Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »
 • Jak kupić i nie zapłacić, jak pożyczyć i nie oddać »

  Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w tej książce nie są wiedzą teoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. Książka, którą Państwo macie przed sobą nie jest przewodnikiem dla oszustów, www.frydberg.com ma ona przybliżyć techniki i metody, jakimi posługują się przestępcy gospodarczy i ukazuje, jakie są zagrożenia związane z przestępczością. W niej znajdziecie odpowiedź jak nie dać się oszukać, jak zapobiegać utracie pieniędzy i dobrej opinii. Jeśli zostaniecie oszukani, a to może się zdążyć i nie będziecie mieli środków na regulowanie należności to wy

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kable energetyczne »

  Hurtownia elektryczna BHU oferuje produkty oraz urządzenia energooszczędne. Głównie poleca żarówki energooszczędne oraz świetlówki energooszczędne. Swoją propozycję stara się poszerzać również dla nabywców indywidualnych. Dla nabywców hurtowych ma uszykowane w specjalnej propozycji: słupy oświetleniowe, kable energetyczne oraz przemienniki częstotliwości.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Transparency International w Polsce »

  Utworzenie powszechnej, pozarządowej instytucji, wykrywającej wątpliwe działania korupcyjne i publikującej zestawiania na ten temat na zasadzie porównania wielu krajów to organ pozarządowy, który nie ściga złoczyńców korupcyjnych a jedynie pomaga władzom i służbom różnych krajów w częstszym wykrywaniu i rozwiązywaniu nielegalnych procederów. Transparency International dąży do tego aby życie publiczne, biznes i polityka nie były gniazdem działań korupcyjnych, alby uczciwe działanie było podstawą, gdyż ogólnie wiadomo, iż w wielu krajach to właśnie działania korupcyjne są normą. Owa klarowność o jakiej mówi organizacja Transparency International ma uniewinnić zaistniałą sprawę dzięki ukazywaniu działań korupcyjnych, bezlitosnym ogłaszaniu zestawień i statystyk. Kraje o najniższym, czyli w tym wypadku najgorszym współczynników są niejako oskarżone przez organizację Transparency International. Rządom wielu krajów kooperacja z tą pozarządową, globalną organizacją z siedzibą Berlinie, powinna być na rękę. Mimo często niepochlebnych danych, rankingi są formą pomocy dla wielu krajów.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny fotograf Wrocław »

  Strona sebastianburakowski.pl to witryna doświadczonego fotografa z Wrocławia. Zlecenia wykonuje przede wszsytkim w zakresie województwa dolnośląskiego oraz małopolskiego ale podejmie się także dalszych zleceń co więcej poza naszym krajem. Sebastian posiada wykształcenie fotograficzne, połowę swojego życia spędził z aparatem w dłoni. Wykonuje usługi fotograficzne w czasie ślubów, imprez okolicznościowych a także innych wydarzeń. W celu ustalenia szczegółów proszę o kontakt umieszczony na stronie internetowej.

  Data dodania: 13 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • eboli.waw.pl »

  Każdy nas powinien okazywać swoje uczucia i myśli. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem na takie działanie jest prowadzenie bloga, które sprawdza się w bardzo wielu innych dziedzinach. Jest to również wspaniały sposób na reklamę danego obszaru, miasta i firmy. Każdy może znaleźć na to swój sposób. Blogi pozwalają na przekazanie wiadomości wyjątkowo szerokiemu gronu ludzi.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zakład Pogrzebowy »

  Portal Mementis jest przedsiębiorstwem oferującym wszechstronne usługi pogrzebowe w całej Polsce. Umożliwia on Państwu wyszukanie na jednej stronie internetowej najodpowiedniejszego dla siebie zakładu pogrzebowego, który przeprowadzi wszelkie formalności odnoszące się do pochówku zwłok i opieki nad grobami. Zakłady pogrzebowe Mementis oferują takie serwisy jak transport zmarłych, organizacja pogrzebów, sprzątanie grobów oraz inne. Wesprą więc Państwa w tym niełatwym czasie i dopilnują wszystkiego. Na witrynie posiadamy obszerny poradnik pogrzebowy.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sauny »

  Firma Carpenter, od paru lat obecna na polskim rynku, nieustanie dąży do doskonałości w zakresie produkcji saun fińskich.
  Sauny są wytwarzane, a dodatkowo wykonywane pod kątem jak optymalnego użycia powierzchni. Przed etapem projektu odbywa się pomiar powierzchni do zagospodarowania potem następuje wykonanie projektu i wstępna wycena. Po wykonaniu konstrukcji następuje montaż w wyznaczonym przez zamawiającego terminie. Ponadto: zamawiający otrzymuje 24-cio miesięczną gwarancję na konstrukcję kabiny sauny, a dodatkowo gwarancję producenta na wybrany model pieca.

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Gdynia »

  Jeśli zależy Ci na satysfakcjonujących wakacjach i masz ochotę spędzić miłe momenty w kraju, to my jesteśmy dla Ciebie najodpowiedniejszym wyjściem. Wszyscy nasi klienci są zadowoleni ze otrzymanego u nas standardu i bardzo wielu z nich wraca do nas kolejnego roku. Jeżeli zależy wam na szczęściu i fajnym wypoczynku zapraszamy do nas, a na pewno nie będziecie żałować.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne »

  Witamy na karcie wpisu Kotrak - Kasy Rejestrujące
  Polecamy następujące usługi: sprzedaż drukarek fiskalnych w tym kasy fiskalne najlepszych dostawców takie jak: kasa fiskalna posnet czy też drukarki fiskalne.
  Nasze Przedsiębiorstwo posiada szerokie doświadczenie w zakresie dostawy i serwisowania kas fiskalnych, drukarek fiskalnych i innych urządzeń. Kompleksowość naszych usług zawiera konsulting w obszarze wyboru kas fiskalnych jak również innego sprzętu, sprzedaż, szkolenia z obsługi i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Data dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • eblisem.waw.pl »

  Wszyscy powinniśmy okazywać swoje uczucia i myśli. Idealnym rozwiązaniem na takie działanie jest robienie bloga, które sprawdza się w bardzo wielu pokrewnych sektorach. Jest to również cudowny sposób na wypromowanie danego obszaru, miasta i firmy. Każdy może znaleźć na to swój sposób. Blogi pozwalają na przekazanie wiadomości bardzo szerokiemu gronu osób.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plotery używane »

  Firma esolvent w swojej oferuje używane plotery wielkoformatowe. W bardzo korzystnej cenie można rozpocząć przygodę z drukowaniem wielkoformatowych reklam i innych rzeczy. Nasze plotery są dokładnie sprawdzone i są w bardzo dobrym stanie technicznym, co gwarantuje, że będą wykorzystywane przez kilka lat, bez jakichkolwiek późniejszych wydatków. Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Event »

  Witam nazywam się Maciej Pol zapraszam na swoją stronę internetową maciej-pol.pl. Strona ta poświęcona jest mojej osobie i temu co uwielbiam najbardziej na świecie, czyli magii. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wszystkie informacje dotyczące mnie, moich dokonań zawodowych i artystycznych. Jako wybitny iluzjonista zajmujący się magią od wielu lat posiadam konkretny program własnego magicznego występu w związku z uroczystościami, czy imprezami, na których występuję. Jako profesjonalista organizuję prezentacje w zależności od wymagań i założeń organizatorów. Na własnych występach prezentuję przede wszystkim widowiska pełnospektaklowe, mikromagię, jak i prezentacje na imprezach biznesowych. Pokazy iluzjonistyczne to nie tylko moja pasja. Dzięki swoim umiejętnościom potrafię zachwycić niejedno dziecko przenosząc je w magiczny świat iluzji. Wchodząc na moją stronę internetową maciej-pol.pl macie Państwo okazję obejrzeć przykładowe prezentacje iluzjonistyczne w moim wykonaniu. Jeśli jesteście Państwo ciekawi jak wyglądają takie pokazy iluzjonistyczne z moim udziałem serdecznie zapraszam do oglądania kilku z nich na mojej stronie. Serdecznie zapraszam do udziału w moich pokazach na żywo. Dlatego również jeśli chcecie Państwo sprawić komuś niespodziankę za pomocą naszej magii proszę o niezwłoczny kontakt ze mną, a niewątpliwie nie pożałujecie. Moje prezentacje iluzjonistyczne to profesjonalizm i pasja, które są nieodłączną cechą wykonywanego przez moją firmę zawodu. Do zobaczenia w świecie magii.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy partnerskie »

  Czym jest strona pp-info.pl? Jest to strona, która ma na celu ukazanie wszystkim ludziom wszystkich dostępnych programów partnerskich w sieci. Jest to bardzo duży i pokaźny spis, a zatem masz gwarancję, że dosłownie dla bardzo niszowych stron znajdzie się coś stosownego. Jedyne co to powinniśmy przejrzeć szczegółowe oferty tych programów i wybrać jeden bądź też wiele z tych programów, a potem umieścić odnośnik na indywidualnej stronie. Spis powstał ponieważ programy partnerskie są wyśmienitym źródłem dochodu, o którym bardzo dużo osób zapomina.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Techniczny Kraków »

  TEL. 508-803-962 Hydraulik, Elektryk, Naprawa piecyków gazowych, Naprawa pralekzmywarek piekarników, ślusarz Kraków awaryjne otwieranie samochodów, drzwi,spawacz, spawanie gazowe, naprawa domofonów Tel.508-803-962 www.szmit.com, www.sgiw.com, www.rugm.com, www.abc-serwis.eu, www.agd-net.com . Zakres naszych prac jeśli więc potrzebujesz wykonać jedną z powyższych prac - zapraszamy Tel.508-803-962 Naszym atutem jest CAŁODOBOWA pomoc w nagłych wypadkach i awariach 7 dni w tygodniu.O firmie: Nasza spółka istnieje od 1999 roku w tym czasie wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze technicznej

  Data dodania: 16 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hipnotyczny marketing kluczem do sukcesu firmy »

  W jaki sposób podźwignąć firmę z ciężkiej sytuacji finansowej? Jakich technik marketingu należy użyć? Wykorzystaj hipnotyczny marketing i zapomnij na długi czas o problemach finansowych twojej firmy. Poznaj skuteczne metody na przyciągnięcie klientów. Promuj, swoje towary, usługi, strony internetowe, stosując metody hipnotycznego marketingu. Wywołuj w ludziach emocje, które sprawią, że twój towar stanie się dla nich atrakcyjny. Przekonaj się, że wzrost skuteczności reklamy o kilkadziesiąt procent jest w twoim zasięgu. Naucz się przyciągać do siebie pieniądze. Skorzystaj z tej szansy.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • obrączki ślubne »

  Wyroby jubilerskie to wspaniały prezent na każde wydarzenie. Miło jest dostać biżuterię, pierścionek i różne inne elementy dostępne w takich punktach. Poszukując weny na upominek warto pojechać do specjalistycznego punktu, gdzie nie tylko pomogą nam wybrać, ale również powiedzą o wszystkich najnowszych trendach w modzie.

  Data dodania: 08 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarabiać pieniądze »

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy wszystkim osobą które pragną zarobić w internecie witrynę www.jak-zarobiac.slask.pl. Jeśli poszukujesz opinii, które wesprą Ci w podjęciu decyzji w sprawie wyboru kierunku działalności bądź szukasz informacji o tym jak można zarobić nie posiadając własnej działalności nie mogłeś trafić lepiej. Podstawowymi pytaniami jakimi się zainteresowaliśmy to: jak zarobić, jak zarabiać na blogu i wiele więcej. Chcemy udowodnić wszystkim, że zarabianie nie jest tak trudne jak by się wydawało. Zapraszamy więc bardzo serdecznie do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse firmowe -finansefirmowe.info.pl »

  Prowadzenie firmy to kilka obowiązków i zadań. Bardzo ważną kwestią są finanse w spółce. Jakie możliwości daje obsługa konta firmowego w bankach? Co to jest factoring? Czy korzystne są pożyczki i pożyczki dla firm? Te sprawy nie Ci przychodzą łatwo. Czytaj naszą stronę i przekonaj się sam, że nie jest to takie trudne. Nasze dokładne i ciekawe artykuły zaznajomią Cię na tyle z tematem finansów w firmie, że nabędziesz praktyczne umiejętności. Zobacz jak prowadzić finanse w spółce na www.finansefirmowe.info.pl.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adres dla firmy »

  Jeżeli wyszukujesz siedziby dla swojej firmy na obszarze Warszawy to pragnęlibyśmy zaoferować Ci pewien z naszych lokali umiejscowiony w ścisłym centrum. W ten sposób Twoja spółka będzie wyglądała solidnie i profesjonalnie. Rozbudowana infrastruktura powoduje, że praca tutaj to sama przyjemność. Gwarantujemy, że posiadamy wszystko co niezbędne do prowadzenia nawet gigantycznej firmy – choćby sale konferencyjną. Proponujemy także możliwość wynajęcia samego adresu jak również usługę wirtualnego biura. Regularnie urządzamy promocje tym samym namawiamy do regularnego oglądania naszej strony. Gorąco zapraszamy – przyzwól sobie na profesjonalizm!

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Naczepy wywrotki »

  Kreator - autoryzowany dealer naczep marki Zasław, Stokota. Obrót towarami z rynku wtórnego, skup pojazdów będących w trakcie umów leasingu oraz będących zabezpieczeniem umów kredytowych. Obrót sprzętem powindykacyjnym firm leasingowych, banków, komorników, syndyków mas upadłościowych. Kreator współpracuje z róznymi instytucjami finansującymi i możemy zaoferować Państwu szybką finalizację zakupu na procedurach uproszczonych zarówno w leasingu jak i w kredycie.

  Data dodania: 10 05 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: