Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Dobrze napisane CV »

  Jest dużo stron które posiadają sporo przykładów podań o pracę. Jednak radzę uważać gdyż nie wszystkie przykłady są godne polecenia. Dla osób szukających pracę została zbudowana ta witryna, która pomoże w znalezieniu pracy. Dzięki naszym przykładom podań składanych przy ubieganiu się o pracę Twoje szanse na znalezienie zatrudnienia poważnie wzrosną. Na stronie odnajdziesz porządnie stworzone Curriculum Vitae zapisane w języku polskim i angielskim dzięki którym będziesz mógł szukać pracę za granicą.

  Data dodania: 12 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady jak napisać CV »

  Napisanie Listu Motywacyjnego to zajęcie skomplikowane. Od jakości naszego podania o pracę zależy wola o przyjęciu nas pracy. Stworzenie idealnego CV zwiększy szanse do uzyskania zatrudnienia. Gdy będziesz pisał CV musisz wiedzieć, że pracodawca poświęca około 1 min na rozpatrzenie naszego podania o pracę. Osoby rekrutujące nie rekrutują osób których podania o pracę wylądowały w śmieciach. Dlatego w naszej kwestii leże, by zaimponować swoim profesjonalizmem. Z nami napiszesz swoje wspaniałe CV i List Motywacyjny.

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt Szczecin »

  Jeśli potrzebują Państwo ekspresowo funduszy, chcecie je ulokować, zakupić nieruchomość lub spożytkować na inne pilne wydatki – napiszcie do naszej firmy!
  Duży wybór pożyczek hipotecznych, na nieruchomość! Kredyty konsolidacyjne umożliwiające obniżenie raty dotychczasowych kredytów. Dostanie kredytu do tej pory nie było tak łatwe.
  Pożyczki proponujemy w wielu walutach, z dostosowanym czasem spłaty. Gwarantujemy ubezpieczenie zobowiązania, jak również korzystne oprocentowanie.
  Pożyczki dobrane do Państwa oczekiwań, współpraca z świetnymi instytucjami bankowymi oraz znawcami. Z nami dokonają Państwo tylko najtrafniejszych wyborów, a opłacenie zamysłów będzie w 100% możliwe.

  Data dodania: 29 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rejestracja spółki »

  Dostarczamy każdą niezbędną pomoc i obsługę w aspekcie doradztwa, administrowania i prowadzenia aktywności gospodarczej, zarówno przez osoby prawne, jak i jednostki fizyczne. Prawo spółek to nasza główna specjalizacja. Dysponujemy w tym charakterze wieloletnie doświadczenie i dobrą wiedzę. Powierzane nam zadania przeprowadzamy dokładnie i z zaangażowaniem, sięgając w razie okazji po każde dostępne środki ustawowe. Radzimy przy doborze najkorzystniejszej w danym czasie formy prowadzenia aktywności gospodarczej, zapewniamy całościową pomoc prawną w budowaniu spółek, oraz na wszystkich etapach ich działania. Spółka z o.o. spółka akcyjna to spółki kapitałowe. W spółce kapitałowej na główny plan wysuwa się połączenie kapitałów, środków majątkowych. Liczba objętych przez wspólników wkładów ma znaczenie przy podejmowaniu decyzji w sprawach spółki przy ustanawianiu zarządu, rady nadzorczej, podziale zysku, zmianie umowy spółki. Do powołania spółki z o.o. jest konieczny kapitał zakładowy w wysokości minimalnej. Akt założycielski spółki z o.o. musi być podpisany przez wszystkich wspólników. Z zawarcia umowy spółki, powstaje spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w organizacji. Duże doświadczenia umożliwia nam wspierać naszych nabywców nie tylko odnośnie dotychczasowej pomocy prawnej, lecz dodatkowo w kierunku długotrwałej wizji postępu przedsiębiorstw. Naszymi nabywcami są przede wszystkim spółki z o.o. i jednostki prywatne. Mamy praktykę w zakresie obsługi prawnej procesów restrukturyzacyjnych, w tym fuzji i przekształceń.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa - rzeczoznawca majątkowy »

  Wykonujemy usługi w zakresie wyceny gruntów, lokali użytkowych, mieszkalnych oraz budynków a także wszelkich innych nieruchomości.

  Opracowujemy również wyceny nie będące operatem szacunkowym w myśl ustawy.

  Nasze doświadczenie, profesjonalizm oraz znajomość rynku lokalnego i krajowego nieruchomości to tylko parę z wielu naszych atutów.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne doradztwo »

  Bommway.pl to portal www, zajmujący się profesjonalnym doradztwem w dziedzinie biznesu. Od lat trudnimy się w biznesie zarządzania firm. Do współpracy zapraszamy przede wszystkim niezbyt duże i średnie przedsiębiorstwa. Radzimy, jak rozwiązywać kłopoty, ażeby zakończyły się one z korzyścią dla firmy. Wykwalifikowani doradcy biznesowi wykonają bezpłatną analizę z dotychczas prowadzonej działalności i wskażą Wam właściwe rozwiązania wszystkich problemów. Zapraszamy do współpracy firmy z dowolnych sektorów!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wystąpienia Publiczne »

  Strona prezentuje ofertę treningów z wystąpień publicznych, prezentacji multimedialnych i sztuki retoryki (czyli prowadzenia dyskusji). Zawiera hipełącza do ciekawychwartościowych źródeł informacji na temat prezentacji - lektur czy filmów video.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Szczecin »

  Magnolia Nieruchomości już od wielu lat pomaga Państwu w znalezieniu i zakupie wymarzonej nieruchomości. Pracując na rodzimym rynku nieruchomości poznaliśmy go od podstaw, dzięki czemu bez kłopotów odszukamy dla Państwa najlepszą nieruchomość.
  W naszej bazie odnajdą Państwo domy, mieszkania, działki pod budowę, lokale biurowe, hale i magazyny.
  Nasi maklerzy zrozumieją Państwa wymagania i z niezliczonej liczby ogłoszeń, mogą wybrać kilka najbardziej interesujących i najbardziej odpowiednich dla Państwa.
  Wiele lat na rynku pozwoliło nawiązać współpracę z wysokiej klasy notariuszami, rzeczoznawcami i doradcami finansowymi, dzięki czemu współpraca z nami stała się jeszcze bardziej przyjemna i korzystna!
  Zachęcamy do kontaktowania się z nami!
  Zespół Magnolia Nieruchomości

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • lublin dotacje »

  Dotacje unijne są szansą na progres tak dla przedsiębiorstw już istniejących jak i tych, które dopiero powstają. Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym doradztwem a także pomocą w pozyskiwaniu dotacji tego rodzaju. MODUS Doradztwo Gospodarcze oferuje swoim klientom między innymi sporządzanie wniosków o dotacje unijne, opracowywanie biznesplanów, harmonogramów zadaniowo - finansowych, studiów wykonalności, prowadzenie analiz i prognoz finansowo - ekonomicznych. Gwarantuje również fachowe doradztwo w zakresie wyboru programu finansowania. Jeżeli masz ochotę poznać całą ofertę firmy natychmiast zachęcamy do odwiedzenia naszej strony. Każdy zainteresowany uzyskaniem dotacji unijnych dla firmy na terenie województwa lubelskiego znajdzie na tejże stronie niezbędne wsparcie.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe w Rzeszowie »

  Oferujemy usługi księgowe dla przedsiębiorstw bardzo małych, średnich, bardzo dużych i osób prywatnych z całej Polski. Usługi rachunkowe możemy realizować poprzez net wobec tego nie ma tu bariery odległości. Oczywi ście osoby oraz przedsiębiorstwa z Rzeszowa i okolic zapraszamy szczególnie do współpracy oraz odwiedzin w naszej siedzibie. Mamy do zaoferowania obszerny wachlarz usług rachunkowych - prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczanie podatków, wypełnianie deklaracji PIT, Vat itp. Nie szukaj więcej biura księgowego gdyż my czekamy tu na kontakt. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Szukasz dobrego adwokata w Warszawie? No to sprawdź tego wspaniałego adwokata: Marta Duda. Jest znanym adwokatem o ile chodzi o prawo cywilne (między innymi prawo spadkowe, obrót nieruchomościami), prawo rodzinne (przykładowo postępowania w sprawach o rozwód), prawo karne (dając za przykład postępowania karne),prawo pracy (zakaz konkurencji) czy też prawo administracyjne (m.in. reprezentacja przed sądami administracyjnymi w sprawach dotyczących prawa budowlanego).
  Polecam również porady online. Wystarczy tylko zwrócić uwagę na stronę internetową warszawskiadwokat.com.pl - adwokat warszawa.

  Data dodania: 14 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik Księgowego »

  Bezpłatny serwis PoradnikKsiegowego.pl zawiera najważniejsze informacje z dziedziny rachunkowości. Poszczególne działy to: rachunkowość finansowa, sprawozdanie finansowe, rachunkowość w przykładach liczbowych, rozliczenia międzyokresowe, plan kont, środki trwałe i wartości niematerialne, rachunkowość budżetowa oraz MSR. Serwis zawiera porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kadry i płace »

  Gorąco inwituję na stronę firmy nazwanej Impel – outsourcing kadrowo płacowy. W obrębie świadczeń jak serwis kadrowy i płacowy, zawartych jest powyżej 60 000 osób. Jest to usługa na bardzo wysokim poziomie udzielającą kompleksowe przechwycenie od kontrahentów wszystkich ówczesnych powinności połączonych z administracją dokumentami z sfery płac i kadr. Firma nazwana Impel oferuje outsourcing usług kadrowo płacowych, jak również payroll. Udzielając polecane usługi stosuje innowacyjny program teleinformatyczny o nazwie SAP HR. Firma nazwana Impel angażuje więcej niż dwustu specjalistów z kategorii płace i kadry. Dzięki wykorzystaniu polecanych świadczeń, usługobiorcy są uwolnieni od powinności nieustannego obserwowania nowości w ustawodawstwie, mają pewne również bezpieczeństwo prawne, które wynika z prawidłowej interpretacji współczesnych ustaw legislacyjnych. Zapewniana jest poufność i bezpieczeństwo informacji, jak też niedrogi dostęp do fachowej wiedzy z zakresu kadr i płac. Polecam też powiązane świadczenia oferowane poprzez firmę o nazwie Impel, jak przykładowo obsługa księgowa i pracownicy sezonowi.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie wesela, planowanie ślubu »

  Zaplanuj swój Ślub z głową! Strona BestWeddingPlan.pl jest zbiorem informacji potrzebnych aby zorganizować Wymarzony Ślub, niezbędnych aby planowanie ślubu przebiegło bezstresowo! Dzięki moderowanemu katalogowi firm ślubnych znajdziesz tutaj firmy które sprostają wszytskim Twoim wymaganiom i pomogą Ci zorganizować Ślub Marzeń! A dzięki artukułom poznasz nowości i ciekawostki ze Świata Ślubnego oraz będziesz na czasie z modą Ślubną! Wybór fotografa ślubnego który wykona piękne zdjęcia ślubne, garnituru, obrączek, sali weselnej oraz dekoracji weselnych nie będzie dla Ciebie stanowił żadnego problemu! Planowanie wesela tylko BestWeddingPlan.pl!

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Księgowe FIKS »

  Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz usług informatycznych dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę. Korzystamy w pracy i w kontaktach z nowoczesnych technologii jak internet, e-mail, Gadu-Gadu, elektroniczne nośniki danych. Dajemy klientom poczucie bezpieczeństwa. Poufność danych i zasady kontaktu są objęte specjalnymi procedurami wewnętrznymi.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież Ciążowa »

  Bardzo Dużo młodych albo przyszłych mam poszukuje najlepszych produktów dla siebie, a dodatkowo swoich pociech by zagwarantować sobie najwyższy komfort w czasie ciąży, albo zadbać o swojego malucha po niej.

  Nasz sklep online jest idealnym rozwiązaniem dla takich Pań.

  Oferujemy najwyższej jakosci akcesoria i towary dla mam, a oprócz tego bobasów. W naszej ofercie znajdziesz min. odzież ciążową.

  Szeroki asortyment produktów, bardzo szybka dostawa jak i najwyższej jakości produkty od renomowanych polskich i zagranicznych producentów to zalety naszej firmy.

  Sprawdź nas już dziś, zamów coś dla siebie albo twojego bobasa i ciesz się nim przez długie lata, w których będziesz mogła obserwować jak się rozwija

  Data dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Negocjacje »

  Szkoła negocjatorów to projekt szkoleń z dziedziny umiejętności biznesowych. Negocjacje mają na celu osiągnięcie porozumienia pomiędzy stronami, z których przynajmniej jedna inaczej wyobraża sobie kształt tego porozumienia. Proces neocjacyjny jest naturalnym i bardzo częstym elementem kontraktów biznesowych, dlatego od wielu lat umiejętność negocjacji jest pożądana na rynku pracy i przydaje się również w codziennym życiu. Zapraszamy na szkolenia z negocjacji w biznesie, a także na nasze inne kursy np. szkolenia negocjacje.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie »

  Oszczędzanie to jeden ze sposobów swoistego podreperowania domowego budżetu. Działanie to może mieć różny charakter, podobnie jak różny może być jego cel. Oszczędzanie towarzyszy człowiekowi praktycznie już od najmłodszych lat. Dzieci otrzymując kieszonkowe tudzież pieniądze stanowiące okazjonalne prezenty często zbierają konkretną kwotę na wymarzony zakup. W ten sposób uczą się szacunku do pieniądza, a także tego, iż posiadanie wymarzonej rzeczy wiąże się z konsekwentnym dążeniem do celu. Warto zauważyć, iż w wieku dorosłym oszczędzanie także odgrywa istotną rolę, jest to, bowiem swoista alternatywa dla wszelkiego rodzaju kredytów czy pożyczek, umożliwiających zakup wymarzonej rzeczy. Przykładowo, chcąc kupić zestaw kina domowego można skorzystać z kredytu ratalnego, zaciągnąć pożyczkę tudzież odkładać przez określony czas wyznaczone kwoty pieniędzy z docelowym przeznaczeniem na zakup wymarzonego sprzętu. Można także ograniczać wydatki przez co odetchnie także nasz budżet domowy. Warto jednak podkreślić, iż oszczędzanie nie polega wyłącznie na składaniu pieniędzy w domowym sejfie czy przysłowiowej skarpecie, równie dobrym i korzystnym rozwiązaniem mogą być lokaty bankowe.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów »

  Zapraszamy do współpracy w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorstwa z Rzeszowa, okolicznych miast jak też całej Polski - księgowość Rzeszów. Dzięki nam możesz być wyposażony w dostęp do internetowego biura rachunkowego więc nie będziesz musiał u nas się pojawiać. Proponujemy nasze całościowe usługi i korzystną ofertę tak jak dla niedużych jak i większych przedsiębiorstw. Każdy z naszych kontrahentów jest dla nas kontrahentem najistotniejszym. Dzięki nam będziesz miał dużo więcej czasu zaś Twoje podatki, obowiązki związane z Urzędem Skarbowym bądź ZUS będą prowadzone za pośrednictwem ekspertów. Zapraszamy

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Windykacja twarda jest jednym z typów procesów windykacyjnych. Jak możemy się prosto domyślić, różni się ona nieco od windykacji miękkiej. Odróżnia się szczególnie metodą postępowania i wykorzystywanymi sposobami na odzyskanie zobowiązania. Dzisiaj tego rodzaju windykacja jest wykorzystywana głównie w odniesieniu do dłużników, którzy nie reagują na wezwania i upomnienia do uregulowania należności. Windykacja twarda to głównie skierowanie przypadku na drogę postępowania sądowego, wpis do Biura Informacji Gospodarczej, jak również tak zwany wywiad detektywistyczny i gospodarczy jak również wizyty windykatorów terenowych. Takiego typu metody są stosowane tylko w szczególnych sprawach i dotyczą wyłącznie dłużników, którzy już od wielu lat zalegają z uregulowaniem długu jak również nie wyrażają zgody uiszczenia należności. Powszechne jest także umieszczanie osób będących dłużnikami na tak zwanych targach wierzytelności, jak również skupywanie należności. Wiele przedsiębiorstw profesjonalizuje się w takim rodzaju działalności i ma z tego duże przychody.

  Data dodania: 16 06 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: