Budownictwo kolejowe Podkategoria: Budownictwo kolejowe

 • pirometry, anemometry, wilgotnościomierze, luksomierze, dalmierze »

  Witaj w sklepie internetowym www.pomiarowe24.pl.
  Oferujemy:
  Anemometry - Wielofunkcyjny anometr Bestone BE836 dostarcza niezwłocznie dane takie jak: prędkość przepływu powietrza oraz temperaturę.
  Dalmierze - Dalmierz laserowy LDM-60 jest nadzwyczaj przydatnym urządzeniem dla różnych rodzajów zastosowań w budownictwie i przemyśle, który daje dokładny próba odległości, powierzchni oraz objętości, zwłaszcza w dużych pomieszczeniach takich jak: pokoje, ekskluzywne mieszkania, budynki, nieruchomości, fabryki, magazyny, ogrody, infrastruktury zaś wielu innych wymagających dokładnych wyników pomiaru odległości, powierzchni oraz objętości. Profil pomiaru od 0.1 aż do 60 metrów.
  Regulatory temperatury - REX C100 to sekwencja inteligentnych cyfrowych regulatorów temperatury. Jednocześnie zwykły tudzież wygodny o dużej niezawodności, co sprawia, że aparat jest nadzwyczaj popularne na rynku. Spełnia międzynarodowe standardy tudzież nadaje się aż do różnej wielkości instalacji. Posiada sporo funkcji, takich jak kontrola, alarm, przekazywanie, jak też funkcję regulacji PID (włączona, ciągła albo wyłączona, opcja zmiany ręcznie).
  Mierniki wilgotności ziarna / zboża - Wilgotnościomierze MD7822 to wszechstronne i poręczne instrument opracowane do pomiaru wilgotności zaś temperatury: kukurydzy, ryżu łuskanego, ryżu niełuskanego, pszenicy, żyta, owsa, jęczmienia, pszenżyta.
  Pirometry - alokowany jest do szybkiego tudzież bezdotykowego pomiaru temperatury. Nadaje się do perfekcji do pomiarów obiektów gorących/zimnych, niebezpiecznych zaś trudno dostępnych
  Sonometry
  Światłomierze, luksomierze - alokowany jest aż do profesjonalnego pomiaru oświetlenia.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przewierty sterowane »

  Jeśli poszukujesz firmy budowlanej, która może poszczycić się wieloletnią tradycją a także wieloma wykonanymi zleceniami to zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Zajmujemy się szeroko pojętym budownictwem jak również wynajmem urządzeń budowlanych. Działamy na terenie całego kraju i chętnie podejmiemy się dodatkowych zadań. Na naszej stronie opublikowaliśmy szczegóły oferty oraz referencje od spółek, dla których realizowaliśmy zamówienia. Gdyby coś było niejednoznaczne to zapraszamy do kontaktu – jesteśmy otwarci na kolejne propozycje współpracy. Zaręczamy, że wszelkie prace będą przeprowadzone porządnie i terminowo – wszakże pracują dla nas wyłącznie wytrawni profesjonaliści!

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • aranżacje wnętrz wrocław, architekt wnętrz wrocław, projektowanie wnętrz »

  aranżacje wnętrz Wrocław - aranżacje wnętrz Jelenia Góra - ZAPRASZAMY!!
  Jesteśmy firmą, której głównym założeniem jest profesjonalizm tudzież oryginalność projektów (projektowanie wnętrz Jelenia Góra, projektowanie wnętrz Wrocław). Nasze rutyna umożliwia na wykreowanie miejsca idealnego. Indywidualne modus do każdego projektu to dla nas wyzwanie natomiast pasjonująca droga, na której budujemy zaufanie natomiast tworzymy projekt bezkonfliktowy z oczekiwaniami Klientów, dbając o ich trwanie, wygodę natomiast poczucie wyjątkowości. Państwa spokój jest dla nas największym sukcesem. Współpracujemy z rzetelnymi firmami wykonawczymi. Jesteśmy w stanie zrealizować Państwa wnętrze od koncepcji wstępnej poprzez wzorzec wykonawczy, nadzór autorski, po kompleksową realizację "pod klucz" - architekt wnętrz Wrocław.

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Budownictwo kolejowe

Budownictwo kolejowe - nowa strona:

Adres: