Automatyka Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • CREMATEC - krematoria i spopielarnie zwłok »

  Crematec to zespół firm zajmujących się projektowaniem krematoriów, uzyskiwaniem dotacji na zakup pieców kremacyjnych i wyposażenia kremacyjnego spopielarni zwłok, przygotowywaniem biznes planu inwestycji na rynku usług pogrzebowych - głównie kremacyjnych. Crematec dostarcza aktualne informacje na temat ilości przeprowadzanych kremacji przez istniejące krematoria, kryteriach wyboru krematoriów przez zakłady pogrzebowe i domy funeralne: cenie kremacji, warunkach dojazdu do krematorium, czasie pracy krematoriów, usługach dodatkowych kremacji takich jak sala pożegnań przed spopieleniem, oferta trumien kremacyjnych, urn, konsolacje itd.
  Dysponujemy badaniem zadowolenia z usług kremacyjnych klienta końcowego i zakładów pośredniczących. Znamy zapotrzebowanie na usługi kremacyjne w różnych regionach naszego kraju. W końcu oferujemy niezawodne piece kremacyjne, które są kolejnym z elementów biznes planu gwarantującym powodzenie przedsięwzięcia.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • System ochrony środowiska dla krematoriów »

  Kompleksowe rozwiązania analizy emisji spalin z procesów kremacji dla pieców kremacyjnych i kompletnych linii kremacyjnych. Oferujemy automatyczne systemy sterowania pracą krematorium, nadzorujące pracę poszczególnych pieców kremacyjnych niezależnie od komputera samego pieca kremacyjnego, monitoring pracy operatorów pieca kremacyjnego, czas trwania spopielenia, zużycie paliwa na poszczególne kremacje, kontrolę dostępu do systemu kremacji i tryb pracy palników kremacyjnych. Oferujemy również autonomiczne komputery dla pieców kremacyjnych z rozbudowanym panelem środowiskowym, umożliwiającym zarządzanie emisją spalin z kremacji, analizę i automatyczne dostosowywanie programów kremacji do warunków spopieleń. Nowoczesny system zarządzania piecami do kremacji zwłok umożliwia optymalizację pracy systemów kremacyjnych, a przez to przeprowadzanie szybkiej i efektywnej kremacji, przy niskim zużyciu paliwa.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Windy towarowe »

  W naszej ofercie olbrzymi wybór dźwigów do transportu osobowego i towarowego. Możemy polecić szeroką gamę oryginalnych rozwiązań dla szkół, biur, instytucji czy zakładów pracy. Zamontowanie naszych produktów zapewnia optymalizację czasu i kosztów pracy. Nasze windy samochodowe, transportowe, panoramiczne i osobowe opierają się na najnowocześniejszych zdobyczach technologicznych, otrzymały wszelkie nieodzowne certyfikaty bezpieczeństwa.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprężarki powietrza »

  Obecnie większość dużych zakładów produkcyjnych stawia na całkowitą automatyzację, także narzędzia pneumatyczne to konieczność. Przykładem sprężarek powietrza są sprężarki tłokowe albo sprzężarki śrubowe, które użytkowane są na rozległą skalę w wielu dziedzinach, przykładowo: budownictwo, motoryzacja, czy w warsztatach lakierniczych. Wraz z rozwojem przemysłu ich wykorzystanie jest z każdym dniem. Opierają się one na zasadzie zastosowania sprężonego powietrza. Siłą napędową, która zamienia różnice ciśnienia w energię mechaniczną, przyspieszaja znacznie pracę. A dodatkowo, sprężarki powietrza należą do jednych z najlepszych. Bazują na pneumatyce, dziedzinie nauk technicznych, dzięki której możliwe było ich powstanie. Na dodatek sprężarki powietrza są bardzo wytrzymałe, zatem użytkowane w sposób bezpieczny i poprawny mogą nam służyć, przez kilka długich lat. Na ich korzyść przemawia również fakt, że są proste do obługi. Zatem warto zainteresować się tego typu produktami, o ile myślimy o zupełnej automatyzacji naszej pracy. Sprężarki powietrza to przyszłość. Co więcej, że na rynek non stop wchodzą coraz to bardziej doskonałe narzędzia pneumatyczne. Otwiera się coraz więcej sklepów pneumatycznych, zatem można w czym wybierać.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka Sklep »

  Czołowy przedstawiciel branży pneumatycznej w Polsce - Pneumat System oferuje :
  1. Napędy pneumatyczne szerokiego zastosowania. Siłowniki pneumatyczne typu okrągłego, znormalizowanego, kompaktowego czy obrotowego. Siłownik pneumatyczny dostosowany do Twoich potrzeb !
  2. Siłowniki gazowe, zwane inaczej sprężynami gazowymi. Sprężyny gazowe o dużej wytrzymałości użytkowej.
  3. Usługi serwisowe każdego kompresora. Serwis kompresorów poprzedzony dogłębną analizą i diagnozą. Serwisujemy, regenerujemy i naprawiamy kompresory modeli śrubowych i tłokowych. Serwisowaniem kompresorów zajmują się nasi wykwalifikowani i doświadczeni serwisanci. Serdecznie zapraszamy !

  Data dodania: 02 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Napędy do bram garażowych »

  Automatic Control jest firmą zajmującą się wyborem, montażem, a także serwisem bram garażowych i ogrodzeń. Firma współpracuje z liczącymi się na polskim rynku producentami bram i automatów, takimi jak Hörmann, Normstahl, Came, Nice, Beninca, Faac, BFT. Firma Automatic Control świadczy swoje usługi zarówno prywatnym odbiorcom, jak i firmom oraz instytucjom. Dodatkowo, oferta Automatic Control obejmuje całodobową, gwarancyjną obsługę serwisową klientów takich jak spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Głównym celem firmy jest zaoferowanie klientom profesjonalnego serwisu, sprawnej i fachowej obsługi.

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy nagłośnienia »

  Complex-System jest jednym z liderów wśród organizacji oferujących systemy zabezpieczające przed kradzieżą na potrzeby biznesu. W ofercie firmy są bramki antykradzieżowe, systemy alarmowe SWiN, systemy nagłośnienia, systemy monitoringu CCTV oraz innego rodzaju mechanizmy poprawy zabezpieczeń Waszej działalności.
  Najważniejszym celem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i satysfakcji swoich klientów, dzięki dokładnej analizie ich jednostkowych potrzeb i prezentowanie planów będących optymalnymi zarówno pod względem kosztowym, jak i operacyjnym.
  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą witryną internetową, gdzie możecie Państwo zerknąć na nasze liczniki klientów i systemy nagłośnienia, uzyskując więcej informacji o nich i o innych systemach.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Auto Loan For Bad Credit - On-Line »

  You can obtain free credit reports from chosen locations.

  If not, I would say the chances of obtaining the specific loan amount are very low. Car loan for bad credit buyers are extremely well possible.

  Data dodania: 07 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Jednym z najbardziej przyjaznych ekologicznie metod na ogrzewanie mieszkań i nie tylko są pompy ciepła. Takie rozwiązanie to bardziej opłacana alternatywa dla pozostałych sposobów ogrzewania.

  Pompy ciepła mogą być użyte nie tylko do ogrzewania mieszkań, ale także wody czy basenu. Mogą także współpracować z ogrzewaczami wody użytkowej, zbiornikami na dachu (również do podgrzania wody) oraz z kolektorami słonecznymi. Koszt założenia tego typu instalacji przewyższa koszt założenia tradycyjnych systemów, ale za to późniejszy koszt eksploatacji jest znacznie mniejszy, gdyż ceny paliw (węgiel, olej) ciągle wzrastają. Pompy ciepła jako źródło energii wykorzystują energię naturalną, zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub w wodzie. Podczas lata pompy ciepła są w stanie zastąpić klimatyzację, ponieważ chłodzą.

  Przedsiębiorstwo Instal-Tech prezentuje dla Państwa pompy ciepła marek Danfoss, oraz Viessman.Oferta firmy nakierowana jest na kompleksową obsługę klientów oraz specjalistyczne doradztwo. Poza pompami ciepła sprzedajemy ogrzewanie podłogowe w systemie Rehau, kolektory słoneczne, oraz systemy klimatyzacyjne. W sprzedaży posiadamy również podgrzewacze wody w basenach.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • akumulatory żelowe »

  Akumulatory są niezbędnym sprzętem, używanym w coraz szerszej grupie urządzeń. Ich jakość zależy przede wszystkim od wielu czynników, a decyzja wcale nie jest prosta. Szukając modelu pasującego do naszych potrzeb dobrze jest zwrócić się do sklepu, w którym znający się na temacie sprzedawcy wesprą nas w podjęciu odpowiedniej dla nas decyzję.

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adult Dating Sites Help Find Mr. Right Who Is Mr. Wealthy »

  You will have a good pretty cell phone in no time.

  Wear what you are comfy in, which accentuates your determine while leaving something to the creativeness. Males never seem to do the correct thing for them.

  Data dodania: 06 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Electronic Cigarettes: A Fashionable Way Of Cigarette Smoking »

  Every will last for about the exact same amount as 20-30 normal cigarettes.
  The solution to the query is - a good on-line shop. Eco-friendly smoke electronic cigarette offers you convenience that the other brands can't.

  Data dodania: 06 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • bbinet - kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy »


  Właściwe zarządzanie zasobami ludzkimi to fundament sukcesu firmy. Optymalne wykorzystanie wydajności pracowników przekłada się na większe osiągi. Nieodzowną pomocą w optymalizacji wydajności są nowoczesne technologie i systemy pozwalające na pełne wykorzystanie potencjału pracowników i kontrolę działań podejmowanych w poszczególnych sektorach. Do takich systemów należy na przykład kontrola dostępu, systemy optymalizujące elektroniczny obieg dokumentów i inne systemy umożliwiające efektywne zarządzanie. Oferujemy wiele nowinek technologicznych. Chętnie podejmiemy współpracę z firmami projektującymi systemy realizujące takie zadania jak rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu i ewidencja czasu pracy. Chętnie otwieramy się na współpracę z producentami oprogramowania, aby zwiększyć komfort pracy naszego systemu bibinet z innymi aplikacjami. Szeroka gama oferowanych czytników, elastyczne możliwości kontrolerów i szybkie interfejsy pozwalają spełniać wiele wymagań.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noże do rozdrabniaczy »

  Z naszej strony możemy Państwu zaproponować konkurencyjne ceny. Wynika to z naszej wieloletniej działalności z zakresu produkcji noży przemysłowych. Produkujemy różnego rodzaju noże przemysłowe oraz osprzęt wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie przydatne informacje. Firma Limes w swojej urozmaiconej ofercie posiada także alternatywę odnowy maszyn wykorzystywanych w procesie rozdrabniania odpadów. Miło zapraszamy Państwa do współpracy z naszym przedsiębiorstwem.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Wałbrzych »

  Firma Hefajstos z okolic Kłodzka specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisowaniu bram garażowych i wjazdowych. Współpracujemy z takimi markami jak Wiśniowski, Nice, Came. Zapewniamy wysokiej jakości bramy metalowe, balustrady oraz montujemy automatykę. Ponadto, oprócz popularnych wzorów wykonujemy także nieszablonowe projekty na zamówienie. Stawiamy na profesjonalne podejście do klienta, dlatego też poza interesującymi cenami i szybką realizacją zamówień, zapewniamy obsługę serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych produktów sprzedawanych przez naszą firmę.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • How You Can Use Online Video To Marketplace Your Self »

  Certainly, these formats do not belong to Apple; they are open-regular format.
  He casually answered, oh, we don't have cell telephones. What would you be doing as soon as you discovered some thing?

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Choosing The Best On-Line Dating Service »

  But if you have found such a person, know that you are the lucky one.
  On the flip side, it could also be feasible that it was you who gave it to them! Most individuals know, with out a question - that something is incorrect.

  Data dodania: 24 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • The Pupil Loans Company Is Devoted To United Kingdoms College College Students »

  You continue to pay current credit score without knowing exactly where to go and when to quit.
  What you require to have is a pc outfitted with Internet, that's it. It assists you to save your great deal of time and effort.

  Data dodania: 09 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Izart Łódź - kompleksowa obsługa techniczna »

  Zajmujemy się obsługą przedsiębiorstw (małych, średnich i dużych) oraz fabryk. W zakres naszych kompetencji wchodzi kompleksowa obsługa informatyczna połączona z całodobowym pogotowiem komputerowym, elektryka sieci wewnętrznych i zewnętrznych, montaż oraz serwis systemów transportu wewnętrznego, podłączenia, modernizacja oraz zabudowa maszyn zgodnie z normami unijnymi, montaż, renowacja i demontaż konstrukcji stalowych (prace ślusarskie), jak również instalacja i modyfikacja systemów klimatyzacji oraz wentylacji. Jesteśmy producentem barierek, ogrodzeń, osłon i nowoczesnych systemów zabezpieczeń wykorzystujących wiązkę podczerwoną, laserową itp.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy do przenośników »

  Zatrudniamy najlepszych pracowników posiadających konieczne kursy. Polecana firma zaliczana jest do najlepszej czołówki największych przedsiębiorstw oferujących taśmy przenośnikowe. Świadczymy min. korygowanie bębnów taśmowych komponentami Belzona a także renowację progów prowadzących. Nasza placówka posiada wszystkie niezbędne pozwolenia i certyfikaty. Należy nadmienić, iż Nasi pracownicy nieprzerwanie podnoszą własne kwalifikacje. Nasi podwładni zawsze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. W rekomendowanej propozycji gwarantujemy znaczny wybór taśm przenośnikowych wieloprzekładkowych o różnych formatach. Rekomendowane taśmy stosowane są generalnie w każdym przemyśle np w drzewnym, gumowym włókienniczym i innych.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: