Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • cacany.waw.pl »

  Przekładanie informacji na papier to cudowne oraz zarazem pomagające się oczyścić działanie. Wszyscy z nas powinni to robić, aby ukazać wszystkie swoje negatywne odczucia. Tworzenie blogów to najlepsza rzecz do takich procesów, jednak może ono być pomocne również w innych sektorach. Jeśli chcesz promować konkretne miejsce, zachwalać to, a również zapraszać to blog jest idealnym wyjściem dla Ciebie. Biznes się kręci, a to najistotniejsze.

  Data dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie i uniwersalne badania kliniczne »

  PC Solutions jest firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży farmaceutycznej. Działamy w zgodzie z aktualnymi wytycznymi ustawodawczymi i regulacjami, spełniamy również normy, które definiuje Bardzo dobra Praktyka Wytwarzania. Obiektem naszej działalności jest całościowo pojęty import badanych produktów leczniczych. Asystujemy w całości tworzenia jednostek marketingowych, pakowaniu, przepakowywaniu, etykietowaniu oraz przewozie (gwarantujemy przewożenie w wymogach monitorowanych). Wytwarzamy leki porównawcze, a oprócz tego realizujemy procedury farmaceutyczne pod działalność. Świadczymy także kolposkopy z wzmożeniem, możliwością archiwizacji obrazu także wizualizacji, gotowe do zamontowania na fotelu ginekologicznym całość przewozimy w warunkach kontrolowanych: transport farmaceutyczny oraz transport leków do firm.

  Data dodania: 05 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy firmowe, integracyjne, wyjazdy »

  Integracja pracowników to przepis na sukces spółki. Dobrze dogadujący się razem pracownicy więcej mogą razem zdziałać, niemniej jednak gdzie jak posiadają się oni zintegrować? Vis a vis wychodzi kilka możliwości, m.in.: imprezy firmowe, imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, konferencje, festiwale. Zobacz jak kilka możesz uzyskać integrując prywatnych pracowników. Dowiedz się wiecej o organizacji imprez integracyjnych dla pracowników. Wejdź na nasz portal i czytaj ciekawe artykuły. Zapraszamy na www.imprezy-firmowe.info.pl.

  Data dodania: 30 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla każdego internauty »

  Każdego dnia na świecie ma miejsce wiele wydarzeń. Nasz portal prezentuje jedynie intrygujące zdarzenia. Wiemy, co Was ma szansę zainteresować. Dużym atutem na naszym blogu jest wielotematyczność. Skutkiem tego, każdy użytkownik znajdzie interesujący go wpis. Aby uprościć Ci nawigację na stronie ma miejsce tutaj podział na przystępne kategorie. Nasz portal doradzi Ci w takich sprawach jak: gdzie warto zamieszkać?. Jak wyposażyć dom? Poza tym, na naszej stronie jest bardzo dużo innych wpisów, które Cię do nas przyciągną.

  Data dodania: 16 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomorski Park Naukowo-Technologiczny »

  Pomorski Park Naukowo-Technologiczny to miejsce stworzone dla naukowców, ale także dla przedsiębiorców zajmujących się nowymi rozwiązaniami technologicznymi. W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym znajduje się między innymi Strefa Startup Gdynia, a prócz tego także Centrum Konferencyjne oraz Centrum Innowacje Społeczne. W tej lokalizacji organizowane są różnorodne fascynujące zajęcia twórcze, prelekcje i wydarzenia dla różnych grup wiekowych. W gdyńskim Parku Naukowo-Technologicznym pracują informatycy, naukowcy i projektanci, jak również innowatorzy społeczni. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą w Internecie.

  Data dodania: 22 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kominki z płaszczem wodnym »

  /Eko - Life sp. z o.o. ul. Borki 20a 40-348 Katowice Baza 42-440 Ogrodzieniec ul. 1-go Maja 161
  Projektujemy i wykonujemy instalacje kominków z płaszczem wodnym. Kominek z płaszczem wodnym zapewnia idealną atmosferę ekologicznego ciepła w domu.
  Można w nim wykorzystać siłę ognia z paleniska do ogrzania całej powierzchni domu. Energię wykorzystywaną w palenisku podczas spalania drewna kierujemy do centralnego ogrzewania całego budynku. Kominek z płaszczem wodnym umożliwia bardziej efektywne zagospodarowanie ciepła spalania drewna niż zwykły kominek powietrzny.
  Sprawność kominków z płaszczem wodnym dochodzi do 82 % dzięki płaszczowi wodnemu, który wypełniony jest wodą otaczającą całą komorę spalania. Ciepło odbierane jest z paleniska i gorących spalin i przekazuje je instalacji centralnego ogrzewania.
  Tradycyjny wkład kominkowy może skutecznie ogrzać jedynie pomieszczenie, w którym się znajduje. Większość ciepła bezpowrotnie jest tracona gdyż spaliny uchodzą do komina nie oddając swojego ciepła. Kominek z płaszczem wodnym zapewnia obniżenie kosztów ogrzewania budynku.
  Strona internetowa: www.kominki-wodne.pl

  Data dodania: 16 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • kantor dukat »

  Działania świadczone przez kantory są bardzo istotne, w chwili kiedy pragniemy wymienić jakąś kwotę jednej waluty na drugą. Wybierając rozwiązanie o takich krokach warto zdecydować się na specjalistyczne miejsca, które oferują swoje usługi od wielu lat. Pomożemy w dokonaniu odpowiedniego wyboru i doradzimy, jakie wyjście będzie najbardziej odpowiednie dla naszego klienta.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi »

  Jesteśmy elastyczni, a każdy nasz klient jest dla nas motywacją do ciekawych działań. Podczas naszych szkoleń stosujemy zazwyczaj autorskich pomocy, stworzonych przez naszych szkoleniowców tak, żeby bazowa ich część była powiązana z działalnością Twojej organizacji. Dokładnie szykujemy przybory szkoleniowe, aby były nie tylko ważne i przydatne, ale również ekscytujące i miłe. Częste odgłosy śmiechów wydobywające się z naszych sal są dowodem na to, że uczestnicy są aktywni, uśmiechnięci i biorą stały udział w trakcie kursu. Nasza ideologia bazuje na systemie nauczania Know-Do-Be, który sprawia, że partycypanci szkolenia osiągają wszechstronne zdolności biznesowe. Polecamy gry biznesowe. Na początku zaopatrzymy ich w przydatną wiedzę, pochodzącą z wieloletniego doświadczenia i badań w dziedzinie biznesowej.

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eventserwis.com.pl - Wypożyczalnia mebli »

  Meble eventowe proponowane tudzież wypożyczane przez Event Serwis nadają ekskluzywnego i indywidualnego charakteru każdemu wydarzeniu, dlatego też stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wykonania artykułów i doskonałą estetykę. Wykorzystanie takich mebli podwyższa prestiż imprezy oraz pozwala w sposób indywidualny wyróżnić np. zaproszonych gości honorowych. Jako jedyna prawdopodobnie firma na rynku oferujemy także meble eventowe dla dzieci. Pragniemy Państwa zaprosić na naszą stronę internetową, gdzie możecie ujrzeć interesującą galerię zdjęć z serwowanych przez nas imprez. Meble wynajmujemy w doskonałym stanie technicznym i wizualnym.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • galerie handlowe »

  Wiele ludzi coraz częściej odwiedza galerie handlowe. To jest oryginalny sposób na spędzanie wolnego czasu. Dobry klimat sprawia, że zakupy można przeprowadzać w miłej atmosferze, nawet jeśli musimy odwiedzić wszystkie sklepy. Na miejscu znajdziemy butiki, prasę oraz kawiarnie. Centra handlowe zachęcają swoją bogatą ofertą. Każdy znajdzie coś tu dla siebie. Jeśli nawet nic nie kupimy, to jest szansa, że powrócimy do galerii handlowej jeszcze raz.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Magazynowanie towarów »

  Reslogistic to marka oferująca składowanie towarów powstała na fundamentach spółki rodzinnej Rybexim Sp. z o.o., której początki funkcjonowania sięgają roku 1995 i obejmowały działalność developerską powierzchni magazynowych i biurowych, działalność produkcyjną a także od 1999 roku obsługę magazynowo - logistyczną Grupy Żywiec. Logistyka Podkarpacie.
  Dzisiaj Grupa Logistyczna Rybexim - właściciel marki Reslogistic - zarządza dwoma własnymi parkami logistycznymi, o łącznej powierzchni 28 000 m2 oraz prowadzi obsługę logistyczną Grupy Żywiec w pięciu lokalizacjach w Polsce. Dynamiczny postęp Polski południowo - wschodniej a także rosnące potrzeby rynku w zakresie kompleksowej obsługi logistycznej i usług magazynowania pozwolił rozwinąć ofertę usług logistycznych. Magazyny Rzeszów. Oferowana naszym obecnym i przyszłym Nabywcom kompleksowa obsługa prowadzona jest w nowo otwartym magazynie wysokiego składowania. Przeładunek Podkarpacie. Reslogistic łączy zatem w sobie wieloletnie wiedzę praktyczną w obsłudze wymagających projektów z przyszłościowym zapleczem technicznym. Oferowane usługi realizowane są przez zespół profesjonalistów, z wykorzystaniem przyszłościowego sprzętu, a ogół operacji wspierana jest profesjonalnym systemem magazynowym WMS. Wywodząc się z sumiennej, rodzimej spółki zachowaliśmy indywidualizm w podejściu do prowadzonych projektów, wiarygodność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Panorama biznesu - serwis »

  Nasz portal biznesowy powstał dla ludzi, którzy lubią terminami i wiadomościami z działu biznesowego. Na naszej witrynie wyświetlane są publikacje dotyczące nowych segmentów, np. branża detektywistyczna, czy zaawansowana informatyka. Systematycznie dodajemy nowe, interesujące wpisy. Nasz serwis bardzo dobrze się rozwija. Wierzymy, że nasza wartość jeszcze się nasili. Nad PanoramaBiznesu.eu czuwa ekipa profesjonalistów, którzy jednocześnie znają się na stronach www i biznesie. Dajemy gwarancję, że nasz portal sprosta waszym wymaganiom. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • SMD montaż i THT montaż »

  Powstała w 1993 r. firma SMD Wierzbicki specjalizuje się w montażu kontraktowym elementów SMD i THT. Jest zarazem wyróżniającym się w skali krajowej dostawcą towarów, dla których główny jest najwyższej jakości montaż płytek drukowanych. To także firma, która dostarcza znakomitej jakości części elektroniczne. Firma współpracuje z najlepszymi producentami z całego świata. Niespełna 18-letnie doświadczenie i cały szereg zakończonych przedsięwzięć.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • cacanek.waw.pl »

  Przelewanie treści na papier to bardzo dobre oraz zarazem oczyszczające działanie. Każdy z nas powinien to robić, żeby wyrzucić wszystkie swoje złe odczucia. Prowadzenie blogów to idealna rzecz do tego typu działań, jednak może ono być pomocne również w innych sektorach. Jeżeli chcesz promować konkretne miejsce, zachwalać to, a również zapraszać to blog jest idealnym wyjściem dla Ciebie. Proces się kręci, a to najważniejsze.

  Data dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Giorgio Armani »

  Nasza strona opisująca jedną z bardziej znanych, luksusowych marek na świecie to ciekawa kolekcja informacji, na temat życia oraz działalności projektanta Giorgio Armaniego. Dzięki niej można się dowiedzieć, że na przykład początkowo Armani wcale nie myślał o projektowaniu odzieży, a raczej o zostaniu lekarzem. Oprócz krótkiego wstępu w serwisie znaleźć można również dłuższą historie marki, a także spis polskich salonów włoskiego producenta. Ciekawą i zapewne jedną z bardziej interesujących klientów sekcją będą Opinie. Nasz serwis to także bogaty zbiór artykułów, newsów oraz zdjęć z najnowszych pokazów mody z różnych wybiegów.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Automaty Hot Spot »


  Witamy

  Jesteś właścicielem lub kierownikiem takiego miejsca jak: klub, dyskoteka, sklep, stacja benzynowa, pub, bar, restauracja lub pizzeria i chciałbyś dodatkowo zarobić?
  Jeśli tak, to jest to propozycja dla Ciebie !

  Zajmujemy się wstawianiem automatów do gier właśnie w takim miejscu, jak Twoje.

  Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego, wielkopolskiego, lubelskiego oraz zachodniopomorskiego!

  Dostarczamy maszyny do grania w ciągu tygodnia.
  Gwarantujemy Ci również pomoc techniczną w razie awarii.

  Twoim zarobkiem jest % od zysku każdego automatu.

  Chcesz się dowiedzieć więcej, skontaktuj się z nami !

  Data dodania: 13 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Twoje miejsce biznesowe »

  Nasz e-panel biznesowy został stworzony dla początkujących i inteligentnych biznesmenów. Na biznesowej stronie odnajdziesz publikacje ekonomiczne, a także edukacyjne. Każdy internauta znajdzie coś dla siebie. Poradzimy Ci, jak zmniejszyć podatki w biznesie, jak wyjść z nałogu, czy jaki nabyć sprzęt komputerowy. To wszystko i wiele innych, znajdziesz w naszym serwisie. Nie marnuj czasu i używaj naszego bloga. Gwarantujemy satysfakcję z naszych usług biznesowych. Jeżeli właśnie otworzyłeś swoją firmę to powinieneś nas odwiedzać. W wyniku tego, powiększysz szanse na powodzenie w swoim biznesie.

  Data dodania: 19 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Blog »

  Cześć, z tej strony Magda. Jestem coachem i trenerem osobistym. Z wykształcenia psycholog i filolog klasyczny, z zamiłowania rozwojowiec z tysiącem myśli w głowie. Zarażam pozytywnym nastawieniem do życia oraz inspiruję innych do zmiany i lepszego życia. Bezustannie śledzę także trendy związane ze zdrowym żywieniem. Motywem przewodnim mojego życia zostaje jednak szeroko pojęty rozwój osobisty oraz pomoc innym w wyjściu z impasu. Jeśli szukasz inspirującej lektury, filmu, albo po prostu potrzebujesz porozmawiać, śmiało nie krępuj się i napisz. Na moim blogu znajdziecie notki, związane z wcześniej wspomnianym rozwojem osobistym, poznacie tajniki NLP, dowiecie się w jaki sposób zwiększyć pewność siebie, czy pokonać lenistwo. Co jakiś czas będę tworzyła ankietę, w której będziecie mogli wypowiedzieć się na temat tego, o czym chcecie poczytać. Sugestie te z całą pewnością wezmę pod uwagę. Zapraszam do czytania.

  Data dodania: 19 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • meble na wymiar gdynia »

  Gdybyście poszukiwali Państwo firmy, która stworzy dla Was meble najlepszej jakości to zapraszam do kontaktu. Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar. Posiadam wszystkie niezbędne umiejętności by wyprodukować dowolny mebel zaczynając od szaf poprzez schody a na kuchniach kończąc. Do wytwarzania mebli wykorzystujemy materiały najwyższej jakości oraz różne rodzaje drewna. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 25 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • echogramy.waw.pl »

  Internet umożliwia nam komunikowanie się z całym światem. Jeżeli zależy wam na współpracy z innymi, a również macie pragnienie podzielić się swoimi wiadomościami a także odczuciami, to dobrze by było założyć bloga. Można tam wstawiać interesujące wiadomości, jak również zbudować bazę informacji. Każdy ma możliwość zrobienia tego co uważa, ale grunt to dobra zabawa oraz zadowolenie z osiągniętego wyniku.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: