Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »
 • Lokata bankowa »

  Blog www.lokaty-terminowe.com to witryna internetowa, która pokazuje ciekawe lokaty w Polsce. Portal w sposób pełny porównuje lokaty bankowe, biorąc pod uwagę minimalny i maksymalny okres trwania oraz oprocentowanie lokaty w danym banku. Nasza stronka umożliwia Państwu również zainwestowanie w lokatę bankową online. U nas dowiedzą się Państwo również czym jest bezpieczne inwestowanie i gdzie zainwestować złotówki, by nie stracić. Udostępniamy także wszystkim Państwu kontakt z doradcą bankowym w bezproblemowy sposób. Odwiedź na nasz blog finansowy i lokuj pieniądze mądrze od jutra!

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy kredyt na zakup mieszkania »

  Jeśli chcesz wiedzieć jaki i gdzie jest najlepszy kredyt na zakup mieszkania, na dom to sprawdź nasze porównanie ofert banków dotyczące kredytów mieszkaniowych. Każdy kredyt można zamówić online bez wychodzenia z domu i kłopotu z chodzeniem po wszystkich bankach w celu zebrania ofert kredytowych.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Kłopoty pieniężne dotykają coraz szersze grupy ludzi w Polsce. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest wciąż nie mijający kryzys gospodarczy na świecie. Właśnie ta globalna sytuacja dotyka osobiście pojedynczych obywateli. Mnóstwo z nich przyzwyczajonych do dobrych dochodów zadłużyło się po uszy na najróżniejsze rzeczy. Oprócz wystawnych domów niejeden zakupił luksusowy samochód, żeby tylko pokazać się sąsiadom. Gdy pojawiła się recesja i zyski spadły zaczęło brakować na spłatę zobowiązań. Od tego momentu rozpoczęła się era różnego rodzaju pożyczek pozabankowych. Mimo, iż są to nieopłacalne produkty finansowe ludzie zostali przymuszeni sytuacją do ich zaciągania. Wychodząc naprzeciw podjęliśmy decyzję zrobić pomocny serwis z radami pozwalającymi wyjść z pętli toksycznego zadłużenia.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie »

  Odzyskaj.org – Odszkodowania Powypadkowe. W przypadku gdy masz problem z uzyskaniem odszkodowania po nieszczęśliwym dla Ciebie zdarzeniu, zajrzyj do nas. Twój problem szybko zostanie rozwiązany, z chęcią Ci pomożemy! Serwis skupia wszelkie możliwe informacje na temat ubezpieczeń i odszkodowań, przy pomocy których bez dwóch zdań otrzymasz odszkodowanie odpowiednie do sytuacji. Dzięki takowym informacjom walka o odszkodowanie może być znacznie prostsza i nie przysparza nam tylu nerwów, ile starania przy braku. Nie daj się stłamsić i przekonać iż twoja krzywda nie jest nic warta!

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe szczecin »

  Biuro księgowe Dorota Zieniewicz proponuje swym interesantom najważniejszej klasy oferty kadrowo płacowe szczecin. Pośród idei przedsiębiorstwa spotkają państwo m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, fiskalnych ksiąg dochodów i rozchodów, robienie raportów i sprawozdań pieniężnych oraz analiz pieniężnych. doświadczenie i mądrość, jakie uzyskałam poprzez 20 lat pracy zawodowej, przekładają się na jakość i niezawodność mych propozycji. Zapraszam do zaznajomienia się z propozycją. w sytuacji jakichkolwiek pytań lub obiekcji, proszę o kontakt.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Miło inwituję na oficjalną stronę firmy Impel - obsługa księgowa. Spółka o nazwie Impel oferuje kompetentną obsługę, ekipa spółki o nazwie Impel składa się z przeszło stu dwudziestu księgowych i audytorów. W przeciągu jednego miesiąca firma Impel przelicza przeszło sto tysięcy dokumentów. W trakcie 1 roku wylicza blisko dziesięć tysięcy delegacji. Kluczowe specjalizacje spółki Impel to rachunkowość - prowadzenie ksiąg rachunkowych. Dostarczane są także audyty tak jak i doradztwo podatkowe jak też kontrola sfery finansowo-księgowej. W funkcjonowaniu firma o nazwie Impel wykorzystuje nowoczesny system komputerowy nazywany Symfonia, w oferowanych usługach zawiera się także możliwość obsługi rachunkowej na systemie informatycznym odbiorcy. Kolejny raz serdecznie zapraszam na stronę i polecam rozwiązania firmy o nazwie Impel tym, którzy chcą przenieść na podmiot zewnętrzny odpowiedzialność za przykładne i terminowe wypełnianie zobowiązań formalnych. Firma Impel daje też możliwość na wykorzystanie jej wysokich umiejętności w dziedzinie księgowości. Rekomenduje również pokrewne solucje oferowane poprzez spółkę Impel, jak np.: obsługa kadrowo płacowa czy praca tymczasowa.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Czy tego chcemy czy nie pożyczki zadomowiły się skutecznie w naszym życiu. Nawet jeśli mamy już upragniony dom czy mieszkanie na własność, to i tak korzystamy z pożyczonych pieniędzy kupując samochód lub sprzęt RTV. Decydując się na zewnętrzne finansowanie powinno się jednak dobrze zbadać swoją kondycję finansową aktualnie jak i w przyszłości. Wszystko to może zabezpieczyć przed popadnięciem w spiralę niebezpiecznego zadłużenia. Pomocne informacje kredytowe są bardzo dobrze zredagowane na naszej witrynie, na którą gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • pożyczki społecznościowe »

  Kredyty społecznościowe są alternatywą dla propozycji kredytowych obecnych w przeróżnych instytucjach finansowych i bankach. Jeżeli ktoś niema zamiaru korzystać z tego typu ofert bądź też nie jest wstanie powinien dowiedzieć się jak najwięcej o kredytach, które są konkurencją dla zobowiązań pochodzących od parabanków i banków. Ta oto witryna zawiera sporo szczegółów odnoszących się do propozycji kredytów społecznościowych. Niemal każdy zainteresowany odnajdzie na niej niezbędne wiadomości odnośnie sposobu działania tego rodzaju rozwiązań a także portali internetowych za pośrednictwem, których można zaciągać takowe pożyczki. Podsumowując witryna internetowa została stworzona z myślą o ludziach chcących zaznajomić się ze wszystkimi zaletami i minusami takiego rodzaju pożyczek.

  Data dodania: 18 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hipoteka »

  Serwis hipoteczny to serwis na którym można prowadzić dyskusje o tym co to jest kredyt hipoteczny a także inne rodzaje hipoteki. Jest tu sporo informacji, które na pewno przyda się każdemu potrzebującemu takich źródeł informacji. Portal powstał waśnie z myślą o ludziach, którzy chcą otrzymać kredyt hipoteczny jednak jeszcze nie wiedzą co to jest hipoteka oraz jak właściwie korzystać z takich serwisów hipotecznych. O tym czym są hipoteki znajduje się na tej stronie i właśnie dlatego warto przeczytać te wiadomości na tym portalu o hipotece.

  Data dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat sprawy administracyjne wrocław, prawnik wrocław, adwokat wrocław, »

  Zakres usług prawnychW zakres pomocy prawnej świadczonej przez adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka wchodzi w szczególności: udzielanie porad prawnych; sporządzanie opinii prawnych, pism i umów;  reprezentowanie klientów przed sądami  i urzędami; prowadzenie spraw sądowych, a ponadto administracyjnych.Kancelaria Adwokacka adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka świadczy pomoc prawną  m.in. w zakresie następujących dziedzin prawa: PRAWO BUDOWLANE, PRAWO ADMINISTRACYJNE, PRAWO KARNE, PRAWO WYKROCZEŃ, PRAWO CYWILNE, PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE, PRAWO GOSPODARCZE
  Adwokat mgr inż. Cezary Bliźniak wykonuje czynności na terenie całego kraju.Poza województwem dolnośląskim i przyległymi do niego obszarami - możliwość wykonywania czynności istnieje w szczególności na terenie Warszawy i Poznania.W związku z wykonywaniem przez adwokata Cezarego Bliźniaka działalności w Trzebnicy(siedziba) i we Wrocławiu (filia) - istnieje możliwość świadczenia pomocy prawnej dla osób fizycznych mających miejsce zamieszkania (lub dla osób prawnych - czy również innych podmiotów nie będących osobami fizycznymi - mających siedzibę) przykładowo w takich miastach jak: Milicz, Oleśnica, Oława, Brzeg, Środa Śląska, Strzelin, Wołów, Legnica, Lubin, Świdnica, Namysłów, Rawicz, Leszno, Żmigród, Prusice, Oborniki Śląskie, Dzierżoniów, Kępno, Krotoszyn, Ostrzeszów, Wieruszów, Kluczbork, Polkowice
   

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Poznań »

  Księgowość jest tak bardzo zawikłanym zagadnieniem, że najakuratniej polecić ją wiernym profesjonalistom. Jeżeli potrzebujesz pomocy w rozliczaniu firmy to chętnie Cię w tym wesprzemy. Zajmujemy się wszelkimi dylematami powiązanymi z doradztwem finansowym. Nasi specjaliści są w stanie rozwiązać każdy problem w sposób zgodny z bieżącym prawem a jednocześnie umożliwiającym oszczędności. W wypadku jakichkolwiek obiekcji prosimy o przesyłanie nam pytań – każda osoba dostanie szczegółową odpowiedź. Zaręczamy, że będziecie usatysfakcjonowani ze współpracy z nami. Zachęcamy do zobaczenia naszej strony i zaznajomienia się z ofertą!

  Data dodania: 11 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Wrocław »

  Firma Dakid Business Solutions jest partnerem dużej multiagencji ubezpieczeniowej i świadczy usługi w zakresie
  ubezpieczen majątkowych oraz oc działalności gospodarczej. Z usług firmy korzysta kilkudziesięciu klientów prywatnych i ponad 20 firm. W biznesie stawiamy na kompetencje i dobrą komunikację.
  O jakości naszych usług najlepiej świadczą polecenia jakie otrzymujemy udanych spotkaniach.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt preferencyjny »

  Po wejściu na witrynę hipoteczny.alterberger.pl będziesz w stanie szybko wybrać najlepszą ofertę ze wszystkich kredytów hipotecznych z dopłatami, które znajdują się chwilowo na rynku. Jest to nader dobry sposób na to, by wybrać dokładnie ten, który jest dla nas najodpowiedniejszy, wiec warto zajrzeć choć na chwilę na tą witrynę. Pilnuje w tym miejscu sztab specjalistów i doradców, jacy moderują witrynę i dbają o to, aby treść była aktualna i prawidłowa z propozycjami banków. Po skontaktowaniu się z naszymi doradcami będziesz w stanie niesłychanie prędko podjąć decyzję odnośnie tego, czy jest to dobra oferta czy też nie i dlaczego taką, a nie inną lepiej dla nas wytypować. Z tego względu warto zaufać naszym doradcom, wejdź na stronę i sam się o tym przekonaj. Z cała pewnością się nie zawiedziesz. Zapraszam.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki »

  Banki od początków powstania były i są jednostkami zaufania publicznego. To im właśnie przekazywane są gromadzone oszczędności jak również od nich pożycza się pieniądze. Nie oznacza to jednak, że wszystkie banki świadczą przyjazne usługi swoim klientom. Należy pamiętać, że ich zasadniczym celem jest zyskiwanie pieniędzy a nie aktywność dobroczynna. Mając to na uwadze przed rozpoczęciem jakiejkolwiek kooperacji z bankami wskazane jest przyjrzeć się starannie ich propozycjom i wyłonić najlepszą. Rzetelnym miejscem w internecie zamieszczającym szczegóły ofert bankowych jest nasz portal.

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredytpol - kredyty dla firm - w serwisie ranking, wyszukiwarka, porównanie i kalkulator »

  kredyty odnawialneszekredyty.com.pl/kredyty-konsolidacyjne.html]kredyty konsolidacyjne porównanie[/url]l/kredyty-mieszkaniowe.html]kredyty mieszkaniowe wyszukiwarka[/url]e kredytu konsolidacyjnego i nie wiesz, który wybrać? Chcesz, by wybrany przez Ciebie kredyt współgrał z Twoimi potrzebami, a przede wszystkim możliwościami finansowymi? Zapoznaj się z rankingiem kredytów, jaki dla Ciebie przygotowaliśmy, porównaj kredyty i znajdź ten najlepszy. Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, oferujemy zarówno kredyty hipoteczne ranking, jak również kredyty gotówkowe kalkulator i kredyty gotówkowe porównanie. Specjalnie przygotowana kredyty hipoteczne wyszukiwarka pozwoli Ci znaleźć najlepszą dla Ciebie ofertę. Wygodnie i szybko. Kredyty dla firm porównanie pozwoli Ci zapoznać się z tym, co oferują najlepsze banki, w dodatku bez wychodzenia z domu. Z kolei przygotowany przez nas kredyty refinansowe kalkulator korzystając z aktualnie zgromadzonych danych o ofertach bankowych, obliczy dla Ciebie wysokość rat kredytu w wybranych bankach. To właśnie w trosce o Twoją wygodę powstały kredyty konsolidacyjne wyszukiwarka i kredyty dla firm ranking.

  Data dodania: 23 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie za wypadek »

  Miałeś poważny wypadek i żądasz odszkodowania z firmy ubezpieczeń? Obawiasz się może, że nie otrzymasz odpowiedniego odszkodowania z towarzystwa ubezpieczeniowego? Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy specjalisty z branży odszkodowawczej. Gwarancją wzorowej jakości jest firma EuCO uznawane i szanowane nie tylko w Polsce. Zapraszamy wszystkich poszkodowanych.

  Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt dla studenta »

  Zbliża się kolejny rok uczelniany. Tysiące studentów rozpocznie się na serio zastanawiać, w jaki sposób zdobyć środki na opłacenie nauki, stancji oraz jedzenia. Kredyt dla studenta może być przyznany każdemu, kto zgłosi taką chęć. Warunkiem jest wyłącznie, by zacząć studia przed 25 rokiem życia. Jeśli ktoś uważa, że kredyt zdobywają jedynie akademicy państwowych uczelni, to jest w błędzie. nieistotny jest rodzaj uczelni, do której uczęszczamy. Może być to jednostka publiczna lub niepubliczna. Rodzaj studiów też nie gra roli. Zarówno studenci stacjonarni jak i zaoczni mogą ubiegać się o przydział kredytu. Oczywiście istnieją pewne kryteria jakimi kieruje się bank przyznając kredyt. Nie jest powiedziane, że z góry otrzyma go każda osoba, która zaaplikuje taki wniosek. Pierwszeństwo mają osoby w kłopotliwej sytuacji finansowej. Dochód przypadający na jednego członka rodziny wytycza szansę na uzyskanie kredytu. W minionym roku akademickim maksymalny przychód wymagany do dostania kredytu wyniósł 2100zł. Jeśli zdobędziemy zgodę na uznanie kredytu, wypada znaleźć dwóch Poręczycieli, najlepiej kogoś z rodziny. Jeśli jednakże przychody w rodzinie są niskie, pozostałym Poręczycielem może być Bank Gospodarstwa Krajowego, ewentualnie w przypadku familii utrzymującej się z rolnictwa Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
  Kredyt udzielany jest wyłącznie na okres nauki.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2010 »

  Nie warto wypisywać PITy ręcznie. Cała masa papierkowej roboty, wyczerpujące ręczne wyliczenia, w których można zrobić błąd. Nasza witryna daje do dyspozycji podatników program do automatycznego rozliczania pitów. Gdy tylko wypełnisz startowe rubryki, a oprogramowanie samodzielnie wygeneruje podatek, jaki musisz przesłać państwu. Program do PITów 2010 jest darmowy, a więc nie tracisz nic, pobierając go z naszego serwisu. A plusy są liczne - zaoszczędzisz nerwy czas i pieniądze. Wykorzystaj program PIT 2010 za pomocą którego uporasz się z ciężkim etapem rozliczeń PIT.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe »

  Masz problem z wybraniem odpowiedniego banku, który użyczy Ci dobrego i korzystnego kredytu gotówkowego ? Masz szczęście, że nas znalazłeś !Nasza stronka została stworzona dla Ciebie, byś mógł zobaczyć zestawienia najlepszych ofert kredytów gotówkowych w każdym banku.Dzięki naszej stronie masz możliwość porównania i przekalkulowania najlepszych ofert, byś mógł wybrać kredyt w miarę korzystny dla Ciebie.Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości koniecznie nas odwiedź a na pewno pomożemy Ci . Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stronki !

  Data dodania: 27 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse osobiste »

  Zapraszamy do zapoznania się z głośną akcją Tydzień dla oszczędzania. Impreza wspiera liczne grono przednich osób oraz instytucji. Na stronie internetowej akcji można sprawdzone sposoby na oszczędzanie pieniędzy oraz sposoby na zarządzanie finansami osobistymi. Zapraszamy również przede wszystkim szkoły do zgłaszania swojego uczestnictwa w akcji. Wystarczy tylko wypełnić bezproblemowy formularz zgłoszeniowy. Zacznij oszczędzanie już dziś, żeby cieszyć się ze swoich finansów osobistych jutro. Odwiedź na tdo.edu.pl

  Data dodania: 06 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: