Finanse osobiste Podkategoria: Finanse osobiste

 • mBank mobile »

  Sieć komórkowa mBank mobile jest to oferta usług telekomunikacyjnych oferowanych przez jeden w banków internetowych, a więc mBank. Zaczął on działalność już z 2000 roku i jest pododdziałem BRE Banku. Aby zobaczyć gdzie znajduje się bank wystarczy wybrać mBank adres, gdzie znajdują się dane adresowe wszystkich oddziałów. Początkowo bank oferował proste usługi niemniej jednak później jego oferta zaczęła obejmować coraz to nowsze produkty. Przykładem jest eMakler mBank, gdzie mamy możliwość kupowania i sprzedawania akcji na giełdzie papierów wartościowych. Bank z każdym dniem się rozwija, pojawia się coraz więcej form zarządzania pieniędzmi między innymi nowe wpłatomaty mBank, które pozwalają na zasilenie konta bankowego, a także nowe formy kontaktu z bankiem, przykładowo chat, mbank infolinia, czy centrum smsowe.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse domowe »

  Zasmakuj w nowym spojrzeniu na zarządzanie finansami i osiągnij niezależność finansową. Pogłębiaj wiedzę o pasywnym dochodzie i inwestowaniu w nowym stylu życia. Odwiedź również stworzone forum finansowe specjalnie dla Ciebie.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Lokaty bankowe to strona poruszająca tematykę finansową. Przeznaczona jest w szczególności dla użytkowników internetu zainteresowanych tematyką oszczędzania i inwestowania swoich wolnych środków pieniężnych. Przedstawiamy porady dotyczące wyboru najpopularniejszych produktów oferowanych przez polskie instytucje finansowe takich jak lokaty bankowe, konta oszczędnościowe czy fundusze inwestycyjne. Publikujemy raporty, porównania i opinie dotyczące tej problematyki. Współredaktorem serwisu może zostać każdy internauta zamieszczając swój artykuł.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie lokat bankowych »

  Jeżeli szukasz treści o lokatach bankowych koniecznie zajrzyj na naszą stronę, serwis LokataBankowa.pl w całości poświęcony jest aktualnie temu zagadnieniu. Na stronie znajdziesz dużo tekstów dzięki którym dowiesz się chociaż czy jest opłacalne założyć lokatę progresywną, co to jest polisolokata, jak założyć lokatę internetową, a wręcz czy opłaca się inwestować w lokatę progresywną. U nas dowiesz się także czy jest możliwa lokata bez podatku,, a dodatkowo co wyselekcjonować pomiędzy lokatą bankową, a kontem oszczędnościowym.

  Data dodania: 22 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy oszczędnościowe »

  Posiadam gotówkę którą chcesz dobrze zainwestować? Skorzystaj z naszej oferty funduszy inwestycyjnych oraz programów oszczędnościowych. Jesteśmy jednym z liderów w branży w Polsce. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 07 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja ekonomiczno-finansowa dla każdego »

  Serwis internetowy przeznaczony dla wszystkich interesujących się tematem ekonomii i finansów. To wiedza przydatna nie tylko przedsiębiorcom. To pogrupowane w kategorie informacje obejmujące wiele tematów, związanych z edukacją ekonomiczno-finansową. m.in. zarządzanie strategiczne, finanse przedsiębiorstw, finanse osobiste, przywództwo, samorozwój i wiele powiązanych tematów. Dodatkowo w serwisie możesz zaopatrzyć się w wspomagające prowadzenie biznesu arkusze w formacie MS Excel i zapisać się na nasze autorskie, darmowe kursy nastawione na rozwijanie inteligencji finansowej. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • OC online »

  Umowę OC samochodu trzeba uiszczać co roku. Jest to prawna składka, jaką ponosimy aby jeździć po naszych szosach. Zabezpiecza posiadaczy samochodów przed zaistniałymi wypadkami, jakie występują częściej z nieuwagi. Dzięki OC poszkodowany kierujący pojazem odzyska rekompensatę, gdzie następnie ma możliwość nareperować swój samochód. Jeśli zapłacicie za najtańsze ubezpieczenie OC, całkiem możliwe, że ktoś będzie miał trudności z jego otrzymaniem. Dlatego powinno się zakupować tanie OC i Ac. Zobacz sam.

  Data dodania: 15 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie kredytów hipotecznych »

  Doświadczenie w poszukiwaniach najtańszego kredytu mieszkaniowego zdobyliśmy, gdy jeszcze kilkanaście miesięcy temu szukaliśmy kredytu na budowę domu. Teraz wiedzą o najtańszych kredytach możemy dzielić się z czytelnikami naszego bloga. Mamy nadzieję, że nasze porady przydadzą Wam się w odnalezieniu kredytu dopasowanego do Waszej sytuacji finansowej. Dlatego też z wielką radością przedstawiamy Wam nasz serwis, który regularnie uzupełniamy o nowe porady i oferty kredytów na kupno mieszkania lub budowę domu.

  Data dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki pozabankowe »

  Pozyczkipozabankowe.pl to serwis dla każdego szukającego interesujących treści o kredytach oraz dodatkowo kredytach. Na stronie znajduje się kilka publikacji o kredytach czy pożyczkach pozabankowych. Dowiesz się m.in. czy brać kredyt konsolidacyjny, czy zaświadczenie o zarobkach jest niezbędne do zaciągnięcia kredytu, zasady zaciągania pożyczek bez zaświadczeń. Pośród pożyczek wyróżnić można pożyczki on-line, bez dochodów, na dowód czy pożyczke hipoteczną.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • adwokat sprawy administracyjne wrocław, prawnik wrocław, adwokat wrocław, »

  Zakres usług prawnychW zakres pomocy prawnej świadczonej przez adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka wchodzi w szczególności: udzielanie porad prawnych; sporządzanie opinii prawnych, pism i umów;  reprezentowanie klientów przed sądami  i urzędami; prowadzenie spraw sądowych, a ponadto administracyjnych.Kancelaria Adwokacka adwokata mgr inż. Cezarego Bliźniaka świadczy pomoc prawną  m.in. w zakresie następujących dziedzin prawa: PRAWO BUDOWLANE, PRAWO ADMINISTRACYJNE, PRAWO KARNE, PRAWO WYKROCZEŃ, PRAWO CYWILNE, PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE, PRAWO GOSPODARCZE
  Adwokat mgr inż. Cezary Bliźniak wykonuje czynności na terenie całego kraju.Poza województwem dolnośląskim i przyległymi do niego obszarami - możliwość wykonywania czynności istnieje w szczególności na terenie Warszawy i Poznania.W związku z wykonywaniem przez adwokata Cezarego Bliźniaka działalności w Trzebnicy(siedziba) i we Wrocławiu (filia) - istnieje możliwość świadczenia pomocy prawnej dla osób fizycznych mających miejsce zamieszkania (lub dla osób prawnych - czy również innych podmiotów nie będących osobami fizycznymi - mających siedzibę) przykładowo w takich miastach jak: Milicz, Oleśnica, Oława, Brzeg, Środa Śląska, Strzelin, Wołów, Legnica, Lubin, Świdnica, Namysłów, Rawicz, Leszno, Żmigród, Prusice, Oborniki Śląskie, Dzierżoniów, Kępno, Krotoszyn, Ostrzeszów, Wieruszów, Kluczbork, Polkowice
   

  Data dodania: 14 01 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse osobiste

Finanse osobiste - nowa strona:

Adres: