Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 3
 • adwokat sprawy administracyjne wrocław, prawnik wrocław, adwokat wrocław, »

  Zakres usług prawnychW zakres pomocy prawnej świadczonej przez adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka wchodzi w szczególności: udzielanie porad prawnych; sporządzanie opinii prawnych, pism i umów;  reprezentowanie klientów przed sądami  i urzędami; prowadzenie spraw sądowych, a ponadto administracyjnych.Kancelaria Adwokacka adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka świadczy pomoc prawną  m.in. w zakresie następujących dziedzin prawa: PRAWO BUDOWLANE, PRAWO ADMINISTRACYJNE, PRAWO KARNE, PRAWO WYKROCZEŃ, PRAWO CYWILNE, PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE, PRAWO GOSPODARCZE
  Adwokat mgr inż. Cezary Bliźniak wykonuje czynności na terenie całego kraju.Poza województwem dolnośląskim i przyległymi do niego obszarami - możliwość wykonywania czynności istnieje w szczególności na terenie Warszawy i Poznania.W związku z wykonywaniem przez adwokata Cezarego Bliźniaka działalności w Trzebnicy(siedziba) i we Wrocławiu (filia) - istnieje możliwość świadczenia pomocy prawnej dla osób fizycznych mających miejsce zamieszkania (lub dla osób prawnych - czy również innych podmiotów nie będących osobami fizycznymi - mających siedzibę) przykładowo w takich miastach jak: Milicz, Oleśnica, Oława, Brzeg, Środa Śląska, Strzelin, Wołów, Legnica, Lubin, Świdnica, Namysłów, Rawicz, Leszno, Żmigród, Prusice, Oborniki Śląskie, Dzierżoniów, Kępno, Krotoszyn, Ostrzeszów, Wieruszów, Kluczbork, Polkowice
   

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w Anglii »

  Pomagamy uzyskać odszkodowania za wypadki w Anglii. Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach, dzięki czemu możemy pochwalić się bardzo dużą skutecznością. Z nami otrzymasz odszkodowanie oraz pomoc prawnika w Anglii. Zapraszamy do sprawdzenia naszego portfolio. Jest naprawdę atrakcyjne i pokazuje że to czym się zajmujemy, jest naszą prawdziwą pasją.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • detektyw »

  Zapraszamy do współpracy z naszą; Agencją w wielkim zakresie usług detektywistycznych, świadczonych w najwyższych standardach profesjonalnych, które charakteryzuje znajomość rzeczy, absolutna lojalność wobec Interesanta jak też etyka profesjonalna. Sprezentowana Państwu oferta detektywa jest enumeratywna, gdyż charakter usług podporządkowany jest celom i postulowaniom wskazanym przez naszych Klientów. W następstwie tego zapoznając się z naszą ofertą, proszę o traktowanie przytoczonych w niej propozycji jako przykładowych, albowiem to Państwo decydujecie o przedmiocie usługi detektywistycznej.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Umowy notarialne Kraków  »

  Począwszy odkąd 1992 roku wykształcenie zaś zbadanie pracowników naszej kancelarii daje gwarancję pełnego profesjonalizmu zaś bezpieczeństwa wykonywanych czynności notarialnych. Sekretariat znajduje się w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku, usytuowanym na krakowskich Dębnikach, vis zaś vis Wawelu. Z klasą dostęp zapewnia zestawienie Ronda Grunwaldzkiego zaś innych, kluczowych arterii miasta. Dbając o najwyższą stan zaś zbytek naszych klientów w trakcie wykonywanych czynności notarialnych zapewniamy dużą porcja miejsc parkingowych, usytuowanych wyraźnie zanim Kancelarią. Sekretariat funkcjonuje odkąd poniedziałku do piątku w godzinach odkąd 9:00 do 17:00. Istnieje tak właśnie wybór dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii do Państwa indywidualnych potrzeb po wcześniejszym umówieniu terminu, w tym także w dni wolne odkąd pracy.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • SSP Finance Group skuteczna windykacja, windykacja wierzytelno�ci, windykacja nale�no�ci »

  W ramach Usług windykacji świadczymy usługi takie jak:
  1. windykacja polubowna »
  2. windykacja łaczona »
  3. windykacja sądowa »
  4. windykacja przedegzekucyjna »
  5. windykacja egzekucyjna »
  6. windykacja zagraniczna »

  Oferujemy również działania prewencyjne, które mają zmniejszać ryzyka powstania niezapłaconych na rzecz naszych klientów należności. W tym celu oferujemy takie usługi jak pieczęć prewencyjna, monitoring wierzytelności czy usługi wywiadowni gospodarczej. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, a w szczególności z Kancelaria Prawną SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy oraz biurami detektywistycznymi. Dobrze skonstruowane umowy również pozwalają niwelować ryzyko zatorów płatniczych.

  W ramach działań prewencyjnych świadczymy usługi takie jak:
  1. pieczęć prewencyjna »
  2. doradztwo prawne »
  3. monitoring wierzytelności »
  4. wywiad gospodarczy »
  5. informacja gospodarcza »

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: