Prawo Podkategoria: Prawo

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Do najważniejszych naszych plusów da się zaliczyć również fachowość jak i doświadczenie. Udzielamy sprawne oraz przydatne rozwiązania prawne, indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb. Zajmujemy się wszechstronną obsługą ustawową zarówno podmiotów gospodarczych jak tudzież klientów indywidualnych.Nasza kancelaria uważana jest za jedną spośród najlepszych kancelarii znajdujących się w Poznaniu, na terenie całej wielkopolski jak także naszego kraju. Z analizy wynika, iż nasza kancelaria w stosunku do kraju zmierza się na honorowym miejscu spośród najważniejszych instytucji zajmujących się owego rodzaju kwestiami.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna firm »

  Kancelaria prawna zajmuje się obsługą prawnych aspektów prowadzenia firmy. Nasza kancelaria dzięki świetnym ekspertom z dziedziny prawa potrafi obsługiwać prawnie wielkie firmy i przedsiębiorstwa. Obycie zdobyte z firmami wielu branży (takich jak telekomunikacyjna, biopaliwowa) pozwala nam zapewnić złożoną i specjalistyczną obsługę prawną. Podczas współpracy z przedsiębiorstwem tworzymy umowy wszelkiego rodzaju, dokumenty fuzji i przejęć, giełdy papierów wartościowych, a także zajmujemy się doradztwem gospodarczym dla naszych klientów, wspierając ich decyzje. Zatroszcz się o prawne aspekty swojego przedsiębiorstwa z naszą kancelarią.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Misją Kancelarii jest profesjonalna obsługa prawna osób fizycznych i prawnych oraz innych jednostek organizacyjnych.Świadczymy pomoc prawną klientom indywidualnym oraz zapewniamy stałą obsługę prawną podmiotów gospodarczych i instytucjonalnych. Usługi prawne świadczone przez kancelarię obejmują swoim zakresem szereg dziedzin prawa. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną dotyczącą m.in. prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa zamówień publicznych, prawa rodzinnego. Kancelaria przygotowana jest do świadczenia usług w innych, nie wyszczególnionych dziedzinach prawa. Pomagamy Klientom w zakładaniu i rejestracji spółek, obsłudze zgromadzeń wspólników, prowadzeniu dokumentacji spółkowej. W zakresie windykacji należności oferujemy klientom skuteczną pomoc oraz zarządzanie wierzytelnościami. Kancelaria posiada duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych m.in. w zakresie prawa cywilnego, w tym zwalczania nieuczciwej konkurencji oraz prawa pracy. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Wielgosz i Wspólnicy istnieje na rynku usług prawnych od prawie dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kompetencje merytoryczne pracowników kancelarii, pozwalają na kompleksowe świadczenie usług – zarówno w zakresie naszej specjalności jakim jest prawo gospodarcze, jak i prywatnego obrotu. Wszechstronność w świadczeniu pomocy prawnej pozwoliła na ugruntowanie pozycji kancelarii prawnej, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Obecnie główna siedziba firmy znajduję się w Warszawie. Serdecznie zapraszamy!!!

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Conveyancing UK - Writing a Will - Conveyancing Services »

  Conveyancing provides important legal firm work and a range of property transfer services by professional conveyancing solicitor in UK where also offer relaxed and beneficial online wills & writing services for UK people.
  Conveyancing solicitor provides valuable level of conveyancing services to easy for buying & purchasing land and home where achieve entirely legal advices with the help of property solicitors.
  Now-a-day, conveyancing solicitors in UK propose excellence online legal services about conveyancing including obtain full information on buying and selling property for UK people.

  Data dodania: 17 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik-Rodzinny »

  Dostępny bez opłat serwis tematyczny Prawnik-Rodzinny.pl poświęcony jest tematyce z zakresu prawa. Poszczególne działy to: spadki i darowizny, prawo rodzinne, lokale i nieruchomości oraz inne zagadnienia. Zawiera przepisy prawne, porady prawników oraz przykłady. Serwis zawiera porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lista Nieruchomości - bezpłatne ogłoszenia »

  Portal Lista Nieruchomości to możliwość bezpłatnego dodawania ofert nieruchomości zarówno przez biura nieruchomości, instytucje oraz osoby prywatne. Oferty nieruchomości podzielone są dla wyszukukujących na typ nieruchomości: domy, mieszkania, działki, lokale, budynki oraz na typ ofert: sprzedam nieruchomość, wynajmę, kupię, najmę.Zapraszamy serdecznie wszystkich oferujących i szukających nieruchomości w całym kraju. Liczymy na to, że z powodzeniem znajdą Państwo nieruchomość swoich marzeń

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek Anglia »

  Nasz serwis odzyskuje odszkodowanie za wypadek w Anglii! Za darmo sprawdzimy możliwość uzyskania odszkodowania dla Ciebie za wypadek drogowy w UK. Zapewniamy: auto zastępcze, holowanie uszkodzonego auta, specjalistów w dziedzinie roszczeń w Anglii, dojazd do poszkodowanych, konsultacje z lekarzem, obsługę w języku polskim. O zadośćuczynienie w UK mogą starać się także poszkodowani pasażerowie, piesi, rowerzyści oraz motocykliści Sprawdź naszą ofertę na stronie www.wypadekuk.pl gdzie znajdziesz ważne informacje na temat odszkodowania w UK.

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie powypadkowe Anglia »

  Jeżeli miałeś kolizję przyda Ci się pomoc specjalistów, którzy wiedzą co zrobić, by domagać się odszkodowania od firm ubezpieczeniowych.Dzięki naszemu doświadczeniu w uzyskiwaniu odszkodowań w Anglii masz pewność że Twoja sprawa trafiła do odpowiedniej firmy.Pamiętaj że jeżeli doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku w Anglii masz prawo ubiegać się o odszkodowanie.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Warszawa »

  Notariusz w zakresie swoich uprawnień działa jako osoba zaufania publicznego. Czynności dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego. Kancelaria działa od 2009 roku. Część czynności w Kancelarii dokonywanych jest na bieżąco (np. poświadczenia). Wszelkich informacji udzielamy zarówno na miejscu w Kancelarii, jak też telefonicznie oraz w formie elektronicznej.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Adwokat Warszawa Artur Glass- Brudziński - profesjonalne usługi prawne praktycznie z każdej gałęzi prawnej dla osób i firm. Oferujemy prawną pomoc w ciągu rozprawy sądowej, doradztwie prawnym na każdym etapie procesu sądowego oraz w każdej instancji. Zajmujemy się prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, międzynarodowym. Przychodzimy z pomocą w sprawach odszkodowawczych oraz prawach autorskich. Kompleksowe usługi prawne przeprowadzane przez naszych prawników cieszą się dużym zadowoleniem wśród klientów. W naszej kancelarii prawnej trudnią się obyci prawnicy. Założyciel kancelarii prawnej Artur Glass- Budziński ukończył kierunek prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Nasi prawnicy biegle posługują się językami obcymi, co daje nam możliwość pomocy obcokrajowcom. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znak towarowy »

  Kancelaria Patentowa Federowicz i Rumpel została utworzona przez specjalistów oferujących pomoc prawną we wszystkich sprawach związanych z tematyką własności intelektualnej. Początki naszej firmy sięgają 1990r. Dynamicznie rosnąca renoma naszej firmy i wzrost liczby nowych klientów spowodowała konieczność poszerzania kręgu współpracowników. Obecnie działamy w ośmioosobowym zespole. Nasi prawnicy reprezentujący kancelarię maja uprawnienia do występowania we wszelkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej zarówno przed polskimi sądami i urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie całej Europy.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Nasza firma dostarcza kompletną i profesjonalną obsługę prawną. Udzielamy porad prawnych zarówno w siedzibie kancelarii, jak i u klientów bądź w przestrzeni Internetu. Gwarantujemy pełną dyskretność, sumienność i solidność, a także szybkość działania i przystępną cenę. W ramach obsługi prawnej umożliwiamy korzystanie z miesięcznych abonamentów i pakietów. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie, ponieważ dbamy o przemyślane decyzje naszych klientów oraz ich bezpieczeństwo. Zapraszamy. Twój Prawnik.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  W propozycji naszej firmy jest dodatkowo windykacja, jaka potrzebna jest różnym firmom i osobom prywatnym, jakie bez wsparcia prawnego nie mogą dostać przynależnych im należności. To pracownik, jaki z upoważnienia firmy albo osoby prywatnej odbiera spóźnione finanse, a w związku z tym, że ciągle większa ilość osób pragnie takich usług, mamy też je w swojej ofercie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Katowice »

  Kiedy szukamy porad prawnych warto odwiedzić Kancelarie Prawna Joanny Krzyk.Długoletnie doświadczanie w sprawach prawa cywilnego, rodzinnych oraz firm, zagwarantuje za każdym razem najlepszą pomoc w każdym aspekcie prawnym. Rzetelna wiedza połączona z chęcią całkowitej pomocy naszym klientom odróżnia nas od konkurencji. Odwiedź naszą witrynę internetową i sam przekonaj się o pełnej ofercie proponowanych przez nas usług prawnych.

  Data dodania: 27 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Kancelaria adwokatów Łukasza i Mariusza Jaszeckich świadczy kompleksowe usługi z zakresu prawa zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się prawem cywilnym i gospodarczym, prawem rodzinnym, prawem spadkowym oraz karnym. Sporządzamy również opinie i analizy prawne, reprezentujemy także klientów przed urzędami, sądami i instytucjami. Świadczymy porady zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych. Oferujemy Państwu stałą obsługę prawną oraz konsultacje.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Witryna internetowa Kancelarii adwokackiej Bielański i Wspólnicy, zapewniająca wszechstronne usługi z zakresu prawa. Oferta zwrócona jest przede wszystkim do klientów prowadzących własną działalność. Kancelaria adwokacka zapewnia stałą obsługę prawną przedsiębiorstw z zakresu prawa nieruchomości, prawa autorskiego, prawa turystycznego i innych. Bielański i Wspólnicy obsługują także klientów obcojęzycznych, adwokacki Kraków pracują w języku angielskim, niemieckim oraz portugalskim. Gwarantujemy indywidualne i profesjonalne podejście do każdej z powierzonych spraw. Precyzyjne wiadomości tyczące się propozycji adwokat Kraków znajdują sie na witrynie internetowej.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kodeks Pracy – prawo pracy w praktyce »

  Dostępny bez opłat serwis tematyczny KodeksPracy.pl omawia przepisy ogólne prawa pracy. Najważniejsze zagadnienia zawarte w serwisie to: podstawowe zasady prawa pracy, zatrudnianie pracowników, umowy o pracę, czas pracy, urlopy pracownicze, wynagrodzenia i inne świadczenia. Zawiera istotne informacje aktualizowane na bieżąco, wyjaśnienia ekspertów, przykłady oraz wzory druków. Zawiera również wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skutecznie odzyskujemy odszkodowanie w Anglii »

  Skutecznie uzyskamy zadośćuczynienie za wypadki z nie Twojej winy. Prowadzimy działalność w zakresie reprezentowania osób poszkodowanych w wypadkach w dochodzeniu roszczeń od towarzystw ubezpieczeniowych.Nasz zespół specjalistów zapewni komfortową obsługę przez cały czas trwania procesu odszkodowawczego.Zapewniamy przejrzyste zasady współpracy i uzyskanie maksymalnego możliwego odszkodowania od sprawcy wypadku.Zajmujemy się roszczeniami za wypadek samochodowy, wypadek w pracy, wypadek w miejscu publicznym i inne wypadki. Nasza oferta na stronie www.odzyskujemy-odszkodowanie.pl

  Data dodania: 03 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat sprawy administracyjne wrocław, prawnik wrocław, adwokat wrocław, »

  Zakres usług prawnychW zakres pomocy prawnej świadczonej przez adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka wchodzi w szczególności: udzielanie porad prawnych; sporządzanie opinii prawnych, pism i umów;  reprezentowanie klientów przed sądami  i urzędami; prowadzenie spraw sądowych, a ponadto administracyjnych.Kancelaria Adwokacka adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka świadczy pomoc prawną  m.in. w zakresie następujących dziedzin prawa: PRAWO BUDOWLANE, PRAWO ADMINISTRACYJNE, PRAWO KARNE, PRAWO WYKROCZEŃ, PRAWO CYWILNE, PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE, PRAWO GOSPODARCZE
  Adwokat mgr inż. Cezary Bliźniak wykonuje czynności na terenie całego kraju.Poza województwem dolnośląskim i przyległymi do niego obszarami - możliwość wykonywania czynności istnieje w szczególności na terenie Warszawy i Poznania.W związku z wykonywaniem przez adwokata Cezarego Bliźniaka działalności w Trzebnicy(siedziba) i we Wrocławiu (filia) - istnieje możliwość świadczenia pomocy prawnej dla osób fizycznych mających miejsce zamieszkania (lub dla osób prawnych - czy również innych podmiotów nie będących osobami fizycznymi - mających siedzibę) przykładowo w takich miastach jak: Milicz, Oleśnica, Oława, Brzeg, Środa Śląska, Strzelin, Wołów, Legnica, Lubin, Świdnica, Namysłów, Rawicz, Leszno, Żmigród, Prusice, Oborniki Śląskie, Dzierżoniów, Kępno, Krotoszyn, Ostrzeszów, Wieruszów, Kluczbork, Polkowice
   

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: