Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Przodujace konferencje w całym kraju »

  Oferujemy placówki takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. MojeKonferencje.pl to błyskawiczny sposób na znalezienie sali w Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach. Na naszej stronie znajdą Państwo przodujące miejsca nad morzem i w górach. Serwis MojeKonferencje.pl to fachowe kompendium wiedzy w kraju,zawierające informacje na temat przewodnich obiektów szkoleniowych oraz konferencyjnych w kraju.Posiadamy również, szczegółowy zbiór obiektów konferencyjnych, a także szkoleniowych. Poznając naszą internetową witrynę będziemy wstanie dostarczyć liczne obiekty w każdej części Polski.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pr Warszawa »


  Adpublica to niezwykle doświadczona agencja pr, mamy na pokładzie uzdolnionych specjalistów od public relations, współpracujemy z dużymi firmami w Kraju, jak i w innych krajach. Jeżeli pr twojej firmy leży to jesteśmy najlepszym wyborem. Chętnie podejmiemy współpracę z dużymi korporacjami, jak i z małymi firmami. Istniejemy od kilku lat i i dobrze poruszamy się po krajowym rynku, dzięki czemu zdolni jesteśmy podjąć się wszystkich zleceń. Do wszystkich klientów podchodzimy z osobna, z niebywałą starannością o jego uradowanie i jakość wykonanej usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową - tam więcej szczegółów.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forex »

  abc-biznes.pl jak sama nazwa wskazuje, jest odpowiednim kompleksem informacjiABC na temat dzisiejszego biznesu, , a oprócz tego jego przyszłości.Przedsiębiorstwo jak wiadomo jest bardzo rozwinięty i wymaga sporego zainteresowania, co nie jest w tym wypadku z całą pewnością dla wielu żadnym zdziwieniem. To prawda, tak bowiem w tym wypadku jest, jednakże jak wiadomo powinno się być na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze strony biznesu/działalności/przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • echokorektora.waw.pl »

  Internet umożliwia nam komunikowanie się ze wszystkimi na całym świecie. Jeśli zależy wam na kontakcie z innymi, a również macie pragnienie podzielić się swoimi wiadomościami a także odczuciami, to dobrze by było założyć bloga. Można tam lokować ciekawe informacje, a także postawić bazę informacji. Każdy może zrobić co uważa, ale podstawa to fajna zabawa oraz zadowolenie z osiągniętego efektu.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja ekonomiczno-finansowa dla każdego »

  Serwis internetowy przeznaczony dla wszystkich interesujących się tematem ekonomii i finansów. To wiedza przydatna nie tylko przedsiębiorcom. To pogrupowane w kategorie informacje obejmujące wiele tematów, związanych z edukacją ekonomiczno-finansową. m.in. zarządzanie strategiczne, finanse przedsiębiorstw, finanse osobiste, przywództwo, samorozwój i wiele powiązanych tematów. Dodatkowo w serwisie możesz zaopatrzyć się w wspomagające prowadzenie biznesu arkusze w formacie MS Excel i zapisać się na nasze autorskie, darmowe kursy nastawione na rozwijanie inteligencji finansowej. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 01 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Rzeszów. »

  Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej osób fizycznych i osób prawnych.

  Dzięki naszemu wielkiemu doświadczeniu zawodowemu, potrafimy zapewnić wszystkim naszym klientom profesjonalizm w działaniu oraz usługi księgowe na niesamowicie wysokim poziomie. Prowadzenie księgowości zleciło nam już kilkadziesiąt przedsiębiorstw tych mniejszych i większych i o zróżnicowanych formach prawnych.
  W lokalnej prasie ogłaszamy się jako biuro rachunkowe Rzeszów.

  Poprzez profesjonalne usługi które świadczy nasze biuro rachunkowe, wszyscy nasi klienci mogą zapomnieć o swoich problemach które mają związek z księgowością, kadrami i płacami i wreszcie skupić się na działalności swojej firmy.

  W imieniu naszych klientów od bardzo dawna zajmujemy się współpracą z urzędami skarbowymi i ZUS oraz innymi organami uprawnionymi do kontrolowania firm.

  Odnaleźć nas także można wpisując w wyszukiwarce słowo księgowość Rzeszów.

  Zadowolenie naszych klientów, rzetelność prowadzonych ksiąg i rozliczeń jest naszym priorytetowym celem, z którego wywiązujemy się celująco.

  Data dodania: 01 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Towary - Najciekawsze Polskie Produkty »

  Witryna prezentuje opisy rodzimych firm i ich wyrobów. Szczegółowe i precyzyjne opisy dają możliwość prostego wyszukiwania pożądanej informacji na temat konkretnej branży. Strona to przydatne narzędzie, jakie będzie pomagać również w wyszukaniu ogólnych nowinek. Może służyć ponadto jako źródło wiedzy o markach dostępnych na rynku oraz ich korzystnych i niekorzystnych cechach.

  Data dodania: 02 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Szukasz wzorów pism? Nie wiesz jak przygotować testament, wypowiedzenie umowy o pracę czy wniosek o stwierdzenie nabycia spadku? Koniecznie zobacz nasz portal internetowy, w którym odnajdziesz setki wzorów pism. Każdy wzór dokumentu zawiera dokładny opis i instrukcję wypełniania. Baza tysięcy dokumentów przygotowanych przez profesjonalnych prawników gwarantuje, że każdy znajdzie w naszym serwisie wzór dokumentu jakiego szuka. Nie czekaj dłużej. Sprawdź nasz portal i pobieraj wzory pism. Zapraszamy także do naszej księgarni prawnej, krs online i bogatego, tematycznego serwisu prawnego.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • cacance.waw.pl »

  Przekładanie wiadomości na papier to cudowne i przy okazji oczyszczające działanie. Wszyscy z nas powinni to robić, aby pokazać wszystkie swoje złe uczucia. Prowadzenie blogów to idealna rzecz do takich działań, jednak może ono być przydatne również w innych sektorach. Jeśli pragniesz promować dane miejsce, zachwalać to, a również polecać to blog jest najlepszym wyjściem dla Ciebie. Proces się kręci, a to najważniejsze.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie kadrami »

  Wybór zazwyczaj stosowanych systemów w przedsiębiorstwach. Zapoznaj się bliżej z wyjściami, jakich używają duże i małe placówki. Każdy system wzbogacony w ciekawy opis, dzięki czemu blog powinien znaleźć swych wielbicieli nie tylko śród wielkich znawców, ale również i amatorów tego półświatka. Niechaj ta lista przebojów rozwiązań firmowych stanie się dla Ciebie nieodłącznym przewodnikiem w świecie, w którym kluczowe jest wsparcie oprogramowania, którego wymaga na chwilę obecną określona placówka gospodarcza. Przybądź, zobacz oraz skorzystaj!

  Data dodania: 13 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • cabaletta.waw.pl »

  Blog to wspaniała okazja do przedstawienia wszystkiego. Wszyscy możemy tam ukazać swoje myśli, jak również opisać daną rzecz albo działanie. Era komputerów pozwala nam właśnie na takie działanie, dlatego dobrze jest z tego skorzystać. Jeśli nie masz pewności, to na początku poczytaj, a następnie sam zauważysz, że spodoba Ci się ciekawsza forma ukazywania myśli.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess Poznań »

  Najlepszy taki serwis w sieci. Tu modelki mają szanse bycia zauważonymi, hostessy pozyskują tu naprawdę ciekawe i dobrze płatne zlecenia pracy na promocjach, targach, bankietach a także innych imprezach promocyjnych. Wiele dziewcząt już z nami współpracuje, ich zdjęcia a przede wszystkim ich urodę, można podziwiać na naszej stronie. Szukasz odpowiedzialnych dziewcząt na promocje czy ciekawych twarzy do reklam? Doskonale trafiłeś, znajdziesz tu na pewno to czego szukasz. Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie strumieniem wody »

  BTH Import Stal - szeroka oferta materiałów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Jesteśmy jednym z największych w kraju importerów stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Zakres usług naszej firmy obejmuje szlifowanie rur i profili, szczotkowanie i foliowanie blach, wycinanie laserowe, wycinanie wodne, spawanie TIG/MIG/MAG, oraz gięcie blach. Od kilku lat systematycznie powiększamy asortyment składowanych materiałów oraz zakres usług w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne »

  Nieruchomości komercyjne, jakie są używane w naszym kraju to bardzo szeroki wachlarz budynków, biur, magazynów i innych tego typu obiektów. Nieruchomości komercyjne to niezwykle ciekawa forma rozwijania własnego biznesu, oraz tworzenia firmy w danym miejscu. Można wziąć na przykład magazyn. Sprowadzane towary można w nim bezporoblemowo przechowywać, dzięki temu nie niszczeją, są odporne na warunki zewnętrzne, bo też są pod dachiem. Wynajem biur dla firm, czy też magazynów to duże inwestycje, które niekiedy opiewają na kwoty w wysokości setek tysięcy złotych - warto mieć na uwadze to, że firma wynajmując biuro, czy magazyn czyni inwestycje, bo też wynajęcie biura w atrakcyjnem okolicy, gdzie przechadza się wiele osób może przynieść dużą liczbę klientów, a co za tym idzie biuro może samo na siebie zarobić. Biuro w dogodnej lokalizacji - na przykład w stolicy naszego kraju, czyli Warszawie to niezwykle droga inwestycja - ceny małych biur rozpoczynają się od kilku tysięcy złotych miesięcznie, a sięgają nawet do kilkuset tysięcy - mówimy tu oczywiście o wynajmnie.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska »

  Firma BEARING TRADE CENTRE jest nową firmą na rynku łożyskowym, działającą od 2010 roku.
  Oferujemy łożyska wiodących marek FAG, INA, ZKL.Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną łożysk tocznych, łożysk samochodowych i akcesoriów łożyskowych.
  Jako dystrybutor wiodących marek FAG, INA firma BEARING TRADE CENTRE oferuje produkty najwyższej jakości w szerokim zakresie.
  W naszym magazynie posiadamy stale kilka tysięcy rodzajów łożysk i akcesoriów łożyskowych. W stałej ofercie posiadamy łożyska INA, FAG, ZKL, artykuły serwisowe do łożysk m.in. narzędzia do montażu
  i obsługi łożysk tocznych, przyrządy pomiarowe i kontrolne do diagnozowania pracy łożysk tocznych
  produkcji FAG, oraz wszelkiego rodzaju smary.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nagłośnienie Wrocław »

  Nasza firma zajmuje się obsługą audiowizualną wszystkich imprez, w szczególności konferencji. Jeśli szukasz solidnego wykonawcy, który zapewni, że gala czy też jakaś znacząca prezentacja będzie odbywać się bez zarzutów to skontaktuj się z nami. Co więcej zajmujemy się szeroko pojmowaną automatyką – wdrażamy nasze układy w domach mieszkalnych tak żeby ułatwić ludziom życie. Na naszej witrynie odnajdziecie do tej pory wykonane przez nas zobowiązania. Swoją pracę robimy nie tylko prędko ale nade wszystko solidnie myśląc przy tym o estetycznym wykończeniu. Wszystkie osoby zaintrygowane ofertą prosimy o telefon!

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biegły ds. bankowości »

  Biegły Wyceny - Opinie - Ekspertyzy www.frydberg.com Biegli Sądowi,  Rzeczoznawcy,  Biegli Skarbowi Biegły ds.przeciwdziałania, a dodatkowo wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych.mogą być wykonane w celu:Zabezpieczenia kredytu bankowego, pożyczki.Ustalenia wysokości cła, podatku. Ustalenia wartości środka trwałego dla potrzeb leasingu. Ustalenia wysokości wnoszonego aportu do spółki. Złożenia opinii, ekspertyzy, wyceny dla Sądów,  Prokuratur,  Policji, Urzędów Skarbowych, Izb Celnych, Kancelarii Komorniczych, Adwokackich, Radcowskich i innych instytucjiUstalenia wysokości należności przy likwidacji szkód z tytułu ubezpieczenia. Ustaleniu wartości rynkowej przy transakcji kupna-sprzedaży. Przy ustalaniu darowizn i spadków Do Ubezpieczeń majątkowych W celu ustalania poniesionych nakładów Przyjęcia ceny wywoławczej na przetargu, aukcji, licytacji, czy ustalenia punktu odniesienia w negocjacjach cenowych przy indywidualnej transakcji kupna - sprzedaży. Określenia udziału środków trwałych w majątku firmy, w procesie przekształceń własnościowych, upadłości, fuzji, likwidacji. Ustalenia wartości początkowej i wysokości odpisów amortyzacyjnych. Podjęcia decyzji inwestycyjnych ze względu na spodziewany przyszły zysk. Określenia opłacalności przedsięwzięcia

  Data dodania: 28 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan e-biznes »

  Nasza spółka specjalizuje się w obsłudze w Internecie biznesów oraz prywatnych inwestorów. Dzięki połączeniu oryginalnej oferty oraz profesjonalnego, bez ustanku rozwijającego się składu pracowników jesteśmy w stanie zaoferować oryginalne i rzetelne wykonanie jakichkolwiek zleceń. Funkcjonujemy z przekonaniem o olbrzymim potencjale rynku internetowego co sprawia, że w całości angażujemy się w to co robimy. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • przenośniki taśmowe »

  Podpowiemy gdzie zakupić dodatkowy osprzęt. Wykonujemy również projekty indywidualnych instalacji technicznych w oparciu o innowacyjne rozwiązania techniczne. wprowadzamy sprzęt i pasy produkcyjne opierając się o bardzo zaawansowane technicznie urządzenia takie jak wibroprasa, mieszalnik betonu czy przenośnik rozproszonego zbrojenia.Mamy w ofercie obszerną obsługę klienta od początku fazy projektowej, poprzez składanie aż po uruchomienie całej instalacji.Nasze przedsiębiorstwo istnieje na polskim rynku już od ponad 25 lat i od samego początku swojej pracy wyspacjalizowało się w handlu instalacji i maszyn dla produkcji przemysłowej materiałów budowlanych.Na specjalne życzenie naszego klienta wynajmujemy używane lub wyremontowane przez nas urządzenia, m.in.: betoniarnie, formy betonu, linie do prefabrykatów, mieszarki oraz pompy betonu i przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Potrzebne ci biurowe meble? Odwiedź mdd.pl! »

  Mamy dla ciebie biurowe meble i nie tylko; produkujemy także meble gabinetowe i meble pracownicze. Bez względu na to, jaki typ mebli cię interesuje gwarantujemy ci pierwszorzędną jakość ich wykonania i wiele lat zadowolenia z ich użytkowania. Nasze meble stały się ozdobą wielu biur w Polsce; sukces ten osiągnęliśmy dzięki ciężkiej pracy całej naszej załogi, która dba o to, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni z zakupów u nas i chętnie wracali po kolejne produkty. Meble gabinetowe oraz meble pracownicze, które oferujemy charakteryzują się ciekawym wzornictwem i funkcjonalnością. Nasze meble są nie tylko praktyczne, ale również ergonomiczne, dzięki czemu zmęczenie pracą nie jest aż tak dotkliwe, jak w przypadku tradycyjnych mebli. Produkty, które oferujemy swoim klientom spotykają się z dużym uznaniem ze strony klientów i innych producentów na targach wnętrzarskich, w których uczestniczymy; w Polsce i za granicą. Meble, które oferujemy nadają niepowtarzalnego charakteru każdemu wnętrzu, w którym się znajdują. Chcesz się przekonać? Nie czekaj i sprawdź naszą ofertę już dzisiaj. Możesz to zrobić za pośrednictwem firmowej strony internetowej. Znajdziesz nas pod adresem www.mdd.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą; mamy nadzieję, że wybiorą państwo coś dla siebie, i tym samym dołączycie do dużego grona naszych zadowolonych klientów.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: