Nieruchomości Podkategoria: Nieruchomości

1 · 2 · następna strona »
 • Wynajem biur Katowice »

  Wynajem biur i sal szkoleniowych w śródmieściu Katowic wraz z obsługą administracyjno-księgową (obsługa sekretarska, odbieranie korespondencji). Świadczymy także usługi wynajmu biur i sal na godziny lub okres tymczasowy np. na rozmowy rekrutacyjne, a także usługa wirtualnego biura. Nasze biura są zlokalizowane w odległości trzech minut jazdy autem od Autostrady A4 i Drogowej Trasy Średnicowej. Na potrzeby naszych klientów udostępniamy świeżo wyremontowane powierzchnie: open space'y, gabinety, sale szkoleniowe na 20 lub 50 osób. Dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz świadczeń przydatnych dla firm z sektora SOHO obejmujący usługi księgowe, usługi prawne, usługi drukarskie oraz marketingowe.
  Coworking Katowice
  Sale szkoleniowe Katowice

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Bydgoszcz, Mieszkania Toruń »

  Zapraszamy Państwa do agencji nieruchomości Art-Centrum Nieruchomości z Bydgoszczy oraz jej filii w Toruniu i Inowrocławiu. Firma pośredniczy w transakcjach kupna - sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości. Specjaliści doradzą i pomogą w transakcjach nabycia, zbyciu i wynajmu mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości z całego województwa kujawsko - pomorskiego. Na stronie www firmy znaleźć można aktualne oferty mieszkań, domów, działek i innych nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z nimi. Naprawdę warto!

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Działki Szczecin »

  Agencja Broker Nieruchomości jest znanym Szczecińskim biurem nieruchomości znajdującym się w dogodnej lokalizacji. Firma zajmuje się mocno pojętym rynkiem nieruchomości, specjalizując się w operacjach na nieruchomościach oraz doradztwie. Profesjonalny personel pomoże szybko znaleźć bardzo atrakcyjne domy czy też mieszkania w Szczecinie między innymi w takich dzieleniach jak Pogodno, Śródmieście czy Warszewo, dodatkowo może pomóc przy finalizowaniu kontraktów czy też w profesjonalnej wycenie nieruchomości. Na zlecenie zajmuje się analizą rynku oraz konkurencji. Firma nie ogranicza się tylko do wynajdywania ofert dla potencjalnych klientów, za jej pośrednictwem łatwo można wystawić swoją nieruchomość na sprzedaż. Nowoczesny system na stronie internetowej pozwala w bardzo łatwy sposób zgłosić swoją nieruchomość na sprzedaż - wystarczy tylko przycisnąć odpowiednią kategorię i wstawić ofertę, a pracownicy zajmą się pozostałymi przepisami prawnymi.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kup Dom sprzedamy w dobrej cenie bezpośrednio »

  Bardzo aktywnie inwestujemy pieniądze na polskim rynku nieruchomości. Opieramy się na własnym doświadczeniu również na licznych kontaktach z uczestnikami rynku nieruchomości. Do sprzedaży mamy grunt budowlany w Żołędowie, w Olsztynie, w Dąbrowie Leśnej, w Wilcze, w Nekli, także dom w Dąbrowie Leśnej, niedaleko Warszawy oraz atrakcyjne nieruchomości w Trzebiatowie, 14 budynków, z możliwością przeznaczenia na hotel, na centrum szkoleniowo - konferencyjne, na ośrodek SPA, na dom opieki dla seniorów, zapraszamy.Nieruchomości na sprzedaż bezpośrednio u właściciela. Oraz wykonujemy wyceny nieruchomości. Wyceniamy:- grunty rolne;- domy mieszkalne;- nieruchomości komercyjne;- lokale użytkowe;- przedsiębiorstwa. Szczegóły, zdjęcia i ceny nieruchomości, ceny gruntów, domów oraz usługi wyceny nieruchomości na stronie firmy zapraszamy - Falcon Nieruchomości Sp. z o.o.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie nieruchomościami Warszawa »

  Firma Royal House istnieje od 2003 roku i świadczy usługi na rzecz nieruchomości położonych w Warszawie. Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie zarządzania, administrowania, prowadzenia księgowości, sprzątania. Naszym celem jest działanie w interesie i na rzecz właścicieli, którzy powierzyli nam pod opiekę swoje mienie. Mając na uwadze różne oczekiwania właścicieli, dla każdej nieruchomości opracowujemy indywidualne działania, tak aby mieszkanie i użytkowanie nieruchomości uczynić dla Państwa przyjaznym. Nasz zespół pracowników w profesjonalny a zarazem przystępny sposób, udzieli Państwu szczegółowych informacji o zarządzanych nieruchomościach oraz odpowie na nurtujące pytania.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami Toruń »

  Biuro Zarządzania Nieruchomościami Ewa Iwińska istnieje na toruńskim rynku nieruchomości od 2002 roku.
  Powstanie biura jest odpowiedzią na rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnego zarządzania, administrowania, obsługi księgowej, prawnej i nadzoru technicznego nad powierzonymi nieruchomościami.
  Do naszych klientów należą: wspólnoty mieszkaniowe, developerzy, właściciele kamienic. Zarządzamy nieruchomościami o dowolnej powierzchni użytkowej. Gwarantujemy usługi o najwyższym standardzie.
  Profesjonalne zarządzanie nieruchomościami- to my.


  Zakres działań firmy to:
  * administrowanie nieruchomościami,
  * zarządzanie nieruchomościami,
  * zarząd wspólnoty mieszkaniowej,
  * sprawozdania finansowe i księgowość,
  * wspólnoty mieszkaniowe - pełna obsługa,
  * techniczne utrzymanie nieruchomości,
  * gospodarka ekonomiczno-finansowa nieruchomości,
  * doradztwo i planowanie,
  * utrzymanie czystości.

  Zapraszamy na nasze strony:

  Usługi zarządzania nieruchomościami
  Wspólnoty mieszkaniowe usługi
  zarządzanie nieruchomościami Toruń

  Data dodania: 16 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne »

  InvestArea to portal internetowy gromadzący informacje geograficzne wizualizowane za pomocą map Google o nieruchomościach inwestycyjnych wystawionych do zbycia lub najmu. Serwis umożliwia wyszukiwanie zamieszczonych ofert wg lokalizacji (województwa lub miasta), powierzchni oraz przeznaczenia działki. Po kliknięciu w wyrys działki na mapie użytkownik otrzymuje pełny opis danej oferty. Portal prezentuje oferty gruntów wystawionych do sprzedaży przez jednostki samorządu, firmy, biura nieruchomości i osoby prywatne.
  Tereny inwestycyjne Śląsk
  Tereny inwestycyjne Mazowsze
  Tereny inwestycyjne Katowice

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty Powiśle »

  Projekt Drewniana 9 to inicjatywa utworzona głównie z myślą o osobach ceniących wygodę, komfort i możliwość odpoczynku. Oferowane Państwu mieszkania charakteryzują się wysokością 3, 2 - 3, 5 m. i powierzchnią 160 - 280 metrów kwadratowych. Położone zostały na 6 piętrach nowego i stylowego budynku przy ul. Drewnianej na Powiślu. Budynek wyposażony jest w niewielki basen i przytulne SPA oraz saunę i klimatyzację. Kompleks wzbogaca telewizja kablowa oraz instalacja inteligentnego domu.

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Profesjonalny informator na temat kredytu hipotecznego na kupno własnego budynku - w serwisie natrafisz na opis oraz informator odnośnie wyboru odpowiedniego kredytu hipotecznego na zakup lub budowę nowego domu. Ukazujemy bieżące atrybuty kredytów hipotecznych takie jak oprocentowanie, typy rat, progam rządowy "rodzina na swoim" oraz wiele pozostałych. Nie masz pojęcia jaki kredyt na budowę domu wybrać i jakimi cechami zainteresować się przed wzięciem? Po zapoznaniu się z napisanymi przez naszych ekspertów informacjami, bez wątpienia wytypujesz znakomity kredyt. Serdecznie zachęcamy do użycia przewodnika oraz zapoznania się z zamieszczonymi tam informacjami.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania Bydgoszcz »

  Rezydent Sp. z o.o. posiada w ofercie mieszkania,domy,działki oraz lokale użytkowe. Pomagamy zarówno w kupnie, sprzedaży jak i wynajmie nieruchomości. Nasza baza jest aktualizowana codziennie, dlatego warto sprawdzać nasze ogłoszenia codziennie. Rezydent pomoże w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu mieszkaniowego. Zapraszamy do kontaktu z biurem.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokale Bydgoszcz »

  Biuro nieruchomości Bydgoszcz KRYMAR należy do grona najstarszych Biur Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami w Bydgoszczy. Posiadamy obszerną bazę ofert nieruchomości. Klient jest dla nas najważniejszy. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Oferta aktualizowana codziennie. Zapraszamy do częstych odwiedzin.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania do wynajęcia »

  Przed zapoczątkowaniem roku akademickiego rzesze studentów rozpoczynają poszukiwania lokalu mieszkalnego, który będą wynajmować przez trwanie szkolnictwa. Akademiki nie są w stanie zagwarantować miejsc noclegowych dla studiującej młodzieży. Wyjątkową możliwością dla większości jest wynajem apartamentu. Na stronach naszego portalu internetowego wynaleźć można wiele ciekawych lokali przeznaczonych dla studentów. Są to najczęściej pojedyncze pokoje w wynajmowanych mieszkaniach przez kilka osobników. To idealny sposób na zmniejszenie kosztów związanych z najmem miejsca noclegowego.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Żyrardów »

  Agencja Nieruchomości "Mój Dom" oferuje pomoc w obrocie nieruchomościami. Biuro jest skupione wokół nieruchomości położonych w okolicy takich miast jak: Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów i Skierniewice. Proponuje klientom profesjonalną i kompleksową obsługę, gwarantującą pewną i bezpieczną transakcję. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Piaseczno - asbp.pl »

  Bezpieczeństwo, rzetelność i profesjonalizm to najważniejsze mocne strony naszej firmy. Codziennie wychodzimy na przeciw potrzebom naszych klientów oferując przystępne, nowe mieszkania na nowym osiedlu w miejscowości Piaseczno niedaleko miasta Warszawa. Atrakcyjna lokalizacja i spokojne otoczenie przyrody sprawiają, że prezentowane inwestycje to ciekawa oferta dla wszystkich tych, którzy pragną wygody i komfortu na wysokim poziomie. Przedsiębiorstwo AS Bud-Prof to niezawodny deweloper, podchodzący do każdego klientów w sposób indywidualny.

  Data dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Cieszyn »

  Biuro obsługi nieruchomości Olza ma siedzibę w Cieszynie na Ul. Sejmowej 10.
  Podstawowym celem działalności jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.
  Firma prowadzi usługi w zakresie sprzedaży, kupna, oraz wynajmu mieszkań, domów, działek, lokali komercyjnych.
  Istnieje także opcja udzielenia pomocy związanej z pozyskaniem kredytu hipotecznego.

  Na naszej stronie internetowej publikujemy najnowsze oferty dla przyszłych klientów.
  Każda z ofert zawiera zdjęcia, szczegółowy opis, oraz cenę. Wszystko to pozwala wstępnie dokonać
  wyboru tych najbardziej interesujących.

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dzialki budowlane na sprzedaz »

  Gotowe domy do zamieszkania oraz działki budowlane kupią Państwo u dewelopera cenionego i renomowanego na polskim rynku. Wszystkie informacje dostępne są na jego stronie internetowej sosnowadolina.pl. Nasze osiedle jest zlokalizowane w Słominie. Stąd blisko do centrum Warszawy (tylko 17 km!), lotniska Okęcie, centrum handlowego Janki oraz dróg wylotowych do Krakowa, Katowic i Wrocławia. Jednocześnie ładny dom kupiony u nas położony jest bardzo blisko natury – Lasy Sękocińskie są tuż obok! Zapraszamy.

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi PL, Przetargi UE, Nieruchomości, Zapytania ofertowe - bizzone.pl »

  Codziennie w tysiącach źródeł wyszukujemy nowe przetargi krajowe, przetargi zagraniczne, nieruchomości, zapytania ofertowe. Serwis skierowany do firm, które chcą zwiększać sprzedaż, uruchamiać nowe działalności lub inwestować na giełdzie. Już od 1997 roku zespół monitoruje dziesiątki tysięcy źródeł informacji z całej Europy w poszukiwaniu atrakcyjnych szans. Dzięki wysoko wykwalifikowanej załodze, zapewnia dostęp do szerokiej, codziennie aktualizowanej, bazy szans biznesowych. To wszystko znajdziesz w Bizzone.pl

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Bydgoszcz »

  Chcesz wybrać mieszkanie Bydgoszcz? Zastanawiasz się między rynkiem wtórnym a rynkiem pierwotnym? Obecnie możesz pozwolić sobie na nabycie nieużywanego mieszkania! Nordic Development stawia na doskonałe usytuowanie budynków w rozsądnych cenach. Wszystkie budynki planowane są zgodnie z unijnymi standardami, z sprawdzonych materiałów, w pobliżu lasów oraz w dzielnicach centralnych. Niesłabnącą popularnością cieszą się mieszkania Fordon postawione w pobliżu uczelni z dobrym połączeniem autobusowym.Mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz to celny sposób na wybór mieszkania do odstąpienia pod wynajem, ale również podwyższenia wygody swojego życia. Kupując nowe lokale nie da się na nich stracić. Ich cena z każdym rokiem rośnie, z tego też powodu kto się decyduje, może liczyć na duże zyski w przyszłości. Dodatkowo stawiając na cieszącego się renomą dewelopera, można już na samym początku zagwarantować sobie pełne bezpieczeństwo i bezproblemowy sen.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem mieszkania Szczecin »

  Szukasz mieszkania do wynajęcia w centrum Szczecina? Przyjechałeś do tego miasta uczyć się lub też do pracy? Dobrze trafiłeś!
  Nasz serwis ma za zadanie pomóc osobom takim jak Ty. Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że początkowe kroki w nowym mieście mogą być ciężkie. Chcemy Ci pomóc w zrealizowaniu najistotniejszego celu – odnalezienia mieszkania, w którym będziesz mieszkał.
  W serwisie zapoznasz się z oferowanymi w obecnej chwili mieszkaniami, przeznaczonymi na wynajem - wszystkie nasze oferty są non stop aktualizowane. Bez kłopotu odnajdziesz propozycję w pasującej lokacji, a dzięki zdjęciom dodanym do każdej oferty wstępnie zaznajomisz się z proponowanym mieszkaniem. Jeśli wpadniesz do naszego biura, my z chęcią przedstawimy Ci interesujące Cie nieruchomości, oraz pomożemy dopełnić wszystkich formalności, tak aby transakcja była w pełni bezpieczna.
  Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 04 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom z drewna »

  Informacje z prac wdrożonych w ciągu budowy domu szkieletowego. Opis poszczególnych etapów budowy domu prefabrykowanego, rady, zdjęcia i nagrania. Dom ekologiczny to oszczędność czasu, niewielkie zaangażowanie inwestora w budowę, możność budowania o każdej porze roku, a także bezcenna dla Inwestora, pewność co do formy wykonania. Technologia modułowa budowy domu użytkuje najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w budownictwie, jest gwarancją małych kosztów budowy i eksploatacji. Naczelnym komponentem jest drewno świerkowe albo jodłowe, pochodzące z czystych lasów Finlandii, dokładnie wyselekcjonowane i sklasyfikowane pod względem wytrzymałościowym.

  Data dodania: 06 07 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nieruchomości

Nieruchomości - nowa strona:

Adres: