Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Nieoficjalna strona BPH TFI »

  Zapraszamy do odwiedzenia nieoficjalnej strony BPH Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA - instytucji finansowej, która na polskim rynku kapitałowym obecna jest od 1998r. Strona przedstawia ofertę jak również i krótką charakterystykę działalności oraz kontakt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą BPH TFI.

  Data dodania: 31 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Złoto »

  Strona kursyzlota.pl, powstała dla osób, które interesują się i inwestują swoje oszczędności w złote monety, sztabki złote lub inne wyroby złote. Wchodząc na tą stronę można poczytać bardzo przydatne informacje dotyczące tego szlachetnego kruszcu, sprawdzić kurs złota oraz zobaczyć w jakich cenach aktualnie można kupić lub sprzedać złote sztabki. Warto zapoznać się z bogatą ofertą sklepu i zaufać profesjonalistom.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy online »

  Strona polskiepozyczki.pl jest skierowana do wszelkich ludzi planujących wzięcie kredytu. Za pomocą umieszczonego na stronie górnego menu, można w ekspresowym tempie zapoznać się z ofertą pożyczek na dowolne cele, hipotecznych, samochodowych i dla biznesmenów. Pozytyw owego serwisu na dobitkę podwyższa znajdująca się oferta wielkich banków, jak również możliwość uzyskania gratisowej konsultacji finansowej i skorzystania z najlepszych w Polsce doradców kredytowych.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis przez który wygodnie spłacisz swoje raty! »

  Ratomat to serwis, przez który wygodnie spłacisz raty kredytu walutowego! Przy spłacie Twojego kredytu walutowego bank pobiera prowizję za wymianę złotych na walutę, w której spłacany jest Twój kredyt. Aby zmniejszyć tę prowizję do minimalnego poziomu, Ratomat kumuluje zlecenia wymiany walut i raz dziennie, o godzinie 11.00 wymienia waluty po „kursach hurtowych”. Następnie Ratomat spłaca Twoją ratę. Dzięki temu średnio oszczędzasz blisko 70% prowizji, którą banki pobierają standardowo przy wymianie środków na poczet spłaty kredytu walutowego.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT »

  Pity za 2010 rok tuż tuż. Nastaw się na proste i wygodne PITy. Na naszej stronie pobierzesz bezpłatny Program PIT 2010, za pomocą którego szybko obliczysz PITy w 2010 roku. Poczytaj o możliwościach programu PIT, i używaj już teraz. Pobierz również oficjalne formularze PITów 2010, abyś mógł obliczyć bez użycia programu. Wypełnij PITy szybko z Programem PIT 2010.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Euro w Polsce »

  W ramach wspólnej oraz jednolitej polityki gospodarczej jaką prowadzi Unia Europejska właściwie od początku swojego istnienia, waluta euro jest aktualnie walutą oficjalnie obowiązującą w wielu krajach należących do tej organizacji, a w ciągu kilku następnych lat to grono może się jeszcze powiększyć ? również i o Polskę. Warto jest więc zdobyć jak jak największą wiedzę co do tego, co tak w ogóle oznacza dla nas pojawienie się euro w Polsce ? czy cały ów proces pozytywnie odbije się na naszym życiu, czy też przeciwnie, będziemy go żałować? Wszystkie informacje z tym związane można znaleźć w zasobach serwisu europejskawaluta.pl ? i jak najbardziej warto jest odwiedzać go przynajmniej od czasu do czasu, jeżeli tylko chcemy mieć jakiekolwiek pojęcie o tej walucie. Dzięki nieustannym aktualizacjom oraz wielu udostępnionym tu pożytecznym artykułom każdy z nas bez problemu dowie się, co będzie oznaczać dla niego euro w Polsce, i jak będzie wyglądało bardzo wiele kwestii w naszym życiu, gdy już zmiany te dojdą do skutku.

  Data dodania: 08 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Inkubator Przedsiębiorczości »

  W początkowym etapie tworzenia firmy często dobry pomysł nie wystarcza. Trinity AdVENTURE we współpracy z ekspertami z wielu dziedzin, między innymi fuzji, przejęć, technologii i księgowości, jest w stanie zadbać o sfinalizowanie idei naszych klientów, jak również merytoryczną opiekę w dalszym etapie rozwoju pomysłu. Trinity AdVENTURE, zajmująca się inwestycjami takich jak Venture Capital, z pewnością pomoże Ci dotrzeć do celu. Razem z naszymi analitykami i ekspertami wprowadzimy do Twojego pomysłu swoje doświadczenie i wiedzę, które pozwolą mu osiągnąć zyski.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Kłopoty pieniężne dotykają coraz szersze grupy ludzi w Polsce. Główną przyczyną takiego stanu rzeczy jest wciąż nie mijający kryzys gospodarczy na świecie. Właśnie ta globalna sytuacja dotyka osobiście pojedynczych obywateli. Mnóstwo z nich przyzwyczajonych do dobrych dochodów zadłużyło się po uszy na najróżniejsze rzeczy. Oprócz wystawnych domów niejeden zakupił luksusowy samochód, żeby tylko pokazać się sąsiadom. Gdy pojawiła się recesja i zyski spadły zaczęło brakować na spłatę zobowiązań. Od tego momentu rozpoczęła się era różnego rodzaju pożyczek pozabankowych. Mimo, iż są to nieopłacalne produkty finansowe ludzie zostali przymuszeni sytuacją do ich zaciągania. Wychodząc naprzeciw podjęliśmy decyzję zrobić pomocny serwis z radami pozwalającymi wyjść z pętli toksycznego zadłużenia.

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finansowe doradztwo »

  W sektorze finansowym posiadam kilkuletnią wiedzę praktyczną i dzięki temu wiem jak funkcjonuje ?od kuchni? system bankowy. Współpracowałam z wieloma instytucjami finansowymi na stanowisku Doradcy, Menadżera Zespołu, Dyrektora Oddziału, dzięki czemu mam praktykę w pracy z rozległą ofertą produktów, a ponadto ich dostawcami takimi jak firmy ubezpieczeniowe, leasingowe, banki.Obecnie współpracuję z jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce ? Doradcy 24 S.A. Oprócz rzeszy wykwalifikowanych doradców, oferują pełną gamę produktów finansowych dostępnych na rynku. Dzięki temu współpraca ze mną stwarza możliwość wszechstronnej porady w każdej z dziedzin bankowości.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zmiana OFE »

  Wybór funduszu emerytalnego jest jednym z najważniejszych wyborów rozpoczynającego pracę człowieka, lecz często dokonywaną bez odpowiedniej wiedzy. Winą za ten fakt obarczyć możemy nasz rodzimy system edukacji, który tylko na wybranych kierunkach stworzył przedmioty takie jak bankowość, czy zarządzanie finansami. Zdaniem większości nauka o finansach, mechanizmach możliwościach skutecznego inwestowania, OFE i planowaniu emerytalnym powinna być obowiązkowa. Obowiązek edukacji na tych kierunkach w pewnością podniósłby współczynnik odkładających na 3 filar. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, to zapraszamy do naszego portalu. Znajdziesz tu wszystko, co związane jest ze świadomym oszczędzaniem.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe »

  Odnajdziesz tu publikacje rzeczowych opracowań a także zbiór cennych porad, jakie przydadzą się każdemu zainteresowanemu założeniem własnego depozytu. Przeczytaj nasze zestawienia: konto oszczędnościowe, wybierz najwyżej oprocentowaną propozycję na rynku. Internetowy zasób wiadomości o lokatach bankowych - terminowych, on-line, progresywnych oraz lokatach bez podatku. Poznaj aktualne oferty: ranking lokat, depozyty bankowe z dzienną kapitalizacją. Twój serwis finansowy : wiadomości o bankach, konsulting finansowy, rady, najkorzystniejsze konta bankowe. Wiele szczegółowych danych. Na naszej stronie odnajdziesz zalety i wady poszczególnych promocji dzięki czemu dobierzesz idealną dla siebie alternatywę. Zwiększ własne dochody bez niepotrzebnego zaciskanie pasa za pomocą- lokaty.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hand made »

  Bazarek Handmade to internetowa galeria rękodzieła i produktów artystycznych, w której twórcy prezentują i sprzedają swoje dzieła tworzone z pasją. Znajdziesz tutaj produkty biżuteryjne i artystyczne ręcznie robione. Dzieła hand made są cenione za swoją niepowtarzalność, unikalność wzorów i oryginalne pochodzenie. Internetowa galeria rękodzieła zawiera produkty ozdobne do wystroju wnętrz, obrazy, zabawki, figurki i biżuterię artystyczną. Jeżeli szukasz ładnych i ciekawych produktów na prezent lub do własnego pokoju - koniecznie odwiedź to miejsce. Zapraszamy do zakupów w naszej galerii.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka hipoteczna »

  Strona internetowa spółki DCF Capital S.A. oferująca prywatne pożyczki oraz fachowe doradztwo finansowe. Oferta ukierunkowana jest przede wszystkim do inwestorów prywatnych i przedsiębiorców. Usługi DCF Capital S.A. umożliwiają klientom uwalnianie zasobu finansowego zainwestowanego w nieruchomościach co stanowi rzeczywistą alternatywę w stosunku do kredytu bankowego. DCF Capital S.A. realizuje ponadto usługi konsultingu finansowego, gwarantując m.in. wsparcie w uzyskaniu udziałowców bądź organizacji finansujących. Szczegółowe wiadomości dotyczące oferty pożyczka hipoteczna znajdują sie na witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Factoring »

  Ciekawie rozwijającą się dziedziną staje się factoring. Na rynku krajowym istnieje jeszcze mało przedsiębiorstw, które się tym zajmują pomimo tego już w tej chwili posiadają bardzo duże różnice w swojej ofercie. Z tego właśnie powodu postanowiliśmy stworzyć nasz portal za sprawą którego o wiele łatwiej będzie Państwu podjąć decyzje co do wyboru odpowiedniej. Sprawdź jak fascynujący staje się faktoring względnie factoring zależnie jak kto pisze. Zachęcamy do poświecenia odrobiny swojego czasu, który w przyszłości może okazać się ogromnie znaczny w czasie procesu podejmowania decyzji.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monety »

  Numizmatyka to dziedzina zajmująca się analizowaniem monet, banknotów i innych znaków pieniężnych. Strona internetowa Numistat przedstawia bardzo dużą dawkę wiedzy dotyczących tego tematu umożliwiając również swoim czytelnikom lokowanie kapitału w monetach. Posiada takie użyteczności jak: katalog wraz z bazą cen, historycznymi zmianami kursów oraz codziennymi notowaniami każdej z monet. Daje też sposobność zlecania sprzedaży,kupna i zawierania umów z pasjonatami z Polski i zagranicy zachowując przy tym ich bezpieczeństwo i autentyczność. Dodatkowo do dyspozycji numizmatyków forum dyskusyjne, kurs inwestowania w monety i inne pomoce dla pasjonatów bezpłatnie. Zapraszamy na portal Numistat - zainwestuj w monety!

  Data dodania: 19 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rynek finansowy »

  U podstaw inżynierii finansowej stoi matematyka finansowa. To właśnie na niej poznajemy dokładną konstrukcję instrumentów finansowych, co w znacznym stopniu przyczynia się do ich prawidłowej i trafnej analizy. Umiejętna ocena ryzyka danego instrumentu finansowego jest podstawą skutecznego inwestowania swoich zasobów. W serwisie tym poruszane są tematy ściśle związane z inżynierią finansową - od definicji takich pojęć jak rynek finansowy pierwotny i wtórny, kontrakty forward, instrument pochodny itp.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do polski w super cenie »

  Transfer24 to firma świadcząca usługi transferów do Polski z anglii. Co prawda jest to dopiero nasz początek niemniej jednak wkrótce pojawi się również szansa przelewów z pozostałych krajów. Aktualnie po kontroli naszej konkurencji możemy śmiało powiedzieć, iż taniej przelewu nie zrobicie nigdzie. Mamy najlepsze stawki na rynku z tego powodu chcielibyśmy zachęcić państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni firmowej propozycji dzięki temu będziemy mogli wam zagwarantować najniższe ceny. Przelew trwa zaledwie 2 minuty a wystarczy mieć przy sobie wyłącznie kartę VISA. Zobacz nas oraz sam się przekonaj.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przelicznik walut »

  Finanse to dziedzina, której zgłębienie zajmuje nieraz wiele czasu i pieniędzy. Osoby, które pragną zapoznać się z jej ogólnym zarysem winny odwiedzić nasz portal internetowy. Znajdą tam również przelicznik walut, który dokona potrzebnych kalkulacji.

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse firmowe -finansefirmowe.info.pl »

  Prowadzenie firmy to kilka obowiązków i zadań. Bardzo ważną kwestią są finanse w spółce. Jakie możliwości daje obsługa konta firmowego w bankach? Co to jest factoring? Czy korzystne są pożyczki i pożyczki dla firm? Te sprawy nie Ci przychodzą łatwo. Czytaj naszą stronę i przekonaj się sam, że nie jest to takie trudne. Nasze dokładne i ciekawe artykuły zaznajomią Cię na tyle z tematem finansów w firmie, że nabędziesz praktyczne umiejętności. Zobacz jak prowadzić finanse w spółce na www.finansefirmowe.info.pl.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Skup złota Warszawa »

  Jubiler Warszawa? Nie da się przejść obojętnie obok Pracowni Złotniczej AS - serwis internetowy assypniewski.pl. Na wspomnianej witrynie www można znaleźć wiele interesujących propozycji - bez ociągania zobacz sklepy AS w Warszawie. Oczywiście da się także zakupić produty złotnicze przez internet - na witrynie www. Jest to po pierwsze dobry sposób dla tych, którzy mają daleko do Warszawy. Na pewno nie muszę pisać, że warto, bo naprawdę należałoby tam zerknąć. Oferta jest kierowana rzeczywiście do wszystkich, którzy szukają wytrawne usługi i produkty jubilerskie w Warszawie. Więc sprawdź stronę internetową www.assypniewski.pl.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: