Finanse Podkategoria: Finanse

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Najtańsze oc »

  Istotną kwestią w zakresie naszej ochrony są ubezpieczenia. Umożliwiają one złagodzenie lub też nawet całkowitą likwidację skutków wybranych losowych konsekwencji, będących dla nas negatywnymi. Aby wykupić polisę należy spisać odpowiednią umowę, czy zapłacić polisę. Czasem to jednorazowe składki na długi czas, najczęściej jednak dane ubezpieczenie opłacane jest w pewnych okresach, na przykład co kwartał. Umowa musi obejmować takie elementy, jak np.: przedmiot jak również warunki ubezpieczenia, obowiązki ubezpieczonego, odszkodowanie, jakie jest możliwe do uzyskania, lub też zagrożenia. Na rynku ubezpieczeniowym wyłapiemy niemało różnych typów ubezpieczeń. Wielką popularnością cieszą się ubezpieczenia - Ubezpieczenie oc dla zmotoryzowanych, które zmuszony jest wykupić każdy, kto ma samochód . Mowa o ubezpieczeniu OC. Są też stosowne ubezpieczenia nieruchomości, ubezpieczenia zdrowia oraz życia, także oszczędnościowe. Można więc wyróżnić: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia na życie, oraz inne ubezpieczenia osobowe. Większość obejmuje ubezpieczenia ochronne, istnieją jednak też polisy oszczędnościowe.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 37 »

  Prezentujemy stronę o deklaracjach podatkowych, która oferuje do pobrania System PITy 2010, programowi za pomocą którego w krótkim czasie wypełnicie PITy 2010. Program jest udostępniany bez opłat, dzięki czemu bez niepotrzebnych wydatków rozliczysz PITy za rok 2010. Program PIT oblicza wzory deklaracji PIT 28, PIT 36 jak również inne, znajdziesz więc pasującą deklarację dla siebie. Rozlicz PITy za pomocą Programu PIT już dzisiaj, oblicz deklaracje PIT w chwilę i bez straty cennego czasu.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Informacje biznesowe, własny biznes, biznes informacje - blog e-Pieniądz.eu »

  Startuje nowiusieńki portal o biznesie, który w nietrudny i poważny sposób zgłębia wszystkie tematy dotyczące naszych finansów. Ludzie twierdzą, że pieniądze szczęścia nie zapewniają, lecz bez nich życie jest ciężkie. W sytuacjach, w których banki skłaniają do brania kredytów, granie na giełdzie jest hobby dla zwyczajnego Kowalskiego, a założenie firmy zaczyna być jedynym wyjściem do osiągnięcia wielkich zarobków. Tutaj pojawia się nasz blog. Giełda nie ma dla nas tajemnic, a zaprojektowanie firmy staje się bezproblemowe. Kasa zdobywa się mozolną pracą, ale również świetną inwestycją. Omawiamy również tematy ubezpieczeń, kredytów oraz aktualności z rynku pracy. Gdy masz rozterki finansowe i nie masz pomysłu co robić, u nas trafisz na wyjście.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty i Pożyczki Wrocław »

  Naszą główną ideą jest profesjonalna obsługa kontrahentów ze szczególnym uwzględnieniem na aktywność zatrudnionych pracowników. Obecnie dostępne są pożyczki mieszkaniowe dla przedsiębiorców. Mamy niezbędne doświadczenie w transakcjach produktów finansowych, które osiągnęliśmy pracując dla wielkich przedsiębiorstw finansowych i instytucji. Korzystając z kredytu masz prawo pozyskać następne środki finansowe na realizację Twoich planów. Nasza placówka proponuje godne uwagi produkty finansowe. Posiadamy również ważna ofertę prestiżową dla wolnych zawodów (min. farmaceuci, asesorzy, księgowi, rewidenci, lektorzy językowi itp.). Sugerowana propozycja przeznaczona jest dla osób fizycznych i zarazem dla interesantów instytucjonalnych (przedsiębiorstwa). Jesteśmy szybko rozrastającą się firmę brokerską działającą w oferowaniu produktów finansowych. Na skutek subiektywnego podejścia do interesanta cieszymy się gigantycznym zainteresowaniem osób wszystkich grup pracowniczych. Z licznymi osobami mamy ustalone warunki dedykowane dla klientów naszej firmy.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse domowe »

  Zasmakuj w nowym spojrzeniu na zarządzanie finansami i osiągnij niezależność finansową. Pogłębiaj wiedzę o pasywnym dochodzie i inwestowaniu w nowym stylu życia. Odwiedź również stworzone forum finansowe specjalnie dla Ciebie.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2010 »

  Podatki PIT 2010 już niebawem ruszą z pełną mocą. Czy Ty jesteś przygotowany do wypełniania PITów?. Bez sensu, żebyś tracił czas nad ręcznym wyliczaniem PITów. Wypróbuj Program PIT na naszej witrynie. Dzięki systemowi PIT rozliczysz PITy bez zbędnych nerwów. Jeśli chcesz rozliczyć PITy ręcznie - nie ma sprawy. Wybierz odpowiednie formularze PIT z naszej strony. Wszystko dostaniesz bezpłatnie. Polecamy serwis Podatnicy.com.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Szczecin »

  Jeśli potrzebują Państwo ekspresowo funduszy, chcecie je ulokować, zakupić nieruchomość lub spożytkować na inne pilne wydatki – napiszcie do naszej firmy!
  Duży wybór pożyczek hipotecznych, na nieruchomość! Kredyty konsolidacyjne umożliwiające obniżenie raty dotychczasowych kredytów. Dostanie kredytu do tej pory nie było tak łatwe.
  Pożyczki proponujemy w wielu walutach, z dostosowanym czasem spłaty. Gwarantujemy ubezpieczenie zobowiązania, jak również korzystne oprocentowanie.
  Pożyczki dobrane do Państwa oczekiwań, współpraca z świetnymi instytucjami bankowymi oraz znawcami. Z nami dokonają Państwo tylko najtrafniejszych wyborów, a opłacenie zamysłów będzie w 100% możliwe.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITy 2011 »

  Nasza witryna udostępnia Państwu System PIT 2011, programowi za pomocą którego błyskawicznie rozliczycie PITy 2011 Program jest darmowy, dzięki czemu bez zbędnych opłat rozliczycie PITy 2011. Program PIT rozlicza wzory deklaracji PIT 28, PIT 37 jak również resztę popularnych formularzy, wyszukasz więc pasującą deklarację PIT dla siebie. Skorzystaj z Programu PIT już teraz, wypełnij podatek PIT 2011 prosto i bez straty cennego czasu.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany doradca New Connect »

  Autoryzowany doradca New Connect - spółka nasza firma jest zespołem ekspertów, oferujących usługi doradcze dla, zarówno małych, jak i wielkich firm. Wiedza, zdobyta na przestrzeni czasu pozwala nam wspierać działalności w osiąganiu celów, rozwijaniu struktury i zdobywaniu nowych funduszy. W naszej ofercie znajdziesz między innymi wyceny spółek a także debiuty giełdowe. Oprócz wymienionych specjalizujemy się w pozyskiwaniu kapitału dla firm a także w profesjonalnym doradztwie strategicznym przy prowadzeniu firmy. Zapraszamy na naszą stronę, na której znajdziesz informacje o naszej firmie oraz rozwiniętą ofertą dla przedsiębiorstw i spółek.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trudne kredyty »

  Trudnekredyty.pl to witryna www przeznaczona dla wszystkich tych którzy wzięli kredyt w banku i mają problem z jego spłatą. U nas znajdziesz wskazówki, podpowiedzi oraz gotowe rozwiązania dla ludzi które są zadłużone. W Polsce kredyt zaciąga dzień w dzień setki osób, czasami nie zadając sobie sprawy, jakie mogą być tego późniejsze konsekwencje. U nas znajdziesz informacje o pożyczkach wszelkiego typu zarówno po zastaw domu/mieszania jak również konsolidacyjnych. Serdecznie zapraszamy po więcej informacji.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy kredyt gotówkowy »

  Dzisiaj, gdy koszty życia rosną o wiele szybciej niż nasze dochody, banki prześcigają się w wynajdywaniu coraz to bardziej interesujących propozycji kredytowych. W zależności od tego, na co chcemy dać pieniądze z kredytu, możemy wybrać jeden z kilku dostępnych kategorii. Zapraszamy po więcej informacji oraz zaznajomienie się z najbardziej atrakcyjnymi ofertami - porównanie kredytów gotówkowych. Polecamy kredyty i pożyczki bankowe - odsetki oraz oprocentowanie pożyczki nie muszą być zmartwieniem. Pożyczki bez poręczycieli i bez zaświadczeń o dochodach, błyskawiczne pożyczki dla zadłużonych poprzez net. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banki Szczecin »

  Strona o pośrednictwie finansowym w Szczecinie i okolicach, która przedstawia oferty instytucji finansowych, towarzystw ubezpieczeniowych i innych podmiotów, które dostępne są dla wszystkich internautów online. Jeżeli poszukujesz profesjonalnego i obrotnego eksperta kredytowego, który pokaże Ci narzędzia do szybkiej oceny rozwiązań bankowych, porówna promocje i umożliwi złożenie zapytania do danej instytucji, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Polecamy prezentowany portal wszystkim zainteresowanym klientom, gdyż informacje na niej umieszczone pochodzą wprost z banków, a kalkulatory dokonują rachunków na tyle sprawnie, że można dzięki nim podjąć znakomitą decyzję o wyborze kredytu na zakup mieszkania z rynku wtórnego lub pojazdu.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ACTA - biuro księgowe Łódź »

  Skupiając się na rozwoju własnej firmy rozliczenia pozostawcie profesjonalistom. Biuro rachunkowe Łódź i biuro księgowe Łódź pełnią najlepsze rozwiązanie, aby zagwarantować sobie i swojej firmie profesjonalną obsługę. Realizując Państwa potrzeby, nasze biuro księgowe Łódź oferuje pomoc, która pozwoli Wam skupić się na prowadzeniu biznesu. Poza profesjonalną obsługą, zapewniamy Państwu poczucie stałej opieki. Świadczymy usługi z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtu. Oferujemy także pełną obsługę kadrowo - płacową, a także doradztwo podatkowe. Nasza oferta skierowana jest zarówno do spółek prawa handlowego i cywilnego, fundacji, jak i osób fizycznych. ACTA - łączy tradycję z nowoczesnymi rozwiązaniami oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. ACTA - to firma rzetelna i nowoczesna, to firma przyjazna Klientowii traktująca go odpowiedzialnie.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Lokaty bankowe to strona poruszająca tematykę finansową. Przeznaczona jest w szczególności dla użytkowników internetu zainteresowanych tematyką oszczędzania i inwestowania swoich wolnych środków pieniężnych. Przedstawiamy porady dotyczące wyboru najpopularniejszych produktów oferowanych przez polskie instytucje finansowe takich jak lokaty bankowe, konta oszczędnościowe czy fundusze inwestycyjne. Publikujemy raporty, porównania i opinie dotyczące tej problematyki. Współredaktorem serwisu może zostać każdy internauta zamieszczając swój artykuł.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Numizmaty »

  Mogę dziś przedstawić portal e-numizmatyka.pl, który oferuje szeroki wybór złotych i srebrnych sztabek lokacyjnych i monet bulionowych. Serwis ten jest największym sklepem numizmatycznym w Polsce i chyba w internecie. Jeśli jesteś maniakiem kolekcjonowania monet to koniecznie powinieneś zapoznać się z prezentowanym portalem. Firma ta prowadzi również doradztwo finansowe w zakresie inwestowania w złoto. Ciągły rozwój portalu sprawiły, że obecnie e-numizmatyka.pl oferuje szeroki wybór złotych i srebrnych sztabek oraz monet bulionowych.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • PITy »

  PIT Pro jest serwisem o podatkach.Jeżeli musisz obliczyć PITy w mgnieniu oka i bez zbędnych obliczeń, ściągnij na naszej stronie ProgramPITy 2010. System dzięki innowacyjnemu interfejsowi nie sprawi problemów żadnemu podatnikowi. Dostępny jest do pobrania bezpłatnie, nie czekaj i skorzystaj i wylicz podatek PIT 2010 nie marnując czasu i pieniędzy. Jeżeli wolisz wypełnić deklaracje podatkowe za 2010 rok ręcznie, w portalu PIT Pro znajdziesz również oficjalne formularze PIT 28, PIT 38, PIT 28, PIT 37 do ściągnięcia. Obejrzyj PIT Pro!

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez wkładu własnego »

  Skonsolidujemy.pl to nieoceniona porada i poradnictwo w zakresie pożyczek konsolidacyjnych. Jedynie na niniejszej jednej witrynie odszukacie Państwo dokładne informacje tyczące się warunków i ofert wskazanych kredytów. Za jej pomocą można dodatkowo otrzymać absolutnie bezpłatne rady pośrednika kredytowego, jak również zaoszczędzić kosztowny czas i zamówić kredyt przez www po prostu z witryny.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2011 »

  Prezentujemy stronę o deklaracjach podatkowych, która oferuje do pobrania System PIT 2011, programowi za pomocą którego w łatwy sposób wypełnicie deklaracje PIT 2011 Program jest bezpłatny, dzięki czemu bez dodatkowych opłat wypełnisz PITy 2011. Program PITy oblicza deklaracje PIT 36l i PIT 37 a także wiele innych, znajdziesz więc pasującą deklarację dla siebie. Skorzystaj z Programu PIT już dzisiaj, wypełnij PITy 2011 w chwilę i bez stresów.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forex »

  Strona internetowa Szkolenia Forex ukazuje łatwy sposób zwiększenia ilości pieniędzy. Zainwestowanie jest coraz liczniejszą formą zarobku, dlaczego więc nie skorzystać? Jednak czy to na pewno bezpieczne? Strona ta ukazuje kursy z jakich możemy skorzystać na przykład na czym polegają szkolenia a także jakie jest ryzyko związane z taką formą zarobku. Jeżeli ciekawią Cię owe informacje odwiedź witrynę internetową Szkolenia Forex i sprawdź jak można w intersujący sposób uzyskać dodatkową gotówkę i jak uczestniczyć w szkoleniach.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w gdańsku »

  Oczywiście sprawy powiązane z podatkami to poważne zagadnienie. Z Urzędem Skarbowym nie ma żartów, usterki kosztują i to zdarza się, że w rzeczywistości słowo. Toteż jeżeli już jesteś przedsiębiorcą, to znajdź dobre biuro rachunkowe w Gdańsku, by uniknąć tego typu kłopotów. Z całą pewnością kobiety i mężczyźni posiadamy świadomość tego, że biuro rachunkowe w Gdańsku za darmo nikogo z podatków rozliczało nie będzie, wszak tam należy zaangażować sztab osób znających się na sprawach księgowości. Wiadomo - prosta rachunkowość dużo nie będzie kosztowała, ale jeśli chodzi o VAT, to na pewno sprawa będzie już zdecydowanie bardziej skomplikowana. Powinno się sobie zapewnić bezpieczeństwo. A na pewno biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl będzie jednym ze możliwości, dzięki jakiemu uda się owe bezpieczeństwo sobie odkryć. Bardzo dobry księgowy ze stuprocentową pewnością błędu nie popełni, toteż i Państwo jako przedsiębiorcy nie popadniecie niełaskę Skarbówki. Jest to zapewnione w biurze rachunkowym www.dekret.gda.pl. Owe biuro rachunkowe w Gdańsku www.dekret.gda.pl w ogromnej liczbie przypadków nie jest takie drogie, jak się powszechnie uważa. Toteż na pewno tego typu usługi stają się wybitnie atrakcyjne względem większości przedsiębiorców. Z całą pewnością taniej jest zaangażować biuro rachunkowe w Gdańsku niźli zatrudnić na etacie księgowego.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres: