Kredyty Podkategoria: Kredyty

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • kredyt gotówkowy »

  Strona posiadająca ciekawy przegląd usług finansowych z polskich banków, firm ubezpieczeniowych oraz innych instytucji. Szerokie prezentacje ułatwiają prosty wybór dobrej usługi oraz umożliwiają wysłanie formularza kontaktowego poprzez sieć www. Szczegółowe opisy poszczególnych produktów umożliwiają ich porównanie a także ogólną ocenę warunków. Wśród produktów można odnaleźć między innymi kredyty gotówkowe, konta bankowe oraz ubezpieczenia turystyczne. Bogaty zestaw ofert oraz klarowność prezentacji zapewnia wysoki komfort przy podejmowaniu decyzji.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • tani kredyt gotówkowy »

  Dobór interesującej usługi finansowej jest trudnym i czasochłonnym zajęciem. Dzięki naszej stronie www to zagadnienie stanie się wyjątkowo łatwe. Możemy znaleźć na niej rozległe zestawienia produktów finansowych w postaci urozmaiconych prezentacji pochodzących z banków a także z innych instytucji. Prezentacje usług pozwalają z łatwością je porównać oraz dokonać wstępnej oceny warunków. Każda prezentacja ma możliwość wysłania formularza zgłoszeniowego przez internet. Wybór najlepszego i taniego kredytu nie będzie stanowiło dla nas żadnych trudności.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • insefi.com - pożyczki pozabankowe »

  Kredyt gotówkowy możemy wydać na każdy cel. Jeśli więc wypadnie nam remont, awaria samochodu, lodówki itp., możemy zdecydować się na kredyt gotówkowy. Banki udostępniają fundusze z takiego kredytu często w czasie 1-3 dni. Pieniądze mogą być wypłacone bezzwłocznie po uruchomieniu kredytu lub przelane na nasze konto. Kwota jaką jesteśmy w stanie otrzymać jest specyficzna dla banków ale zazwyczaj jest to 500-80000 zł, niemniej jednak są banki, które udzielą nam kredytu nawet na w wysokości 150 tyś zł. Kredyty gotówkowe są uruchamiane najczęściej na okres 3-60 lub 84 miesięcy. Pieniądze możemy więc oddawać nawet w niewielkich ratach, posiadając dłuższy okres kredytowania. Niewielki tani kredyt gotówkowy na nagłe wydatki nie jest więc wielkim obciążeniem nawet dla kogoś z małymi dochodami. Przeważnie szybkie kredyty gotówkowe spłacamy w ratach miesięcznych. Często banki dają także możliwość wcześniejszej spłaty kredytu. Do kredytu gotówkowego często oferowane jest ubezpieczenie życia i zdrowia kredytobiorcy. Koszt takiego ubezpieczenia nie jest duży a gwarantuje ono spokój osoby biorącej kredyt i jego najbliższej rodziny. Aktualnie banki proponują nawet możliwość ubezpieczenia od utraty pracy.

  Data dodania: 03 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • pożyczki hipoteczne »

  Wybór interesującej oferty bankowej jest niezwykle trudnym i czasochłonnym zajęciem. Dzięki naszej stronie internetowej to zagadnienie stanie się wyjątkowo proste. Można znaleźć na niej bogate zestawienia produktów finansowych w postaci różnorodnych prezentacji pochodzących z banków a także z innych instytucji. Prezentacje produktów pozwalają z łatwością je porównać oraz dokonać wstępnej oceny korzyści. Każda oferta posiada możliwość wypełnienia formularza zgłoszeniowego przez internet. Wybór najlepszego i taniego kredytu nie będzie stanowiło dla nas żadnych trudności.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • dyszka.com »

  Przeważnie każdego dnia jesteśmy tak zajęci w firmie i domu, że coraz trudniej odnaleźć nam czas na załatwianie jakichkolwiek ważnych spraw. Dlatego niewątpliwie doceniamy sobie takie oferty, które wymagają od nas małego zaangażowania. Im mniej procedur i czasu będzie to od nas wymagało, tym chętniej godzimy się skorzystać z nowej propozycji.
  Kolejnym sporym udogodnieniem na rynku ofert finansowych jest kredyt na sms. Jest to pożyczka przygotowana dla każdego, kto skończył 20 lat. Górną granicą wiekową jest zazwyczaj 70 lat. Innym warunkiem koniecznym do spełnienia jest brak negatywnej historii kredytowej. Wniosek o taką pożyczkę składa się w prawdziwie szybkim tempie - wystarczy wysłać sms pod wskazany telefon. W treści sms umieszczamy imię i nazwisko, adres zameldowania i kwotę pożyczki. Przeważnie w przeciągu 48 godzin skontaktuje się z nami przedstawiciel i udzieli wszelkich niezbędnych informacji dotyczących pożyczki. Prostota i wygoda w uzyskaniu kredytu jest związana z przyśpieszonymi procedurami weryfikacji naszych danych. http://dyszka.com/pozyczki-pozabankowe.htm
  Jeśli pomyślnie je przejdziemy, pieniądze możemy mieć jeszcze tego samego dnia. Na czym takie procedury bazują? Może to być sprawdzenie poprzez konto bankowe. Robimy przelew ze swojego rachunku na wskazany rachunek symboliczną kwotę, na przykład jeden grosz. W ten sposób potwierdza się, czy dane zawarte we wniosku pokrywają się z danymi właściciela konta. W tym momencie możemy liczyć na szybkie przelanie kredytu na rachunek. Innym sposobem może być dostarczenie faksem lub mailem kopii dwóch dokumentów ze zdjęciem i wyciągu z konta bankowego. Jeśli potwierdzenie tożsamości jest jedynym warunkiem, pożyczka może zostać nam udostępniona nawet w przeciągu kilku godzin od złożenia wniosku. Proces sprawdzania przechodzi się tylko jednokrotnie.

  Data dodania: 07 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • kredyt gotówkowy »

  Obecnie bez mała wszystkie banki deklarują zainteresowanym małe bądź duże pożyczki, z zastosowaniem na wyznaczony lub dowolny zakup. Wyróżnić możemy w tym przypadku pożyczki bez żyrantów, tak zwane pożyczki na dowód, które udzielane są przez banki za okazaniem dowodu tożsamości i na niewielkie sumy pieniężne. Są również pożyczkidawane na podstawie zarobków, czy z udziałem poręczycieli, wtedy bank życzy sobie złożenia potrzebnych dokumentów.

  Data dodania: 21 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne »

  Serwis www stworzony z myślą o osobach, które chcą kredyt. Jak wszyscy świetnie wiemy, wziąć kredyt w banku, nie jest tak prosto, a często po prostu, jesteśmy skazani na kredyt. Przede wszystkim powinniśmy dokładnie się zapoznać z informacjami odnośnie kredytów. Dzięki temu, będziemy wiedzieć możliwie jak najwięcej na temat pożyczek. A należy przyznać, że dzięki serwisowi internetowemu pozyczki-kredyty.net.pl, możemy bardzo wiele dowiedzieć się na temat kredytów. Serwis szczególną wagę przywiązuje do osób, które mają nieciekawą sytuację finansową. Tacy ludzie mają często problemy z uzyskaniem pożyczki w banku, a przecież są rozwiązania tego problemu. Są w końcu pożyczki dla osób zadłużonych, które wcale nie są, aż tak bardzo wysoko oprocentowane. Należy poszukać po prostu odpowiednich ofert, a dzięki serwisowi http://pozyczki-kredyty.net.pl, jest to jak najbardziej realne.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Technologiczny »

  Według informacji Ministerstwa Gospodarki kredyt technologiczny jest prawdziwym hitem

  na rynku. Kredyt technologiczny to niespotykana dotychczas

  na Polskim rynku kapitałowym innowacyjna forma pozyskiwania

  środków inwestycyjnych. Kredyt technologiczny nie jest

  zwykłym kredytem inwestycyjnym dla rodzimych

  firm. Kredyt technologiczny daje szanse umożenia

  większej części otrzymanych pieniędzy.

  Kredyt technologiczny to świetny sposób na sfinansowanie planowanej

  inwestycji. Kredyt technologiczny to na pewno jedna z najbardziej

  atrakcyjnych form pozyskania kapitału dla firm.

  Data dodania: 22 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt hipoteczny »

  Szczegółowe i darmowe porównanie ofert większości banków, w których można starać się o kredyt mieszkaniowy. U nas znajdziesz dokładne dane o wszystkich kosztach związanych z kredytem na mieszkanie (wysokość raty, prowizja, obowiązkowe ubezpieczenia, opłaty notarialne itp.), a tekże o wymaganych dokumentach. Wyszukaj najlepsze kredyty w programie "Rodzina na swoim", pożyczki hipoteczne, kredyty refinansowe i konsolidacyjne. Poza tym znajdziesz tu symulatory kredytowe, artykuły i porady.Jeżeli znajdziesz najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę wystarczy, że wprowadzisz swoje dane do kontaktu, a najlepsi specjaliści zapewnią Ci fachową pomoc, po to żebyś otrzymał najlepszy dla Ciebie kredyt hipoteczny.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty i Pożyczki Wrocław »

  Naszą główną ideą jest profesjonalna obsługa kontrahentów ze szczególnym uwzględnieniem na aktywność zatrudnionych pracowników. Obecnie dostępne są pożyczki mieszkaniowe dla przedsiębiorców. Mamy niezbędne doświadczenie w transakcjach produktów finansowych, które osiągnęliśmy pracując dla wielkich przedsiębiorstw finansowych i instytucji. Korzystając z kredytu masz prawo pozyskać następne środki finansowe na realizację Twoich planów. Nasza placówka proponuje godne uwagi produkty finansowe. Posiadamy również ważna ofertę prestiżową dla wolnych zawodów (min. farmaceuci, asesorzy, księgowi, rewidenci, lektorzy językowi itp.). Sugerowana propozycja przeznaczona jest dla osób fizycznych i zarazem dla interesantów instytucjonalnych (przedsiębiorstwa). Jesteśmy szybko rozrastającą się firmę brokerską działającą w oferowaniu produktów finansowych. Na skutek subiektywnego podejścia do interesanta cieszymy się gigantycznym zainteresowaniem osób wszystkich grup pracowniczych. Z licznymi osobami mamy ustalone warunki dedykowane dla klientów naszej firmy.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybkie pożyczki pozabankowe »

  Jeżeli musisz koniecznie zaciągnąć kredyt, a nie chcesz popaść w kłopoty natury finansowej wejdź na stronę szybkapozyczka24.pl. Pożyczki bez BIK, pożyczki na dowód i pożyczki dla zadłużonych tych informacji i wiele więcej dowiesz się odwiedzając prezentowaną stronę. Obiecuję Ci, że poznasz wszystkie słabe strony i mocne strony szybkich kredytów bez BIK oraz haczyki którymi posługują się w umowach instytucje pozabankowe. Jeżeli więc nie chcesz popaść w spiralę kredytową, wejdź na stronę www szybkapozyczka24.pl.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pod zastaw bez BIK. Uproszczone procedury »

  pozyczbezbik.pl - pożyczki pod zastaw bez limitu, bez BIK, pod zastaw nieruchomości, samochodów, pożyczki pod weksel. Szybka realizacja nawet w 24h. Obsługujemy cały kraj. Oprocentowanie negocjowane indywidualnie.Wykupimy twój dlug, teraz będzie Cię stać na jego spłatę. To bardzo ważne aby działać szybko. Odsetki ustalasz sam !!pożyczki pod zastaw, pożyczka pod zastaw, pożyczka bez BIK, BIK, pozyczka bez limitu, pożyczka pod weksel, pożyczka pod hipoteke, bezpieczna pożyczka, pozyczka gotówkowa, wykup długów, lokaty terminowe,pożyczki gotówkowe w 48h, oprocentowanie negocjowane indywidualnie, przejęcia leasingów, przejęcia kredytów, wspieranie inwestycji, wykup długów

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Szczecin »

  Jeśli potrzebują Państwo ekspresowo funduszy, chcecie je ulokować, zakupić nieruchomość lub spożytkować na inne pilne wydatki – napiszcie do naszej firmy!
  Duży wybór pożyczek hipotecznych, na nieruchomość! Kredyty konsolidacyjne umożliwiające obniżenie raty dotychczasowych kredytów. Dostanie kredytu do tej pory nie było tak łatwe.
  Pożyczki proponujemy w wielu walutach, z dostosowanym czasem spłaty. Gwarantujemy ubezpieczenie zobowiązania, jak również korzystne oprocentowanie.
  Pożyczki dobrane do Państwa oczekiwań, współpraca z świetnymi instytucjami bankowymi oraz znawcami. Z nami dokonają Państwo tylko najtrafniejszych wyborów, a opłacenie zamysłów będzie w 100% możliwe.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • kredyty dla osób z komornikiem »

  Dla wielu ludzi zaciąganie przeróżnych zobowiązań jest czymś na porządku dziennym. Niestety jest to jeden ze sposobów wpędzenia się w poważny dług, który jest coraz cięższy do spłaty. Może to spowodować zaprzestanie spłaty a w ostateczności wizytą komornika. Jednym ze sposobów wybrnięcia z takiej sytuacji jest zaciągnięcie kredytu komorniczego. Ta oto witryna została zbudowana specjalnie dla osób, które znajdują się w takowej sytuacji i chcą się dowiedzieć czegoś konkretnego w temacie takowych zobowiązań. Jeżeli masz ochotę poznać szczegóły dotyczące zagadnień typu kredyt komorniczy powinieneś niezwłocznie wejść niniejszy portal. Informacje tam obecne na pewno okażą się pomocne dla niemal każdej osoby znajdującej się w podobnej sytuacji. Nie ma więc, na co czekać.

  Data dodania: 12 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje »

  Materiały edukacyjne o giełdzie, analiza techniczna w praktyce. Wykresy spółek, notowania walut i towarów. Gorące dyskusje o aktualnej sytuacji na rynkach kapitałowych. Dzięki aktualnym produktom bankowym każdy znajdzie odpowiedni kredyt i pożyczkę dla siebie. Dzięki kalkulatorom finansowym łatwo można obliczyć raty kredytu, zdolności kredytowe i koszty konsolidacji pożyczki. Książki o giełdzie i inwestowaniu w jednym miejscu.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szybka pożyczka »

  Zapraszamy na opisywaną tu stronę www, która zawiera łatwe i skuteczne sposoby na pozyskanie gotówki. O ile szukasz bardzo szybkich i nietrudnych rozwiązań albo także pragniesz usystematyzować własne wiadomości o kredytach, chwilówkach i innych usługach bankowych, w celu podjęcia właściwych wyborów dotyczących finansów, to ta witryna internetowa jest też dla Ciebie. Banki oraz inne finansowe instytucje pozabankowe posiadają bardzo wszechstronną propozycję kredytów i pożyczek. Nieprosto się w tym wszystkim zorientować, a poprzez to podjąć słuszną decyzję. Wielu ludzi żyjąc aktywnie nie ma współcześnie czasu na odwiedzanie różnych placówek, w celu zaznajomienia się z propozycjami banków i porównywania ich. Dlatego właśnie warto skorzystać z naszej strony www, która w jasny i usystematyzowany sposób prezentuje tematy dotyczące pożyczek i kredytów. Niekażdy wie, że istnieją sposoby na otrzymanie gotówki, też bez wychodzenia z mieszkania. Można skorzystać z szerokiej oferty określanej mianem kredytów na telefon. wymagane formalności są tu maksymalnie ograniczone, dbając o komfort i wygodę klienta. Zachęcamy wszystkich, którzy głównie cenią sobie swój czas, do pozyskania wiedzy zapoznając się z krótkimi, ale rzetelnymi danymi zawartymi na przedstawianej tu witrynie internetowej. Podążając za potrzebami współczesnych ludzi, oferujemy Państwu zbiór konkretnych i przydatnych treści o pożyczkach udzielanych.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty na dowód »

  Pieniądze w współczesnych okresach wyznaczają już nie tylko środek do nabywania produktów czy też usług, ale w wielu wypadkach produkt sam w sobie. I nie chodzi tutaj nawet o numizmatykę jednak o wyroby finansowe takie jak debety. W mnogości wypadków to banki absorbują się ich udzielaniem, jednakże w związku z tym, iż wolno na tym absolutnie nieźle zapracować wskutek tego powstało (i dalej powstaje) multum instytucji, które pożyczają finanse. W takich miejscach zdołają się o nie starać nawet ludzie nie posiadający źródeł dochodów czy też posiadających niespłacone pożyczki.

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy kredyt gotówkowy »

  Dzisiaj, gdy koszty życia rosną o wiele szybciej niż nasze dochody, banki prześcigają się w wynajdywaniu coraz to bardziej interesujących propozycji kredytowych. W zależności od tego, na co chcemy dać pieniądze z kredytu, możemy wybrać jeden z kilku dostępnych kategorii. Zapraszamy po więcej informacji oraz zaznajomienie się z najbardziej atrakcyjnymi ofertami - porównanie kredytów gotówkowych. Polecamy kredyty i pożyczki bankowe - odsetki oraz oprocentowanie pożyczki nie muszą być zmartwieniem. Pożyczki bez poręczycieli i bez zaświadczeń o dochodach, błyskawiczne pożyczki dla zadłużonych poprzez net. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  OsobisteFinanse.pl - Kredyty Online porównanie ofert, konta firmowe, kredyty dla firm, finanse dla firm - pożyczki, leasing, lokaty, fundusze emerytalne. Złóż Wniosek Online. Kredyt bankowy ? umowa zawarta w postaci pisemnej pomiędzy bankiem a kredytobiorcą. Bank obliguje się udostępnić określoną sumę na sprecyzowany cel oraz okres a kredytobiorca obliguje się skorzystać kredyt adekwatnie z jego przeznaczeniem oraz oddać pobraną sumę wraz z zaległym bankowi wynagrodzeniem w formie prowizji i odsetek. Na podstawie tej definicji zadłużenie odbierany jest jako specyficzny rodzaj stosunków zobowiązaniowych, którego wyróżniającymi cechami są: zwrotność, punktualność i oprocentowanie.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szybki kredyt przez internet »

  Szybkie kredyt przez internet to tematyka, jakiej poświęcona jest opisywana strona internetowa. Na łamach strony internetowej scharakteryzowano w bogaty w szczegóły sposób metody zaciągania błyskawicznych kredytów gotówkowych bez oceny przeszłości kredytobiorcy w Biurze Informacji Kredytowej. Poza tym znajdziesz tutaj jak zminimalizować formalności kredytowe i w jaki sposób przebiega proces oceny zdolności finansowej potencjalnego pożyczkobiorcy. Każdy człowiek zainteresowany szybkim kredytem bez bik poszukujący rzetelnych wiadomości powinien odwiedzić promowany portal.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kredyty

Kredyty - nowa strona:

Adres: