Praca Podkategoria: Praca

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Praca tymczasowa »

  Portal, którego prowadzeniem się zajmujemy można określić pośrednikiem w szukaniu pracy bądź pracowników. Gromadzimy bowiem również osoby, które chcą znaleźć zatrudnienie jak i takie, które mają je do zaoferowania. Każdego dnia aktualizujemy listę ogłoszeń, aby świadczyć usługi najlepszej jakości. Od momentu powstania naszego serwisu dbamy o jakość usług, aby dzięki nam jak najogromniejsza liczba ludzi mogła znaleźć zatrudnienie. Dzięki temu, że nasz serwis zyskuje na popularności, większa liczba firm dodaje u nas swoje ogłoszenia i poszukuje odpowiedzi. Dzięki nam można zawierać naprawdę ciekawe transakcje.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca - szukaj »

  Nasza firma zarządza wielka wiedzą z tematu pracy, zarządzania zasobami ludzkimi, poszukiwanych fachowców oraz rozwoju przedsiębiorstwa internetowego. Pracownicy firmy z ochotą podzielą się wiedzą z innymi ludźmi. W 2007 roku w rankingu „Fast 50″ firmy Deloitte Grupa Pracuj była uznana za 12 najszybciej rosnąca firmę z branży technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej, jak również jedną z 500 najszybciej rosnących przedsiębiorstw z branży IT w całej Europie. Oprócz działań rekrutacyjnych Grupa Pracuj proponuje usługi budowania marki: Wirtualne Targi Pracuj.pl oraz poradniki „Praktyki” i „Pracodawcy”, skierowane do studentów oraz absolwentów. Ingerujemy w każdy proces tematyczny na rynkach, na których istniejemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać CV »

  Jesteśmy specjalistami z 10 letnim doświadczeniem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, a aktualnie specjalizujemy się w pisaniu CV i listów motywacyjnych. Na właściwie każde ogłoszenie umiejscowione w mediach odpowiada w ogromnej liczbie przypadków kilkaset ludzi. Kopiowanie gotowych wzorów CV, a ponadto listów motywacyjnych,
  które wyszukać można w Internecie nawet najlepiej napisanych nie przybliży Cię do wymarzonej pracy ani o krok, gdyż niczym się nie wyróżnisz spośród wielu kandydatów o ile korzystasz z uniwersalnego CV i to bez przekonującego listu motywacyjnego.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia praca »

  Serwis jest systemem udostępniającym najnowsze programy rekrutacji online, świadcząc wydajną pomoc i wsparcie w tworzeniu kontaktów między pracodawcami i osobami poszukującymi pracy. Na naszym portalu możesz poszukiwać pracy według podziału miejscowości, pracodawcy, branży, stanowiska, departamentu oraz kraju. Umożliwia szybkie przeglądanie ofert i trafianie od razu na takie oferty, które mogą wzbudzić zainteresowanie. Mamy największą gamę propozycji pracy w kraju. Zapraszamy też do przeszukania naszego zbioru ofert pracy, który publikujemy na praca.com. Napisz właściwe ogłoszenie i znajdź świetnego pracownika dzięki naszemu systemowi.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Norwegii »

  Warunki pracy zarówno pod względem finansowym jak i prawnym (socjalnym), przynależą do jednych z najlepszych w Europie jak i na świecie. Norwegia niejednkorotnie górowała w rozmaitych rankingach oceniających jakość życia. Norwegia od lat przyciągała nie tylko globtroterów, ale również pracowników sezonowych, oraz trwałych przesiedleńców. Osiedlenie się w tym kraju nie należy do łatwych zadań, jest jednak w nowoczesnych czasach w zupełnie osiągalne. U nas dowiesz się, jakie czynności należy wypełnić, także jakie formalności stoją na przeszkodzie. W tym przypadku nie ograniczamy się tylko do Norwegii, ale polecamy także pochodzne działy pt. Praca w Szwecji, Praca w Niemczech, Praca w Holandii. Norwegia to kraj świetny dla emigracji zarobkowej. Jest to kraj dostatni, o prężnej gospodarce, godnie wynagradzający obywateli. Pracownik w Norwegii posiada również szereg priorytetów i praw, chroniących przed wykorzystywaniem. Kraj fiordów to również kraina o czystej, wielokrotnie nie tkniętej przez człowieka naturze. Norwegia wymierza kanony europejskie, w dziedzinie równowagi między naturą a przemysłem, sprawiając, iż życie w tym kraju jawi się jako przywilej.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Warszawa »

  Zakładasz, że nie masz alternatywy na zatrudnienie w Warszawie? Nie wątp! Każdy kto wielokrotnie czyta strone Praca Warszawa, natrafia zazwyczaj sporo nowych ogłoszeń. Z nami w bezpośredni sposób znajdziesz z trudem wypatrywaną profesję dla siebie. Wielkie gremium pracodawców z Warszawy, publikuje ogłoszenia naturalnie u nas. Wskazane jest każdego dnia przyglądać się, co zasadnego podsuwają też dla Ciebie. Praca Warszawa to świetna możliwość, byś w najbliższym terminie pracował i wdrożył się wprawnie w wyłonionym przez Ciebie zawodzie.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • UKD International Sp. z o.o. - oferty pracy w Holandii »

  Współcześnie praca za granicą stanowi główne źródło na rozwiązanie nie tylko finansowych problemów. Praca za granicą stanowi obiecujące rozwiązanie dla ludzi młodych, którzy chcą wykorzystać czas wolny na zarobienie paru groszy. Praca sezonowa w Holandii to obecnie jedna z najbardziej popularnych form zarobkowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w Holandii. Oferujemy m. in. pracę w Holandii dla par. Posiadamy nadzwyczajnie atrakcyjne oferty pracy zarówno sezonowej, jak i na stałe. Dzięki dobrze ugruntowanej pozycji naszej firmy na rynku holenderskim możemy naszym pracownikom z Polski zaoferować pracę w znanych firmach holenderskich, z którymi prowadzimy współpracę od lat. Oferujemy pracę całoroczną w szklarniach, magazynach, budownictwie oraz przy produkcji lekkiej-różnych towarów przemysłowych. Posiadamy oferty pracy dla fachowców m. in. spawaczy z uprawnieniami, murarzy, operatorów wózków widłowych, a także sztukatorów. Przygotowane przez nas oferty pracy w Holandii to nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca na wakacje »

  Jak łatwo zauważyć, bardzo wielu ludzi, głównie tych którzy przez cały rok się uczą, co roku poszukuje pracy, dzięki której mogliby dobrze wykorzystać wakacyjne miesiące. Serwis www.pracanadmorzem.pl proponuje wszystko to, co można uznać za pomocne w tego typu kwestiach. Na stronie znajdziemy przede wszystkim bardzo dużo ofert pracodawców którzy potrzebują pracowników o różnych umiejętnościach i kwalifikacjach, dzięki czemu praca na wakacje błyskawicznie staje się czymś bardzo łatwym do zdobycia. Oprócz tego serwis proponuje też mnóstwo użytecznych informacji, które mogą dać nam najwyższą gwarancję co do tego, że nasza praca nad morzem rzeczywiście przyniesie nam same tylko korzyści, i będziemy ją miło wspominać. Zdecydowanie zatem warto ? podjęcie się takiej pracy to nie tylko możliwość zarobienia, ale również i przeżycia wielu niezapomnianych przygód i poznania nowych, ciekawych ludzi!

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca przez internet oferty »

  Zapraszamy na naszą stronę na której dowiesz się jaka praca przez internet będzie dla Ciebie najlepsza oraz gdzie szukać ich oferty. Serdecznie zapraszamy więc wszystkich których interesują alternatywne źródła zarabiania a w tym praca przez internet oraz szukają dla siebie ciekawej oferty.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Emigracja do Holandii »

  Holandia względnie szybko została jednym z kilku miejsc, do ktorych przeprowadziła się duża masa pracowników z Polski, pragnąc podjąć tamże zatrudnienie oraz dom. Jeżeli także dumasz o wyjeździe do Holandii oraz podjęciu zatrudnienia w tym miejscu, bez dwóch zdań musisz wpaść na przygotowaną przez nas stronę internetową przedstawiającą wszelakie kwestie odnoszące się do emigracji jak i rozpoczęcia pracy w Holandii, zaczynając od zalatwienia wszelkiego typu kwestii biurokratycznych, a na przedstawieni kwestii wynajęcia lokalu mieszkalnego kończąc. Zapraszamy z głębi serca na naszą skrupulatną stronę, z pomocą której twoja emigracja na terytorium Holandii będzie prostrza oraz bardziej przewidywalna. Przeczytaj więcej o metodach prowadzenia poszukiwań pracy, zarówno na stałe, ale również pracy wakacyjnej oraz przez agencję pracy.

  Data dodania: 04 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Niemczech »

  W naszym serwisie otrzymasz informacje z dziedziny prawa niemieckiego, a także wszelkie nowinki związane z życiem w Niemczech i fundamentalne porady związane z emigracją do tego kraju. Informacje potrzebne tym, którzy juz byli w Niemczech, jak i tym, którzy ten kraj właśnie poznają. Znalezienie pracy w Niemczech nie jest banalne - szczególnie dla cudzoziemców. Nasz portal ma na celu zilustrowanie czytelnikom tej problematyki oraz odnalezienia się w gąszczu danych na temat pracy w Niemczech. Dzięki nam dowiesz się najważniejsze informacje na temat pracy w Niemczech - co zrobić, żeby wyjechać, jakie dokumenty są konieczne, gdzie poszukiwać pracy i inne formalności. Dzięki nam przeanalizujesz, czy podróż do Niemiec Ci się sfinansuje. Oferta niemieckich firm, może skusić wielu Polaków, chcących polepszyć swoje zdolności materialne. Obok Niemiec, rynek otwarty jest w podobny sposób w innych państwach europejskich. Zalecamy inne serwisy dla szukających pracy za granicą - Praca w Norwegii, Praca w Holandii, Praca w Szwecji.

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znajdź fajny etat »

  Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego zajęcia i chcesz zmienić swoją pracę na lepszą to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Jeśli zarejestrujesz się w serwisie pracy - podejmesie.pl będziesz w stanie stworzyć swoje CV online. Z naszego portalu korzysta już kilka tysięcy pracodawców. Jeden z nich może okazać się Twoim przyszłym szefem ;) Nie czekaj i zarejestruj się już dziś. Możesz tylko zyskać!

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Znajdz pracę w Kluczborku »

  Wyszukiwanie pracy w Kluczborku jest zadaniem nadzwyczaj trudnym, zważywszy na na monstrualne bezrobocie, a jeśliby już pojawia się oferta pracy na wolnym stanowisku to ujawnia się, że wynagrodzanie proponowane przez szefa jest nader mizerne.W ewentualności pozostaje poszukiwanie pracy w Opolu i codzienne dojazdy albo przenosiny. W przypadku tego drugiego rozwiązania; Katowice aczkolwiek oferują sporo większe możliwości to uposażenie w żadnym razie nie jest sporo lepsze. Wymieniane w przeróżnego rodzaju statystykach uposażenie jest zawyżone przez wysokie dochody w górnictwie.Wszystkim pragnącym odszukać fascynującą propozycję pracy w samym Kluczborku sugerujemy zapoznanie się z ofertą portalu Jober i wizytę strony kluczbork.jober.pl

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Szukam - serwis z ogłoszeniami pracy »

  Ogłoszenia o pracęuaktualniane na bieżąco – codziennie nowe oferty pracy w Twoim mieście. Szukaj pracy w Twoim, konkretnej branży lub według innych kryteriów. Szybkie przeszukiwanie dzięki filtrom wyszukiwania i efektywnej wyszukiwarce. Nie marnuj czasu na czytanie gazet zacznij szukać pracy w sieci - oszczędzaj czas, pieniądze i znacznie szybciej zdobądź zamierzony cel. Chciałbyś odnaleźćludzi do pracy dla swojej firmy? Dodaj i czekaj aż zaczną zgłaszać się do Ciebie chętni. Serwis pracy powstał z myślą o szukających pracy i tych, którzy mają pracę do zaproponowania. Znajdź świetną pracę – już dziś zacznij przeszukiwać nasze ogłoszenia o pracę i pamiętaj, abywrócić – będziemy mieli dla Ciebie nowe ogłoszenia o pracę !

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy w domu »

  Oferty pracy w lokalu mieszkalnego są dla wielu użytkowników sieci metodą na dorabianie do stałego wynagrodzenia a niekiedynawetpodstawowym źródłem dochodu. Oferty pracy it albo pisanie publikacji na zlecenie cieszą się ogromną popularnością wśród nowopowstałej grupy zawodowej jaką stanowią internetowi freelancerzy. Ze względu na tak dużą popularność freelancingu w naszym kraju stworzyliśmy specjalnie poświecony tego typu tematyce blok. Działają na nim zarówno chłopcy i dziewczęta posiadajże duże praktykę, jak i ci, którzy dopiero zrealizowali pierwsze zapotrzebowania. Na wortalach naszego blogu odnaleźć można kilka przydatnych informacji na zagadnienie możliwościefektywnego szukania prac przez Internet a również ustalania wynagrodzenia za ich zrealizowanie. Dzięki nim zdalna praca otwiera szansę dla freelacerów, którzy dopiero zaczynają swoja działalność na internetowym rynku pracy.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Wrocław »

  Szukasz pracy w Polsce, a może za granicą? A może jesteś pracodawcą lub rekrutujesz osoby na wolne stanowiska? Zapraszamy serdecznie na witryny portalu www.jober.pl. Na Jober.pl bezpłatnie znajdziesz pracę i pracownika, wystarczy się zarejestrować lub aplikować na jedno z kilku tysięcy ofert pracy. Zapraszamy serdecznie do bezpłatnego dodawania ofert pracy. Pozdrawiamy, Zespół Jober.pl

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać list motywacyjny »

  Strona Nie Pracuję jest miejscem w którym dodaję własne rozważania poruszające temat poszukiwania nowej pracy. Jeżeli Ty też szukasz nowego stanowiska to kliknij i sprawdź moje artykuły. W serwisie wyszukasz m. in. wpisy o tym jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną, jak napisać oryginalny list motywacyjny i cv, czy sezonowa praca jest dla wszystkich oraz jakie sumy można w takiej pracy zarobić a także wiele innych wpisów dotyczących umów o pracę. Nie brakuje także porad jak poszukiwać pracy, gdzie zrobić to najszybciej i nie tylko. Zapraszam wszystkich którzy nie mają pracy i nie tylko. Artykuły na blogu dla poszukujących pracy Nie pracuję dodawane są praktycznie codziennie więc zachęcamy do odwiedzania nas jak najczęściej.

  Data dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sms premium »

  Opłacanie poprzez sms to obecnie wiodąca forma płatności w internecie, najprawdopodobniej dlatego że jest bardzo wygodna i szybka oraz pozwala na anonimowość. Wiele osób prywatnych korzysta z takiej formy płatności na swoich witrynach, a my pośredniczymy w tego typu płatnościach, zapewniając wysokie stawki oraz doskonałe wsparcie technicznie i marketingowe. Nasi klienci cenią nas za szybki kontakt i pomocną dłoń oraz za bezwzględnie szybkie terminowe przelewy co w obecnych czasach jest bardzo ważne. Gwarantujemy pomocną dłoń w podpięciu usługi płatności sms premium oraz w jej rozwijaniu. Jesteśmy na rynku już od 3 lat i mamy wielu zadowolonych klientów. Jeśli nie wiesz jak skorzystać z naszych usług napisz do nas, płatności sms premium to idealny środek na zarobek jeśli posiadasz witryne lub pomysł jak sms premium wykorzystać. Sprzedaż dostępu do treści usługi sms czat to tylko jedne z nielicznych sposobów w jakich można wykorzystać sms premium.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  PracaZaGranica.biz.pl to wirtualny blog, na łamach którego znajdziesz ciekawe porady i informacje dla osób, pragnących wyjechać do pracy za granicę Polski. W dodawanych publikacjach chcemy omówić liczne tematy, które nasi czytelnicy uznaliby za ważne. Jeśli posiadasz jakieś wątpliwości spokrewnione z pracą za granicą, możesz się z nami szybko skontaktować i zwrócić o poradę - z przyjemnością odpowiemy! Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i komentowania wpisów.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca tymczasowa »

  Gorąco inwituję na oficjalną stronę internetową firmy o nazwie Impel, odnoszącą się do solucji powiązanych z zasobami ludzkimi i zatrudnianiem personelu o nazwie Impel - leasing pracowniczy. Omawiane usługi przez przedsiębiorstwo Impel łatwo dostosowują się do przekształceń zachodzących na rynku pracy. Oferowane rozwiązania osobowe są sprzyjające dla odbiorców. Świadczone rozwiązania pracy sezonowej zawierają w sobie takie zagadnienia - rekrutację, jak również doradztwo w aspekcie solucji HR. Rozwiązanie wprowadza zmniejszenie nakładów finansowych funkcjonowania, wskutek takich solucji jak przykładowo consulting personalny, wynajem pracowników, usługę o nazwie try&hire, zatrudnianie pracowników niepełnosprawnych, personel tymczasowy. Firma nazwana Impel daje szanse również na pobór personelu sezonowego na dowolny czas. Usługi oferowane poprzez spółkę Impel przystosowują się do obecnej kondycji w sferze rynku pracy. W okresie tak zwanego 'rynku pracodawcy' kreowane są placówki rekrutujące i selekcjonujące najlepszych możliwych pracowników na określone stanowisko. Natomiast w wypadku 'rynku pracownika' kreowane są mobilne miejsca przeznaczone do rekrutacji. Polecam również powiązane usługi firmy Impel takie jak – księgowość oraz kadry i płace.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca

Praca - nowa strona:

Adres: