Architekci Projektanci Podkategoria: Architekci Projektanci

 • CREMATEC - krematoria i spopielarnie zwłok »

  Crematec to zespół firm zajmujących się projektowaniem krematoriów, uzyskiwaniem dotacji na zakup pieców kremacyjnych i wyposażenia kremacyjnego spopielarni zwłok, przygotowywaniem biznes planu inwestycji na rynku usług pogrzebowych - głównie kremacyjnych. Crematec dostarcza aktualne informacje na temat ilości przeprowadzanych kremacji przez istniejące krematoria, kryteriach wyboru krematoriów przez zakłady pogrzebowe i domy funeralne: cenie kremacji, warunkach dojazdu do krematorium, czasie pracy krematoriów, usługach dodatkowych kremacji takich jak sala pożegnań przed spopieleniem, oferta trumien kremacyjnych, urn, konsolacje itd.
  Dysponujemy badaniem zadowolenia z usług kremacyjnych klienta końcowego i zakładów pośredniczących. Znamy zapotrzebowanie na usługi kremacyjne w różnych regionach naszego kraju. W końcu oferujemy niezawodne piece kremacyjne, które są kolejnym z elementów biznes planu gwarantującym powodzenie przedsięwzięcia.

  Data dodania: 27 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Szczecin »

  Jesteśmy grupką architektów, wyspecjalizowanych w projektach stworzonych dla człowieka. Wraz z rozwojem ludzkości zmieniają się upodobania Polaków dotyczące otoczenia jakie zamieszkują oraz w którym pracują. W czasie kiedy otacza nas wszechobecny gwar i pośpiech, chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi. Chcąc urzeczywistnić Państwa pragnienia o nieruchomości idealnej, po szczegółowych konsultacjach, nie tylko przedstawimy projekt architektoniczny, ale również podpowiemy jak załatwić niezbędne formalności. Każdy nasz projekt możemy wykończyć z doskonałym dostosowaniem do oczekiwań klienta, zarówno w środku, jak i na zewnątrz. W naszych projektach realizujemy zasady ekologicznego budownictwa, dzięki temu mogą one być realizowane w strefach przyrodniczo chronionych. Mamy również doświadczenie w adaptowaniu i remontowaniu zabytkowych budynków, jak również w projektowaniu domów z ogródkami na dachach. Jeżeli chcą Państwo mieć wybitną i wspaniałą nieruchomość to zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 17 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Kraków »

  Funkcjonalnie aranżowane wnętrza są celem naszego biura. Każde wnętrze, które wydaje się najbardziej nieustawne w paru propozycjach projektowych zostanie przeistoczone w najbardziej efektywne wnętrze. Ceny takich projektów są przeróżne, jednakże jest to uzależnione od powierzchni, gdyż ceny zaczynają się od 400 zł za 1m2, jednak za każdym razem można otrzymać premię za każdego poleconego klienta. Ponadto każdy niezadowolony klient otrzyma gwarancję na usługi. Jednakże o zadowoleniu z aranżacji mieszkań przez naszą firmę świadczy szereg zaspokojonych odbiorców.

  Data dodania: 26 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacje łazienek »

  Aranżacja łazienek to sposób na dodanie nowej świeżości do pomieszczenia - dzięki temu możemy całkowicie zmienić charakter wnętrza i uzyskać wspaniały efekt dekoracyjny. Usługa aranżacji wnętrz obejmuje wiele kwestii poczynając od doradzania podczas projektowania, odpowiednie dobranie elementów min. mebli, oświetlenia. W wielu wypadkach aranżacja wnętrza to całkowita przebudowa pomieszczenia a dobry projektant jest w stanie znaleźć idealną równowagę między pomysłami klienta a własną wizją danego pomieszczenia.

  Data dodania: 14 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów jednorodzinnych »

  Szukasz projektu gotowego domu, zastanawiasz się jak wybudować nowomodny i porządny dom dla własnej rodziny? Wyszukujesz ubezpieczenia na dom, mieszkanie lub potrzebujesz wziąć kredyt na dom lub zakup mieszkania? O ile któraś z tych odpowiedzi brzmi tak to zapraszamy do naszego serwisu, w którym można także dowiedzieć się interesujących rzeczy związanych z budową domu, jak również skorzystać z kilku ciekawych usług - ubezpieczenie domu. Zapraszamy bo u nas odszukasz naprawdę wnikliwe informacje i oferty najistotniejszych biur projektowych, najlepszych banków i ubezpieczycieli.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Architektoniczne Łódź »

  Biuro architektoniczne 4Design gwarantuje całkowity zakres usług z zakresu: planowanie ogólnobudowlane koncentrując się głównie na celach mieszkalnych, biurach i budynkach. Robimy dodatkowo profesjonalne aranżacje i projekty wnętrz.

  Nasi Architekci zapewniają nowoczesne i stwierdzone rozwiązania projektowe kierując się wyłącznie jakością wykonywanego budowli i interesem Inwestora. Dla biura 4Design pracują Inżynierowie z dużym doświadczeniem, z pełnym poświęceniem i zaangażowaniem.

  Nasze zdolności w obrębie projektowania architektoniczno budowlanego w połączeniu z gruntowną wiedzą, pozwalają umożliwiać naszym kontrahentom najwyższą jakość wykonania projektów oraz doświadczoną obsługę procesu budowy.

  Data dodania: 20 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty wnętrz Warszawa »

  Przeglądając projekty architektoniczne można czuć się zakłopotanym przy wyborze właściwych elementów wystroju mieszkania. W firmie Chruściany Studio pracują doświadczeni architekci wnętrz, dla których projektowanie mieszkań to wielka pasja. Tworzą oni projekty pomieszczeń na wysokim poziomie. Posiadanie domu wyposażonego w elementy zgodne z charakterem mieszkańców sprawi, że wszystkim będzie się w nim mieszkało naprawdę przyjemnie. Aranżacja wnętrz to sztuka, z tego powodu projektanci wnętrz, potrafią zmienić nasze lokum w wspaniały apartament. Projekty wnętrz są bardzo różne, ale na pewno uda się sprostać wymaganiom najbardziej wymagającego klienta.

  Data dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz - Warszawa »

  Projektowanie aranżacja wnętrz Warszawa TiMgrey tworzymy zespół profesjonalistów branży projektowania wnętrz. Pracujemy zgodnie z ideą gdzie Ty jesteś dla nas najlepszym źródłem inspiracji!! Jesteśmy po to by marzenia i oczekiwania w jakim domu, mieszkaniu chciałbyś odpoczywać urzeczywistnić w postaci projektu i realizacji wnętrz do których po jego wykonaniu chciałbyś zaprosić nas na pyszną kawę.Twoje zaufanie i zadowolenie to nasz wspólny sukces nie mniejszy niż radość, jaką niesie samo projektowanie wnętrz. Naszym celem jest spełnianie marzeń naszych klientów, zaczynając od wizji, przez nasze propozycje (projekt, realizacja, wykonawstwo) by w finale uścisnąć sobie dłoń za dobrze wykonaną pracę. Projektujemy wnętrza mieszkań oraz domów. Aranżacja wnętrz powierzchni użyteczności publicznej – jak najbardziej Tak. Za nasz cel bierzemy satysfakcję Twoją jak i otoczenia, które będzie chciało przebywać w miejscu, które dla Ciebie stworzyliśmy, z którego Ty sam nie będziesz chciał wyjść do którego będziesz zapraszać swoich znajomych przyjaciół. I będzie to miejsce w którym przede wszystkim będziesz się czuł wyjątkowo.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • SCHODY - BALUSTRADY- PORĘCZE www.decavi.pl 694 255 113 »

  SCHODY, BALUSTRADY, PORĘCZE, www.decavi.pl

  Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu pięknych, schodów, balustrad i poręczy pełnych nowoczesnego designu ze stali nierdzewnej i czarnej na indywidualne zlecenia.
  Cechuje nas profesjonalizm oraz elastyczność, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej finezyjnym projektom.
  KONTAKT
  SCHODY - BALUSTRADY - PORĘCZE - www.decavi.pl 694 255 113 begin_of_the_skype_highlighting              694 255 113      end_of_the_skype_highlighting

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Warszawa »

  Jeżeli uważasz, że wnętrze twojego domu jest banalne, lub też urządzasz mieszkanie, a nie masz projektu na jego adaptację, to zgłoś się do nas. Jesteśmy wspólnotą projektową łączącą najlepszych projektantów i konstruktorów. Wskutek nam wnętrze twojego domu lub mieszkania nabierze błysku, klasy i naturalności, a wszelcy znajomi będą zazdrościć ci subtelności smaku. Bardzo ochoczo przyjmujemy też zamówienia na projekty ambitne, jakie będą od nas żądać pracy na najwyższych biegach, i ponadprzeciętnej inwencji twórczej. Zapraszamy do obejrzenia naszych bieżących realizacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Architekci poznań »

  Architektura wnętrz polega na odpowiednim rozplanowaniu, doborze wszystkich elementów w pomieszczeniu i odpowiednim zestawieniu ich ze sobą. Ważną kwestią w aranżacji wnętrz jest przede wszystkim dostosowanie pomieszczeń do funkcji które mają spełniać i do gustu klienta. Jest to istotne aby wnętrze poza wspaniałym wyglądem oferowało też możliwość praktycznego wykorzystania. Dobry architekt potrafi tak dobrać wygląd aranżowanego wnętrza aby spełniało wymagania klienta a równocześnie spełniało wizję projektanta - dzięki temu otrzymujemy pomieszczenie zgodne z obowiązującymi trendami w architekturze a równocześnie bardzo praktyczne.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje i ozdoby styropianowe »

  Jesteśmy producentem profesjonalnych ozdób styropianowych, których dystrybucję prowadzimy na terenie całej Polski. Wykonujemy okolicznościowe dekoracje, które mogą posłużyć do wykończeń podczas wesel, komunii lub innych uroczystości. Sprzedajemy również ozdoby służące do aranżacji wnętrz. Najczęściej są to dekoracje, których możemy użyć do stworzenia kompozycji świątecznej - na przykład na Boże Narodzenie lub Wielkanoc. Najpopularniejszymi produktami w naszej firmie są serca styropianowe, litery i cyfry, gwiazdki śnieżne oraz choinki. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Dodatkowo istnieje możliwość dowolnej edycji przedstawianych przez nas ozdób. Wykonamy także ozdoby na indywidualne zamówienie. Ozdoby powstają ze styropianu EPS 200 i są wycinane specjalnym ploterem, który gwarantuje gładkie wykończenie krawędzi. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Sprawdźcie nasze dekoracje weselne, komunijne oraz świąteczne.

  Data dodania: 02 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie Wnętrz i Ogrodów Wrocław »

  Archistik to prywatne biuro projektowe prowadzone przez architekt Katarzynę Marczyk. Nasze biuro działa w szczególności na terenie Wrocławia i okolic. W skład naszej oferty wchodzi projektowanie i aranżacja domów, mieszkań, lokali użytkowych, a także projektowanie ogrodów. Nasze projekty charakteryzuje wysoka estetyka, ale przede wszystkim funkcjonalność. Do obejrzenia wykonanych już projektów zapraszamy na naszą stronę, a w celu poznania bliższych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 21 09 2016 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Wrocław »

  Pracownia Architektoniczna PURO to biuro projektowe świadczące usługi na terenie Wrocławia i Częstochowy. W ramach naszej oferty wykonujemy projekty architektoniczne domów, zajmujemy się także projektowaniem terenów zielonych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dokładnie analizując potrzeby naszych klientów. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zamieszczoną na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie domów Warszawa - energodomy.com.pl »

  Projektowaniem zajmujemy się już 15 lat. Jesteśmy zespołem doświadczonych architektów i inżynierów budownictwa. Zaufało nam już ponad 800 klientów głównie na Podlasiu. Dzisiaj otwieramy się na Mazowsze z najlepszą ofertą na rynku. Projektujemy domy, budynki wielorodzinne, obiekty użytkowe i inne. Adaptujemy projekty gotowe zgodnie z warunkami zabudowy. Optymalizujemy nasze projekty w porozumieniu z zespołem inżynierów odpowiedzialnych w naszej firmie za realizację zamówień budowlanych.
  Wyróżniamy się na tle innych biur architektonicznych gotowością do zrealizowania całości zadania... Od projektu aż po gotowy budynek do zamieszkania.... A przy tym nasze ceny są bardzo konkurencyjne.
  Jeśli szukasz projektanta do adaptacji projektu gotowego czy zaprojektowania kompleksowego swojego wymarzonego domu to świetnie trafiłeś. Budujemy domy najlepiej a przy tym najtaniej w całym województwie mazowieckim. Po skorzystaniu z naszych usług projektowych najczęściej zostajemy z naszymi klientami do końca budowy. Projektujemy lub adaptujemy projekty gotowe a następnie realizujemy najważniejsze…. Budujemy domy kompleksowo. W naszej ofercie zapewniamy geodetę, usługę nadzoru przez Kierownika Budowy, zakup i dostawę wszystkich materiałów niezbędnych do wykonania każdego etapu budowy.
  Odwiedź naszą stronę energodomy.com.pl

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci Projektanci

Architekci Projektanci - nowa strona:

Adres: