Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 3
 • Praca Kielce »

  PracaCK.pl to jak sama nazwa wskazuje portal dla osób szukających pracy na terenie województwa świętokrzyskiego, a szczególnie w jego stolicy czyli Kielcach. W portalu każda osoba może zamieścić swoje CV dzięki czemu daje szansę, że jej przyszły pracodawca dotrze do tego CV. Z kolei prawie każdy pracodawca ma możliwość zamieścić ofertę pracy w swojej firmie.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Private Care24 Spółka z o.o. - praca dla opiekunek w Niemczech »

  Absolutnie wiemy, że opieka nad starszymi winna w znanym otoczeniu i przez zaufane osoby. Oferowana przez nas opieka na terenie Niemiec nad starszymi jest świetnym wyborem w zestawieniu z domem spokojnej starości. Naszym klientom proponujemy bezpieczny zmierzch życia we własnych czterech katach. Jeżeli i Wy chcecie dołączyć do grona opiekunek PrivateCare24, jeżeli interesuje Was opieka nad osobami starszymi w Niemczech, jeśli chcecie pracować jako opiekunka osób starszych w Niemczech, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych ofert pracy. Współpracujące z nami opiekunki w Niemczech to osoby doświadczone, zaradne, komunikatywne, cierpliwe i wyrozumiałe. Nasze opiekunki w Niemczech to osoby którym ciężka i odpowiedzialna praca nie jest straszna. Jeżeli wydaje się Wam, że i Wy takie jesteście, to oferowana przez nas praca jest stworzona dla Was. Każdej zatrudnionej przez nas opiekunce oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  Data dodania: 04 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje turystyczne Irlandii »

  Zwiedzanie Irlandii w formie bogato ilustrowanego przewodnika z wieloma cennymi wskazówkami. Najbardziej interesujące zakątki Irlandii precyzyjnie wyeksponowane wraz z rekomendacjami autora odnośnie odpowiedniej pory roku na wizytę w danym miejscu oraz spora ilość innych rad. Na stronie jest też zawarte bogactwo kulturowe i historyczne Irlandii, a także wpływ Polski i Polaków na ten kraj. Dla dopełnienia obrazu znalazł się tu opis kuchni irlandzkiej oraz tematyka pracy w Irlandii obejmująca zagadnienia związane z pomocą socjalną w Irlandii.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Subkom - praca w Warszawie »

  Jedną ze specjalności naszej firmy jest outsourcing pracowniczy Warszawa, pozwalający na pozyskanie pracowników o określonych umiejętnościach. Oferujemy profesjonalny outsourcing kadr stanowiący doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą obniżyć koszty związane z wypełnianiem obowiązków kadrowych i płacowych. Outsourcing jaki mamy przyjemność Państwu zaprezentować to rozwiązania, pozwalające przedsiębiorcom optymalnie zarządzać personelem. Oferowane przez nas oprogramowanie do rekrutacji pracowników to produkt, który powstał na bazie wieloletnich doświadczeń naszych programistów, jak również managerów projektów, zdobytych przy budowie systemów informatycznych dla rozwijającej się branży HR. Oferowany program do rekrutacji zawiera zestaw komponentów umożliwiających zapewnienie kompleksowej obsługi procesu rekrutacyjnego drogą internetową.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Anglia »

  Życie oraz praca w UK to nie jest łatwy temat. Pomimo tego, mnóstwo Polaków codziennie podejmuje decyzję o wyjeździe w poszukiwaniu spokojnego losu. Entuzjastycznie polecamy nasz szczegółowy informator mówiący o zalegalizowanej pracy i życiu w Anglii. Przed zdecydowaniem się na wyjazd do Wielkiej Brytanii, zobacz jakiego rodzaju szanse jak też jakiego rodzaju zagrożenia rysuje przed twoją osobą wyjazd na stałe i praca w Anglii, byś potem nie wyglądał na zaskoczonego faktem, iż w brytyjskich rzekach nie płynie miód, a życie z dala od rodziny nie zawsze bywa wolne od trosk. Wyłącznie w stworzonym przez nas przewodniku odnajdziesz informacje na temat wszelkich procedur, które musisz spełnić, aby otrzymać zatrudnienie w Zjednoczonym Królestwie, jak najszybciej ją znajdziesz i jak najszybciej zaaklimatyzujesz się w obcym dla siebie kraju.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sms premium »

  Firma KKM MEDIA zajmuje się udostępnianiem płatności sms premium, jesteśmy w stanie zaoferować wysokie prowizje od smsów. w Polsce działamy już trzy lata i współpracujemy z wieloma firmami. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu wiele zadowolenia. Gdybyś poszukiwał pomocy w podpięciu płatności sms premium to bardzo dobrze trafiłeś. Usługi jakimi się zajmujemy to: kody dostępu, sms czaty, konkursy sms itp. Współpracujemy z instytucjami jak również z podmiotami prywatnymi, wtedy nasza współpraca zbudowana jest na umowe o dzieło. W sieci jest masa firm pośrdniczących w smsach, lecz nie każda z nich daje wypłatę po 7 dniach od zakończenia rozliczenia, jest to istotna cecha dla wielu firm i osób z którymi współpracujemy. Zapoznaj się z naszymi propozycjami może sms premium to właśnie to i już dziś zaczniesz prowadzenie swojego biznesu w internecie.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • cv przykłady »

  Każdy kiedyś rozpoczął albo rozpocznie pierwszą w życiu pracę. Niewątpliwie jest to ważny moment do którego trzeba się właściwie przygotować. Jednak zanim się pracę rozpocznie trzeba ją najpierw znaleźć a uprzednio przygotować cv. Zapraszamy do naszego serwisu internetowego www.youngpro.pl gdzie publikujemy cv przykłady i porady jak przygotować się do pierwszej pracy. Oferujemy też bezpłatne szkolenia dla studentów.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca dla lekarzy w Szwecji »

  Jednym z miejsc docelowych trwającej właśnie fali polskiej emigracji jest między innymi Szwecja. Perspektywa rozpoczęcia pracy w Szwecji uwodzi polskich obywateli zwłaszcza nieporównywalnie wyższymi wypłatami, niż te, na które mogą oni liczyć w naszej ojczyźnie. Sporządzony przez nas gruntowny przewodnik odpowie wam na pytania dokąd wyjechać, jak i gdzie dostać stałą pracę, jak również jaką obrać metodę, ażeby przystosować się do mieszkania w szwedzkiej rzeczywistości. Prezentujemy temat pracy stałej, jak i perspektywę podjęcia pracy tymczasowej w Szwecji. Placówki szpitalne w Skandynawii oferują cały szerego stanowisk dla pochodzących z Polski przedstawicieli zawodów medycznych. Polscy lekarze jak tez pielęgniarki są niewiarygodnie respektować pracownikami przez zarządy szwedzkich jednostek opieki zdrowotnej. Zanim wybierzesz się do pracy w Szwecji, poznaj z jakimi zagrożeniami będziesz musiał się zmierzyć. Z naszego vademecum dowiesz się także jakie szanse roztacza przed tobą ten skandynawski kraj.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Warszawa »

  Grupa Pracuj zarządza spora wiedzą na temat rynku pracy, rekrutacji, poszukiwanych specjalistów oraz prowadzenia biznesu on-line. Przedstawiciele przedsiębiorstwa z ochotą dzielą się tą wiedza z dziennikarzami. Profesjonaliści Grupy Pracuj co kwartał przygotowują sprawozdania “Rynek Pracy Specjalistów”, które charakteryzują obecna sytuację na rynku praca warszawa. W raporcie pojawiają się m.in. dane o tym, ile ofert pracy pochodzi z danych branż, działów w przedsiębiorstwie i województw oraz jak zmienia się sytuacja w porównaniu do ubiegłych lat. Raporty dostępne są w Centrum Prasowym Grupy Pracuj. Wiedza o rynku pracy, rekrutacji i budowaniu wizerunku pracodawcy, znajdująca się w Grupie Pracuj, jest udostępniana dla wszystkich naszych klientów. Przedstawiciele firmy dzielą się informacjami z rynku oraz udzielają porad dotyczących tworzenia ogłoszeń rekrutacyjnych oraz działań budujących markę firmy.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca sezonowa »

  Praca na wakacje to dla wielu osób atrakcyjny sposób na wykorzystanie kilku wolnych miesięcy w taki sposób, aby móc dzięki temu odnieść jakiekolwiek korzyści. Gdy już ktoś decyduje się na szukanie takiego zajęcia, warto jest odpowiednio wybrać region, w którym zamierza się pracować, bo decydując się na te ciekawsze strony można przeżyć całe mnóstwo wspaniałych przygód. Przykładowo, praca na mazurach niewątpliwie zaciekawi każdego, kto tylko ceni sobie mocne wrażenia i zawieranie zupełnie nowych znajomości czy nawet przyjaźni. Serwis pracanamazurach.pl został uruchomiony właśnie dla ludzi, którzy zainteresowani są taką właśnie pracą. Znajdziemy w tym miejscu praktycznie wszystko, co tylko może być w związku tym potrzebne ? od najróżniejszych przydatnych porad aż po same oferty pracy. Na pewno warto jest skorzystać ze wszystkich tych rzeczy, bo dzięki temu taka praca może być nie tylko o wiele przyjemniejsza, ale także i bezpieczniejsza.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Serwis dla internautów poszukujących szefa oraz dla pracodawców poszukujących fachowców. Serwis pozwala na umieszczenie swojego ogłoszenia („poszukuję zatrudnienia” lub „oferuję pracę”). Jest to opcja płatna, która wyklucza prawdopodobieństwo oszustw. Ogłoszenia umieszczone na tym portalu zostaną zamieszczone także w darmowej gazecie „Metro”. Oprócz ogłoszeń, można znaleźć na tej witrynie informacje i aktualności dotyczące zarabiania w naszym kraju.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca sezonowa »

  Praca w górach, na którą decydują się młodzi ludzie w okresie wakacyjnym to naprawdę bardzo dobry sposób na spędzenie tych miesięcy w rok, które są akurat wolne od nauki. Można w ten sposób odnieść niemalże wyłącznie same korzyści: od oczywiście najbardziej tutaj istotnych możliwości dorobienia sobie nieco do swoich całorocznych oszczędności, aż po okazje do przeżycia prawdziwej przygody i nawiązania wielu nowych, ciekawych znajomości. Z tego też powodu, jeśli kogoś tylko interesuje tego typu praca na wakacje, powinien jak najszybciej wejść na serwis pracawgorach.pl, bowiem zawiera on właściwie wszystko, czego w ogóle można potrzebować w tego typu sytuacji. Korzystając z rzeczy tutaj udostępnianych zyskamy wiele przydatnych informacji na temat owych stron, a przede wszystkim będziemy mogli znaleźć idealną dla siebie pracę. Zdecydowanie warto jest w takim razie się z nim zapoznać i samemu przekonać się, że praca w górach może być czymś naprawdę bardzo ciekawym.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: