Kredyty Podkategoria: Kredyty

« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »
 • Kredyty konsolidacyjne »

  Mowa tu o czymś zwanym kredyt konsolidacyjny. A to, że dzięki niemu będziemy w zamian wielu rat, opłacać tylko jedną, to dopiero początek jego plusów. Kolejna sprawa, o jaką dba kredyt konsolidacyjny, to obniżenie kosztów. Albowiem nie będziemy musieli już dokonywać każdego miesiąca wielu tak zwanych należności kredytowych, przyjdzie nam teraz płacić tylko za wzięcie jednego kredytu.

  Data dodania: 28 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne bez BIK »

  W związku z dużym popytem na różnego typu produkty pożyczkowe oraz tym, że jest coraz więcej ludzi, którzy nie mogą liczyć na uzyskanie pożyczki lub kredytu w banku przez wzgląd na negatywną historię w BIK, zaczęły się rozwijać tzw. pożyczki prywatne. Polegają one na tym, że nie są udzielane przez banki, lecz przez firmy, które w ramach swojej działalności pożyczkowej nie sprawdzają historii dotychczasowych zobowiązań kredytowych swoich klientów. Tak oto została wypełniona luka, która powstała dlatego, że sporo osób chce uzyskać pożyczkę, a nie może, właśnie z powodu figurowania w historii BIK. Po to aby uzyskać więcej informacji o pożyczkach prywatnych i ich rodzajach trzeba zajrzeć na witrynę pozyczkiprywatne.net, na której są one dogłębnie, i równocześnie przystępnie, opisane.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Profesjonalny informator na temat kredytu hipotecznego na kupno własnego budynku - w serwisie natrafisz na opis oraz informator odnośnie wyboru odpowiedniego kredytu hipotecznego na zakup lub budowę nowego domu. Ukazujemy bieżące atrybuty kredytów hipotecznych takie jak oprocentowanie, typy rat, progam rządowy "rodzina na swoim" oraz wiele pozostałych. Nie masz pojęcia jaki kredyt na budowę domu wybrać i jakimi cechami zainteresować się przed wzięciem? Po zapoznaniu się z napisanymi przez naszych ekspertów informacjami, bez wątpienia wytypujesz znakomity kredyt. Serdecznie zachęcamy do użycia przewodnika oraz zapoznania się z zamieszczonymi tam informacjami.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Coraz częstszym tematem wymiany zdań są kredyty. Ludzi rzadko stać na kupno bardziej kosztownego sprzętu za własne oszczędności, temu też szczególnie często przyznawane są wszelkiego typu porzyczki na konkretny cel. Niestety szczególnie często banki próbują zarobić jak najwięcej na niezorientowanym kredytobiorcy, jaki podpisze każdy podsunięty dokument. Żeby nie popełnić pomyłki potrafiącej narazić na ogromne straty warto przejrzeć tą witrynę. Odszukać tu można dużo informacji dotyczących pożyczek oraz innych produktów finansowych oferowanych przez niemal każdy bank. Po zajrzeniu tutaj decyzja dotycząca kredytu stanie się o wiele łatwiejsza i sprawniej odnajdziemy ofertę opłacalną dla nas i dopasowaną do danej okazji. Skrupulatne zapoznanie się z informacjami to zapewnienie ominięcia sporej liczby drogich pułapek.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Restrukturyzacja kredytu »

  Nieraz przychodzi nam w jakimś okresie spłacać, co najmniej kilka rozlicznych zadłużeń. I każde z tych zobowiązań finansowych kosztuje nas tak zwane opłaty kredytowe. Dodatkowo, kiedy spłacamy parę kredytów, przychodzi nam opłacać całkiem dużo samych należności kredytowych. I nie ma, co się namotać, jest to czyste marnotrawstwo pieniędzy.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty chwilówki »

  Kredyt na dowód osobisty to artykuł pieniężny, który cieszy się w współczesnych czasach gigantyczną wziętością pomimo tego, iż wielu ludzi już na nim wiele straciło. Jak to się dzieje oraz czy istotnie nie warto pobierać tego rodzaju długów finansowych dowiesz się wstępując na tą witrynę internetową. Tutaj zobaczysz, iż pożyczki na dowód stanowią niesłychanie ciekawą sposobność jednak tylko dla postaci, jakie wiedzą, iż mogą je spłacić w bardzo krótkim okresie. Co więcej - należy umiejętnie wyselekcjonować pożyczkodawcę albowiem nie każdy z nich jest uczciwy a także może się okazać, że początkowo niewielkie zadłużenie okaże się niewykonalnym do spłacenia. Wstąp na tą właśnie stronę i poznaj prawdę na temat prostych wierzytelności ponieważ tylko ona pozwoli Ci na podjęcie poprawnej decyzji.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na dowód »

  Rynek internetowych usług związanych z finansami ciągle rośnie i zdobywa dużą rzeszę sojuszników. Z tej przyczyny też strona finansowo-kredytowa http://www.kredytkonsumpcyjny.info promuje kredyty udostępniane przez dużych i bardzo bezpiecznych przedstawicieli tej specjalności, do których przynależą między innymi: Pekao, Inteligo, BZ WBK, Deutsche Bank czy Bank Milenium - ranking kredytów gotówkowych. Wyróżniamy także rejestr ofert kredytowych banków, kredyty mieszkaniowe, samochodowe. Przedkładamy najbardziej atrakcyjne kredyty w Polsce. Dzięki nam znajdziesz najtańszy kredyt. Specjalnie dla Was zgromadziliśmy mnóstwo ofert Bankowych! Dla przedsiębiorstw zalecamy: Konta firmowe, kredyty inwestycyjne. Przejdź do naszego portalu.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Jeśli pragniesz eksperckiej porady na temat kredytów, to skorzystaj z pomocy naszych fachowców. My zasugerujemy ci jaki kredyt hipoteczny lub kredyt gotówkowy wybrać. Przy każdej ofercie znajdziesz nasze opinie i bilans poszczególnej propozycji. Skorzystaj z naszego podsumowania ofert, przejrzyj je i wybierz kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Skorzystaj z porad profesjonalistów i zasięgnij opinii, który kredyt najlepiej nadaje się dla ciebie. Nie wybieraj w ciemno, porównaj oferty i wybierz kredyt z głową!

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Produkty finansowe: kredyty, konta, fundusze inwestycyjne, lokaty »

  Chciałbyś wziąć kredyt w banku,założyć konto,ulokować dobrze pieniądze?A może chcialbyś ubezpieczyć siebie,twoich bliskich,twój majątek,samochód lub uzyskać wszelkiego rodzaju porady?Na stronie www.goran66.systempartnerski.pl wybierzesz najlepszą ofertę dostosowaną do twoich potrzeb.Szeroki wybór ofert instytucji finansowo-ubezpieczeniowych.Najlepsze banki oferujące konta,karty,kredyty.pożyczki,lokaty.Najlepsze firmy ubezpieczeniowe oferujące szeroką gamę różnego rodzaju ubezpieczeń.Fundusze emerytalne,OFE.wszelkiego rodzaju doradzwo oraz informacja gospodarcza.To wszystko znajdziesz na tej stronie.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez BIK »

  W sieci funkcjonuje wiele witryn o problematyce bankowej a ściślej mówiąc o kredytach, pożyczkach, kontach osobistych oraz innych produktach które proponują nam banki. Część z tych witryn to po prostu zwykłe internetowe śmieci, postawione do manipulacji wynikami wyszukiwania, kolejna część to portale uruchomione planowo pod programy partnerskie, tego typu portale również nie są zbyt wartościowe oraz nie prezentują rzetelnych treści na temat produktów i ofert bankowych. Nasza witryna, czyli kredytbezbik24.pl, nie zalicza się do żadnej z tych grup. Jest to najzwyczajniej w świecie niezmiernie przydatna witryna adresowana do osób, które są zaintrygowane pożyczką bez bik. Co to jest BIK chyba wszyscy wiedzą, w szczególności powinny wiedzieć to te osoby, które z bliżej nie określonych przyczyn w przeszłości miały małe problemy z punktualną spłatą pożyczek. Chcesz dowiedzieć się gdzie dostać pożyczkę bez bik? I jaki sposób wybrać najlepszą opcję takiej pożyczki? Analizuj nasze wpisy na bierząco, a będziesz wiedział wszystko na ten temat.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • pożyczka przez internet »

  Kredyty udzielane na sms365.pl to dobry wybór dla osób, którym zależy na czasie. W ogromnej liczbie przypadków banki udzielają nam pożyczki na dowód osobisty, ażeby nie komplikować funkcjonowania w sprawie kasiorki, która ma nas wspomóc. Prędko udzielony kredyt zadawala nas bardziej, niż czekanie w bardzo długich kolejkach, ażeby coś załatwić, a w późniejszym czasie oczekiwanie na decyzję banku. W rzeczywistości świetnym rozstrzygnięciem jest pożyczka przez esemes, gdyż jest to najkrótsza forma kredytu.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korzystne Oferty Bankowe »

  Portal Usług Finansowych który zebrał przeanalizował i przedstawił korzystne oferty bankowe dostępne w polsce. Wnioski online, szybkie decyzje, jasno opisane zasady. Produkty oferowane przez czołowe polskie banki i instytucje finansowe.
  Prezentujemy oferty ponad 170 produktów finansowych oferowanych przez 50 instytucji Finansowych. Wnioski on-line bez wychodzenia z domu, w razie niejasności możesz wypełnić wniosek kontaktowy wybranej oferty a konsultant oddzwoni i udzieli odpowiedzi na wszelkie twoje pytania.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • pożyczki pozabankowe dla zadłużonych »

  Biorąc kredyt konsolidacyjny będziemy płacić tylko jednemu banku za użyczenie kredytu, no i będziemy płacić stopniowo tylko jedną ratę co miesiąc za swoje wierzytelności pieniężne. Jak więc w każdym calu widać, kredyt konsolidacyjny zapewnia nam tylko same pozytywy. Również nie ma się, co zastanawiać, gdy mamy dużo rat do opłacenia. Wyjdzie nam to bezsprzecznie na dobre pod bardzo wieloma względami, a co najważniejsze, pozwoli nam zaoszczędzić i własne pieniądze i nasz czas.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na dowód »

  Na giełdach ciągła panika inwestorów. Premier mówi, że w państwie wszystko w porządku jest a wszystkie niepokojące symptomy wywołujące kryzysy są poza granicami. Ty jednak w portfelu widzisz coraz mniej gotówki. Znajomym trudno podjąć zatrudnienie a Ty na domiar złego wziąłeś pożyczkę, z której spłatą masz spore problemy. Przestajesz wierzyć w cały ten system bankowy który przy pierwszych trudnościach ze spłatą pożyczonych pieniędzy, wpisuje Cię na listę Biura Informacji Kredytowej. Przez moment myślisz, że to już koniec z pożyczkami. Z pomocą przyjdą firmy, dla których pożyczka bez bik to nie problem i pomogą Ci one wyjść z finansowych kłopotów. Do wzięcia pożyczki bez bik wystarczy tylko, że masz stały dochód i zobowiążesz się do wpłacania środków w terminie. Nie musisz stawiać na wielkie banki, wystarczy się rozejrzeć, aby stwierdzić, że jest dużo instytucji finansowych, które są wrażliwe na problemy ludzi i proponują atrakcyjne warunki współpracy kredytowej. Korzystanie z tej usługi to samo zadowolenie a korzyści mają obie strony. Najlepsze jest to, że nie musisz już martwić się swoją historią w BIK-u.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Hipoteczny »

  Portal kredytowy który zawiera informacje dotyczące kredytów hipotecznych. Znajdziesz tutaj między innymi miesięczny ranking kredytów hipotecznych, kalkulator kredytowy, oraz najświeższe wiadomosći dotyczące tych kredytów. W dodatku do tego nasz serwis zawiera wszelkie porady jak i wskazówki dla wszystkich osób które ubiegają się o kredyt mieszkaniowy. Nasz portal zawiera również informacje dotyczące wszystkich kredytów które są dostępne w całej Polsce takich jak kredyt rodzina na swoim. Najlepsze oferty kredytowe oraz zniżki na kredyty mieszkaniowe.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Aby w jakikolwiek sposób móc, przysłowiowo powiadając „związać koniec z końcem”, zaciągają kolejne kredyty, żeby mieć warunki spłacić aktualnie istniejące długi. Aczkolwiek droga taka wiedzie donikąd, a z biegiem czasu doprowadzi, ze stracimy jakąkolwiek zdolność kredytową i zaciągnięcie dodatkowego obciążenia będzie nierealne. Czy istnieje więc jakieś rozwiązanie tej przykrej sytuacji? Tak, a jest nim kredyt konsolidacyjny. Może go jednakże zdobyć tylko ta osoba, jaka jak dotąd spłacała osobiste długi regularnie.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówka na dowód »

  Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę www o chwilówkach. Na stronie internetowej poruszamy temat chwilówek w każdej formie. Przeczytacie Panie i Panowie tu między innymi o produktach takich jak chwilówka na dowód osobisty, chwilówki bez BIK, pożyczka przez Internet, chwilówki na wakacje, chwilówka sms. Nasi redaktorzy posiadający ogromną wiedzę z zakresu produktów bankowych i finansowych dokładają wszelkich starań by materiały na witrynie internetowej były aktualne, a także omawiały najnowsze usługi. Witryna www jest na bieżąco aktualizowana i posiada bardzo proste menu ułatwiające odnalezienie ciekawego artykułu na omawianej stronie. Więc jeśli jesteście Panie i Panowie zainteresowani zaciągnięciem jakiejkolwiek pożyczki finansowej w formie chwilówki to zdecydowanie powinni Państwo zaznajomić się z informacjami zawartymi na opisywanej tu witrynie, wiedza zawarta na niej pozwoli Państwu uniknąć problemów i pułapek związanych z zaciąganiem chwilówki w jakiejkolwiek formie. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oferty banków »

  Szukasz kredytu lub banku? Najlepsze banki, kredyty w Polsce - porównanie ofert banków! W naszej propozycji znajdziesz najbardziej korzystne kredyty mieszkaniowe, kredyty bankowe na nieruchomości, kredyty samochodowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsumpcyjne, kredyty odnawialne, kredyty gotówkowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne oferowane przez czołowe krajowe banki oraz instytucje finansowe. Zapraszamy do naszego portalu zarówno osoby fizyczne jak i firmy szukające propozycji bankowych. Współdziałamy z największymi i najlepszymi bankami w kraju. Wejdź oraz skorzystaj z ofert banków online.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki - Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o dochodach »

  Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach ( nawet na dowód osobisty) na każdą kieszeń, nawet dla mało zarabiającej osoby uzyskasz u nas. Szybko, sprawnie, bez poręczycieli i zabezpieczeń. Wysoki limit kredytowy nawet do 130 000 zł bez zaświadczeń, wydział gotówka – Kredyty Gotówkowe. Składając wniosek przez Internet otrzymasz kredyt gotówkowy z niższa ratą, bez prowizji.
  Osoby prowadzące działalność gospodarczą, niewielkie firmy, mogą wnioskować o szybki kredyt gotówkowy dla firm w wysokości 60 000zł. (Referat – Kredyty dla firm) Uproszczona procedura.

  Oferujemy, kredyt samochodowy bez zaświadczeń, tylko na dowód osobisty, który można spłacać nawet do 10 lat do tego: ekspresowa decyzja kredytowa, bezpłatne rozpatrzenie wniosku kredytowego, niskie oprocentowanie. Jednym słowem, procedura przyznania kredytu na samochód uproszczona nawet do 300 tys. zł. Nie potrzebny będzie wkład własny.

  Otrzymasz, szybki kredyt samochodowy, na każdy pojazd: od dealera, z komisu, od osoby prywatnej, sprowadzony z zagranicy. Oczywiście, na zakup samochodu, sprowadzenie z za granicy – specjalny kredyt! Udostępniliśmy również, kalkulator kredytu samochodowego, który poda przykładową wysokość raty miesięcznej. Po kredyt samochodowy bez zaświadczeń zapraszamy do sekcji - Kredyty Samochodowe Bez Zaświadczeń.

  Kolejna propozycja to kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości, ekspozytura - Kredyty Hipoteczne”, gdzie prezentujemy ponad 30 sposobów, kredytów mieszkaniowych z najlepszych Banków, z atrakcyjnym, niskim oprocentowaniem, bez prowizji za udzielenie kredytu, w tym pomoc doradcy w załatwieniu wszelkich formalności oraz wysoka kwota kredytu wynosząca do 110% wartości nieruchomości. Oferta specjalna na kredyt mieszkaniowy z dopłatą do odsetek 50% przez pierwsze 8 lat - rządowy program "Rodzina na swoim".

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt gotówkowy kalkulator »

  Witryna o polskich bankach tradycyjnych i internetowych, zawierający oferty dla internautów i podmiotów biznesowych. Nie zależnie od tego czy jesteś żyjesz w związku partnerskim, chcesz złożyć wniosek o kredyt hipoteczny lub zaliczyłeś wpadkę z dziewczyną i szukacie atrakcyjnego kredytu na wymarzone mieszkanie, to niniejsza witryna wydaje się być bardzo idealnym rozwiązaniem. Efektywnie, szybko i bez opuszczania wygodnego fotela porównasz najnowsze oferty, co w głównej mierze jest atutem niniejszego serwisu, na który serdecznie zparaszamy.

  Data dodania: 11 10 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kredyty

Kredyty - nowa strona:

Adres: