Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Dotacje na innowacje »

  Firma doradcza Ms - consulting zajmująca się głównie doradztwem z zakresu dotacji unijnych oraz ostatni krzyk mody dotacje na innowacje. Swoją ofertę wystosowuje głównie do firm już istniejących, pomaga też nowo powstałym firmom. Doradztwo jest z zakresu dotacji, certyfikatu ISO oraz jego wdrożenia. Robi także szkolenia.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja Ślubu-Wesela. »

  Organizacja Ślubu - Wesela.Profesjonalna usługa organizacji imprez weselnych i ślubnych na najwyższym poziomie.Zajmujemy się zarówno organizacją jak i profesjonalnym doradzaniem naszym klientom w kwestii wybrania stroju, auta czy odpowiedniej fryzury na wesele czy ślub.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradca na giełdę »

  Dla wielu potencjalnych przedsiębiorstw rynek giełdowy może być zbyt wymagający z punktu widzenia warunków dopuszczenia do obrotu oraz zbyt kosztowny. Z myślą o małych spółkach o wysokim potencjale wzrostu – Giełda Papierów Wartościowych uruchomiła rynek alternatywny NewConnect. Rynek jest przeznaczony przede wszystkim dla spółek dynamicznych, o wysokim potencjale wzrostu z różnych branż, z preferencjami dla szeroko rozumianego sektora ochrony środowiska.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Stargard »

  Ambero Nieruchomości świadczy kompleksowe usługi w zakresie kupna, sprzedaży, wynajmu i doradztwa w zakresie inwestowania w nieruchomości. Podstawą naszego działania jest indywidualna strategia dla każdego klienta. Odnajdziemy dla Państwa najlepsze propozycje nieruchomości. W trosce o komfort oraz czas naszych klientów, sprawdzamy oferty pojawiające się na rynku i wynajdujemy nowe. Zwalania to Państwa z codziennego sprawdzania nowych ofert, kontaktów z wieloma agencjami nieruchomości oraz daje luksus współpracy z jednym profesjonalistą, który znakomicie zna Państwa oczekiwania i jest odpowiedzialny za Państwa zlecenie. Każda proponowana przez nas nieruchomość jest całkowicie przez nas opisana, posiada wierny stan prawny a dodatkowo posiada dokumentację fotograficzną. Pomożemy Państwu w załatwieniu formalności i w pozyskaniu kredytu, ubezpieczeniu nieruchomości, i w razie konieczności zorganizujemy wsparcie tłumaczy przysięgłych.Razem zrealizujemy Państwa plany!
  Zdobyte przez lata doświadczenie, zasoby wiedzy jak również praktyczna znajomość rynku nieruchomości gwarantuje najwyższy poziom świadczonych usług także bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Nieustannie powiększająca się ilość naszych stałych klientów jest naszą najlepszą rekomendacją.
  Zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 25 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis przez który wygodnie spłacisz swoje raty! »

  Ratomat to serwis, przez który wygodnie spłacisz raty kredytu walutowego! Przy spłacie Twojego kredytu walutowego bank pobiera prowizję za wymianę złotych na walutę, w której spłacany jest Twój kredyt. Aby zmniejszyć tę prowizję do minimalnego poziomu, Ratomat kumuluje zlecenia wymiany walut i raz dziennie, o godzinie 11.00 wymienia waluty po „kursach hurtowych”. Następnie Ratomat spłaca Twoją ratę. Dzięki temu średnio oszczędzasz blisko 70% prowizji, którą banki pobierają standardowo przy wymianie środków na poczet spłaty kredytu walutowego.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Księgowe FIKS »

  Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz usług informatycznych dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę. Korzystamy w pracy i w kontaktach z nowoczesnych technologii jak internet, e-mail, Gadu-Gadu, elektroniczne nośniki danych. Dajemy klientom poczucie bezpieczeństwa. Poufność danych i zasady kontaktu są objęte specjalnymi procedurami wewnętrznymi.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Inkubator Przedsiębiorczości »

  W początkowym etapie tworzenia firmy często dobry pomysł nie wystarcza. Trinity AdVENTURE we współpracy z ekspertami z wielu dziedzin, między innymi fuzji, przejęć, technologii i księgowości, jest w stanie zadbać o sfinalizowanie idei naszych klientów, jak również merytoryczną opiekę w dalszym etapie rozwoju pomysłu. Trinity AdVENTURE, zajmująca się inwestycjami takich jak Venture Capital, z pewnością pomoże Ci dotrzeć do celu. Razem z naszymi analitykami i ekspertami wprowadzimy do Twojego pomysłu swoje doświadczenie i wiedzę, które pozwolą mu osiągnąć zyski.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odpowiednie malowanie wilgotnych pomieszczeń »

  Pkwallsystem to lider w branży wyrobów systemów epoksydowych, poliuretanowych, żywicznych, a dodatkowo systemów antykorozyjnych. Realizujemy między innymi powłoki epoksydowe, idealnie ochraniające podłogi; każda podłoga epoksydowa ma solidną odporność mechaniczną oraz chemiczną. Faktycznie zrealizowane posadzki chemoodporne zachwalamy jako całkowicie odpowiadające zapotrzebowaniom warsztatów, myjni, parkingów i pracowni każdego rodzaju. Chronimy nie tylko podłogi, przedmiotem naszej propozycji jest także powłoka do blachy powlekanej. Przygotowujemy również malowanie wilgotnych pomieszczeń, a ponadto malowanie cynku stosując przybory również techniki maksymalizujące solidność oraz postać wyniku ostatecznego.

  Data dodania: 25 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Znak towarowy »

  Kancelaria Patentowa Federowicz i Rumpel została utworzona przez specjalistów oferujących pomoc prawną we wszystkich sprawach związanych z tematyką własności intelektualnej. Początki naszej firmy sięgają 1990r. Dynamicznie rosnąca renoma naszej firmy i wzrost liczby nowych klientów spowodowała konieczność poszerzania kręgu współpracowników. Obecnie działamy w ośmioosobowym zespole. Nasi prawnicy reprezentujący kancelarię maja uprawnienia do występowania we wszelkich sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej zarówno przed polskimi sądami i urzędami odpowiedzialnymi za ochronę własności intelektualnej na terenie całej Europy.

  Data dodania: 19 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe »

  Odnajdziesz tu publikacje rzeczowych opracowań a także zbiór cennych porad, jakie przydadzą się każdemu zainteresowanemu założeniem własnego depozytu. Przeczytaj nasze zestawienia: konto oszczędnościowe, wybierz najwyżej oprocentowaną propozycję na rynku. Internetowy zasób wiadomości o lokatach bankowych - terminowych, on-line, progresywnych oraz lokatach bez podatku. Poznaj aktualne oferty: ranking lokat, depozyty bankowe z dzienną kapitalizacją. Twój serwis finansowy : wiadomości o bankach, konsulting finansowy, rady, najkorzystniejsze konta bankowe. Wiele szczegółowych danych. Na naszej stronie odnajdziesz zalety i wady poszczególnych promocji dzięki czemu dobierzesz idealną dla siebie alternatywę. Zwiększ własne dochody bez niepotrzebnego zaciskanie pasa za pomocą- lokaty.

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawnicze »

  Nasza strona to oferta biura prawnego. Jeśli nie jesteś w stanie niedrogiej jak i skutecznej porady prawniczej to nasz konsultant na 100% Ci doradzi. Otrzymasz w tym miejscu wartościowe rady i pomoc prawniczą, dzięki niej wygrasz nawet najbardziej skomplikowane sprawy cywilne. Usługi prawnicze, jakie wykonujemy posiadają dosyć niewielką cenę dlatego trzeba wykorzystać nasze porady. Po większą porcję szczegółów zapraszam Was na stronę internetową naszej agencji doradczej.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Othello Consulting – Rozliczenie VAT w budownictwie »

  Nasza firma Othello Consulting świadczy usługę zwrotu VAT za materiały budowlane wykorzystane do wybudowania domu lub remontu mieszkania po 30.04.2004 roku. Sporządzamy gotowy wniosek VZM-1, który podatnik tylko podpisuje i składa w swoim Urzędzie Skarbowym. Mamy duże doświadczenie w rozliczaniu VAT w budownictwie. Ponadto udzielamy konsultacji w zakresie kontaktów podatnika z Urzędami Skarbowymi. należy wiedzieć, że ulga budowlana może być w każdej chwili anulowana. Warto więc złożyć wniosek VZM jak najszybciej. reasumując zapraszamy Was do skorzystania z naszej oferty i cieszenia się z odzyskanego zwrotu VAT budowlanego.

  Data dodania: 27 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dla początkujących podstawowy kurs USG »

  Akademia USG powstała w celu rozpowszechniania edukacji z obrębu diagnostyki obrazowej przy sięgnięciu najnowszych aparatów USG (szkolenia USG Doppler) w różnych charakterach użycia. Wszyscy nasi sprawozdawcy są autorytetami w indywidualnych dziedzinach, co zapewnia rzeczową zawartość każdego z kursów USG (Poznań). Doskonałe sporządzenie organizacyjne zapewnia stopniowy bieg podstawowego kursu USG, podczas którego najbardziej istotne jest uzyskiwanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń. W trakcie kilkudniowych kursów USG jamy brzusznej wrażeniami wymieniamy się nie tylko na zajęciach. Wspólne obiady oraz ustalenia w kuluarach są doskonałym miejscem do nawiązania nowych kontaktów. Poprawna ocena to rozpoczęcie rychłego i aktywnego leczenia. Zdobycze technologii wytwarzają nam co chwila to nowsze aparaty, przy pomocy jakich nieinwazyjne badania ultrasonograficzne są jeszcze prostsze oraz lepsze jakościowo.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog wielotematyczny - najlepsze rozwiązania »

  Nasz zróżnicowany serwis to propozycja na spędzanie interesująco wolnego popołudnia przed komputerem. Serwis udostępnia wiadomości z każdej dziedziny życia. Dzięki temu, każdy człowiek odszuka interesujący go artykuł. Grupa, która zarządza naszym serwisem to doświadczona kadra, która specjalizuje się w wielu obszarach życia. Takie rozwiązanie stwarza możliwości kompleksowości naszej witrynie www.

  Data dodania: 31 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Śląsk »

  Biuro rachunkowe Hera, to doświadczenie, pewności, gwarancja i satysfakcja z zadowolenia. Istniejemy wiele lat na rynku i jesteśmy świetni w tym co robimy. Biuro Hera funkcjonuje na terenie całej Polski, między innymi w Gdańsku, Katowicach czy we Wrocławiu. Obsługujemy księgowo klientów z najróżniejszych branż i staramy się zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Księgowego »

  Bezpłatny serwis PoradnikKsiegowego.pl zawiera najważniejsze informacje z dziedziny rachunkowości. Poszczególne działy to: rachunkowość finansowa, sprawozdanie finansowe, rachunkowość w przykładach liczbowych, rozliczenia międzyokresowe, plan kont, środki trwałe i wartości niematerialne, rachunkowość budżetowa oraz MSR. Serwis zawiera porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca tymczasowa »

  Gorąco inwituję na oficjalną stronę internetową firmy o nazwie Impel, odnoszącą się do solucji powiązanych z zasobami ludzkimi i zatrudnianiem personelu o nazwie Impel - leasing pracowniczy. Omawiane usługi przez przedsiębiorstwo Impel łatwo dostosowują się do przekształceń zachodzących na rynku pracy. Oferowane rozwiązania osobowe są sprzyjające dla odbiorców. Świadczone rozwiązania pracy sezonowej zawierają w sobie takie zagadnienia - rekrutację, jak również doradztwo w aspekcie solucji HR. Rozwiązanie wprowadza zmniejszenie nakładów finansowych funkcjonowania, wskutek takich solucji jak przykładowo consulting personalny, wynajem pracowników, usługę o nazwie try&hire, zatrudnianie pracowników niepełnosprawnych, personel tymczasowy. Firma nazwana Impel daje szanse również na pobór personelu sezonowego na dowolny czas. Usługi oferowane poprzez spółkę Impel przystosowują się do obecnej kondycji w sferze rynku pracy. W okresie tak zwanego 'rynku pracodawcy' kreowane są placówki rekrutujące i selekcjonujące najlepszych możliwych pracowników na określone stanowisko. Natomiast w wypadku 'rynku pracownika' kreowane są mobilne miejsca przeznaczone do rekrutacji. Polecam również powiązane usługi firmy Impel takie jak – księgowość oraz kadry i płace.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porównanie kredytów hipotecznych »

  Doświadczenie w poszukiwaniach najtańszego kredytu mieszkaniowego zdobyliśmy, gdy jeszcze kilkanaście miesięcy temu szukaliśmy kredytu na budowę domu. Teraz wiedzą o najtańszych kredytach możemy dzielić się z czytelnikami naszego bloga. Mamy nadzieję, że nasze porady przydadzą Wam się w odnalezieniu kredytu dopasowanego do Waszej sytuacji finansowej. Dlatego też z wielką radością przedstawiamy Wam nasz serwis, który regularnie uzupełniamy o nowe porady i oferty kredytów na kupno mieszkania lub budowę domu.

  Data dodania: 26 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing »

  Jako grupa profesjonalistów zajmująca się doradztwem z dziedziny leasingu, kredytów hipotecznych oraz faktoringu, chcemy Państwa zachęcić do kontaktu z naszym konsulatantem, który zaproponuje dla Państwa unikatową ofertę, na interesujących dla Państwa warunkach. To nasz specjalista po przeanalizowaniu ogromnej ilości ofert dotyczących tego czym są Państwo zainteresowani, wybierze dla Państwa bardzo interesującą ofertę, a na dodatek da możliwość zaoszczędzenia kilkudziesięciu dużych złotych. Z tego właśnie powodu zapraszamy na naszą stronę WWW, aby zapoznać się z ofertą jaką przygotuje dla Państwa nasz specjalista.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Kraków »

  Pro Ekonomika jest firmą świadczącą usługi księgowe. W naszej ofercie znajduje się rozliczanie projektów unijnych, pełna księgowość, obsługa kadrowa i płacowa oraz opracowywanie budżetów i biznes planów. Posiadamy ponad 4-letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, rozliczaniu finansowym i prowadzeniu księgowości projektów unijnych. Obecnie dla naszych Klientów zajmujemy się nie tylko prowadzeniem ksiąg, ale także prowadzimy księgowość projektów unijnych finansowanych ze środków EFS w ramach programu PO KL. Jeśli szukasz godnego zaufania partnera obsługującego finanse i kadry - skontaktuj się z nami. Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom wysokiej jakości usług księgowych prowadzonych w sposób rzetelny przy wsparciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz stałe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji personelu firmy dla podnoszenia jakości usług i satysfakcji naszych Klientów.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: