Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Konsulting Wrocław »

  Jeżeli szukasz obowiązkowej firmy konsultingowej, która wesprze Cię w podejmowaniu przedsięwzięć na rodzimym rynku to powinieneś zaciekawić się naszą ofertą. Chętnie przystąpimy do współpracy z przedsiębiorstwami funkcjonującymi w różnego rodzaju sektorach. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie sumiennie wykonać wszelkie legislacyjne czynności. Na naszej stronie przedstawiona jest kompletna oferta oraz szczegółowo przedstawiony zakres usług jakie wykonujemy. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych fachowców, w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Namawiamy do zobaczenia naszej strony i zaznajomienia się z prezentowaną ofertą.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2010 Program »

  Najnowsza strona udostępnia Państwu System PIT 2011, dzięki któremu błyskawicznie rozliczycie PITy 2011 Program jest bezpłatny, a więc bez niepotrzebnych opłat wypełnicie PITy za rok 2011. Program PIT rozlicza wzory deklaracji PIT 37, PIT 36 jak również wiele innych, wybierzesz więc odpowiednią deklarację dla siebie. Użyj Programu PITy 2011 już dzisiaj, rozlicz podatki PIT w kilka minut i bez stresów.

  Data dodania: 07 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów 2010 »

  Jeszcze nie zdarzył nie nikt, kto wybrał prawidłowo kredyt preferencyjny bez wcześniejszego rozeznania w ofertach instytucji finansowych. Instytucje finansowe obniżają prowizję, stosują różne triki polegające na otwarciu ror-u i dokonywaniu regularnych przelewów pensji i w ten sposób bardziej wiążą ze sobą klienta. Niniejszy serwis umożliwia zestawienie ofert z uwzględnieniem promocji czasowych. Zawiera kalkulator rat, opinie internautów oraz oblicza koszty związane z uruchomieniem kredytu hipotecznego.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne »

  Jeśli jesteś użytkownikiem auta osobowego? Musisz kupić ubezpieczenia pojazdu OC i Auto Casco, które mogą cię uchronić przed opłatami zadośćuczynieniowymi. Stawka odpowiedzialności cywilnej jest narzucona ustawowo, właśnie przez to powinieneś odnaleźć najkorzystniejsze OC przy małej gotówce. Jeżeli masz chęć właśnie to nabyć, wstąp na portal i zapoznaj się z pakietami OC i Autocasco. U nas nabędziesz online i najtaniej. Polecamy!

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aktualności z kraju i ze świata »

  Wszystkie newsy w jednym miejscu - wydarzenia z kraju i ze świata, wiadomości sportowe, motoryzacyjne, biznesowe, finansowe, tematyczne. To portal dla osób lubiących czytać nowości z kraju i ze Świata. Na stronie znajdziecie też kursy walut oraz kursy notowań danych spółek na giełdzie. Nie wiesz gdzie co i o której grają w kinie na stronie znajdziecie takie informacje. Codziennie nowa dawka newsów dzięki nimi będziesz wiedział co się dzieje na świecie. Strona wygląda bardzo przejrzyście i zachęca wzrokiem do czytania informacji sportowych, motoryzacyjnych, biznesowych, finansowych, prasowych, naukowych, ubezpieczeniowych.

  Data dodania: 15 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na cele budowlane »

  Kredyt na cele budowlane zasadniczo krępuje petenta banku i bank na na długi okres. Przeto decyzja o o wyborze właściwej propozycji jest niezwykle trudna. Specjalistyczną pomoc w tym zakresie oferuje witryna budowlanohipoteczny.pl, za pomocą której warto zrobić użytek z bezpłatnej wskazówki konsultanta kredytowego, jak również zapoznać się z rankingiem kredytów na zakup domu. Wartościową notką umiejscowioną na tej stronie są aktualizowane dane o najlepszej w danym czasie propozycji kredytu na kupno mieszkania. Jego dane znajdują się w menu „Propozycja miesiąca”.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • pożyczka przez internet »

  Kredyty udzielane na sms365.pl to dobry wybór dla osób, którym zależy na czasie. W ogromnej liczbie przypadków banki udzielają nam pożyczki na dowód osobisty, ażeby nie komplikować funkcjonowania w sprawie kasiorki, która ma nas wspomóc. Prędko udzielony kredyt zadawala nas bardziej, niż czekanie w bardzo długich kolejkach, ażeby coś załatwić, a w późniejszym czasie oczekiwanie na decyzję banku. W rzeczywistości świetnym rozstrzygnięciem jest pożyczka przez esemes, gdyż jest to najkrótsza forma kredytu.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Notowania walut online »

  Naszym zamiarem jest przybliżenie użytkownikom informacji ekonomicznych, także walutowych, a również pogłębienie wiedzy na tematy bardziej globalne, wykraczające po za granice polskiej złotówki. Banknoty świata Serwis e-waluta.net.pl stara się nadążyć za zmieniającymi się notowaniami walut świata, plus wyselekcjonować te w największym stopniu pożyteczne informacje, z punktu widzenia osób podejmujących decyzje finansowe na rynku walut. Dodatkowo umożliwiamy wgląd w wykorzystywane na świecie banknoty- pieniądze Dla osób dokonujących transakcji w odmiennych walutach, użyczamy szereg narzędzi, w tym przede wszystkim kalkulator walutowy, pozwalający wyliczyć za pomocą kilku kliknięć stosunek walut, po ważnym kursie, uwzględniamym każdego dnia na świeżo. Jeśli chcesz sprawdzić teraźniejszy bieg walut, to zawitaj do nas. Przedstawiamy zarówno kursy walut uśrednione, jak i dokładny kurs skupu, oraz sprzedaży, aktualizowany z dnia na dzień, na podstawie lektury NBP. Kurs walut Chcielibyśmy podzielić się najświeższymi wiadomościami walutowymi, pochodzącymi z rozlicznych źródeł.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program PIT 2010 »

  Rozliczenia podatkowe nie jednemu podatnikowi spędzają sen z powiek. Trudności z obliczaniem Formularze PIT ma niemal każdy. Na naszej stronie udostępniamy bez opłat Program PITy, dzięki niemu wyliczysz podatek PIT za rok 2010 bez stresów. Intuicyjny interfejs, prosta obsługa to wielkie zalety tego programu do PITów. Ściągnij go za darmo już teraz. Do pobrania także formularze PIT 2010, w tym PIT 36L, PIT 37 i inne. Nie męcz się z PITami w 2010 roku, wykorzystaj Program PIT 2010!

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Symulatory »

  Sugeruję Państwu wizytę w specjalizowanej księgarni technicznej, która zawiera szeroką ofertę związaną z symulatorami. Typowe symulatory to urządzenia elektroniczno-mechaniczne, których celem jest zastąpienie drogiego najczęściej oryginalnego urządzenia. Najczęściej spotykaną dziedziną, w której znajdują zastosowanie symulatory jest technika wojskowa. Nikogo nie dziwi nauka pilotów na symulatorach, które jest zdecydowanie bezpieczniejsze niż korzystanie z sprzętu latającego. Innym, typowym zastosowaniem są gry – większość osób, które nie znają gier konsolowych nie zdaje sobie sprawy, że są to również symulatory, chociaż bez typowych urządzeń wykonawczych oraz charakterystycznych urządzeń wejścia-wyjścia, co naturalnie wynika z uniwersalnego przeznaczenia komputerów domowych. Algorytmy wykorzystane w grach są jednak mocno podobne do użytych w prawdziwych symulatorach.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • NCnews.pl - najwazniejsze informacje z rynku New Connect »

  NCnews.pl to serwis internetowy zawierajacy najwazniejsze wiadomosci z rynku NewConnect. Portal zawiera wiele przydatnych informacji odnosnie spolek notowanych na alternatywnym rynku NewConnect. Ponadto serwis publikuje najswiezsze wywiady z zarzadami spolek gieldowych.

  Data dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2011 »

  Prezentujemy stronę o deklaracjach podatkowych, która oferuje do pobrania System PIT 2011, programowi za pomocą którego w łatwy sposób wypełnicie deklaracje PIT 2011 Program jest bezpłatny, dzięki czemu bez dodatkowych opłat wypełnisz PITy 2011. Program PITy oblicza deklaracje PIT 36l i PIT 37 a także wiele innych, znajdziesz więc pasującą deklarację dla siebie. Skorzystaj z Programu PIT już dzisiaj, wypełnij PITy 2011 w chwilę i bez stresów.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Domy maklerskie »

  Inwestowanie jest sztuką, podobnie jak malarstwo, jednak inwestowania można się nauczyć, a do malarstwa trzeba mieć talent. Jeżeli myślisz o inwestowaniu na giełdzie, to powinieneś rozważyć ofertę biura maklerskiego. Tutaj znajdziesz największe podmioty zajmujące się aktywami w imieniu klientów. Możesz także samodzielnie otworzyć rachunek inwestycyjny i spróbować zagrać na giełdzie za mniejsze kwoty.

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki - Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o dochodach »

  Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o dochodach ( nawet na dowód osobisty) na każdą kieszeń, nawet dla mało zarabiającej osoby uzyskasz u nas. Szybko, sprawnie, bez poręczycieli i zabezpieczeń. Wysoki limit kredytowy nawet do 130 000 zł bez zaświadczeń, wydział gotówka – Kredyty Gotówkowe. Składając wniosek przez Internet otrzymasz kredyt gotówkowy z niższa ratą, bez prowizji.
  Osoby prowadzące działalność gospodarczą, niewielkie firmy, mogą wnioskować o szybki kredyt gotówkowy dla firm w wysokości 60 000zł. (Referat – Kredyty dla firm) Uproszczona procedura.

  Oferujemy, kredyt samochodowy bez zaświadczeń, tylko na dowód osobisty, który można spłacać nawet do 10 lat do tego: ekspresowa decyzja kredytowa, bezpłatne rozpatrzenie wniosku kredytowego, niskie oprocentowanie. Jednym słowem, procedura przyznania kredytu na samochód uproszczona nawet do 300 tys. zł. Nie potrzebny będzie wkład własny.

  Otrzymasz, szybki kredyt samochodowy, na każdy pojazd: od dealera, z komisu, od osoby prywatnej, sprowadzony z zagranicy. Oczywiście, na zakup samochodu, sprowadzenie z za granicy – specjalny kredyt! Udostępniliśmy również, kalkulator kredytu samochodowego, który poda przykładową wysokość raty miesięcznej. Po kredyt samochodowy bez zaświadczeń zapraszamy do sekcji - Kredyty Samochodowe Bez Zaświadczeń.

  Kolejna propozycja to kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości, ekspozytura - Kredyty Hipoteczne”, gdzie prezentujemy ponad 30 sposobów, kredytów mieszkaniowych z najlepszych Banków, z atrakcyjnym, niskim oprocentowaniem, bez prowizji za udzielenie kredytu, w tym pomoc doradcy w załatwieniu wszelkich formalności oraz wysoka kwota kredytu wynosząca do 110% wartości nieruchomości. Oferta specjalna na kredyt mieszkaniowy z dopłatą do odsetek 50% przez pierwsze 8 lat - rządowy program "Rodzina na swoim".

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie »

  Oszczędzanie to jeden ze sposobów swoistego podreperowania domowego budżetu. Działanie to może mieć różny charakter, podobnie jak różny może być jego cel. Oszczędzanie towarzyszy człowiekowi praktycznie już od najmłodszych lat. Dzieci otrzymując kieszonkowe tudzież pieniądze stanowiące okazjonalne prezenty często zbierają konkretną kwotę na wymarzony zakup. W ten sposób uczą się szacunku do pieniądza, a także tego, iż posiadanie wymarzonej rzeczy wiąże się z konsekwentnym dążeniem do celu. Warto zauważyć, iż w wieku dorosłym oszczędzanie także odgrywa istotną rolę, jest to, bowiem swoista alternatywa dla wszelkiego rodzaju kredytów czy pożyczek, umożliwiających zakup wymarzonej rzeczy. Przykładowo, chcąc kupić zestaw kina domowego można skorzystać z kredytu ratalnego, zaciągnąć pożyczkę tudzież odkładać przez określony czas wyznaczone kwoty pieniędzy z docelowym przeznaczeniem na zakup wymarzonego sprzętu. Można także ograniczać wydatki przez co odetchnie także nasz budżet domowy. Warto jednak podkreślić, iż oszczędzanie nie polega wyłącznie na składaniu pieniędzy w domowym sejfie czy przysłowiowej skarpecie, równie dobrym i korzystnym rozwiązaniem mogą być lokaty bankowe.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Monety »

  Byłeś już w sklepie numizmatycznym emonety.pl? Jeśli Twoja odpowiedz brzmi nie to najwyższa pora to zmienić. Pokazujemy prawdziwą gratkę dla miłośników kolekcjonowania monet. Sklep z monetami emonety.pl oferuje bardzo duży wybór monet z całego świata. Szukasz jakiegoś okazu do swojej kolekcji to tam na pewno go znajdziesz, a jeśli nie to pracownicy firmy chętnie każdemu pomogą i może sprowadzą poszukiwany egzemplarz.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Złote monety »

  Twoim hobby jest kolekcjonowanie monet? Chcesz rozbudować osobistą kolekcję niewielkim kosztem? Dobrze się składa, bowiem chcę Ci zaproponować niezwykły sklep internetowy- http://monety-inwestycyjne.pl w którym możesz kupić na przykład platynowe, srebrne jak i złote monety w najróżniejszych wzorach. Nadto możesz kupić również różne akcesoria przydatne przy zbieraniu monet. Sklep cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Masz pełne przekonanie, że zamówiony towar jest całkowicie wartościowy oraz oryginalny. Nie musisz się obawiać, że wyrzucisz pieniądze w błoto, tak jak to czasem bywa w innych sklepach internetowych. Każda moneta, która wzbudzi Twoje zainteresowanie jest pieczołowicie opisana, zamieszczone są dodatkowo dokładne fotografie, które pomogą Ci niewątpliwie podjąć decyzję o jej zakupie. Zamawiając możesz liczyć na niewygórowane koszty wysyłki i ekspresową realizację zamówienia.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • informacje finansowe »

  Portal o tematyce finansowej aktualizowany co kilka minut przeznaczony dla osób poszukujących informacji na temat podatków inwestycji kredytów itp. .Znajdziesz tu aktualne wiadomości finansowe i zapoznasz sie z ofertami banków oraz firm usługowych .Oferty skierowane do osób aktywnych zawodowo i finansowo.

  Data dodania: 19 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie pieniędzy »

  W dzisiejszym świecie wszystko można kupować za pomocą kapitału. Tyle, że wypada je wcześniej zarobić. W takim razie wypada wykonywać pracę. Jedynie tą drogą możemy uzyskać finanse. Chyba że osobnik ma farta w grach hazardowych. Niestety są praktycznie nieliczni. Praktycznie każdy po ukończeniu nauki pragnie podjąć pracę. Z wielorakim skutkiem. Na nieszczęście lokalny rynek pracy jest goły. Większa część młodych ludzi po skończeniu nauki zasila rzeszę bezrobotnych. Niektórzy z nich bardzo długo przebywają na utrzymaniu rodziców, podejmując zaledwie sporadyczną, dorywczą pracę. Na stronie znajdziesz wiele porad odnośnie oszczędzania pieniędzy i ich późniejszego oszczędzania.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Każdy przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą jest zobowiązany do rozliczeń księgowych z urzędem skarbowym oraz zusem. Jeżeli chcesz aby Twoje rozliczenia zawsze były profesjonalnie wypełniane oraz wszystko się zgadzało tak jak należy powinieneś skorzstać z usług księgowych biura rachunkowego. Jest to wygoda oraz zaoszczędzenie wolnego czasu który będziesz mógł wykorzystać na inne czynności związane z własną firmą. Biuro rachunkowe TAX mieszczące się w Poznaniu zaprasza do skorzystania z oferty na usługi księgowo-rachunkowe.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: