Consulting Podkategoria: Consulting

 • Firmy szkoleniowe »

  Firma doradcza. Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród mnogiej liczby szkoleń specjalizujemy się w treningach menedżerskich oraz handlowych.
  Podnoszą one zdolności interpersonalne. W naszych kursach zwracamy istotną uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w pracy zawodowej z nowonabytych umiejętności, dlatego około 90 % każdego treningu to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych warsztatów są głównie pracownicy działów sprzedażowych oraz kadra zarządzająca w firmach (zarówno działami administracyjnymi jak i na produkcji).
  tematyka: szkolenia dla handlowców: techniki sprzedaży, negocjacje zakupowe, budowa skutecznych relacji.
  tematyka: szkolenia dla zarzadzających: zarządzanie zespołem, zarzadzanie projektami, skuteczny coaching.
  Organizujemy również imprezy integracyjne w których wykorzystujemy takie elementy jak: samochody terenowe, liny, łuki i wiele, wiele innych...

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne doradztwo »

  Bommway.pl to portal www, zajmujący się profesjonalnym doradztwem w dziedzinie biznesu. Od lat trudnimy się w biznesie zarządzania firm. Do współpracy zapraszamy przede wszystkim niezbyt duże i średnie przedsiębiorstwa. Radzimy, jak rozwiązywać kłopoty, ażeby zakończyły się one z korzyścią dla firmy. Wykwalifikowani doradcy biznesowi wykonają bezpłatną analizę z dotychczas prowadzonej działalności i wskażą Wam właściwe rozwiązania wszystkich problemów. Zapraszamy do współpracy firmy z dowolnych sektorów!

  Data dodania: 19 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla wszystkich dyrektorów »

  Strona Transfero.eu przedstawia ważne informacje dotyczące menadżerów danego działu w instytucji. Nasza strona przedstawia ważne sugestie, które okażą się być pomocne w rutynowym życiu i w pracy. Portal jest moderowany przez specjalistów z nauki zarządzania. Wiemy, że damy radę Ci pomóc. Artykuły często dotyczą rozmów znanych menadżerów małych i średnich przedsiębiorstw. Takie informacje są często bardzo cenne nowym, kreatywnym menadżerom danego oddziału w firmie.

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • agencja interaktywna poznań »

  Firma specjalizuje się w proponowaniu pomocy online w kwestii prowadzeniu biznesu internetowego. Podpowiadamy, wskazujemy słabe punkty w procesie biznesowym, zajmujemy się analizą, wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań oraz aplikacji raportujących. Nasi agenci to wykwalifikowani dobrze wykształceni specjaliści. Nasza firma to sprawdzona i zaufana marka na całym rynku polskim. Zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzin w Naszej firmie.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Evolution Brand - Doradztwo IT »

  Firma Evolution Brad posiada wieloletnie doświadczenie w branży IT i doradztwie informatycznym. Nasz niezależny zespół brał udział w złożonych projektach informatycznych i współpracował z największymi firmami, liderami swoich branż. Nasza firma wspiera przedsiębiorstwa oraz instytucje publiczne w opracowaniu i wdrożeniu strategii informatyzacji, przygotowaniu i przeprowadzeniu projektu informatycznego, wykonaniu analizy przed wdrożeniowej lub zaprojektowaniu systemu informatycznego idealnie dostosowanego do potrzeb, niezależnie czy to ERP, MES, SCADA, BI czy WORKFLOW zawsze znajdziemy odpowiednie rozwiązanie. Profesjonalne podejście do prowadzenia projektów oraz metodyka wypracowana podczas informatyzacji przedsiębiorstw to atuty naszej firmy. Rozwiązania informatyczne są niezbędne dla działania firmy. Skuteczne wykorzystanie narzędzi IT umożliwia uzyskanie znacznej przewagi konkurencyjnej, poprzez: zwiększenie efektywności procesów biznesowych, wzrost zysków, przyspieszenie procedur, skuteczny kontroling działań, obniżenie kosztów oraz długofalowy rozwój firmy. Działania firmy kierowane są kreatywnym obiektywizmem, dzięki któremu proponujemy klientom optymalne rozwiązania odrzucając stereotypowe preferencje dotyczące zarówno rozwiązań jak i producentów, biorąc pod uwagę zarówno rozwiązania znane jak i innowacyjne. Niemniej jednak każda innowacja jest analizowana pod kątem użyteczności i jej docelowego przeznaczenia. W trakcie naszej codziennej pracy zauważyliśmy, że w przedsiębiorstwach brakuje specjalistycznej wiedzy z zakresu IT, która umożliwiłaby dokonywanie skutecznych decyzji. Jest to naturalne i oczywiste. Firmy koncentrują się na własnym obszarze działalności, z którego czerpią dochody i w którym posiadają szerokie grono wysoko wykwalifikowanych pracowników, specjalistów w danej dziedzinie.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble Przedszkolne Tadex »

  Doświadczenie 15 lat w ich produkcji pozwoliło nam na zaoferowanie takich rozwiązań, które powinny spełniać Państwa oczekiwania. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów i spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa. Meble cechują się solidnym i estetycznym wykonaniem, mają przyjemną formę i kolorystykę oraz doskonale spełniają swoją funkcję. Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania wszystkie ostre krawędzie są zaokrąglone.
  Przedstawione w ofercie meble posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty zgodności.
  Realizujemy również zamówienia mebli o nietypowych wymiarach

  Data dodania: 29 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Otwierając swoją krajową działalność ekonomiczną nie wolno zapomnieć o zawodowej obsłudze naszej działalności gospodarczej. Nasza firma to zespół kompetentnych postaci, którzy każdego dnia zajmują się obsługą papierkową wielu firm. Korzystając z naszej unikatowej okazji, mają Państwo gwarancję, że usługa jest wykonywana starannie i co najistotniejsze za absolutnie niewielkie uposażenie. Nasze biuro rachunkowe w Krakowie zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych w następującym zakresie: księgowość, prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, sprawozdawczość pieniężna, księgowość, deklaracje PIT, CIT, VAT, obsługa kadrowo-płacowa, ZUS, zasoby ludzkie, płace, doradztwo przy inicjowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej. Jeżeli szukasz kompetentnych usług księgowych - zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 18 07 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Consulting

Consulting - nowa strona:

Adres: