Podatki Podkategoria: Podatki

 • PIT 2011 »

  Serwis o PITach który udostępnia Państwu Program PITy 2011, dzięki któremu szybko rozliczycie deklaracje podatkowe 2011 Program jest darmowy, dzięki czemu bez dodatkowych wydatków rozliczysz formularze PIT 2011. Program PIT oblicza wzory deklaracji PIT 28, PIT 36 oraz wiele innych, wyszukasz więc odpowiednią deklarację PIT dla siebie. Użyj Programu PIT już teraz, wypełnij podatki PIT 2011 w chwilę i bez straty czasu czasu.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • PIT 37 »

  Prezentujemy stronę o deklaracjach podatkowych, która oferuje do pobrania System PITy 2010, programowi za pomocą którego w krótkim czasie wypełnicie PITy 2010. Program jest udostępniany bez opłat, dzięki czemu bez niepotrzebnych wydatków rozliczysz PITy za rok 2010. Program PIT oblicza wzory deklaracji PIT 28, PIT 36 jak również inne, znajdziesz więc pasującą deklarację dla siebie. Rozlicz PITy za pomocą Programu PIT już dzisiaj, oblicz deklaracje PIT w chwilę i bez straty cennego czasu.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2010 »

  Podatki PIT 2010 już niebawem ruszą z pełną mocą. Czy Ty jesteś przygotowany do wypełniania PITów?. Bez sensu, żebyś tracił czas nad ręcznym wyliczaniem PITów. Wypróbuj Program PIT na naszej witrynie. Dzięki systemowi PIT rozliczysz PITy bez zbędnych nerwów. Jeśli chcesz rozliczyć PITy ręcznie - nie ma sprawy. Wybierz odpowiednie formularze PIT z naszej strony. Wszystko dostaniesz bezpłatnie. Polecamy serwis Podatnicy.com.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Bez względu na to czy jesteś klientem indywidualnym czy też obsługujesz podmioty gospodarcze serdecznie zapraszamy do kancelariajagielska.pl. prawna świadczy porady prawne, na zamówienie Kontrahentów sporządza umowy, pozwy oraz inne pisma procesowe. Nasi wytrawni prawnicy mogą dodatkowo być przedstawicielem Kontrahentów w działaniu przed sądami i organami administracji publicznej. Nasza specjalność to odszkodowania i prawo spadkowe. Problemy naszych kontrahentów są dla nas faktycznie ważne, staramy się podchodzić indywidualnie do każdego klienta. Z nami unikniesz wielu błędów.

  Data dodania: 23 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Rzeszowie »

  Oferujemy usługi księgowe dla przedsiębiorstw bardzo małych, średnich, bardzo dużych i osób prywatnych z całej Polski. Usługi rachunkowe możemy realizować poprzez net wobec tego nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby oraz przedsiębiorstwa z Rzeszowa i okolic zapraszamy szczególnie do współpracy oraz odwiedzin w naszej siedzibie. Mamy do zaoferowania obszerny wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj więcej biura księgowego gdyż my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITy »

  PIT Pro jest serwisem o podatkach.Jeżeli musisz obliczyć PITy w mgnieniu oka i bez zbędnych obliczeń, ściągnij na naszej stronie ProgramPITy 2010. System dzięki innowacyjnemu interfejsowi nie sprawi problemów żadnemu podatnikowi. Dostępny jest do pobrania bezpłatnie, nie czekaj i skorzystaj i wylicz podatek PIT 2010 nie marnując czasu i pieniędzy. Jeżeli wolisz wypełnić deklaracje podatkowe za 2010 rok ręcznie, w portalu PIT Pro znajdziesz również oficjalne formularze PIT 28, PIT 38, PIT 28, PIT 37 do ściągnięcia. Obejrzyj PIT Pro!

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2011 »

  Prezentujemy stronę o deklaracjach podatkowych, która oferuje do pobrania System PIT 2011, programowi za pomocą którego w łatwy sposób wypełnicie deklaracje PIT 2011 Program jest bezpłatny, dzięki czemu bez dodatkowych opłat wypełnisz PITy 2011. Program PITy oblicza deklaracje PIT 36l i PIT 37 a także wiele innych, znajdziesz więc pasującą deklarację dla siebie. Skorzystaj z Programu PIT już dzisiaj, wypełnij PITy 2011 w chwilę i bez stresów.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2010 Program »

  Najnowsza strona udostępnia Państwu System PIT 2011, dzięki któremu błyskawicznie rozliczycie PITy 2011 Program jest bezpłatny, a więc bez niepotrzebnych opłat wypełnicie PITy za rok 2011. Program PIT rozlicza wzory deklaracji PIT 37, PIT 36 jak również wiele innych, wybierzesz więc odpowiednią deklarację dla siebie. Użyj Programu PITy 2011 już dzisiaj, rozlicz podatki PIT w kilka minut i bez stresów.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatek Dochodowy – źródło informacji »

  Bezpłatny wortal PodatekDochodowy.pl omawia zagadnienia z zakresu podatku dochodowego. Poszczególne działy serwisu to: aktualności, rozliczenia podatkowe, koszty podatkowe, samochód w firmie, reprezentacja i reklama, podróże służbowe, leasing, różnice kursowe, środki trwałe, opodatkowanie umów oraz wartości niematerialne. Zawiera przepisy prawne, komentarze, porady, przykłady, druki.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań - VINDEX »

  Biuro Rachunkowe VINDEX w Poznaniu istnieje ponad 15 lat. Od samego początku działalności naszego biura rzetelna obsługa klientów, profesjonalne usługi księgowe i rachunkowe oraz porady stanowią dla nas cele nadrzędne. Jest to widoczne w wysokim poziomie zadowolenia naszych klientów, którym dzięki naszej pomocy udaje się bez problemu przebrnąć przez gąszcz przepisów polskiego i unijnego prawa podatkowego.
  Pełna księgowość, KPiR, sprawozdania finansowe, zeznania roczne, obsługa płacowa, rozliczenia z ZUS - to tylko niewielki zakres naszych obowiązków. W naszym biurze nacisk kładziemy przede wszystkim na rzetelność, profesjonalizm i doskonałe przygotowanie merytoryczne pracowników. Doskonale wiemy jak wysokie są Państwa oczekiwania dlatego w sposób elastyczny i indywidualny traktujemy każde powierzone nam zlecenie. Gwarantujemy życzliwą, owocną i satysfakcjonującą współpracę. Więcej w dziale OFERTA...

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Zapraszamy do współpracy w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa z Rzeszowa, okolicznych miast jak też całej Polski - księgowość Rzeszów. Dzięki nam możesz być wyposażony w dostęp do internetowego biura rachunkowego więc nie będziesz musiał u nas się pojawiać. Proponujemy nasze całościowe usługi i korzystną ofertę tak jak dla niedużych jak i większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych kontrahentów jest dla nas kontrahentem najistotniejszym. Dzięki nam będziesz miał dużo więcej czasu zaś Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym bądź ZUS będą prowadzone za pośrednictwem ekspertów. Zapraszamy

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą jest zobowiązany do rozliczeń księgowych z urzędem skarbowym oraz zusem. Jeżeli chcesz aby Twoje rozliczenia zawsze były profesjonalnie wypełniane oraz wszystko się zgadzało tak jak należy powinieneś skorzstać z usług księgowych biura rachunkowego. Jest to wygoda oraz zaoszczędzenie wolnego czasu który będziesz mógł wykorzystać na inne czynności związane z własną firmą. Biuro rachunkowe TAX mieszczące się w Poznaniu zaprasza do skorzystania z oferty na usługi księgowo-rachunkowe.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pit 37 »

  Pomóż fundacji "Agnieszka" rozliczając swój podatek. Przekaż 1% swojego podatku na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Misją organizacji jest powołanie i prowadzenie ośrodka integracyjnego, w którym osoby niepełnosprawne będą mogły edukować się i rehabilitować. Na stronie internetowej Fundacji Dzieciom z Upośledzeniem Umysłowym "Agnieszka" umieszczony jest darmowy program pit do rozliczania PITu, między innymi pit 37. Program pit udostępnia również inne pit druki. Pit program wyposażony jest w funkcję uaktualnienia. Pit darmowy znajduje się na witrynie www.fundacjaagnieszka.pl.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT »

  Pity za 2010 rok tuż tuż. Nastaw się na proste i wygodne PITy. Na naszej stronie pobierzesz bezpłatny Program PIT 2010, za pomocą którego szybko obliczysz PITy w 2010 roku. Poczytaj o możliwościach programu PIT, i używaj już teraz. Pobierz również oficjalne formularze PITów 2010, abyś mógł obliczyć bez użycia programu. Wypełnij PITy szybko z Programem PIT 2010.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, księgowość - Bielsko-Biała »

  Biuro rachunkowo-podatkowe Ewi-Dor działa w okolicach Bielska-Białej. Zajmuje się prowadzeniem księgowości i doradztwem podatkowym dla jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pracownicy biura rachunkowego stale poszerzają swoją wiedzę i są na bieżąco w przepisach, dzięki czemu usługi biura podatkowego Ewi-Dor są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Wychodząc naprzeciw klientom, oferuje także analizy dotyczące finansów, które są bardzo ważnym aspektem prowadzenia działalności gospodarczej. Wiedza i doświadczenie zebrane w ciągu niemalże 20 lat działalności umożliwia firmie bycie solidnym partnerem, który potrafi zadbać o księgowość każdego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 23 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Podatkowy - źródło informacji »

  Serwis tematyczny PoradnikPodatkowy.pl zawiera darmowe porady ekspertów z zakresu podatków. W szczególności uwzględnione są tematy związane z podatkiem od nieruchomości, podatkiem od czynności cywilnoprawnych, podatkiem od spadków i darowizn oraz podatkiem rolnym i leśnym. A także opłaty i ubezpieczenia. Serwis zawiera przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatek »

  Interesujesz się finansami? Chcesz wiedzieć więcej niż inni? Teraz to możliwe! Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na nasz portal zawierający informacje z zakresu gospodarki i finansów. Dzięki naszemu portalowi uzyskasz wiele odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują. Nie czekaj więc i wejdź na nasz portal. To nic nie kosztuje, a możesz wiele zyskać. Serdecznie zapraszamy i życzymy przyjemnej lektury.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podatek VAT-istotne informacje »

  Bezpłatny wortal PodatekVat.pl szeroko omawia zagadnienia z zakresu podatku od towarów i usług. Poszczególne działy to: aktualności, obrót krajowy, obrót z zagranicą, fakturowanie, stawki VAT, kasy rejestrujące, samochód w firmie, podatek akcyzowy. Serwis zawiera porady specjalistów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rezerwy na odprawy emerytalne »

  Oferujemy duży zakres usług aktuarialnych dla firm z wielu branż. Służymy pomocą przy, między innymi, szacowaniu nagrody jubileuszowe. O naszym doświadczeniu świadczyć może wykonanie ponad 1 000 wycen oraz blisko 500 zadowolonych Klientów, wśród których znajdują się zarówno przedsiębiorstwa zatrudniające kilka tysięcy pracowników (także te notowane na GPW), jak i mniejsze firmy oferujące pracę kilkunastu osobom. Wszystkie prowadzane przez aktuariuszy wyliczenia są zgodne z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (MSR 19). Na życzenie Klienta wyliczenia i analizy mogą również zostać wykonane w oparciu o standardy US GAAP. Zapraszamy do naszego biura aktuarialnego - wyceny aktuarialne na wysokim poziomie.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

Podatki - nowa strona:

Adres: