Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 3
 • detektyw »

  Zapraszamy do współpracy z naszą; Agencją w wielkim zakresie usług detektywistycznych, świadczonych w najwyższych standardach profesjonalnych, które charakteryzuje znajomość rzeczy, absolutna lojalność wobec Interesanta jak też etyka profesjonalna. Sprezentowana Państwu oferta detektywa jest enumeratywna, gdyż charakter usług podporządkowany jest celom i postulowaniom wskazanym przez naszych Klientów. W następstwie tego zapoznając się z naszą ofertą, proszę o traktowanie przytoczonych w niej propozycji jako przykładowych, albowiem to Państwo decydujecie o przedmiocie usługi detektywistycznej.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna Wrocław krzyki »

  Zakres czyności kancelarii: sporządzanie aktów notarialnychsporządzanie aktów poświadczenia dziedziczeniasporządzanie poświadczeńdoręczanie oświadczeńsporządzanie protestów weksli zaś czekówspisywanie protokołówprzyjmowanie na przechowanie: pieniędzy, dokumentów zaś papierów wartościowychsporządzanie wypisów, odpisów zaś wyciągów dokumentówsporządzanie na życzenie stron: projektów aktów, oświadczeń zaś innych dokumentówsporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisówDodatkowo: wybór uzyskania w Kancelarii informacji w językach obcychmożliwość obsługi w języku angielskim zaś niemieckimwspółpraca z tłumaczami wszystkich języków

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Umowy notarialne Kraków  »

  Począwszy odkąd 1992 roku wykształcenie zaś zbadanie pracowników naszej kancelarii daje gwarancję pełnego profesjonalizmu zaś bezpieczeństwa wykonywanych czynności notarialnych. Sekretariat znajduje się w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku, usytuowanym na krakowskich Dębnikach, vis zaś vis Wawelu. Z klasą dostęp zapewnia zestawienie Ronda Grunwaldzkiego zaś innych, kluczowych arterii miasta. Dbając o najwyższą stan zaś zbytek naszych klientów w trakcie wykonywanych czynności notarialnych zapewniamy dużą porcja miejsc parkingowych, usytuowanych wyraźnie zanim Kancelarią. Sekretariat funkcjonuje odkąd poniedziałku do piątku w godzinach odkąd 9:00 do 17:00. Istnieje tak właśnie wybór dopasowania godzin funkcjonowania kancelarii do Państwa indywidualnych potrzeb po wcześniejszym umówieniu terminu, w tym także w dni wolne odkąd pracy.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w Anglii »

  Pomagamy uzyskać odszkodowania za wypadki w Anglii. Mamy bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach, dzięki czemu możemy pochwalić się bardzo dużą skutecznością. Z nami otrzymasz odszkodowanie oraz pomoc prawnika w Anglii. Zapraszamy do sprawdzenia naszego portfolio. Jest naprawdę atrakcyjne i pokazuje że to czym się zajmujemy, jest naszą prawdziwą pasją.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • SSP Finance Group skuteczna windykacja, windykacja wierzytelno�ci, windykacja nale�no�ci »

  W ramach Usług windykacji świadczymy usługi takie jak:
  1. windykacja polubowna »
  2. windykacja łaczona »
  3. windykacja sądowa »
  4. windykacja przedegzekucyjna »
  5. windykacja egzekucyjna »
  6. windykacja zagraniczna »

  Oferujemy również działania prewencyjne, które mają zmniejszać ryzyka powstania niezapłaconych na rzecz naszych klientów należności. W tym celu oferujemy takie usługi jak pieczęć prewencyjna, monitoring wierzytelności czy usługi wywiadowni gospodarczej. Współpracujemy z kancelariami adwokackimi, a w szczególności z Kancelaria Prawną SSP Łukasz Pasternak i Partnerzy oraz biurami detektywistycznymi. Dobrze skonstruowane umowy również pozwalają niwelować ryzyko zatorów płatniczych.

  W ramach działań prewencyjnych świadczymy usługi takie jak:
  1. pieczęć prewencyjna »
  2. doradztwo prawne »
  3. monitoring wierzytelności »
  4. wywiad gospodarczy »
  5. informacja gospodarcza »

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: