Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Miło inwituję na oficjalną stronę firmy Impel - obsługa księgowa. Spółka o nazwie Impel oferuje kompetentną obsługę, ekipa spółki o nazwie Impel składa się z przeszło stu dwudziestu księgowych i audytorów. W przeciągu jednego miesiąca firma Impel przelicza przeszło sto tysięcy dokumentów. W trakcie 1 roku wylicza blisko dziesięć tysięcy delegacji. Kluczowe specjalizacje spółki Impel to rachunkowość - prowadzenie ksiąg rachunkowych. Dostarczane są także audyty tak jak i doradztwo podatkowe jak też kontrola sfery finansowo-księgowej. W funkcjonowaniu firma o nazwie Impel wykorzystuje nowoczesny system komputerowy nazywany Symfonia, w oferowanych usługach zawiera się także możliwość obsługi rachunkowej na systemie informatycznym odbiorcy. Kolejny raz serdecznie zapraszam na stronę i polecam rozwiązania firmy o nazwie Impel tym, którzy chcą przenieść na podmiot zewnętrzny odpowiedzialność za przykładne i terminowe wypełnianie zobowiązań formalnych. Firma Impel daje też możliwość na wykorzystanie jej wysokich umiejętności w dziedzinie księgowości. Rekomenduje również pokrewne solucje oferowane poprzez spółkę Impel, jak np.: obsługa kadrowo płacowa czy praca tymczasowa.

  Data dodania: 21 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Krzysztofa Dmowskiego to doskonała oferta dla każdego, kto tylko szuka jakiejkolwiek pomocy w sprawach prawnych. Swoją działalność prowadzi ona w Warszawie, i to właśnie tutaj można skorzystać z jej usług, które obejmują przede wszystkim różnego rodzaju sprawy karne, związane z wykroczeniami. Oczywiście, prowadzący ją adwokat może występować zarówno w roli obrońcy, pełnomocnika, jak i oskarżyciela. Oprócz samego właściciela, kancelaria prowadzi także stałą współpracę z wieloma doskonałymi adwokatami, zatem korzystając z jej usług mamy całkowitą pewność, że naszą sprawą będą zajmowali się w pełni wykwalifikowane osoby. To właśnie owe kwalifikacje oraz bogate doświadczenie dają całkowitą pewność, że nawet zwykła porada prawna, z której będziemy mogli tutaj skorzystać znacznie pomoże nam w wielu sprawach, zatem jak najbardziej warto jest zainteresować się tą możliwością.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Evolution Brand - Doradztwo IT »

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • sprzedam spółkę »

  Dla osób, które szukają profesjonalnej pomocy w kierowaniu spółką przygotowana została propozycja spółek ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. oraz ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o. Nasi specjaliści pomogą Państwu we wszystkich aspektach powiązanych z fachową księgowością i tym podobnymi aspektami. Już dziś oferujemy naszym klientom kupno całkowicie gotowej i w zupełnie zarejestrowanej spółki. Właśnie dzięki temu będą Państwo mogli zapoczątkować własną działalność gospodarczą w ciągu 24 godzin. Pomoc naszych ekspertów pozwoli także oszczędzić pieniądze oraz niezwykle cenny czas. Aby dowiedzieć się więcej na temat tej oferty zapraszamy do natychmiastowego wejścia na naszą stronę internetową. Gwarantujemy wysoki poziom oferowanych usług dzięki naszej wiedzy praktycznej a także wieloletniemu doświadczeniu zgromadzonemu przez naszych ekspertów.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panorama biznesu - serwis »

  Nasz portal biznesowy powstał dla ludzi, którzy lubią terminami i wiadomościami z działu biznesowego. Na naszej witrynie wyświetlane są publikacje dotyczące nowych segmentów, np. branża detektywistyczna, czy zaawansowana informatyka. Systematycznie dodajemy nowe, interesujące wpisy. Nasz serwis bardzo dobrze się rozwija. Wierzymy, że nasza wartość jeszcze się nasili. Nad PanoramaBiznesu.eu czuwa ekipa profesjonalistów, którzy jednocześnie znają się na stronach www i biznesie. Dajemy gwarancję, że nasz portal sprosta waszym wymaganiom. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na działalność »

  Portal informacyjny o instytucjach bankowych dla prowadzących działalność, którego nie da się pominąć. Dużo początkujących szefów, którzy w tym momencie uruchomili własne biura po jakimś czasie spostrzega proceder, że biznes się kręci, jednak w całości się nie rozwija. W takim momencie pojawiają się pierwsze myśli, które obejmują produkty inwestycyjne albo ewentualnie kredyty dla firm. Rodzą się jednakże pytania w który przepis wybrać najbardziej pasujący dla nas kredyt bez ponoszenia kosztów doradztwa gospodarczego. Wspaniałym wyjściem z tego kłopotu jest przedstawiana witryna informacyjna dla początkujących biznesmenów. Niewielkie oraz średnie przedsiębiorstwa będą miały możliwość bez nerwów przejrzeć oferty wielu podmiotów finansowych, porównać je i potem podjąć decyzję, jakie finanse dla biznesu dotyczą właśnie nas konkretnie. Nie ponosimy żadnych kosztów korzystania z tego typu portalu, a mamy opcję niezmiernie sporo zyskać. Przede wszystkim środki, które pozwolą ruszyć naszą firmę z miejsca oraz trochę zwiększyć obroty.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności z faktur »

  Jesteśmy firmą windykacyjną (Warszawa) aktywną na rynku w sprawach obrotu wierzytelnościami od wielu lat. Zatrudniamy najlepszych profesjonalistów sektora finansowego oraz windykacyjnego. Nasze funkcjonowania są nastawione przede wszystkim na elastyczność działania, zapewnienie bezpieczeństwa klientowi, a oprócz tego dyskrecję. Coraz większa liczba nabywców docenia naszą metodę pracy – z tego oczywiście względu z roku na rok poszerzamy naszą aktywność, zdobywając następne rynki. Podejmujemy się postępowania każdej kwestii windykacyjnej: windykacji należności z faktur, windykacji należności bankowych, windykacji osobistej (Warszawa), windykacji długów (Warszawa), jeżeli z przedstawionych nam dowodów wynika, iż jest to uzasadnione. Podstawowym celem przyjmowanych przez naszą firmę postępowań jest szybkie i efektywne odzyskanie wierzytelności naszych nabywców. Działamy kompleksowo, radzimy, jak zapobiec przedawnieniu się należności, podpowiadamy jak dostać informację o dłużniku.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Łódź »

  Witryna o produktach finansowych dla petentów z Łodzi. Zawiera prezentacje ofert bezpośrednio z lokalnych podmiotów bankowych i jednostek doradczych. Jeśli dyskutujemy o pożyczkach pod zastaw i kredytach budowlanych, żeby uzyskać szczegółowe dane o zdolności kredytowej, powinno się podać parametry na temat dochodu i wydatków. Bezpłatne narzędzie do badania zdolności kredytowej znajduje się na tej stronie. Sporo ludzi z obawą podchodzi do tego typu narzędzi, szczególnie jeżeli działają one bez danych kontaktowych w sieci. Jeśli przedmiotem Twojego zainteresowania są pożyczki w Łodzi opłaca się odwiedzić tą stronę. Tutaj możemy uzyskać aktualne i wiarygodne informacje w kompletnie bezpieczny sposób. Nasze dane nie są nigdzie zapisywane, a jeno automatycznie przekazywane do banku, którego usługi w największym stopniu nam odpowiadały. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Arka Nieruchomości »

  ARKA Nieruchomości to firma z kilkuletnim dorobkiem w branży nieruchomości, funkcjonująca na obszarze Szczecina. Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie zyskaliśmy poprzez lata naszej działalności, możemy zagwarantować Państwu usługi najlepszej jakości.
  W naszej ofercie odszukają Państwo nie tylko mieszkania i domy, ale również działki, hale i nieruchomości przemysłowe. Zapraszamy do zapoznania się z nią na naszej stronie, lub też składając wizytę w naszej siedzibie, w samym centrum.
  Nasi agenci odnajdą oferty, które w stu procentach spełnią Państwa wymagania – blisko 20 tysięcy ofert w naszej bazie, z całego szczecińskiego rynku!
  Każdemu klientowi zagwarantujemy wsparcie merytoryczne w trakcie przebiegu całej transakcji. Nieruchomość odszukamy, zaprezentujemy, a także pomożemy przy załatwianiu koniecznych formalności. Będziemy trzymać rękę na pulsie, aby zagwarantować pełne zadowolenie z naszych usług.
  Jeżeli podjęli Państwo decyzję o kupnie, sprzedaży, najęciu lub wynajmie nieruchomości, to nie mogliście trafić lepiej!
  ARKA Zaprasza!

  Data dodania: 27 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona środowiska w firmie »

  Istniejemy na rynku od 2009 roku, od tego tez czasu świadczymy usługi związane z obszernie rozumianą ochroną środowiska. Poprzezdużo lat naszej działalności zdołaliśmy zgłębić wiedzę z dyscypliny, którą się zajmujemy, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas rzeczą priorytetową, dlatego też realizacje każdego zlecenia poprzedzamy obszerną analizą danego zagadnienia.W 2013 roku znowelizowano ustawę o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi, która z jednej strony wprowadziła spore udogodnienia dla mniejszych przedsiębiorców, z drugiej aczkolwiek strony narzuciła więcej obowiązków na tychże. Jednym z istotniejszych elementów przywołanej ustawy jest zwolnienie z obowiązku uregulowania tzw. „opłaty produktowej”, dla przedsiębiorców którzy w roku kalendarzowym nie wprowadzili do obrotu więcej niż 1Mg opakowań. W niektórych przypadkach uproszczenie to pozwala zaoszczędzić mniejszym podmiotom pokaźne sumy pieniężne.Nowelizacja ustawy o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi wprowadziła zarówno obowiązek prowadzenia przez przedsiębiorców społecznych kampanii wychowawczych. By wywiązać się z tego obowiązku przedsiębiorca obowiązany jest przekazać na powszechne kampanie pouczające lub wydatkować na rachunek Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej minimum 2% ceny opakowań wprowadzonych w zeszłym roku kalendarzowym.Na przedsiębiorców korzystających ze środowiska został nałożony obowiązek przygotowywania jednoletnich raportów kobize do krajowej bazy. Protokóły te przygotowywane są z wykorzystaniem internetu po poprzednim założeniu konta w krajowej bazie przez jej zarządcę. Prośba o utworzenie tegoż konta rozpatrywany jest w ciągu 21 dni.

  Data dodania: 30 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • List motywacyjny przykłady »

  List motywacyjny zaliczany jest do pierwszych dokumentów, które należy utworzyć rozpoczynając poszukiwanie nowej pracy. To właśnie w nim należy przedłożyć naszą osobę, nasze hobby oraz motywacje, która kieruje nami w trakcie rekrutowania do danej korporacji. Bardzo często to przede wszystkim list motywacyjny decyduje o tym, czy będziemy zaproszeni na właściwą rozmowę.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • (O)cena nowych produktów »

  Zapraszamy na witrynę Popularne-Produkty.eu, która skupia w sobie oceny i opisy innowacyjnych, intrygujących produktów. Zanim zakupisz interesującą Cię rzecz, warto odwiedzić nasz portal recenzji towarów. Dzięki temu, twoje zakupy będą sprytne. Niemal każdego dnia udostępniamy nowe produkty. Mamy nadzieję, że nasze opinie będą przez Was docenione. Od naszych czytelników dostajemy maile z podziękowaniami za dostarczone rady. Nasz zespół ciągle pracuje nad usprawnieniami naszego centrum recenzji. Zachęcamy do skorzystania z naszej witryny.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Zakupów - ciekawe publikacje »

  Masz zamiar nabyć buty za pomocą internetu? Zanim przystąpisz do zakupów wejdź na na naszą stronę. Podpowiemy Ci, w jakim miejscach bezpiecznie można nabyć dany towar. W internecie istnieje bardzo dużo nieuczciwych sprzedawców. Nasze organy ścigania zamykają takie e-sklepy, jednak non stop w ich miejsce tworzą się nowe. Warto pamiętać, że internet to niebezpieczne narzędzie. Jednak znajdziesz u nas też wykaz zaufanych e-sklepów, z których warto korzystać. Wartość przedmiotów w e-sklepach jest najczęściej niższa niż punktach stacjonarnych. Jest to dodatkowy plus internetowych zakupów. Odwiedź już dziś PlatformaZakupow.eu.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • OFE Gliwice »

  Niewiele osób jest świadomych tego, że podejmując pierwszą pracę trzeba wybrać Fundusz Emerytalny, w wielu przypadkach zdarza się, że spośród wielu funduszy nie wiadomo, jaki tak naprawdę wybrać. Dlatego też często się zdarza, że osoby te zdają się na Zakład Ubezpieczeń Społecznych, który samodzielnie przez losowanie przydziela do OFE. Jednakże z czasem przeglądając ranking OFE nie jesteśmy zadowoleni z wylosowanego przez ZUS funduszu. Wchodząc na stronę internetową Emerytalnapolisa.pl dowiesz się w jaki sposób zmienić OFE na lepszy, a także przystąpić do OFE online. Na tej stronie internetowej znajdziesz dużo istotnych informacji dotyczących OFE oraz ubezpieczenia emerytalnego.Polecamy OFE Wrocław naszym zdaniem to dobry wybór.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracja Wnętrz Poznań »

  Wiele osób intensywnie pracując, czuje się wspaniale, kiedy może zakupić finalnie za ciężko wypracowane pieniądze to wyśnione mieszkanie i urządzić sobie je według uznania.
  Na rynku można znaleźć mnóstwo firm projektujących wnętrze oraz dekoratorów. Mimo to niewielu z nich posiada możliwości artystyczne. Nasza dekoratornia jest unikalna. Robimy płaskorzeźby, tynki artystyczne oraz gresy.
  Dzięki temu Twoje mieszkanie wypełni naprawdę niesamowity i ekstrawagancki wygląd, który przyciągnie uwagę odwiedzających

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie i uniwersalne badania kliniczne »

  PC Solutions jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Działamy w zgodzie z aktualnymi wytycznymi ustawodawczymi i regulacjami, spełniamy również normy, które definiuje Bardzo dobra Praktyka Wytwarzania. Obiektem naszej działalności jest całościowo pojęty import badanych produktów leczniczych. Asystujemy w całości tworzenia jednostek marketingowych, pakowaniu, przepakowywaniu, etykietowaniu oraz przewozie (gwarantujemy przewożenie w wymogach monitorowanych). Wytwarzamy leki porównawcze, a oprócz tego realizujemy procedury farmaceutyczne pod działalność. Świadczymy także kolposkopy z wzmożeniem, możliwością archiwizacji obrazu także wizualizacji, gotowe do zamontowania na fotelu ginekologicznym całość przewozimy w warunkach kontrolowanych: transport farmaceutyczny oraz transport leków do firm.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Tylko profesjonalna obsługa w zakresie dokonywanych czynności notarialnych zapewnia stronom bezpieczeństwo obrotu prawnego. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani obsługą notarialną, to na pewno Kancelaria Notarialna Kraków zapewni taką obsługę w ramach obowiązujących przepisów prawa. Notariusz Konrad Wygona wykonuje swoje czynności w ramach prowadzonej Kancelarii Notarialnej a w razie zaistnienia konieczności także poza jej siedzibą. Mogą państwo liczyć na to, że Notariusz Kraków dokona wszystkich czynności zgodnie z obowiązującym prawem w tym zakresie oraz zasadami etyki zawodowej.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • "STATIMA" Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Radców Prawnych, Kompleksowa Obsługa Prawna Katowice, Zastępstwo Procesowe, Kancelaria Prawna Katowice, Kancelaria Prawnicza Katowice, Adwokat Katowice, Kancelaria Adwokacka Katowice, Kancelarie Adwokackie Katowice, Radca Prawny, Katowice, Tychy, Szczecin, Bytom, Rybnik, Żory, Chorzów, Sosnowiec, Czeladź, Zabrze, Warszawa, Poznań, Bielsko Biała, ��ódź, Częstochowa, Opole, Konin, Kalisz, Kraków, Cieszyn, Ruda Śląska, Wodzisław, Będzin, Siemianowice, Świętochłowice, Mysłowice, Stała Obsługa Prawna Katowice, Postępowanie sądowe i egzekucyjne, Prawo Zamówień Publicznych Katowice, Porady Prawne, Opinie Prawne

  Data dodania: 28 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • ZFŚS-istotne informacje »

  Bezpłatny wortal ZFSS.pl zawiera informacje dotyczące zasad przyznawania świadczeń socjalnych i zasad tworzenia zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Zawiera przepisy prawne i przykładowy regulamin zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: