coraz więcej sklepów pneumatycznych, zatem można spory wybór.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • usługi budowlane warszawa »

  Profesjonalne podejście niektórych przedsiębiorstw budowlanych pozostawia bardzo wiele do życzenia. Nasza działalność prowadzona od 20 lat zezwala nam na określenie, iż wiemy wszystko w tej dziedzinie i w pełni odpowiednio zajmiemy się Twoim mieszkaniem, czy biurem podczas remontu. Odpowiednio niskie ceny i całkowite doświadczenie w sektorze proponowanych usług, umożliwia namjak najbardziej profesjonalne zajęcie się klientem. Wszyscy nasi klienci cieszą się z naszych usług i chwalą nas wśród swoich znajomych.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Płyty dachowe »

  AroPanel Oborniki Wlkp to firma zajmującaca się dystrybucją płyty warstwowej różnego rodzaju: płyty dachowe, płyty ścienne, płyty chłodnicze. Zajmujemy się również sprzedażą stolarki okiennej: okna PCV, drzwi PCV oraz okna aluminiowe. Sprzedajmy także płyty warstwowe drugo gatunkowe: płyty styropinowe i płyty poliuretanowe. Zapr

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • MCL eko »

  Firma MCL EKO zajmuje się sprzedażą m.in. dwupłaszczowych zbiorników na olej napędowy. Zbiorniki te wyposażone są w dystrybutor oraz licznik. Pojemność do 9000 l. Taki zbiornik masz u siebie na placu, kupujesz paliwo w hurcie. Cena mniejsza o ok. 50 gr/l. A poza tym pełna kontrola nad pracownikami. Są też zbiorniki służące do dowożenia paliwa do maszyn stacjonarnych.W ofercie również zbiorniki na deszczówkę, oczyszczalnie ścieków jak również pojemniki na piasek.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • płytki ceramiczne »

  Centrum Terrano oferuje największy wybór ceramiki znanych, renomowanych firm. Aby ułatwić proces doboru płytek w firmie do dyspozycji klienta są doradcy handlowi oraz architekci którzy pomogą zaaranżować wnętrze. Każdy klient uzyskuje fachową pomoc i porady dotyczące wybrania odpowiednich płytek dostosowany do mieszkania lub domu. Przyjedz do Centrum Ceramiki Terrano i przekonaj się jak prosty może być zakup płytek ceramicznych.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kilka informacji o najlepszym geodecie Kołobrzeg i nie tylko. »

  Ludzie wiedzą już, że nie są w stanie żyć i działać samodzielnie, bez niczyjej pomocy, dlatego coraz przeważnie nie boją się prosić o tę radę. Oferuje ją im nierzadko wręcz geodeta, czyli specjalista, który najlepiej zna się na mierzeniu świata i na określaniu rozmiarów poszczególnych terenów i obszarów. On wie, czym jest geodezja koszalin oraz dodatkowo tworzy mapy, z których potem korzystają inni specjaliści. W jakich sytuacjach warto więc korzystać z pomocy tej osoby?
  Kiedy skorzystać z pomocy geodety?
  Ze 100% pewnością musi to zrobić osoba, która buduje dla siebie dom. W takim wypadku geodeta koszalin powinien pojawić się na działce, aby ją gruntownie zmierzyć i określić jej rzeczywiste wymiary. W przyszłości wyznaczy on miejsce pod budowę nowego mieszkania, zaraz je oznaczając. Zanim nie skończy on swojej pracy, nie można zacząć budowy, dlatego geodeta kołobrzeg powinien być w tej samej chwili zatrudniony. Dopiero gdy zakończy on wykonywać spersonalizowane zadania, za robotę może wziąć się firma budowlana, która zacznie wtedy stawiać nowy obiekt.

  Data dodania: 18 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Okna Kielce »

  W naszej ofercie znajdą Państwo dużo nietuzinkowych propozycji, między innymi różnego rodzaju bramy garażowe. Okna z Kielc są bajeczne.Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również szczegółowe informacje dotyczące wszystkich oferowanych produktów. Będą mogli Państwo dowiedzieć się jakie kolory są w tym momencie dostępne oraz jak wygląda produkt.Jednostka DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Ciepło zapraszam do skorzystania z niezwykłej oferty firmy PHU Dom.Gorąco zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent materiałów budowlanych »

  Firma Stropex® zajmuje się produkcją stropów Teriva i nadproży L19 oraz jako jedyna w Wielkopolsce, kształtek nadprożowo-wieńcowych KZE® i KWE®.
  W całym procesie produkcyjnym korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku surowców oraz stosujemy naszą nowoczesną technologię w oparciu o zgłoszony wynalazek P.385221 u urządzenie P.384551.
  Każdy produkt jest poddawany kontroli co gwarantuje jakość, dlatego nasza firma posiada certyfikat do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa. Takie podejście do naszych działań daje dobre produkty, które ponadto z powodu wielkości produkcji, sprzedajemy po bardzo korzystnych cenach.
  Aby w większym stopniu odciążyć klienta, stworzyliśmy własną bazę transportową, która świadczy usługi wszystkim naszym klientom.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bramy Łódź »

  Jednostka Bramy Polska zapewni Państwu kompleksową obsługę w czasie remontu lub budowy domu.Nasze doświadczenie oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na skrócenie czasu realizacji zlecenia do kilku dni roboczych. Jeżeli chcesz mieć bezpieczny i niepowtarzalny dom urządź go w nasze nowomodne bramy segmentowe.Proponujemy Państwu bezpłatne doradztwo techniczne również kalkulacje cenowe, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.Przydomowe bramy segmentowe to nowomodny sposób zamknięcia garaży w budynkach mieszkalnych odpowiadający trendom architektonicznym XXI wieku.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje Elektryczne Warszawa - pomiary, usługi elektryczne »

  INST-EL, to zgrany zespół ludzi zupełnie oddanych temu, co robią. Ludzi młodych duchem, z zapałem do pracy, zaprzyjaźnionych ze sobą, a jednocześnie doświadczonych w tym, czym się zajmują. Jesteśmy szczerzy i otwarci dla wszystkich naszych klientów i wszystkim z równą ochotą pomagamy zrealizować cele.Działamy w zakresie telekomunikacji, energetyki. Wszelkie prace są wykonywane z uwzględnieniem najnowszych technologii a także nowoczesnych materiałów elektrycznych stosowanych w budownictwie. W aktualnej chwili zakład zatrudnia stałych pracowników o sprawdzonych zdolnościach wykonawczych a także wiedzy technicznej. W czasie funkcjonowania Zakładu wypracowane zostało zaplecze sprzętowe umożliwiające podejmowanie wszelkich robót powiązanych z modernizacją jak również rozbudową czy również nowo powstających instalacji elektrycznych i niskoprądowych, sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia jak również prefabrykacji szaf i rozdzielnic. Wykonujemy także systemy alarmowe i monitoringi.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo

Budownictwo - nowa strona:

Adres: