Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Kancelaria adwokacka Łódź »

  Kancelaria Adwokacka Jarosław Lenczewski świadczy usługi prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, pracy, gospodarczego i administracyjnego, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Podstawowymi założeniami mojej pracy są najwyższa jakość świadczonych usług oraz osobiste zaangażowanie w powierzone mi sprawy Klientów. W ramach specjalizacji zawodowej zapewniam Państwu profesjonalną, rzetelną i efektywną pomoc prawną. Podejmuję się także prowadzenia spraw trudnych oraz wymagających dużego nakładu pracy i zaangażowania czasowego. W trosce o zachowanie jakości usług przyjmuję zlecenia jedynie w tych sprawach, których przedmiot wchodzi w zakres osiągniętej specjalizacji.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Tutejsze prawo jest niezmiernie zawiłe i należy posiadać wiele wytrwałości aby zrozumieć jego naturę. Na nieszczęście w codziennych sytuacjach nie mamy tyle czasu i musimy bezzwłocznie poznać odpowiedzi na frapujące nas pytania – w takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy prawnika. Nasza kancelaria przygotowała dla Państwa unikalną ofertę, dzięki której będziemy w stanie rozwiązać większość waszych problemów. Jesteśmy obeznanymi i wykształconymi prawnikami, którzy zaręczają, że odnajdą wyjście z wszelkiej sytuacji. Jeżeli macie Państwo jakieś zapytania to zachęcamy do kontaktu. Więcej szczegółów wyszukacie na naszej stronie!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdynia »

  Przepisy prawa zmieniają się nader szybko, czasem z dnia na dzień. Uwzględniając nadzwyczaj szeroki zakres tego zagadnienia, uświadamiamy sobie, że bez pomocy ekspertów z sfery prawa, masa nieporozumień byłoby kłopotliwych do rozwiązania.
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z proponowanymi usługami naszej kancelarii, która wyspecjalizowana jest się w wielu sferach prawa:
  -cywilnym
  -karnym i karno-skarbowym
  -prawa pracy
  -handlowym
  -rodzinnym
  -administracyjnym
  -spadkowym
  Prowadzimy także sprawy dotyczące obrotu nieruchomości oraz dotyczące spraw windykacyjnych.
  Gwarantujemy w pełni profesjonalne działania oraz całkowitą dyskrecję. Pracujemy w poszanowaniu etyki zawodu oraz jego godności, a informacje nam podane strzeżemy tajemnicą adwokacką.
  Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Jeśli poszukujesz pomocy prawnej to musisz mieć na uwadze, że w zawiłych sytuacjach tylko obeznany adwokat będzie w stanie udzielić Ci merytorycznej wskazówki. Nasza kancelaria zajmuje się kwestiami, które mogą przytrafić się każdemu. Mamy zatem obszerne doświadczenie i wiemy w jaki sposób można rozstrzygnąć dany kłopot. Ponadto profesjonalnie znamy przepisy tutejszego prawa i potrafimy je wykorzystać we należyty sposób. Gwarantujemy, że każdy kto się do nas zgłosi uzyska merytoryczną odpowiedź na swoje pytanie. Na naszej stronie odszukacie szczegóły propozycji oraz zakres naszej działalności. Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu!

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusze Katowice »

  Kancelaria Notarialna prowadzona przez Notariusz Martę Wróbel-Konsek Znajduje się w centrum Katowic przy ulicy Gliwickiej. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę w zakresie zawierania czynności notarialnych zapewniając klientom bezpieczeństwo obrotu, stosując przepisy obowiązującego prawa i przestrzegając norm etyki zawodowej. Godziny pracy Kancelarii to: poniedziałki i środy w godzinach 9-16, wtorki i czwartki w godzinach 9-17 oraz piątki w godzinach 8-14. Istnieje również możliwość sporządzenia czynności notarialnej poza godzinami urzędowania Kancelarii po indywidualnym telefonicznym lub mailowym ustaleniu terminu i godziny.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozew zbiorowy »

  Czujesz się pokrzywdzony przez dużą korporację? Obawiasz się, że w pojedynkę nie będziesz w stanie wyegzekwować swoich praw? Chcesz wspólnie z innymi oszukanymi osobami dochodzić swoich praw? Obowiązkowo sprawdź nasz portal, w którym odnajdziesz wszystkie informacje na temat pozwów zbiorowych i postępowania zbiorowego. Informacje przygotowane przez profesjonalnych prawników, obszerna baza wiedzy i informacji - to wszystko w zasięgu Twojej ręki.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółki »

  Dostarczamy każdą niezbędną pomoc i obsługę w aspekcie doradztwa, administrowania i prowadzenia aktywności gospodarczej, zarówno przez osoby prawne, jak i jednostki fizyczne. Prawo spółek to nasza główna specjalizacja. Dysponujemy w tym charakterze wieloletnie doświadczenie i dobrą wiedzę. Powierzane nam zadania przeprowadzamy dokładnie i z zaangażowaniem, sięgając w razie okazji po każde dostępne środki ustawowe. Radzimy przy doborze najkorzystniejszej w danym czasie formy prowadzenia aktywności gospodarczej, zapewniamy całościową pomoc prawną w budowaniu spółek, oraz na wszystkich etapach ich działania. Spółka z o.o. spółka akcyjna to spółki kapitałowe. W spółce kapitałowej na główny plan wysuwa się połączenie kapitałów, środków majątkowych. Liczba objętych przez wspólników wkładów ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji w sprawach spółki przy ustanawianiu zarządu, rady nadzorczej, podziale zysku, zmianie umowy spółki. Do powołania spółki z o.o. jest konieczny kapitał zakładowy w wysokości minimalnej. Akt założycielski spółki z o.o. musi być podpisany przez wszystkich wspólników. Z zawarcia umowy spółki, powstaje spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji. Duże doświadczenia umożliwia nam wspierać naszych nabywców nie tylko odnośnie dotychczasowej pomocy prawnej, lecz dodatkowo w kierunku długotrwałej wizji postępu przedsiębiorstw. Naszymi nabywcami są przede wszystkim spółki z o.o. i jednostki prywatne. Mamy praktykę w zakresie obsługi prawnej procesów restrukturyzacyjnych, w tym fuzji i przekształceń.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej ma własną kancelarię adwokacją w Poznaniu (adres: ul. Młyńska 14a/18). Kancelaria świadczy kompleksowe usługi i reprezentuje strony przed wszystkimi organami sądowymi: sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz organami administracji publicznej. Opłata za usługi podana na początku i nie ulega zmianom ze względu na czas trwania lub nakład pracy. Klient nigdy w trakcie postępowania nie jest zaskakiwany kolejnymi wydatkami.

  Data dodania: 06 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat bielsko »

  Adwokat Bielsko
  Prawnik Bielsko
  Kancelaria Adwokacka Bielsko

  Nasza kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej firm i osób prywatnych na terenie miasta bielska i okolic.

  Działająca od 1994 roku Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców, a także świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych. W swojej działalności w znacznej mierze koncentrujemy się na prawie dotyczącym obrotu gospodarczego.

  Celem Kancelarii jest oferowanie wszechstronnej pomocy prawnej świadczonej profesjonalnie, skutecznie i szybko.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo rodzinne »

  Spółka Partnerska Adwokaci Stępniewska-Janowska, Sieniawski powstała z przyczyny sformalizowania współpracy Kancelarii Adwokackich Anny Stępniewskiej-Janowskiej tudzież Wojciecha Sieniawskiego. W charakterze kolejne prokreacja prawników w rodzinie, prowadziliśmy własne staż o zróżnicowanych specjalizacjach. Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, postanowiliśmy zespolić te kosztowny, tak aby jeszcze wszechstronnej tudzież przy pomocy większego zespołu, świadczyć profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Poznań »

  Bywają takowe momenty w życiu niejednego człowieka, iż czasem potrzebuje poszczególnej konsultacji prawnej, ażeby rozwikłać określone sprawy sądowe w swoim życiu. Tak więc nie powinno się użalać, ale takiej porady poszukać. Między innymi w samym Poznaniu a także pobliskich miejscowościach aż jest gęsto od promocji gatunku adwokat Poznań nie tylko w portalach, ale również w codziennej prasie.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Kancelaria notarialna Drozd i Truszkiewicz to firma w której bez problemów rozwiążemy wszystkie czynności notarialne. Notariusz ten oferuje na przykład sporządzanie poświadczeń, doręczanie oświadczeń, utworzenie protokołów (m. in. zgromadzeń wspólników, zebrań wspólnot mieszkaniowych). Wszystkie te usługi wykonujemy błyskawicznie oraz w przyjaznej atmosferze w naszej siedzibie na ulicy rtm. Dunin-Wąsowicza 8/5, 30-112 Kraków 12 429 43 33 - 12 427 06 07 - 505 102 365 (Tel. kom.). Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii notarialnej!

  Data dodania: 16 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie w Anglii »

  W serwisie www.odszkodowanieanglia.pl możesz za darmo zgłosić swój wypadek i uzyskać satysfakcjonujące odszkodowanie. Sprawdzimy każdą możliwość uzyskania odszkodowania w UK. Odzyskujemy odszkodowanie za wypadki samochodowe, wypadki w pracy i inne wypadki komunikacyjne w Wielkiej Brytanii. U nas zawsze otrzymasz 100% rekompensaty za swój wypadek jeżeli był nie z Twojej winy. Odzyskamy rekompensatę za uszczerbek na zdrowiu, poniesione koszty oraz straty materialne. Sprawdź naszą ofertę na odszkodowanie anglia

  Data dodania: 11 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Bez względu na to czy jesteś klientem indywidualnym czy też obsługujesz podmioty gospodarcze serdecznie zapraszamy do kancelariajagielska.pl. prawna świadczy porady prawne, na zamówienie Kontrahentów sporządza umowy, pozwy oraz inne pisma procesowe. Nasi wytrawni prawnicy mogą dodatkowo być przedstawicielem Kontrahentów w działaniu przed sądami i organami administracji publicznej. Nasza specjalność to odszkodowania i prawo spadkowe. Problemy naszych kontrahentów są dla nas faktycznie ważne, staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta. Z nami unikniesz wielu błędów.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Kancelaria Radców Prawnych Frontczak oraz Skurupa-Kostaszuk zajmuje się kompleksową obsługą prawną i wsparcie na każdym etapie realizacji przedsięwzięć prawnych zarówno dla małym, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się również wprowadzaniem podmiotu zagranicznego na nasz rodzimy rynek. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dzięki czemu ma on poczucie pełnego profesjonalizmu w zajmowaniu się jego sprawami. Współpracujemy również z biurem rachunkowym oraz doradcą podatkowym.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie »

  Nieszczęście może przytrafić się każdemu z nas – nie wolno wtedy się przygnębiać. Bardzo często posiadamy autentyczną szansę na pozyskanie zadośćuczynienia za to co właśnie nas spotkało. Jeśli sądzisz, że jesteś pokrzywdzony to zgłoś się do naszej firmy. Paramy się pomocą prawną dla osób chcących otrzymać odszkodowanie. Na naszej witrynie wyszukasz formularz, który pozwala na darmową analizę Twojego przypadku. Gdybyś posiadał jakieś wątpliwości zadzwoń do nas. Funkcjonujemy na obszarze całego kraju, tak więc nie czekaj nawet sekundy tylko walcz o to, co Ci się legalnie należy. Już teraz zobacz naszą stronę i dowiedz się jak wiele możesz zdobyć!

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać przydatne wielokrotnie w Twoim życiu. Wielu z nas wielokrotnie trafi na wątpliwości prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie na własną rękę poradzić. W takich momentach najlepiej skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym serwisie prawa. Prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach prawa, pomocni i doświadczeni, na pewno rozwiążą każdy Twój kłopot. Nie zwlekaj ani momentu dłużej, zapoznaj się z bogatą bazą wiedzy zgromadzoną w naszym portalu prawnym, a jeśli samodzielnie nie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRS Online »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w internecie, w którym znajdziesz wiele interesujących informacji na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera szczegółowe i zawsze bieżące informacje na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek akcyjnych i wielu innych. KRS zawiera także informacje na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz znaleźć szczegółowe informacje na temat tych podmiotów koniecznie odwiedź naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa stabilnie, błyskawicznie i w prosty sposób umożliwia dotarcie to potrzebnych danych. Nie czekaj dłużej i zobacz sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Do najważniejszych naszych plusów da się zaliczyć również fachowość jak i doświadczenie. Udzielamy sprawne oraz przydatne rozwiązania prawne, indywidualnie dostosowane do Państwa potrzeb. Zajmujemy się wszechstronną obsługą ustawową zarówno podmiotów gospodarczych jak tudzież klientów indywidualnych.Nasza kancelaria uważana jest za jedną spośród najlepszych kancelarii znajdujących się w Poznaniu, na terenie całej wielkopolski jak także naszego kraju. Z analizy wynika, iż nasza kancelaria w stosunku do kraju zmierza się na honorowym miejscu spośród najważniejszych instytucji zajmujących się owego rodzaju kwestiami.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna »

  Jeśli szukasz notariusza czy też serwisów prawniczych to znajdziesz to w moim spisie.

  Nasz indeks stron jest zestawem witryn kancelarii prawniczych oraz wykazem notariuszy.

  Dołączenie witryny WWW do tego spisu jest darmowe. Nasz spis ma PR 2 oraz interesującą unikatową skórkę. Serdecznie zapraszam do dopisywania własnych stron.

  Dzięki kategoriom, odnalezienie interesującej cię strony jest bardzo proste.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

Prawo - nowa strona:

Adres: