Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Przodujace konferencje w całym kraju »

  Oferujemy placówki takie, jak: hotele spa, pałace i zamki oraz dworki. MojeKonferencje.pl to błyskawiczny sposób na znalezienie sali w Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach. Na naszej stronie znajdą Państwo przodujące miejsca nad morzem i w górach. Serwis MojeKonferencje.pl to fachowe kompendium wiedzy w kraju,zawierające informacje na temat przewodnich obiektów szkoleniowych oraz konferencyjnych w kraju.Posiadamy również, szczegółowy zbiór obiektów konferencyjnych, a także szkoleniowych. Poznając naszą internetową witrynę będziemy wstanie dostarczyć liczne obiekty w każdej części Polski.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pr Warszawa »


  Adpublica to niezwykle doświadczona agencja pr, mamy na pokładzie uzdolnionych specjalistów od public relations, współpracujemy z dużymi firmami w Kraju, jak i w innych krajach. Jeżeli pr twojej firmy leży to jesteśmy najlepszym wyborem. Chętnie podejmiemy współpracę z dużymi korporacjami, jak i z małymi firmami. Istniejemy od kilku lat i i dobrze poruszamy się po krajowym rynku, dzięki czemu zdolni jesteśmy podjąć się wszystkich zleceń. Do wszystkich klientów podchodzimy z osobna, z niebywałą starannością o jego uradowanie i jakość wykonanej usługi. Zapraszamy na naszą stronę internetową - tam więcej szczegółów.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzacja »

  Klimamarket - internetowy sklep z szerokim asortymentem z branży klimatyzacji i wentylacji. Klimatyzatory, wentylatory, nagrzewnice, kurtyny powietrzne oraz cała gama akcesoriów i materiałów montażowych. Za główny cel postawiliśmy sobie dostarczenie produktów wysokiej jakości, w wyjątkowo atrakcyjnych cenach i możliwie najkrótszym terminie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych systemów zarządzania informacją, oraz obserwacjom światowych trendów, udało nam się maksymalnie obniżyć koszty obsługi sprzedażowej. Zapraszamy również na naszą stronę firmową www.centroclima.pl, gdzie znajdziesz informacje z zakresu klimatyzacja i wentylacja.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forex »

  abc-biznes.pl jak sama nazwa wskazuje, jest odpowiednim kompleksem informacjiABC na temat dzisiejszego biznesu, , a oprócz tego jego przyszłości.Przedsiębiorstwo jak wiadomo jest bardzo rozwinięty i wymaga sporego zainteresowania, co nie jest w tym wypadku z całą pewnością dla wielu żadnym zdziwieniem. To prawda, tak bowiem w tym wypadku jest, jednakże jak wiadomo powinno się być na bieżąco ze wszystkimi informacjami ze strony biznesu/działalności/przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • plawia.katowice.pl-platformy dla niepełnosprawnych »

  Firma, cieszy się wieloletnim zaufaniem, jakim obdażyli ją zadowoleni klienci,co motywuje do wytężonej pracy oraz stanowi najlepszą reklamę przedsiębiorstwa "Plawia".Przedsiębiorstwo, działa na terenie całego kraju, usuwając barieryarchitektoniczne, które napotykają na swej drodze osoby niepełnosprawne.Oferta jest kierowana do instytucji publicznych oraz osób prywatnych.Przedsiębiorstwo, działa na terenie całego kraju, usuwając barieryarchitektoniczne, które napotykają na swej drodze osoby niepełnosprawne.

  Data dodania: 13 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • echokorektora.waw.pl »

  Internet umożliwia nam komunikowanie się ze wszystkimi na całym świecie. Jeśli zależy wam na kontakcie z innymi, a również macie pragnienie podzielić się swoimi wiadomościami a także odczuciami, to dobrze by było założyć bloga. Można tam lokować ciekawe informacje, a także postawić bazę informacji. Każdy może zrobić co uważa, ale podstawa to fajna zabawa oraz zadowolenie z osiągniętego efektu.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsulting Wrocław »

  Jeżeli szukasz obowiązkowej firmy konsultingowej, która wesprze Cię w podejmowaniu przedsięwzięć na rodzimym rynku to powinieneś zaciekawić się naszą ofertą. Chętnie przystąpimy do współpracy z przedsiębiorstwami funkcjonującymi w różnego rodzaju sektorach. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie sumiennie wykonać wszelkie legislacyjne czynności. Na naszej stronie przedstawiona jest kompletna oferta oraz szczegółowo przedstawiony zakres usług jakie wykonujemy. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych fachowców, w ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość usług. Namawiamy do zobaczenia naszej strony i zaznajomienia się z prezentowaną ofertą.

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyceny - Opinie - Ekspertyzy Rzeczoznawcy i Biegli tel.607-657-448 »

  Wyceny - Opinie - Ekspertyzy www.wyceny-opinie.pl tel. 607-657-448 Biegli Sądowi, Rzeczoznawcy, Biegli Skarbowi mogą być wykonane w celu:Zabezpieczenia kredytu bankowego, pożyczki.Ustalenia wysokości cła, podatku. Ustalenia wartości środka trwałego dla potrzeb leasingu.
  Ustalenia wysokości wnoszonego aportu do spółki. Złożenia opinii, ekspertyzy, wyceny dla Sądów, Prokuratur, Policji, Urzędów Skarbowych, Izb Celnych, Kancelarii Komorniczych, Adwokackich, Radcowskich i innych instytucji
  Ustalenia wysokości należności przy likwidacji szkód z tytułu ubezpieczenia. Ustaleniu wartości rynkowej przy transakcji kupna-sprzedaży. Przy ustalaniu darowizn i spadków
  Do Ubezpieczeń majątkowych W celu ustalania poniesionych nakładów Przyjęcia ceny wywoławczej na przetargu, aukcji, licytacji, czy ustalenia punktu odniesienia w negocjacjach cenowych przy indywidualnej transakcji kupna - sprzedaży.
  Określenia udziału środków trwałych w majątku firmy, w procesie przekształceń własnościowych, upadłości, fuzji, likwidacji.
  Ustalenia wartości początkowej i wysokości odpisów amortyzacyjnych. Podjęcia decyzji inwestycyjnych ze względu na spodziewany przyszły zysk. Określenia opłacalności przedsięwzięcia gospodarczego, ustalenia kosztu naprawy.
  Oszacowanie wartości dla potrzeb podziału majątku
  Analiz ekonomicznych i finansowych, i innych.
  Opinie - Wyceny - Ekspertyzy w zakresie
   

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Finansowanie floty »

  Zaglądnij ofertę ze strony internetowej www.athloncarlease.pl (między innymi Zarządzanie flotą). To świetne usługi, przede wszystkim takie jak Full Service Lease, Sale and Lease Back, Fase Lease czy też zarządzanie flotą i zarządzanie pulą samochodów.
  Żeby dowiedzieć się jakie usługi kryją się pod wymienionymi nazwami odwiedź stronę internetową athloncarlease.pl. Tak faktycznie jest to rewelacyjna, wszechstronna obsługa. Lepiej zorganizowanej firmy w tej branży bez wątpliwości nie znajdziesz w naszym kraju. Zresztą firma ta ma markę międzynarodową. Sprawdź usługi firmy Athlon Car Lease - stuprocentowo się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • cabaletta.waw.pl »

  Blog to wspaniała okazja do przedstawienia wszystkiego. Wszyscy możemy tam ukazać swoje myśli, jak również opisać daną rzecz albo działanie. Era komputerów pozwala nam właśnie na takie działanie, dlatego dobrze jest z tego skorzystać. Jeśli nie masz pewności, to na początku poczytaj, a następnie sam zauważysz, że spodoba Ci się ciekawsza forma ukazywania myśli.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie strumieniem wody »

  BTH Import Stal - szeroka oferta materiałów ze stali nierdzewnych i kwasoodpornych. Jesteśmy jednym z największych w kraju importerów stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Zakres usług naszej firmy obejmuje szlifowanie rur i profili, szczotkowanie i foliowanie blach, wycinanie laserowe, wycinanie wodne, spawanie TIG/MIG/MAG, oraz gięcie blach. Od kilku lat systematycznie powiększamy asortyment składowanych materiałów oraz zakres usług w celu zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości komercyjne »

  Nieruchomości komercyjne, jakie są używane w naszym kraju to bardzo szeroki wachlarz budynków, biur, magazynów i innych tego typu obiektów. Nieruchomości komercyjne to niezwykle ciekawa forma rozwijania własnego biznesu, oraz tworzenia firmy w danym miejscu. Można wziąć na przykład magazyn. Sprowadzane towary można w nim bezporoblemowo przechowywać, dzięki temu nie niszczeją, są odporne na warunki zewnętrzne, bo też są pod dachiem. Wynajem biur dla firm, czy też magazynów to duże inwestycje, które niekiedy opiewają na kwoty w wysokości setek tysięcy złotych - warto mieć na uwadze to, że firma wynajmując biuro, czy magazyn czyni inwestycje, bo też wynajęcie biura w atrakcyjnem okolicy, gdzie przechadza się wiele osób może przynieść dużą liczbę klientów, a co za tym idzie biuro może samo na siebie zarobić. Biuro w dogodnej lokalizacji - na przykład w stolicy naszego kraju, czyli Warszawie to niezwykle droga inwestycja - ceny małych biur rozpoczynają się od kilku tysięcy złotych miesięcznie, a sięgają nawet do kilkuset tysięcy - mówimy tu oczywiście o wynajmnie.

  Data dodania: 14 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nagłośnienie Wrocław »

  Nasza firma zajmuje się obsługą audiowizualną wszystkich imprez, w szczególności konferencji. Jeśli szukasz solidnego wykonawcy, który zapewni, że gala czy też jakaś znacząca prezentacja będzie odbywać się bez zarzutów to skontaktuj się z nami. Co więcej zajmujemy się szeroko pojmowaną automatyką – wdrażamy nasze układy w domach mieszkalnych tak żeby ułatwić ludziom życie. Na naszej witrynie odnajdziecie do tej pory wykonane przez nas zobowiązania. Swoją pracę robimy nie tylko prędko ale nade wszystko solidnie myśląc przy tym o estetycznym wykończeniu. Wszystkie osoby zaintrygowane ofertą prosimy o telefon!

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe »

  Lokaty bankowe to strona poruszająca tematykę finansową. Przeznaczona jest w szczególności dla użytkowników internetu zainteresowanych tematyką oszczędzania i inwestowania swoich wolnych środków pieniężnych. Przedstawiamy porady dotyczące wyboru najpopularniejszych produktów oferowanych przez polskie instytucje finansowe takich jak lokaty bankowe, konta oszczędnościowe czy fundusze inwestycyjne. Publikujemy raporty, porównania i opinie dotyczące tej problematyki. Współredaktorem serwisu może zostać każdy internauta zamieszczając swój artykuł.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biegły ds. bankowości »

  Biegły Wyceny - Opinie - Ekspertyzy www.frydberg.com Biegli Sądowi,  Rzeczoznawcy,  Biegli Skarbowi Biegły ds.przeciwdziałania, a dodatkowo wykrywania przestępstw i nadużyć gospodarczych.mogą być wykonane w celu:Zabezpieczenia kredytu bankowego, pożyczki.Ustalenia wysokości cła, podatku. Ustalenia wartości środka trwałego dla potrzeb leasingu. Ustalenia wysokości wnoszonego aportu do spółki. Złożenia opinii, ekspertyzy, wyceny dla Sądów,  Prokuratur,  Policji, Urzędów Skarbowych, Izb Celnych, Kancelarii Komorniczych, Adwokackich, Radcowskich i innych instytucjiUstalenia wysokości należności przy likwidacji szkód z tytułu ubezpieczenia. Ustaleniu wartości rynkowej przy transakcji kupna-sprzedaży. Przy ustalaniu darowizn i spadków Do Ubezpieczeń majątkowych W celu ustalania poniesionych nakładów Przyjęcia ceny wywoławczej na przetargu, aukcji, licytacji, czy ustalenia punktu odniesienia w negocjacjach cenowych przy indywidualnej transakcji kupna - sprzedaży. Określenia udziału środków trwałych w majątku firmy, w procesie przekształceń własnościowych, upadłości, fuzji, likwidacji. Ustalenia wartości początkowej i wysokości odpisów amortyzacyjnych. Podjęcia decyzji inwestycyjnych ze względu na spodziewany przyszły zysk. Określenia opłacalności przedsięwzięcia

  Data dodania: 28 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • przenośniki taśmowe »

  Podpowiemy gdzie zakupić dodatkowy osprzęt. Wykonujemy również projekty indywidualnych instalacji technicznych w oparciu o innowacyjne rozwiązania techniczne. wprowadzamy sprzęt i pasy produkcyjne opierając się o bardzo zaawansowane technicznie urządzenia takie jak wibroprasa, mieszalnik betonu czy przenośnik rozproszonego zbrojenia.Mamy w ofercie obszerną obsługę klienta od początku fazy projektowej, poprzez składanie aż po uruchomienie całej instalacji.Nasze przedsiębiorstwo istnieje na polskim rynku już od ponad 25 lat i od samego początku swojej pracy wyspacjalizowało się w handlu instalacji i maszyn dla produkcji przemysłowej materiałów budowlanych.Na specjalne życzenie naszego klienta wynajmujemy używane lub wyremontowane przez nas urządzenia, m.in.: betoniarnie, formy betonu, linie do prefabrykatów, mieszarki oraz pompy betonu i przenośniki taśmowe.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • cabom.waw.pl »

  Przelewanie informacji na papier to cudowne oraz przy okazji pomagające się oczyścić działanie. Każdy z nas powinien to robić, aby ukazać wszelkie swoje złe odczucia. Tworzenie blogów to idealna rzecz do takich procesów, jednak może ono być przydatne również w innych sektorach. Jeżeli pragniesz reklamować konkretne miejsce, chwalić się lub innych, a również polecać to blog jest najlepszym wyjściem dla Ciebie. Biznes się kręci, a to najważniejsze.

  Data dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROGRAMY PARTNERSKIE, praca w domu przez internet, uczciwa praca, zarabianie przez internet »

  W internecie jest mnóstwo propozycji roztaczających wizję błyskawicznego zarobku bez nakładu pracy, co jest oczywiście fikcją.Strona www.1partner.yoyo.pl opisuje metody pracy w domu przez internet które są jak najbardziej realne.Jest to zarabianie na programach partnerskich.Tylko sprawdzone,pewne i poważne firmy które płacą.Na pewno nie znajdą tu Państwo opisu sposobów zarabiania, które angażowałyby zbyt dużo naszego cennego czasu nie przynosząc jednocześnie satysfakcjonujących korzyści materialnych.Zarabianie pieniędzy w domu przez Internet poprzez uczestnictwo w Programie Partnerskim polega na promowaniu usług lub produktów różnych firm. Często sprowadza się to do umieszczania na Naszej stronie internetowej banerów reklamowych firmy i zachęcaniu odwiedzających do korzystania z jej usług,a także na reklamowanie na forach internetowych,blogach,poprzez komunikatory itp.Wysokość zarobków zależy od naszej pomysłowości.na stronie znajdują się najlepsze programy partnerskie.Na stronie znajduje się także oferta najlepszych,banków,firm ubezpieczeniowych i OFE.Znajdziesz tu także bogatą ofertę turystyczną oraz oferty sklepów renomowanych firm.

  Data dodania: 30 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Worki śmieciowe »

  W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować wszystkim firmę Mag z siedzibą w Krakowie. Firma już od 1994 zajmuje się produkcją opakowań foliowych. Zmieniająca się tendencja rynkowa wymaga ciągłych zmian produkcyjnych przy zachowaniu jak najlepszego stopnia ekologicznego. Najwyżej w naszej pracy cenimy zadowolenie klientów czego dowodem jest uzyskany certyfikat jakości. Na naszej stronie zaznajomić się można z pełną ofertą naszych towarów takich jak przykładowo worki foliowe.

  Data dodania: 12 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leasing samochodów »

  Poznańskie Centrum Pomocy Finansowej MAYDAY to rzetelne pośrednictwo finansowe. Dzięki wieloletniemu funkcjonowaniu, umiejętnościom oraz wysokiej jakości usług zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
  Celem naszej firmy jest realizowanie usług finansowych skrojonych na miarę możliwości i oczekiwań naszych klientów. Oferujemy duży pakiet produktów, w skład którego wchodzą m.in. kredyty gotówkowe i hipoteczne, leasingi oraz nasz niewątpliwy atut – KREDYTY SAMOCHODOWE.

  Data dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: